PDA

View Full Version : Haideti la stadion



ady51a
29th June 2006, 18:22
Sambata echipa noastra joaca al doilea meci de pe teren propriu din Cupa UEFA Intertoto editia 2006

Trebuie sa nu ratam acest meci si sa mergem in numar cat mai mare la stadion.

Asadar: HAIDETI LA STADION SAMBATA SEARA!!! Ora 20 INTRAREA LIBERA!!! :ok:

Daca se obtine calificarea la Constanta pe 22 Iulie Farul va juca returul pt calificarea in cupa UEFA cu francezii de la Auxerre.
Din cate am auzit galeria pregateste in peluza un spectacol, asadar sAMBATA LA ORA 20:00 TOTI FARISTII SUNT LA STADION.

Forza Farul!!!! :ok: Mesaje de incurajare si de chemare a publicului la stadion aici mai jos. Poate ne spun cei din galerie ce se pregateste, daca doresc sau ne lasa sa vedem sambata :ok:

Ultras Farul
29th June 2006, 20:40
Fiind si intrarea libera , cred ca stadionul va fi plin , chiar de data asta nu mai au nici o scuza , vremea s-a anuntat frumoasa. Miza e mare si trebuie sa vina la meci ,sa arate Romaniei ca spectacolul din tribunele constantene n-a murit.

tchibos
29th June 2006, 20:49
sper sa fim cat mai multi... sunt muti care nu joaca si a\echipa are nevoie de sustinere pentru a lua un avantaj serios sambata

b3bito
30th June 2006, 01:09
Sustineti echipa locala ,NU cele din capitala!

U|L|T|R|A|S|
30th June 2006, 01:09
Se anunta ca aproximativ 500 de castraveti cu ceafa mare se deplaseaza la Constanta sambata... Sper sa avem un stadion plin de faristi (desi adevaratii faristi au fost cei din meciul cu pobeda)
Cu mic cu mare.... sa umplem stadionul..

Cat despre spectacolul galeriei... acesta trebuie cunoscut doar de putini membrii, cei care formeaza nucleul....
Se anunta un spectacol frumos, asa ca pregatiti aparatele de fotografiat .... si topoarele - pentru muraturi :D

b3bito
30th June 2006, 01:11
nu mah fara topoare
k mai trb sa ne ducem si noi la ei :|

alex-hcm
30th June 2006, 01:15
Asadar Se Anunta......... Festival Festival Ca La Noi Pe Litoral!

dorryn
1st July 2006, 14:51
o daaa.. o sa ploua..sper sa nu fie furtuna in toi la 8 dar daca o sa ploua numarul spectatorilor va fi din nou cel din partida cu pobeda.off asta e ghinion

Ultras Farul
1st July 2006, 15:22
Sunt cam nori dar poate n-o ploua.

Ultras Farul
1st July 2006, 15:25
Si ce daca ploua e vara , e cald , osa dea o aversa de 5 - 10 minute si gata , parca ne topeste ploaia

dorryn
1st July 2006, 16:10
ploua... sper sa gandeasca toti ca tine...

tchibos
1st July 2006, 18:19
mergem la stadion ... cu barca :headbang:

Elphax
1st July 2006, 19:05
la tv este?

Bute_Farul
1st July 2006, 19:47
Meciul s a amanat cu o ora...se joak la 9 fix.Sigur k m-a sunat fratimiu k e copil de mingii

tchibos
1st July 2006, 19:49
la tv este?


nu

pirlinho
1st July 2006, 19:52
Pana la urma s-a amanat pana la 21:00 sau ba?

Ar face bine sa-l amane pana maine.

tchibos
1st July 2006, 19:55
oricum daca s-a amanat si o ora e bine ca se pare ca macar ploaie se poate opri... ce e pe teren nici nu vreau sa ma gandesc

Bute Farul... cum e pe stadion daca fratele tau e copil de mingi?

