PDA

View Full Version : Optimi de Champions League - tragere la sorti!



dardar_3
17th December 2007, 10:46
Aici vom discuta despre posibilii adversari ai lui Milan in optimi de UCL.

Vineri, 21.dec.2007 sunt tragerile la sorti.


Echipe care ar putea intalni cel mai titrat club din lume: AC Milan



-Liverpool
-Arsenal
-Fenerbahce
-Ol. Lyon
-Olympiakos
-Schalke


Cu cine credeti ca picam?:drak:

acmilan_nutu
17th December 2007, 13:15
Shalke ar fi o echipa de batut si cred ca norocul milanului se va ivi din nou la aceste trageri la sorti!! Un adversar dificil ar fi arsenal insa il dam lui inter!!!:))))
@daniel ...ai dreptate ar fi de evitat echipele din anglia sau spania...as vrea un meci cu aceste echipe in semifinale finale...e un pic prematur sa cadem cu ele...!!

Dani3l
17th December 2007, 13:29
schalke poate...pt amandoi:) As vrea fener,dar cred ca picam cu una din anglia sau lyon.:D Sincer,mi-e indiferent...suntem campioni mondiali,nu mi-e teama de nicio echipa.

Bogdy LFC
17th December 2007, 14:10
Ii rupeti pe adversari in optimi - ORICARE ar fi acestia!

Doar sunteti AC Milan - Campioana lumii,cea mai Mare echipa de pe planeta asta la ora asta!

:floricica:

acmilan_nutu
17th December 2007, 14:44
@bogdy iti multumim pentru afirmatiile tale ....speram ca si liverpool sa faca o figura frumoasa in Champions League...Gerard mi se pare un jucator de superclasa si am mare incredere ca torres va incepe sa-si arate clasa mondiala!!!

Catalanul
17th December 2007, 14:49
ar cam fi vremea sa jucati si voi cu o echipa mai de doamne ajuta in optimi :D asa ca sper sa picati cu arsenal :P

dardar_3
17th December 2007, 14:52
Ai grija ce ne doresti ca i se poate intampla lu Barca:evil:... si iar va vad plangand pe Camp Nou...:D

Bogdy LFC
17th December 2007, 15:22
@bogdy iti multumim pentru afirmatiile tale ....speram ca si liverpool sa faca o figura frumoasa in Champions League...Gerard mi se pare un jucator de superclasa si am mare incredere ca torres va incepe sa-si arate clasa mondiala!!!

NU fac afirmatiile si laudele astea de ochii vostri! AC Milan e echipa mea preferata din Italia,de fapt a 2-a mea echipa dupa LIVERPOOL la o distanta cei drept maricica :ok:

@dardar : eo as vrea sa cadeti cu ''grecii'' sa NU va chinuiti in optimi :ok:

Lordul
17th December 2007, 15:31
eu sper sa cada cu Liverpool sa se reediteze finala de anul trecut

YoNuTzz
17th December 2007, 15:39
am cazut si noi in optimi cu man utd si bayern anii trecuti si i-am eliminat de fiecare data...
cred k vom juca cu schalke...

acmilan_nutu
17th December 2007, 16:11
Si eu am votat cu shalke yonutzz....Sper sa cadem cu germanii care dupa parerea mea sunt cea mai accesibila echipa din optimile Champions League!!

Catalanul
21st December 2007, 13:18
ar cam fi vremea sa jucati si voi cu o echipa mai de doamne ajuta in optimi :D asa ca sper sa picati cu arsenal :P

de data asta am avut dreptate :D :)

Dani3l
21st December 2007, 13:22
AC MILAN merge mai departe,nici nu-mi fac probleme!:D

acmilan_nutu
21st December 2007, 13:23
Sper sa-i batem pe pustani!!!

dardar_3
21st December 2007, 13:42
Arsenal-Milan...:drak:...

greu...:mda:.. dar nu imposibil:D

Hard
21st December 2007, 14:28
Imposibil .... asta e :(

tafu
23rd December 2007, 15:52
Imposibil .... asta e :(

din pacate pt arsenal ...asta le-a fost :cool:

acmilan_nutu
27th December 2007, 11:45
Imposible is nothing hahahahaha

YoNuTzz
27th December 2007, 14:26
repet...in dubla aceasta, adevarata provocare este ptr. cei de la Arsenal, nu ptr Milan...

acmilan_nutu
16th February 2008, 11:01
Daca as putea sa-i dau un sfat luicarletto in dubla cu arsenal ar fi unul singur : fara Oddo.Nici nu vreau sa ma gandesc in ce stil o sal alerge pustii de la arsenal.

Ayrton
16th February 2008, 20:44
Pai si il vrei pe Cafu fundas dreapta???

acmilan_nutu
21st February 2008, 12:49
Arsenal Milan 0-0 !!!Ne trebuie o reprezentatie de fotbal pe San Siro!!! Sper sa fie o atmosfera ca in meciul cu Manchester!!