PDA

View Full Version : Etapa 19: GLORIA BISTRITA - RAPID



YoYoyOi
9th December 2007, 21:27
Sambata: 15.12 2007, ora 13,00

Kanal D

discutii si comentarii aici

Telespan
10th December 2007, 04:10
Dupa o victorie frumoasa in Giulesti sper sa batem shi la Bistrita......FORZZA RAPID!!!!!!!!!!!!!!1

Nightwish
10th December 2007, 08:24
Sa vedem daca Rapidului ii prieste sa joace pe aratura :D... Pronostic 1x

Tyler Durden
10th December 2007, 12:06
meci foarte greu, dar merg pe un X2.

Dani3l
10th December 2007, 13:31
Mda... meci "greu"...:happy normal ca bate "farmecul vietii" tata jean are suflet mare.:happy

YoNuTzz
10th December 2007, 15:00
rapid trebuie sa se revanseze ptr acel gol primit in min 90, pe teren propriu, atunci cand a fost 2-2...
pronostic x2 :ok:

Bell
10th December 2007, 19:15
vampiri, arati bine ogorul si imbibati-l cu apa sa arate ca un adevart gazon de fotbal, otraviti fantanile si bateti rapidu'...

Tyler Durden
10th December 2007, 20:42
Mda... meci "greu"...:happy normal ca bate "farmecul vietii" tata jean are suflet mare.:happy
bai vidanjorule, uiti ca sufletul asta mare ne-a luat 2 puncte chiar pe Giulesti?

kain
10th December 2007, 22:31
Nu stiu de ce, dar cred ca batem si daca ninge :D

Dennis
11th December 2007, 01:25
1-1 si Steaua urca pe 2.

Telespan
11th December 2007, 06:04
1-1 si Steaua urca pe 2.

Meritati sa fiti pe locul 2?

Denis
11th December 2007, 06:47
am votat 2...dar parca vad ca gloria va fi echipa de care se vor impiedica rapidul :-?

Denis
11th December 2007, 06:51
Meritati sa fiti pe locul 2?

:happy scuze telespan, dar aici nu e vb de cine merita si cine nu merita. Echipa cea mai buna la finalul campionatului va fi campioana. Urmatoarea se va clasa pe locul 2. E atat de simplu.:ok: ... Ma rog...nu stiu cu ce au gresit ca sa nu "merite" locul doi:(

Telespan
11th December 2007, 07:31
:happy scuze telespan, dar aici nu e vb de cine merita si cine nu merita. Echipa cea mai buna la finalul campionatului va fi campioana. Urmatoarea se va clasa pe locul 2. E atat de simplu.:ok: ... Ma rog...nu stiu cu ce au gresit ca sa nu "merite" locul doi:(

mda,eu ma referam la ce joaca Steaua la ora actuala shi nu la sacosiile de bani al lui Jiji care vrea locul 2.....invata sa citesti printre rinduri...:D

Denis
11th December 2007, 07:40
orice echipa are perioade in care sunt mai putin in forma. finalul turului sa intamplat sa fie al stelei...dar tot nu e vorba de "meritat" ... multe echipe sunt in forma acum care nu sunt pe locul doi si poate care "merita"

Telespan
11th December 2007, 07:50
orice echipa are perioade in care sunt mai putin in forma. finalul turului sa intamplat sa fie al stelei...dar tot nu e vorba de "meritat" ... multe echipe sunt in forma acum care nu sunt pe locul doi si poate care "merita"
...pai Steaua nu joaca nimika de vre-o 2 ani ,doar butoanele lui Jiji:evil:
PS-next time I'm gonna write you in english..ok?

Leo
11th December 2007, 16:17
1 solist

spartacus
11th December 2007, 18:20
Gloria va scoate cel putin un egal. Rednic prea se uita in curtea altora...
Se stie si a cui va fi vina dupa meci...banii de la Arpi si indolenta jucatorilor Rapidului:sleep:

Vlad
11th December 2007, 18:27
Gloria parca n-a mai jucat asa de bine in ultima perioada, poate se organizeaza pana la meci si bate. :rolleyes:

Bell
12th December 2007, 01:03
gloriosii trebuie sa ne ajute.. daor is ardeleni :))
si acum vorbind serios... e un meci deschis tutror posibilitatilor... sper macar intr-un egal...

Telespan
12th December 2007, 04:12
Batem la Bistrita shi ne vom apropia de CFR:ok:....FORZZA RAPID!!!!!!!!!!

Observatorul
12th December 2007, 13:48
Mai mult de un puct nu cred ca vor reusi rapidistii,chit ca ,dupa CFR sunt cei mai tari in acest moment

Ferko
13th December 2007, 16:12
Cfr a "reusit" un egal la Bistrita, sa vedem ce face Rapidul. X ?

dannyreddog
13th December 2007, 16:27
Rapid e favorita,dar va fi un meci foarte greu pt giulesteni,tinand cont de starea gazonului si a conditiilor nefavorabile in care se va disputa acest meci plus ca si CFR Cluj s-a impiedicat aici...

PerVersion
13th December 2007, 16:29
Nu cred ca va avea nici un fel de problema Rapidul. Bistrita nu e asa tare, noi am pierdut pe mana noastra, cu 2 gafe imense de portar, am luat totusi 1 punct pe mana arbitrului.

Singurul obstacol ar fi gazonul, daca e in aceeasi stare, dar poate l-au mai aranjat de atunci, si nu arata ca o aratura. 0-2.

Bell
14th December 2007, 02:02
sper ca nu l-au aranjat... terenul zic..
meci dubash aci... pre' dimineata sa ma scol dar cine stie .. poate ca ma mobilizez.. nu de alta dar vreau sa ma asigur ca nu o sa fie avantajati si rapidistii cum am fost noi... chiar ash vrea sa vad 2, 3 penalty-uri pentru gloriosi :happy..
Hai vampirilor, beti-le sanjele :happy

Ulysses
14th December 2007, 11:10
tyler si nico daca ar fi sa nu ia Steaua campionatul asta atunci as prefera sa-l ia rapidul decat furaciosii aia multinationali ! deci , castigati astea 3 puncte!:ok:

riva
14th December 2007, 18:11
gloria o sa bata sigur! e Andrade in poarta, o sa-i tremure manusile la Bistrita! Forza Gloria, bate cu 1-0

kain
14th December 2007, 18:13
gloria o sa bata sigur! e Andrade in poarta, o sa-i tremure manusile la Bistrita! Forza Gloria, bate cu 1-0

Tin sa te anunt ca de cand joaca Rapid cu Andrade in poarta nu a pierdut niciodata :ok:

Ma indoiesc ca bistritenii o sa castige, sa se multumeasca daca o sa faca un egal :rasc:

alexuuBZ
14th December 2007, 23:31
x2..!

gica
14th December 2007, 23:42
Acum am scos un deget afara si a trebuit sa-l retrag instantaneu.....e jale mare cu cancerul de afara!Deci terenul va arata superb fata de mocirla din meciul cu CFR.Nu ca ar fi masa de biliard ,dar se va putea juca...Asa ca starea terenului nu va putea fi invocata in deznodamantul final.Ultimele partide de la Bistrita ale Rapidului au fost destul de impartite asa ca merg pe un egal...astfel ca distanta fata de lider va creste,da nu-i bai.

Lordliv
14th December 2007, 23:49
3 puncte mari pentru rapid:cool:

Dax_CT
14th December 2007, 23:53
Orice rezultat e posibil daca luam in calcul conditiile de joc. Echipa mai bine pregatita fizic va avea castig de cauza.

YoYoyOi
15th December 2007, 13:00
Doamne ce teren au :shocked:

Bell
15th December 2007, 13:28
ii oricum lux pe langa ce am avut noi... bat bistritenii!!!

clausisme
15th December 2007, 13:33
Sper sa castige Rapidul ca altfel CFr-u fuge cu campinatul la subrat. Nu am ceva cu ei dar un campionat mai echilibrat este mai specataculos

Tyler Durden
15th December 2007, 13:50
ii oricum lux pe langa ce am avut noi... bat bistritenii!!!

tu te uiti la meci sau vorbesti ca sa nu adormi?

grande
15th December 2007, 13:54
Cum au permis oficialii federatiei ,sa se joace meciul pe un teren in halul asta ?

Bell
15th December 2007, 14:03
tu te uiti la meci sau vorbesti ca sa nu adormi?

tu ai vazut meciul nostru sau asta e primul care il vezi anul asta... ii prea bun terenul...

Datenshi
15th December 2007, 14:10
Hehe. E cam rezolvat meciul.

LazioRoma
15th December 2007, 14:10
e Un BLAT PENAL asta

Telespan
15th December 2007, 14:12
2-0...forzza Rapid!!!!!!!!!!!!!

Telespan
15th December 2007, 14:13
e Un BLAT PENAL asta

Voi vorbiti de blaturi?

LazioRoma
15th December 2007, 14:14
Care Noi ?!

LazioRoma
15th December 2007, 14:15
Ieftina tare piesa asta de teatru il stim pe " Nea Jean" cat de mult tine el cu rapidu ...

Mare diferenta .. A jucat bistrita cu Steaua de parca jucau finala CL si cu astia ...

sa ma fii inselat oare !?

2stupiddogs
15th December 2007, 14:18
11 m de tot RAHATUL!sapunaru cantareata de opereta!Scuze dar nu mai suport sa vad IPOCRIZIA din giulesti!Suporterii sunt ok dar zotta/sapunaru/copos asta incalca limita bunului simt!(macar de-l prindea Iorgulescu).Se mai mira cineva de "performantele" din cupele europene????

Datenshi
15th December 2007, 14:19
1-2, e din scenariu.:rolleyes:

Bell
15th December 2007, 14:21
Sabau nu s-a bucurat la gol :happy

LazioRoma
15th December 2007, 14:21
sa vedem .. si la Galati doua 11 metri care au fost cam gratis .. da asta e romania ce sa ii faci !

Datenshi
15th December 2007, 14:29
I-a dat peste picioare, cum adica a fost gratis? Si culmea e ca s-au gasit sa comenteze suporterii echipei cu cele mai jenante arbitraje din acest sezon.

2stupiddogs
15th December 2007, 14:31
I-a dat peste picioare, cum adica a fost gratis? Si culmea e ca s-au gasit sa comenteze suporterii echipei cu cele mai jenante arbitraje din acest sezon.

La cine te referi?

Datenshi
15th December 2007, 14:33
Si asta la Burdujan a fost, ca idee. Ma refeream la suporterii CFR-ului.

LazioRoma
15th December 2007, 14:37
Nu mai vb tu de blaturi ..
Rapidu si Dinamo castigau cu cativa ani in urma campionate intregi pe mana arbitrilor si a Blaturilor .. si ulterior pierdeau in europa cu Skonto Riga si echipe ca valerenga si altele

clausisme
15th December 2007, 14:41
voi prea vedeti blat in toate

2stupiddogs
15th December 2007, 14:46
Si asta la Burdujan a fost, ca idee. Ma refeream la suporterii CFR-ului.

Ala POATE,dar NU cel acordat!=> 2 greseli!Sper ca nu te astepti ca arbitrul sa fie suspendat....

LazioRoma
15th December 2007, 14:49
sa terminat teatru Altu la rand ..

2stupiddogs
15th December 2007, 14:51
Urmatorul este cel din ghencea! Indoieli?

Telespan
15th December 2007, 14:54
Care Noi ?!

CFR A FURAT 10 MECIURI .....UNUL A FOST CU RAPID...AI UITAT?
IN SCURT TIMP O SA FIM LINGA CFR

miril
15th December 2007, 14:55
Poli-CFR? Glumeam. Rezultatu-i bun in batalia pentru sefia clasamentului, mai ales daca la Timisoara Clujul pierde. Este a treia oara cand Sapunaru a fost faultat in careu, in acest campionat. Se vede ca a fost atacant in perioada junioratului. Pacat ca Piti nu-l vede pe el, ca rezerva alui Ogararu, dar si central, si merge pe mana lui Contra, un jucator terminat pentru fotbalul la nivel de Nationala.

2stupiddogs
15th December 2007, 15:07
Miril,tu glumesti?Contra este FUNDAS dreapta(ca si Ogararu),sapunaru este prim solist la Opera Romana,cum se poate face comparatie intre ei???

miril
15th December 2007, 15:13
Banatene, nu glumesc! Contra, trebuie sa recunosti, este terminat pentru fotbalul mare. N-am vazut meciul, deci nu stiu ce..numere a facut Sapunaru, dar este un jucator care trebuie inclus in lotul largit, al Nationalei, mai ales ca poate juca si fundas central. Are fizic, determinare si tehnica acceptabila pentru un fundas, in plus este periculos in careul advers si da bine si cu capul si cu piciorul. Ai uitat ce gol brazilian a dat acum cateva etape? Asta-i parerea mea, poate sunt subiectiv.

Datenshi
15th December 2007, 15:17
Sapun e cel mai bun fundas al Rapidului, sunt de acord cu Miril. Banatean am senzatia ca nu s-a uitat la meci, posteaza doar pentru a comenta negativ.

@LazioRoma: bine ca ati facut voi instructie cu Famagusta. :cry:

Vladek
15th December 2007, 15:22
N-a uitat Tata Jean ca "prietenul la nevoie se cunoaste". :D

Datenshi
15th December 2007, 15:25
Mda, s-a vazut in tur.

Vladek
15th December 2007, 15:27
Mda, s-a vazut in tur.

In tur nu erau apele asa incurcate :D. Sper ca nu te superi, Datenshi. Apropo, mi s-a parut mie sau Sabau nu s-a prea bucurat la gol :happy:happy ?

YoNuTzz
15th December 2007, 15:49
1-2...ce pot spune...importanta victoria rapidului...

kain
15th December 2007, 16:37
Victorie importanta :rasc:

Bell
15th December 2007, 16:46
IN SCURT TIMP O SA FIM LINGA CFR

sigur :happy dar la 11 puncte distanta... si voi miticilor nu mai vorbiti de furat ca sunteti ca si o curva la batranete care pozeaza in fata mare :happy

Telespan
15th December 2007, 17:03
sigur :happy dar la 11 puncte distanta... si voi miticilor nu mai vorbiti de furat ca sunteti ca si o curva la batranete care pozeaza in fata mare :happy
Iti mai amintesti cite meciuri a cistigat CFR cu arbitri?
Noi mai avem un meci la Piatra Neamt shi apoi vorbim cite puncte raman... cred k 5:ok:
FORZZA RAPID!!!!!!!!!!!

Tyler Durden
15th December 2007, 17:19
e Un BLAT PENAL asta

Spitalul 9 inca mai primeste oaspeti.

Tyler Durden
15th December 2007, 17:22
Care Noi ?!

voi adica cei care fac parte din comunitatea imbecililor anonimi.

Lordliv
15th December 2007, 17:52
victorie importanta pentru rapid!
surprinde rautatea declaratiei lui ioan horoba: rapidul nu va juca niciodata in liga campionilor cu echipa pe care o are!
sau nu surprinde?!:D

Tyler Durden
15th December 2007, 17:55
tu ai vazut meciul nostru sau asta e primul care il vezi anul asta... ii prea bun terenul...

n-am vazut meciul vostru, asta e primul meci pe care-l vad ca d'abia acum mi-am recuperat televizorul de la amanet...

Nico21
15th December 2007, 17:59
victorie importanta pentru rapid!
surprinde rautatea declaratiei lui ioan horoba: rapidul nu va juca niciodata in liga campionilor cu echipa pe care o are!sau nu surprinde?!:D



A uitat sa precizeze ca in Liga Campionilor nu exista asemenea patinoare....:):):)

dannyreddog
15th December 2007, 18:27
Victorie meritata a Rapidului,Bistrita a mai miscat doar in prima repriza,dar nu a fost suficient pt ei...

BAK
15th December 2007, 19:21
.... nici macar un cartonas galben pe un asemenea teren, atunci e mai mult decat clar ca jucatorii s-au ferit , ca nu cumva sa se accidenteze.....blat mai mult decat clar, nici nu se pune problema...ce diferenta intre cum a jucat bistrita contra cfrului si "gafele" produse,surprinzator, chiar dupa pauza.....tot singuri impotriva tuturor ati ramas?

Tyler Durden
15th December 2007, 19:23
ne cerem scuze c-am castigat...

BAK
15th December 2007, 19:25
e ok, scuzele nu mai sunt bune la nimic.....s-a mai intamplat ....parca chiar cu cfr-ul acum 2 ani. nu?

Radu
15th December 2007, 19:31
un meci suspect...dar nu asta conteaza akum...:ok:

Tyler Durden
15th December 2007, 19:34
incercam sa fiu putin ironic Bak, dar d'abia apoi mi-am dat seama ca vorbeam cu tine si ca ironiile nu-si au rostul.

Nico21
15th December 2007, 19:35
Hihihi...a dat icterul in astia...le-a patruns frica in oase...Rapidul joaca cu adevarat bine si asta ii face sa spumege de furie...:):):)Bai Baneilor,sa ne urmariti la toamna la Pro-Tv...fiti convinsi ca nu vom alerga dupa tricourile adversarilor,ca voi...

delaparis
15th December 2007, 19:35
ne cerem scuze c-am castigat...

Ok ... dar sa nu mai faceti :D

BAK
15th December 2007, 19:47
incercam sa fiu putin ironic Bak, dar d'abia apoi mi-am dat seama ca vorbeam cu tine si ca ironiile nu-si au rostul.

ce vrajeala ieftina....si eu glumeam mai subtil la faza cu scuzele, dar vad ca nu prea are rost....:no:.....eu nu am nimic cu rapidul si nici cu tine, pur si simplu a fost un meci mai mult decat suspect din punctul meu de vedere....si atat...de aceea suntem aici pe forum sa ne spunem parerile

Nico21
15th December 2007, 19:48
ce vrajeala ieftina....si eu glumeam mai subtil la faza cu scuzele, dar vad ca nu prea are rost....:no:.....eu nu am nimic cu rapidul si nici cu tine, pur si simplu a fost un meci mai mult decat suspect din punctul meu de vedere....si atat...de aceea suntem aici pef orum sa ne spunem parerile



Pai asta spuneam si noi...nu e dubios sa joci fotbal pe gheata?:):):)de aici tragem concluzia ca a fost blat clar...:):):)

BAK
15th December 2007, 19:55
pai e dubios cum la meci jucat pe gheta nu s-a acordat nici macar un cartonas galben...asta e suspect...s-au evitat intr-un mod mai mult decat evident...iar cele doua goluri au picat chiar dupa pauza, cand gloria facuse o prima repriza buna

Nico21
15th December 2007, 20:01
pai e dubios cum la meci jucat pe gheta nu s-a acordat nici macar un cartonas galben...asta e suspect...s-au evitat intr-un mod mai mult decat evident...iar cele doua goluri au picat chiar dupa pauza, cand gloria facuse o prima repriza buna



pai ce naiba sa mai faultezi?...ca se "faultau"(cadeau) adversarii singuri...:):):)cred ca tu nu iti imaginezi ce se intampla daca se juca cu o incrancenare peste limita regulamentului,pe asemenea beton...ai vazut faza aia,cand un jucator a fost impiedicat usor,a cazut in zona aia nisipoasa si imediat i-a sangerat genunchiul?...asta la o simpla piedica...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:de asta nu s-au luat galbene...pentru ca jucatorii s-au respectat...