CosminGrc
1st July 2006, 19:55
la 9 e ma ?:headbang: vb lu tchibos...mergem cu barca...cum drq sa mergi ma pe vremea asta? tu nu vezi ce ploua ma si nu cre' ca se opreste pan' la 9:ciocan:

tchibos
1st July 2006, 19:57
oricum fata de acum o ora e mai bine si daca mai incetineste eu cred ca ma duc... daca nu :headbang:...

CosminGrc
1st July 2006, 20:01
pe onlinesport il da ? :(

tchibos
1st July 2006, 20:02
nu cred... daca era sa il dea deja era pe prima pagina anuntul ca Farul e live pe OLS... SI NU E

CosminGrc
1st July 2006, 20:07
stiti macar primul 11 ? sunt sperante sa fie amanat pana maine ?

tchibos
1st July 2006, 20:10
stiu ca nu joaca multi jucatori

FC Farul nu se va putea baza pentru meciul tur cu Lokomotiv Plovdiv pe nu mai puţin de : Senin, L. Mihai, Păcuraru, Lungu, Şchiopu, M. Carlos şi Larie. Primii şase sunt accidentaţi, iar tânărul Larie a primit contra Pobedei Prilep al doilea ca şapte fotbaliştirtonaş galben în Intertoto, ceea ce i-a adus suspendarea pentru sâmbătă.

in aparare vom juca cu Gheara din cate stiu

Disney nu are drept de joc inca

iar Gurita a promis ca da un gol

CosminGrc
1st July 2006, 20:13
da noile achizitii cand vor juca ma ?

sunt sperante sa fie amanat pana maine ?

pirlinho
1st July 2006, 20:15
Au anuntat si pe Neptun ca s-a amanat pana la 21:00.

tchibos
1st July 2006, 20:19
da noile achizitii cand vor juca ma ?

[/B]


La meciul Lokomotiv - Farul pentru constănţeni, va avea drept de joc şi congolezul Armel Disney,

pirlinho
1st July 2006, 20:22
Pfoaaaaaaa; a inceput iar ploaia de vreo 5 minute.

CosminGrc
1st July 2006, 20:28
gata ma...cine are barca?

tchibos
1st July 2006, 20:31
ce gata?

ULTRAS-CT
2nd July 2006, 01:49
gata...a batut Farul :ok: ! din pacate pe o vreme super naspa...nu prea a fost lume pe stadion .. :(

tchibos
2nd July 2006, 11:24
bun... saptamana viitoare vreau sa aud iar "gata" si cand voi pune iar intrebarea "ce gata" sper sa imi raspundeti "gata ne-am calificat mai departe"

FORZA FARUL !!!

tchibos
18th July 2006, 21:27
acum mai mult ca oricand e momentul sa veniti la stadion cu mic cu mare sa va incurajati echipa... daca va avea sprijinul vostru ar putea merge mai departe si ar fi cea mai mare performanta a Farului .. asa ca HAIDETI LA STADION SAMBATA !!! :ok:

alex-hcm
19th July 2006, 02:47
Sa Fim Macar 10.000 Fratilor... Chiar Merita Baietii Astia... Chiar Asa Joaca In Europa Si Nu Au Suporteri Multi? Poli Timisoara Nici Nu A Orins O Cupa Europeana Si Joaca Cu Macar 10.000 De Specatori Meci De Meci... Ce Aveti De Pierdut? 50.000 Sau 100.000? Ce Mai Faci Cu Banii Astia Acum?... Nu Vezi Inttotdeuna O Fosta Campiona A Frantei La Constanta! Poate Daca Nu Veti Veni Mai Mult Ca Sigur Daca Se Califica Faru Va Veti Enerva Ca Nu Ati Partcipat La Marea Bucurie Care Speram Sa Invadeze Constanta Smbata Seara! Asa Ca Riscati Si Veniti La Stadion Si Veti Castiga Prin Claifivcarea Farului In Uefa! Nu Se Poate Fara Suporteri , Tre Sa Intelegeti! Au Nevoie De Noi!

ionelsud
20th July 2006, 21:58
Haidetzi sa sustinem cu totzi echipa .. sa facem o atmosfera de Liga Campionilor !!!

tchibos
21st July 2006, 20:16
maine e seara cea mare ... sa nu va prind pe acasa... mergem toti la stadion

bahaus_84
21st July 2006, 21:21
Da frate stai linistit ca o sa vina lumea sunt convins,cu atat mai mult cu cat e intrarea libera...da-o incolo dak nici acum..mai ales ca acum au si nevoie baietii de noi,mai mult ca oricand..Fortza Farul !!!

Ultras Farul
21st July 2006, 21:52
Sa speram ca va fi spectacol in tribune , si poate asa se intampla o minune in meciu de maine .Doamne ajuta si Hai Farul!!!!!!!!!!!!!!

dorryn
22nd July 2006, 01:35
15000 vor fi pe putin..pacat ca acum s-au gasit si aia sa transmita meciul..cand aveam nevoie de reclama si aveam nevoie sa fim bagati in seama...cand am jucat in franta sau in bulgaria nu s-a inghesuit nimeni sa zica ceva de noi sau sa transmita meciul.la finala s-au bagat ai dreaq.in fine.. le-am dat o palma.Daca s-ar intampla minunea le-am da un pumn zdravan.

CosminGrc
22nd July 2006, 14:17
sa se inghesuie lumea la satdion sa nu mai fie locuri sa stea lumea in picioar sa incurajam echipa pt ca are nevoie de noi si merita!!!!

FORTA FARU!!! PANA LA CAPAT

Ultras Farul
23rd July 2006, 17:12
Ce mi-ar place sa fie stadionul cum a fost ieri meci de meci , cu siguranta i-ar ajuta foarte mult si pe baieti , si am aveam rezultate mai bune .Acum incepe campionatul si iar o sa fie 3-4000 de oameni la un meci . Pacat de echipa asta

tchibos
16th August 2006, 18:45
Sper ca nu stati acasa la meciul nationalei. Haideti la stadion :ok:

ultrasblueshark
18th August 2006, 22:13
Chiar asa !! Haideti la stadion sa vedeti teatru adevarat. Avem o scena verde, frumoasa si numai actori de clasa.
Cred ca in seara asta am aflat si raspunsul la intrebarea "de ce nu vine lumea la stadion?"

Catalin 06
19th August 2006, 00:14
Cel mai rau imi pare ca iar jocul echipei goneste spectatorii de la stadion , asta e dezastrul , nu ca am pierdut 3 puncte , n-ar fi primele pe care le pierdem pe mana noatra . Din pacate stadionul e tot mai gol , cu Otelul au fost 3000 , azi au fost 1500 , cu Ceahlaul o sa fie 1000 , mai ales daca o sa venim cu un rezultat slab de la Steaua , eu sper macar un punct dar o sa fie cam greu

dorryn
19th August 2006, 18:36
schimba numele la asta.. baga "HAIDETI LA CIRC" sau "HAIDETI SA RADEM ALATURI DE CARICATURI" . pai la steaua fi sigur ca luam de la 3 in sus.nici nu mai imi vine sa cred in minuni.vedetele dreaq.pana nu pleaca toti in frunte cu chiforeanu media de spectatori la meci o sa fie mai slaba decat la bistrita.Ce-i rau abia acum urmeaza.

tchibos
19th August 2006, 19:22
schimba numele la asta.. baga "HAIDETI LA CIRC" .

s-a rezolvat... pana nu vad rezultatele care sa faca suporterii sa mearga la stadion sa vada meciuri de fotbal, nu circ cum vedem acum, numele asa va ramane la threadul asta

Napoletan
20th August 2006, 01:28
Mandru de culori nu de jucatori!
FARUL SUNTEM NOI!

danny del corco
20th August 2006, 11:10
Inspirata schimbarea cu Haideti la circ. Exact asa am simtit la meciul cu Urziceni, si vorba lui Catalin 06, jocul echipei si totodata al papusarilor de pe langa echipa, goneste lumea de la stadion.
Poate exemplul Clujului ne-ar prinde bine, atat din punctul de vedere al conducatorilor cat si al jucatorilor. Chestia cu amenzi aplicate pentru ca ai luat gol in ultimele minute, chiar daca conduci cu 3-0, mi s-a parut extraordinara!
Imi poate spune cineva ce se intampla la noi dupa meciul cu Urziceni ? Poate sunt eu dezinformat.

Catalin 06
20th August 2006, 11:50
Totusi ar trebui sa mergem in continuare la stadion , e abia etapa a patra , au pierdut cu Urziceni , imi dau seama ca dezamagirea e mare , mie aproape ca nici nu mi-a venit sa cred , dar ai sa-i mai lasam 4-5 etape , pana la urma suntem pe 5 in clasament .

dorryn
20th August 2006, 17:05
danny del corco .. iti zic eu ce s-a intamplat la noi dupa rusinea cu urziceniul.din surse sigure mai multi jucatori de la farul au fost vazuti in cluburile din mamaia(amnesia) ..bineinteles fara nici o grija cu bautura.nu am mai intrebat de tigari ca m-am scarbit cand am auzit si stiind antecedentele.. nu e greu sa-ti dai seama.

Catalin 06
20th August 2006, 18:15
Isi inecau amarul!!!:headbang: :headbang: :headbang:

Simp4ticul
20th August 2006, 18:31
daca atat au putut atat au aratat :rosu: APOSTOL , DISNEY , GURITA

Catalin 06
20th August 2006, 23:34
Sa-l iertam pe Gurita , totusi ne-a salvat din multe situatii grele , si sa nu uitam are 33 de ani , Disney un cracanat , Apostol are aiere de vedeta

danny del corco
21st August 2006, 17:10
Am spus-o si o repet. Atmosfera din sanul echipei este opera conducerii. Spun din nou, uitati-va ce se intampla la Cluj, unde se doreste performanta, si unde s-a inteles ca fara disciplina si seriozitate esti doar un mascarici.
Totusi pentru Gurita...putina clementa. Toti avem momente mai putin faste, insa peste indolenta unora nu se poate trece. Cred eu ca trebuie o curatenie generala, si instaurata o stare de disciplina, normala de altfel, pentru o echipa cu pretentii europene.

Catalin 06
21st August 2006, 20:36
Dorinel la Cluj are portughezi care au o alta mentalitate , noi ce avem ?? asazise vedete care atunci cand intra pe teren se comporta ca si cum ar face sedinte foto.

danny del corco
21st August 2006, 20:57
Da ,la Cluj, Dorinel are portughezi. Clujul are si antrenor !
Noi nu avem nici portughezi, nici........

Kroenan
24th August 2006, 15:31
jocul echipei si totodata al papusarilor de pe langa echipa, goneste lumea de la stadion.

Frumos spus... Si la obiect :ok:

P.S Fireste, Farul `inseamna` doar N-O-I

tchibos
2nd September 2006, 18:06
haideti la stadion si sa va sustineti echipa nationala asa cum nu ati mai facut-o niciodata

ps: in afara de echipa nationala, singura echipa care mai poate beneficia de suportul si scandarile noastre sa fie FARUL.

adi_cta
2nd September 2006, 18:07
In jumatate de ora plec, sunt la tribuna 1 partea cu banca oaspetilor.
Hai Romania.

tchibos
3rd September 2006, 01:08
ce bine ii sta stadionului plin. De ar fi asa si la meciurile Farului. Haideti la stadion si la meciurile echipei noastre

b3bito
3rd September 2006, 01:19
cumm a fost coregrafia?

tchibos
3rd September 2006, 01:21
super... cel putin la inceput... cred ca am pe cineva care a facut si o poza pe mobil. Nu sunt sigur dar daca e asa o pun pe forum

adi_cta
3rd September 2006, 08:58
ce bine ii sta stadionului plin. De ar fi asa si la meciurile Farului. Haideti la stadion si la meciurile echipei noastre

DA, de ar fi asa si la meciurile Farului ar putea si jucatorii sa mizeze pe al 12-lea jucator.

