PDA

View Full Version : Trei Sud Est



Universal
17th December 2007, 21:00
Cea mai buna si cea mai po****ra trupa de dance din Romania.

Ii cunosc ( si personal) din 1997....

s-au format in 1993..


echipa este compusa din 3 :

Laurentiu Duta - care compune muzica

Viorel Sipos

Mihai Budeanu zis si Negrutu

toti trei sunt veniti de la Malul Mariii... Navodari, Constanta...

au scos pana acum 8 albume:


1998 3ei Sud Est

1999 Visul Meu

1999 Mileniul Trei

2000 Imi plac ochii tai

2001 Sentimental

2003 Symbol

2005 Cu capu-n nori

2006 Iubire

pagina oficiala:

www.3se.ro

Personal, imi sunt foarte simpatici, adevarati profesionisti.Ridica salile in picioare :)

Universal
17th December 2007, 22:05
haideti, va astept cu parerile voastre :ok:

Tyler Durden
17th December 2007, 22:10
pe a mea sunt sigur ca n-ai vrea sa o cunosti. :D

irinaidu
17th December 2007, 22:51
auzi uni, dar nu ti se pare nimic in neregula cu poll-ul???
in mod normal , asa de dragul conversatiei, ar trebui sa existe si variata : " nu, absolut deloc", " nu, mi-au stresat tineretea " sau alte variatiuni pe tema.

whisper
17th December 2007, 23:02
:D Ar trebui sa existe si varianta "Nu imi plac".
La inceput(a fost cum a fost), dar de vreo 5 anii ma enerveaza serios:)

Universal
18th December 2007, 12:57
nu ai cum sa ii urasti, la cat de melodiosi sunt ;)

Tyler Durden
18th December 2007, 12:59
Universal, tu cata muzica ai ascultat la viata ta de poti sa-i apreciezi pe afonii astia jalnici?

Vlad
18th December 2007, 17:05
Niciodata nu mi-au placut!

Razor
18th December 2007, 18:19
They Really Suck !!! :ciocan:

Kooler
18th December 2007, 20:23
Am o parere foarte buna despre ei, dar am ascultat si ascult melodiile lor. Sunt foarte talentati si au calitati vocale exceptionale.

SuPoRTeRFaNaTiK
16th January 2008, 12:00
este o trupa de traditie si bineinteles ca imi plac foarte mult

Sir. Eko
15th February 2008, 16:49
nici vorba..cum sa iti placa asa ceva?

White Shadow
15th February 2008, 21:47
nu mi-a placut niciodata acesta formatie.....dar aceasta piesa chiar a fost tare la vremea ei
http://www.youtube.com/watch?v=TO5l8-6CamA

cititi cateva comenturi :

"doamne cata calitate..deci cand imi amintesc cum faceau amicii mai mari de varsta spectacole in spatele blocului si plateam cu cate o bomboana sa vedem cum danseaza si canta pe 3SE..sa nam parere cat de dor mie de vremurile alea"

"aveam oricu mai putin de 7 ani cand ascultam melodiile astea. si acuma le stiu la perfectie. acuma multi acsulta rock sau punk "mai mult. si multi numai stiu muzica romaneasca care a fost"

"de cate ori o ascult imi dau seama ca e cea mai frumoasa ,pacat ca acum se asculta multa muzica cam epuizata si copiata "

"Am place.. I dont know if I said that right in romanian hahaha.. But I LIKE IT! Love this group :) When I went to romania I just danced around all the time to this music."

"Mai se vede diferenta intre videoclipurile de atunci si cele de acuma.Pana si calitatea la video se simte si sa nu mai vorbim de rime.Dar totusi ii placut sa le asculti caci iti trezeste anumite amintiri..."

"buaff!!! avem 7 ani .. tocmai intrasem la scoala cand a aparut melodia.. cand aparuse 3 sud est.. si acum termin liceul!!! si imi amintesc toate versurile de la toate mel la perfectie jajaaj
misto melodie siempre mi-a placut si-mi va place =) asa imi aduc aminte de vremurile copilariei"

"Era pe Atomic ...toata ziua dadeam Tv la maxim ....tot ca voi ...8-9 ani ...super hit "

zebe
15th February 2008, 21:52
mi-s indiferenti :)

Matu
16th February 2008, 01:29
Sunt tru.

praf_de_stele
24th February 2008, 14:58
eu ascult 3se de cand aveam 6-7 ani :P si faza e ca imi plac si acum la fel de mult...cu muzica lor am crescut si or sa'mi placa mereu...desi cu ultimul album "iubire" au cam dat'o in bara, totusi se mentin in topuri de ani de zile...deci respect pt ei :ok:

Universal
6th January 2009, 04:03
Capitol inchis.3se s-au despartit.

R.I.P.

Gontel
6th January 2009, 17:02
Ce RIP, ma, ca nu au murit. Asta e, se mai despart trupele, credeai ca vor canta in formula asta pana la 50 ani, ca doar nu sunt Iris sau Cargo.

P.S. Ce ne-am mai distrat la revelion pe melodia "Te plac". :ras-plans: