PDA

View Full Version : Curatenia de iarna!



Ferdininho
11th December 2007, 20:18
Care dintre jucatorii nominalizati credeti ca nu au loc la echipa si se poate renunta la servicile lor din iarna.
De cine trebuie sa se debaraseze Poli in aceasta iarna.

Cu argumente...please.

Stelian Stancu, Dancia au fost adusi degeaba randament scazut, faptul ca am primit gol in fiecare meci spune totul.
L-am nominalizat pe Stancu in ciuda celor 2 goluri...in final inutile din meciul de cupa.

Andrei Cristea...conform teoremei "Probabilitatilor ciclice" ar mai trebui sa marcheze 2 goluri intr-un meci prin....2012 pana atunci sa-i plateasca altii salariu...de exemplu ce ar fi sa joace la Resita.

Dare Vrasici, Omouduemuke nu s-au acomodat.

Artvaz Karamian...poate tine legatura cu Artiom si prin mesenger nu trebuie neaparat tinut in lot.

edd
11th December 2007, 20:52
te-as contrazice putin in ceea ce ii priveste pe Vrsici si pe fratele Karamyan. Vrsici nu a avut timp sa iasa in evidenta deoarece s-a accidentat. Mie imi place foarte mult la el modul in care loveste mingea si bate bine si loviturile libere. Fratele Karamian iara nu ar trebuie sa plece deoarece el poate acoperi 3 posturi: atacant,fundas stanga,mijlocas stanga. Nici el nu a avut destule sanse sa demonstreze. In legatura cu ceilalti ai dreptate...

2stupiddogs
15th December 2007, 11:08
Am votat Ratiu,aliuta si omo.Argumente:Ratiu-nu are valoare;aliuta-face parte din ciclul "r.stancu grigorie";Omo-oricum nu este folosit si cred ca nu nici el nu are valoare.

Elphax
9th January 2008, 10:09
Omoduemuke e pe faras, Dancia la fel, de Jon ce sa mai zic, s-ar putea sa ramana fara loc de munca ...

Radoi si Cristea vor fi probabil imprumutati ca sa se scape de ei.

Sper ca se vor da mai multe sanse tinerilor