Catalin 06
3rd September 2006, 14:06
Slabe sanse ca in viitorul apropiat sa avem stadionul plin la meciuri obisnuite . Noi in fiecare an parca avem mai putini spectatori .

dorryn
3rd September 2006, 14:14
pai si merita nesimtitii aia un stadion plin ? sa fim sinceri acum..cine sa plateasca biletul sa vada niste capre?nici moca nu ar veni.Oricine ar vrea sa avem un stadion plin la meciuri dar e vina lor si a conducerii ca in loc sa vina mai multi spectatori jucam etapa de etapa cu mai putini...si in viitorul apropiat e greu..sa mai umplem stadionul

Catalin 06
3rd September 2006, 20:39
. Acum nu trebuie acuzata lumea ca nu vine la stadion pentru ca e o bataie de joc , dar si cand jucam bine nu prea se inghesuiau la stadion.

ULTRAS_TAVY
3rd September 2006, 23:52
Sa vedem la meciul cu ceahlaul cati sunt...cred ca mai mult de 1000 nu o sa fim....eu oricum voi fi prezent shi dak ar juca in C...mandru de culori nu de jucatori...au dreptate Aria.....:ok: respect Faristilor c o sa vina vineri la meci;)

Kroenan
4th September 2006, 11:59
pai si merita nesimtitii aia un stadion plin ? sa fim sinceri acum..cine sa plateasca biletul sa vada niste capre?nici moca nu ar veni.Oricine ar vrea sa avem un stadion plin la meciuri dar e vina lor si a conducerii ca in loc sa vina mai multi spectatori jucam etapa de etapa cu mai putini...si in viitorul apropiat e greu..sa mai umplem stadionul


Fiti atenti ce a scris acest forumist, si veti intelege totul... Eu, personal, sunt de acord cu el

danny del corco
8th September 2006, 03:23
In vremuri trecute,chiar si inainte de 89, pe cand juca in B, Farul aduna un stadion plin cam 75-80%. Celor mai multe echipe vizitatoare li se inmuiau genunchii inca de la intrarea pe gazon. Atata lume adunata la un loc, si asta pe un stadion, la un simplu meci de B, depasea de cele mai multe ori numarul total de locuitori ai oraselor de unde veneau acestia.
Alte vremuri. Acum s-a ajuns ca la Urziceni, de exemplu, sa fte mai multi spectatori decat la noi. Simplu de explicat: la Urziceni nu te goneste nimeni de la stadion, ba inca se incearca din rasputeri sa se joace fotbal !
Credeti ca va mai veni cineva sa asiste incontinuu la un spectacol de marionete al unei formatii supusa de cele mai multe ori intereselor comducerii, in detrimentul ideii de competitie, de fair play, de respect fata de suporteri si culorile clubului?
Atata timp cat nu se va petrece ceva real, in sens pozitiv, la Farul spectatorii vor ocoli din ce in ce mai mult si mai des stadionul.
HAI FARUL !!!

danny del corco
8th September 2006, 03:27
Sa vedem la meciul cu ceahlaul cati sunt...cred ca mai mult de 1000 nu o sa fim....eu oricum voi fi prezent shi dak ar juca in C...mandru de culori nu de jucatori...au dreptate Aria.....:ok: respect Faristilor c o sa vina vineri la meci;)
Total de acord cu ceea ce ai scris !:ok:

NY_giants05
8th September 2006, 22:00
nu am reusit sa ajung la stadion si nici telesport nu prind insa cred k la acest meci a fost aceeasi poveste ca in meciul cu unirea...
pierdem acasa si de la ceahlaul....si asta din cauza jucatorilor ..