Charon
15th December 2007, 22:53
suntem in 2008 imediat si uite ce gazoane avem la Buzau,BIstrita,Craiova,Galati.........din ce am vazut pana acum!:headbang:
stati sa vedeti maine la Vaslui!:happy

Sa ma pis pe liga lu' hopa Mitica!:D

Telespan
16th December 2007, 06:47
1 solist

1 solist v-a fi astazi la meciul VASLUI-DINAMO...:ok:

Telespan
16th December 2007, 06:55
gloriosii trebuie sa ne ajute.. daor is ardeleni :))
si acum vorbind serios... e un meci deschis tutror posibilitatilor... sper macar intr-un egal...
Gloria a facut balet pe gheata shi nu a putut sa va dea o mana de ajutor:ok:
Ai sperat degeaba.....in curind vom fi linga voi....FORZZA RAPID!!!!!!

PS-Crezi k Tudor va ajuta maine la Timisoara?

Telespan
16th December 2007, 06:59
gloria o sa bata sigur! e Andrade in poarta, o sa-i tremure manusile la Bistrita! Forza Gloria, bate cu 1-0

A tremurat de frig......:D

gi0nel
16th December 2007, 13:01
mahy da numa asa se castiga la Bistrita... Ce s-a intamplat la pauza?? A mers copos cu diplomat, i-a dat 4-5 fasicuri la tata Jean, si o vorba buna larbitru si gata meciul. Rusine Frate ... sa nu va zic cumva mortii masii de treaba... mereti voi cu coposu vostru k asa nu luati campionatu. Va urez sa pierdeti tot si sa retrogadati in 5 ani de liga 1... mare porc mai ii si ala. dick colo la el... mari mai is si rapidistii... m-am dumirit, mare ii si lupescu ce delegarile lui, bine o facut ganea ce i-o facut lu Mudura... Daca gresesti o iei in gura... asta meritau si arbitrii de azi
R U S I N E
.voi si fotbalul. stupid ppl

kain
16th December 2007, 14:13
mahy da numa asa se castiga la Bistrita... Ce s-a intamplat la pauza?? A mers copos cu diplomat, i-a dat 4-5 fasicuri la tata Jean, si o vorba buna larbitru si gata meciul. Rusine Frate ... sa nu va zic cumva mortii masii de treaba... mereti voi cu coposu vostru k asa nu luati campionatu. Va urez sa pierdeti tot si sa retrogadati in 5 ani de liga 1... mare porc mai ii si ala. dick colo la el... mari mai is si rapidistii... m-am dumirit, mare ii si lupescu ce delegarile lui, bine o facut ganea ce i-o facut lu Mudura... Daca gresesti o iei in gura... asta meritau si arbitrii de azi
R U S I N E
.voi si fotbalul. stupid ppl

Nu poti sa te impaci cu ideea ca ati fost invinsi chiar acasa si chiar pe un asemenea teren :cool:

Invata sa mai si pierzi :rasc:

Dax_CT
16th December 2007, 15:04
Haide mah, ce naiba.. copos plus tata jean egal love de cand lumea si pamantul. N-a pierdut nimeni la pariuri pe acest meci, asa ca de ce atata suparare ?