Catalin 06
8th September 2006, 23:30
nu am reusit sa ajung la stadion si nici telesport nu prind insa cred k la acest meci a fost aceeasi poveste ca in meciul cu unirea...
pierdem acasa si de la ceahlaul....si asta din cauza jucatorilor ..


100% ai dreptate , niste mizerii asta sunt acesti ,,jucatori" .

Elphax
9th September 2006, 00:09
cati ati fost la meci?

adi_cta
9th September 2006, 00:13
Nu era prea multa lume pe stadion, parca au stiut rezultatul de dinainte.

tchibos
9th September 2006, 15:10
1000 e mult spus, dar la asa rezultate ma mir ca inca mai sunt care merg la stadion

Sa vina Farul 2, CA NE-AM SATURAT DE VOI !!!

Kroenan
9th September 2006, 16:28
Trebuia sa nu vina nimeni... De ce naiba au venit aia 1000?? Stadionul gol e cea mai mare pedeapsa pentru niste conducatori-blatisti si jucatori-capre

P.S Imi place ca la noi `pedeapsa` e altfel decat in anumite `zone` care la televizor sunt considerate civilizate dar de fapt sunt niste salbatici cum rar intalnesti

dorryn
9th September 2006, 21:54
nu cred ca e o pedeapsa pt ei daca n-ar mai veni nimeni la stadion.din contra,cred ca asta isi doresc

Catalin 06
9th September 2006, 22:43
Ii doare undeva de spectatori , ca vin , ca nu vin tot aia e pentru ei . Pentru multi dintre jucatori nesimtirea e cuvantul care-i caracterizeaza

rechinul farist
10th September 2006, 02:56
tin minte ca acu` vreo 10-15 ani, ma lua taica-miu si ma ducea la meci la Farul, si mergeam cu vreo o ora inaninte ca sa prindem loc, pe vremea aia nu erau scaune, era o bancheta de lemn.... si mergeam mai devreme ca era alta atmosfera atunci, la orice meci indiferent cu cine juca!!!
acum ce sa mai zic! la meciul cu Ceahlaul am intrat pe la si 20.05 si am gasit un loc destul de bune :D
cine e de vina pentru toata treaba asta: conducerea, jucatorii sau noi suporterii?
de ex. taica-miu n-a mai venit la stadion de vreo 2 ani? pentru ce?

kerosene
10th September 2006, 11:15
nu cred ca e o pedeapsa pt ei daca n-ar mai veni nimeni la stadion.din contra,cred ca asta isi doresc

Pai cred ca asta vor ca daca venim le stricam recolta de musetel de la peluza :no:

pff
10th September 2006, 11:47
mai putina lume in tribuna .. mai putini care`i ironizeaza si`i huiduie :D

Quartz@nu
19th September 2006, 20:04
o rusine ...bosanceanu " nu se mai satura " :la meciul cu Ceahlaul s-au "luat bani " si la femeile care doreau sa intre la meci ! RUSINE ! DUPA CE CA NU AVEM CE VEDEA LA farul MAI AU SI PRETENTII .....DE AICI REZULTA CEI 200 DE spectatori din tribuna !

Napoletan
19th September 2006, 23:34
Mi se pare ceva de respect si de bun simt sa iti platesti biletul, chiar daca esti femeie sau barbat, chiar daca echipa joaca sau nu. In plus nu ne putem plange, avem cele mai ieftine bilete din div.A. La Arad un bilet costa 300 de mii de lei, iar in "B" la Ploiesti, biletul costa 100 de mii (ma refeream la peluze).

rechinul farist
19th September 2006, 23:56
eu mai vin si la meciul cu National, iar daca si pe asta il pierdem atunci.........
nu stiu cand o sa mai calc pe la stadion....... va spun sincer....... dupa 4 ani din care n-am pierdut nici un meci de=acasa al Faului, cred ca or sa planga jucatorii dupa mine :D, sau or sa=i doara in p..a!!! :D

tchibos
2nd December 2006, 01:28
cred ca acum e momentul sa revenim la stadion ca sa sustinem echipa.. poate data asta vor fi si mai multe persoane la tribuna B

on topic: Haideti la stadion si Forza Farul !!!

danny del corco
2nd December 2006, 01:48
Da, acum ar fii unul dintre momentele in care si publicul isi poate arata forta si atasamentul fata de echipa.HAI FARUL!

trotica
2nd December 2006, 01:51
Baftă mâine, vă țin pumnii!:ok:

danny del corco
2nd December 2006, 01:52
Baftă mâine, vă țin pumnii!:ok:
Si noi voua ! Multumim pentru urare.:ok:

tchibos
2nd December 2006, 01:58
sa fie.. si pentru noi si pentru voi :ok:

rechin
2nd December 2006, 18:35
Hai Farul !!!

bahaus_84
2nd December 2006, 19:48
trebuie sa batem neaparat altfel se ingroasa gluma :( Fortza Farul!

danny del corco
3rd December 2006, 02:13
Gluma a ajuns deja gluma proasta. E groasa rau de tot.Pot spune cu mana pe inima ca UTA a pierdut doua puncte, sau ca Vlas a scos unul.

bahaus_84
3rd December 2006, 12:08
parca am avut o presimtire in mama masii de treaba!!! :(

danny del corco
3rd December 2006, 22:53
Bine ca se termina sezonul asta de tot rahatul.

sk8t3rool
4th December 2006, 19:27
veniti la stadion....poate asa echipa va avea un impuls shi o sa inceapa sa joace mai bine....datile o sansa....:yeah:

Catalin 06
4th December 2006, 20:33
abia veneau 4-5000 cand Farul era in primele 5 in clasament si in finala cupei Romaniei , acum pentru ce sa mai vina

sk8t3rool
4th December 2006, 21:33
makr sa vina ....ce suporteri mai sunt aia care nu sustin echipa la greu??...cred k noi nu prea avem asa cva..:(:|

tchibos
23rd February 2007, 20:50
maine sper ca mergeti la stadion indiferent de vreme :)

sk8t3rool
25th February 2007, 15:05
indiferent de vreme..galeria a fost cva mai numeroasa ca de obicei....am facut spectacol cu totii cu ajutorul steagurilor si japonezelor...

trotica
25th February 2007, 15:10
Cât am văzut eu la TV, nu știu dacă, pe ansamblu, au fost mai mulți sau mai puțini suporteri pe stadion ca de obicei, dar galeria clar a fost activă și a avut o prestație foarte faină, felicitări! :ok: :)

sk8t3rool
26th February 2007, 17:32
la televizor??:groggy: :no: de ce nu pe stadion??

kerosene
26th February 2007, 18:05
Pt ca el sta in Timisoara :ok:

sk8t3rool
2nd March 2007, 17:34
ahh imi cer scuze:P bay simt ca nu mai pot...cel mooor...cand vad cata lume a venit la steaua otelul iar la farul nu vin nici macar un sferT:( imi vine sa .... pe toti "stelistii" constanteni care au fost la meci....:((....gata tac...ANTI CAPITALA!!!!:rosu:

danny del corco
4th March 2007, 19:15
bay simt ca nu mai pot...cel mooor...cand vad cata lume a venit la steaua otelul iar la farul nu vin nici macar un sferT:( imi vine sa .... pe toti "stelistii" constanteni care au fost la meci....:((....gata tac...ANTI CAPITALA!!!!:rosu:

Ai dreptate, si nu esti singurul, te asigur. Stai sa vezi ce o sa fie prin tribune la meciul cu "oitele".

ultrasblueshark
8th March 2007, 21:14
Este incredibil in ce situatie penibila suntem... Constanta, al doilea oras al tarii, meci pe teren propriu impotriva sTELEI. Iar noi stam si ne facem sperante ca vom fi mai multi decat stelistii din tribune. Stelisti care, ATENTIE, nu vin de la bucuresti ci chiar din orasul nostru. E rusine si e mare pacat ca am ajuns in halu' asta. Sper ca desfasurarea evenimentelor sa ma contrazica si sa vad un stadion plin care sa strige pentru Farul. Visez? Cred ca da...
Noi, faristii, ne vedem in peluza...

tchibos
9th March 2007, 10:58
E trist pentru oraș. Nu știu ce se întâmplă. Ori oamenii nu au orgoliu, ori nu se bucură că au echipă în prima ligă, ori nu se bucură că mă au pe mine antrenor, nu știu care este problema. Eu, cu siguranță, nu sunt problema, că am văzut că au fost alături de mine de când am venit aici. Altele sunt problemele. Ei trebuie să le lămurească și să încerce cât mai repede să vină la stadion, pentru că noi acasă jucăm de fapt în deplasare. M-am cam săturat. Una e să joci cu 700 de spectatori, alta cu 10.000“, a spus Panduru. Tehnicianul acceptă că poate nici jocul Farului nu i-a mulțumit pe suporteri, dar „atunci măcar să vină să mă vadă pe mine, pentru că la mine au ce să vadă

kerosene
24th April 2007, 11:49
Intrare liberă la meciul FC Farul - Dinamo

Având în vedere importanța deosebită a partidei FC Farul - Dinamo, conducerea clubului constănțean a luat hotărârea de a lăsa liberă intrarea la meci. FC Farul face apel la suporterii constănțeni să vină în număr cât mai mare la stadionul „Farul“ și să-și susțină cu ardoare echipa, aflată într-o situație dificilă. Partida Farul - Dinamo se dispută mâine, de la ora 20,45.

Sper ca asa sa fie si mai multa lume la stadion
Forza FARUL

kerosene
14th September 2007, 12:42
Biletele la Farul - CFR se vând duminică, între 11 și 18


Biletele la partida FC Farul - CFR Cluj, de duminică, de la Constanța, contând pentru etapa a șaptea a Ligii 1, costă 5 lei (la peluze) și 10 lei (la tribunele 1 și 2). Tichetele se vând duminică, între orele 11 și 18, la cele zece case de bilete de la stadion. Meciul începe la ora 18,45. După această oră, nu se mai vând bilete, accesul spectatorilor nemaifiind permis.

bahaus_84
14th September 2007, 22:55
ia uite i si pe desteptii astia ce politica au...

dorryn
15th September 2007, 04:25
ce tare :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
ahahahahahahhahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhaha hahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhahhahahaha hahahahahahahhahahahahaha
ce ratati! :)))))))))) numai bosanceanu si ion marin puteau debita asemenea comicarii.daca se face o comedie cu bosanceanu si ion marin cred ca mr bean s-ar apuca de facut goblenuri ! n-ar putea sa-i egaleze

tchibos
15th September 2007, 13:14
da.. eu vroiam sa cumpar niste bilete duminica pe la ora 22 dar asa ...

kerosene
15th September 2007, 21:36
Nu e inca destul de clar ca nu suntem bineventi la stadion?
Or sa ajunga sa se duca la meci doar cei sub 1.60m si 50 de kg,sa nu rupa scaunele noi,ca dupa nu mai vine Romania sa joace la noi.
Parca te duci in vizita la parnaie cand pleci la stadion.Cu mainile in buzunar si numai intre anumite ore.

kerosene
29th June 2009, 11:14
CONSTANTA TREZESTE-TE !!!

Miercuri , 01.07.2009 , incepand cu orele 18:00 , va invitam alaturi de noi in incinta stadionului “FARUL” , sa participati la marsul organizat in vederea sensibilizarii opiniei publice si a autoritatilor locale pentru salvarea de la dezastru a clubului fanion al orasului nostru . La mars vor participa atat foste glorii ale fotbalului constantean, cat si actuali componenti ai loturilor din cadrul clubului FC FARUL !

FARUL SE STINGE …