Charon
16th December 2007, 15:38
mahy da numa asa se castiga la Bistrita... Ce s-a intamplat la pauza?? A mers copos cu diplomat, i-a dat 4-5 fasicuri la tata Jean, si o vorba buna larbitru si gata meciul. Rusine Frate ... sa nu va zic cumva mortii masii de treaba... mereti voi cu coposu vostru k asa nu luati campionatu. Va urez sa pierdeti tot si sa retrogadati in 5 ani de liga 1... mare porc mai ii si ala. dick colo la el... mari mai is si rapidistii... m-am dumirit, mare ii si lupescu ce delegarile lui, bine o facut ganea ce i-o facut lu Mudura... Daca gresesti o iei in gura... asta meritau si arbitrii de azi
R U S I N E
.voi si fotbalul. stupid ppl

a fost savarina la meci?
this is new!:D

Tyler Durden
16th December 2007, 15:41
Haide mah, ce naiba.. copos plus tata jean egal love de cand lumea si pamantul. N-a pierdut nimeni la pariuri pe acest meci, asa ca de ce atata suparare ?

sa nu faci galbeaza de la atata ironie.

Sunchase
16th December 2007, 17:00
2 penalty-uri clare neacordate. iar au vrut sa ne faca arbitrii.

singuri impotriva tuturor.

Ferko
16th December 2007, 18:52
Ei, nu sunteti chiar singuri impotriva tuturor, mai sunt altii alaturi de voi ( arbitrii - sau cum s-or fi numind).

Tyler Durden
16th December 2007, 18:55
Ei, nu sunteti chiar singuri impotriva tuturor, mai sunt altii alaturi de voi ( arbitrii - sau cum s-or fi numind).

tot n-ai reusit sa stopezi miopia galopanta?:D

Ferko
16th December 2007, 19:06
tot n-ai reusit sa stopezi miopia galopanta?:DCand o sa stopeze Copos aranjamentele cu arbitrii, ca sa fii linistit.

Ferko
16th December 2007, 19:12
Vine Urziceni din urma foarte tare si o sa treaca pe langa Rapid ca o racheta ! Urziceni - spre locul 2 !

Radu
16th December 2007, 19:13
2 penalty-uri clare neacordate. iar au vrut sa ne faca arbitrii.

singuri impotriva tuturor.
singuri impotriva tuturor alaturi de pulisti...cum vine asta???:shocked:

Charon
16th December 2007, 19:15
singuri impotriva tuturor alaturi de pulisti...cum vine asta???:shocked:
de taceai,filosof ramaneai!:rolleyes:

Radu
16th December 2007, 19:19
de taceai,filosof ramaneai!:rolleyes:
dc sa tac???nu sunteti voi frati cu clona din banat???

Dax_CT
16th December 2007, 19:29
sa nu faci galbeaza de la atata ironie.

Mi-ai luat-o tu inainte si ai luat-o toata ! :yeah:

Charon
16th December 2007, 19:32
dc sa tac???nu sunteti voi frati cu clona din banat???

"singuri impotriva tuturor" nu are nici o legatura cu prietenia peluzelor din Giulesti si Timisoara!:ok:
da nu stau eu acum sa iti fac istoria sloganului,care este mult mai veche decat aceasta amicitie!

Tyler Durden
16th December 2007, 20:28
Mi-ai luat-o tu inainte si ai luat-o toata ! :yeah:

ce replica inteligenta...s-a facut porumbul bade?

Lordliv
16th December 2007, 22:26
rapidisti,ordin: castigati la piatra neamt!:yes:

Tyler Durden
16th December 2007, 23:45
rapidisti,ordin: castigati la piatra neamt!:yes:

gata sefu'! :D

Datenshi
16th December 2007, 23:48
Ma intreb cat de distrus trebuie sa fii ca sa afirmi ca arbitrul ne-a favorizat la Bistrita.

Sunchase
17th December 2007, 02:02
ar fi culmea....mai ales cand peste tot s-au aratat cele 2 penalty-uri clare care au fost refuzate...

o rusine de arbitraj in liga lui mitica :rosu: