PDA

View Full Version : Etapa 18: Ceahlaul - Steaua



delaparis
3rd December 2007, 21:10
Duminica: 09.12 2007
19:00 Ceahlaul - Steaua
KANAL D

Bell
3rd December 2007, 22:40
scoateti ma macar un egal .. oricare a-ti fi :))

tataleone
3rd December 2007, 22:46
Daca arbitrii nu vin iar cu temele facute (ca in meciul cu Gloria Bistrita) si daca norocul porcesc nu se tine iar scai de stelisti, e meci clar de 1.

danpuric78
4th December 2007, 00:15
ceahlaul e satelitul lui dinamo si va face tot posibilul sa incurce oaia

mda. asa se aude pe la galati? dar otelul al cui e? al stelei, daca ne uitam dupa palmaresul meciurilor directe.

In ghencea coltescu a avut tema sa-i faca un debut reusit lui hagi.
POate acum va fi un arbitraj corect. in conditiile aste steaua nucastiga nici in urmatoarea suta de ani.

KpaC
4th December 2007, 01:21
ceahlaul e satelitul lui dinamo si va face tot posibilul sa incurce oaia
e
ce rasist ignorant esti ma baiatule .. de unde pana unde ceahlaul e satelit ? vezitzi de echipa ta si nu fa comentarii fara sens :rosu:

YoNuTzz
4th December 2007, 01:29
ptr steaua orice meci este greu in momentul de fata, deci acesta nu face exceptie...
pronostic x2...dak nu castigam si locul 2 devine tot mai departe...

scorpiuta
4th December 2007, 09:16
o sa fie un meci greu dar sper sa obtinem nimim un punct~

Kooler
4th December 2007, 11:24
Castiga Steaua, vorba aia: 'E greu cu Becali'.

Hard
4th December 2007, 11:37
scoateti ma macar un egal .. oricare a-ti fi :))

e grea gramatica limbii romane ...
Cred ca e timpul sa mai castigam si in deplasare daca tot avem pretentii ...

Universal
4th December 2007, 11:46
O sa castigam..numai rabdare sa avem cu ei..... si sper sa se incurce CFR-ul..sa aajungem la 9 puncte fata de ei...

vlad1607
4th December 2007, 15:00
steaua castiga usor in fata unei echipe foarte prietenoase pt ros albastrii...sper sa ma insel totusi :D

YoYoyOi
4th December 2007, 15:04
si asta-i prietenoasa? :shocked: :cry:

Doamne, de unde dracu le scoateti? :happy

BAK
4th December 2007, 18:37
egal....1-1

KpaC
4th December 2007, 18:50
steaua castiga usor in fata unei echipe foarte prietenoase pt ros albastrii...sper sa ma insel totusi :D

lol ma .. ceahlaul prietenoasa cu steaua ? 0-0 ultima oara la piatra , si ultimul meci direct 2-1 chinuit pt steaua cu ajutorul centralului ...
care e prietenia dintre echipele astea 2 ?

Nico21
4th December 2007, 19:24
lol ma .. ceahlaul prietenoasa cu steaua ? 0-0 ultima oara la piatra , si ultimul meci direct 2-1 chinuit pt steaua cu ajutorul centralului ...
care e prietenia dintre echipele astea 2 ?



Pe amandoi ii cheama Gigi...e ceva dubios aici...:D:D:D

YoYoyOi
4th December 2007, 19:36
aham si ambii Gigi poarta cu mandrie fularul dinamovist :rolleyes:

Ioca10
4th December 2007, 19:59
egal:D

KpaC
4th December 2007, 20:54
da pe amandoi ii cheama gigi .. numai ca unu ii cioban =)) .. oricum sunt realist si sper intr-un egal si intrun meci frumos cu atmosfera calumea .. sa speram ca isi va depasi stadionul maximul de spectatori , la meciurile cu steaua fiind cei mai multi spectatori .. deci 17-18000 vreau :)

danpuric78
4th December 2007, 21:17
aham si ambii Gigi poarta cu mandrie fularul dinamovist :rolleyes:

Protocolul a fost pregatoit si pentru meciul cu steaua, dar daca becali nu vrea sa vorbeasca decat cu cei "egali cu el"...:D

Bell
4th December 2007, 21:55
O sa castigam..numai rabdare sa avem cu ei..... si sper sa se incurce CFR-ul..sa aajungem la 9 puncte fata de ei...

vezi ca si rapidu' spera sa ne incurcam si s-au incurcat chiar ei... io zic ca o luati in freza de la ceahlau'.. si noi o sa batem lejer... ce parere ai??!! :happy
Discutam dupa...

Ferko
6th December 2007, 18:44
Ceahlaul este o nuca tare la Piatra Neamt, iar Steaua nu m-a convins in ultimele meciuri ca ar putea castiga acest meci.

sebastianstis
6th December 2007, 23:32
e grea gramatica limbii romane ...
Cred ca e timpul sa mai castigam si in deplasare daca tot avem pretentii ...

tot mai speri tinere...mai ia si tu o carte ,mai documenteaza-te ...ce sa castige ecchipa asta...te reprezinta pe tine...:headbang:

Hard
7th December 2007, 00:53
ce carte sa iau ma,ca eu nu fac greseli de gramatica ...
vezi-ti de NHL si lasa-ne pe noi cu fotbalul nostru sarac ...

paul30
7th December 2007, 08:43
In mod normal 2 dar la cum joaca Steaua, sau mai bine spus la cum nu joaca e posibil sa lase ceva puncte prin Moldova.

Leo
7th December 2007, 10:40
cred ca x

six
7th December 2007, 16:42
Merg pe mana Ceahlaului ;) prietenii stiu de ce :drak:

YoYoyOi
7th December 2007, 18:17
vai di mini si di mini :D iar luam bataita :(

APPopescu
7th December 2007, 22:19
Victorie grea, muncita, la limita si norocoasa pentru Steaua. De ce? Pentru ca nu va incasa nici un gol (nici in timpul suplimentar a jocului avand cea mai buna aparare a campionatului, doar zece goluri primite in 17 meciuri) si va avea norocul necesar si in atac.

YoYoyOi
7th December 2007, 22:59
tu crezi ca toata ziua vine mosu'? :D

cine dracu sa bage gol? poate ne aduce mosul un autogol, ceva :D ah asta a venit etapa trecuta :(

deci... nope :(

moty
7th December 2007, 23:02
vine mos craciun in avans

Denis
8th December 2007, 07:50
steaua va da totul pe teren in partida de duminica. trebuie sa bata pentru a reveni pe un loc care le va asigura un loc in liga campionilor. sunt de parere ca steaua va invinge categoric ceahlaul.

tu26dor
8th December 2007, 08:15
da da... categoric... cu siguranta... fii tu linistit.
lume multa, meci anost si un egal care va multumi ambele echipe. hi hi

Denis
8th December 2007, 08:36
va multumi pe toata lumea...da...mai ales pe tine care nu stii cu cine sa tii dintre ceahlaul si steaua...ceahlaul va juca in propria jumatate de teren pt majoritatea parte a partidei. vor fi sufocati in aparere de atacurile "stelistilor" cel putin pana la 0-2.

Lordul
8th December 2007, 13:44
ceahlaul poate scoate un rezultat de egalitate profitand de forma slaba a stelei

Adi Da Samraj
8th December 2007, 14:58
Egal :headbang:

danpuric78
8th December 2007, 16:50
ceahlaul poate scoate un rezultat de egalitate profitand de forma slaba a stelei

Ar bate ei fara probleme daca n-ar fi arbitrii. Becali a cam terminat banii de dat, dar cica e gata sa puna la bataie o bucata de teren.

Coltescu s-a facut cu una dupa meciul tur.

YoYoyOi
8th December 2007, 17:40
iar incepi ma cu prostiile? :mda:

BAK
8th December 2007, 18:45
mai conteaza rezultatul?

BAK
8th December 2007, 18:47
si va avea norocul necesar si in atac.

norocul ti-l faci cu mana ta....sau cu mana darnica...nu mai stiu exact.....:D

tu26dor
9th December 2007, 00:10
va multumi pe toata lumea...da...mai ales pe tine care nu stii cu cine sa tii dintre ceahlaul si steaua....

mai trec unul pe lista neagra(otelul/fiorentina:happy:happy:happy)... oare cand se vor satura toti sa conteste faptul ca am 3 echipe trecute in semnatura... of of...:ok:

Denis
9th December 2007, 08:23
of of...ce comic esti tudor:sleep:...nu stiu unde vrei sa ajungi cu comentariile astea ale tale...in fine..macar otelul nu va juca vreodata contra fiorentinei si pot alege cu care echipa sa tin...dar daca ar juca ceahlaul cu poli...sau poli cu steaua...sau in cazul asta...ceahlaul cu steaua...tii cu echipa care inscrie primul gol?:confused:..........nu prea ai ales cel mai bun argument ca sa te "razbuni" pt ce-am postat eu.

Gontel
9th December 2007, 15:52
0-0 sau 1-0 pt ceahlaul. mai mult nu inscriu nemtenii pt ca va fi zapata in poarta. :D

Vlad
9th December 2007, 15:53
se stie ca Steaua are probleme cu Ceahlaul in general, cred ca se va termina egal

tu26dor
9th December 2007, 16:18
of of...ce comic esti tudor:sleep:...nu stiu unde vrei sa ajungi cu comentariile astea ale tale...in fine..macar otelul nu va juca vreodata contra fiorentinei si pot alege cu care echipa sa tin...dar daca ar juca ceahlaul cu poli...sau poli cu steaua...sau in cazul asta...ceahlaul cu steaua...tii cu echipa care inscrie primul gol?:confused:..........nu prea ai ales cel mai bun argument ca sa te "razbuni" pt ce-am postat eu.

nu ma "razbun"... nu sunt genul asta de om... ma amuza doar faptul ca toata lumea se leaga de semnatura mea... nu esti primul si nici ultimul, fii linistit. repet oricum si pt tine: steaua e echipa mea de suflet. cu ea m-am nascut in gand si nu am cum sa renunt la ea oricati oieri ar trece pe la conducere, iar ceahlaul si poli iasi sunt echipe locale sa le spun asa... atata timp cat locuiesc in iasi si piatra neamt si merg la stadion e absolut normal sa imi sustin echipele. asa ca... ceahlaul, iasul si mai ales steaua.
on toppic: steaua a ajuns aseara in jurul orei 21 la hotel si s-au cazat ca deobicei la night clubul de la etajul 12. asa ca probabil va fi un egal cu noroc pt. steaua sau o noua victorie pt ceahlaul.

danpuric78
9th December 2007, 19:04
Sper ca stelistii si-au luat aparatele foto cu ei.
Sa ramana si ei cu ceva din excursia asta.

YoYoyOi
9th December 2007, 19:12
ha? :shocked:

a inceput meciul? nu trebuia sa fie la 8 jumate? :thinkso:

Tyler Durden
9th December 2007, 19:15
cred ca Steaua bate in acest meci. :(

Nightwish
9th December 2007, 19:18
Cam tot ce se poate, fluiera Bogaciu pentru Steaua, ca este, ca nu este fault, el fluiera...

Bell
9th December 2007, 19:23
ni ma ca o deschis scoru' steaua... joaca bine ceahlau' ... neshu ma inerveaza..cu ceilalti n-am nimic... o si luat galban :happy

danpuric78
9th December 2007, 19:23
Inca odata arbitri si mila publica.

Fair play la steaua - super echipa. Chiar ar trebui retrogradati la dreaq sa-i ia de milogi.

Nightwish
9th December 2007, 19:33
Extraordinar kktul ala de arbitru... Pentru hent la Frunza da galben. pentru hent la Dica, nu da, in aceeasi situatie :rosu:

danpuric78
9th December 2007, 19:35
Extraordinar kktul ala de arbitru... Pentru hent la Frunza da galben. pentru hent la Dica, nu da, in aceeasi situatie :rosu:

Dica e jucator de CL. El da gol cand fug fundasii din fata lui.

YoNuTzz
9th December 2007, 19:35
pai nu e clar... jiji si-a luat niste masuri de precautie...

Hard
9th December 2007, 19:36
Asa cum banuiam,jocul Stelei se imbunatateste :ok: Ceahlaul nu are nici o sansa,diferenta de valoare dintre echipe isi spune cuvantul.

danpuric78
9th December 2007, 19:37
Ce fura asta.
E a doua oara cand il iarta pe nesu de al doilea galben.
Dica si Lovin si ei iertati aiurea.

Leviss
9th December 2007, 19:46
Asa cum banuiam,jocul Stelei se imbunatateste :ok: Ceahlaul nu are nici o sansa,diferenta de valoare dintre echipe isi spune cuvantul.

Tu la ce meci te uiti ?!?:groggy:

vlad1607
9th December 2007, 19:48
hard nu te mai uita fix la calorifer...

arbitru are tricou ros albastru ?? aceeasi faza judecata diferit...jiji a inceput?

TaciAcolo
9th December 2007, 19:51
ce penibil fundasu` de la Ceahlaul vitelaru :cry: toate mingile le`a dat la stelisti + ca "s-a impedicat"

Vladek
9th December 2007, 19:51
Ce fura asta.
E a doua oara cand il iarta pe nesu de al doilea galben.
Dica si Lovin si ei iertati aiurea.

:lol::lol: Normal, normal .. ehei, ce bun era un Porcodean acuma, nu :D ? El dadea vreo 3 cartonase rosii pana acum.

Milogeala penibila e ceea ce arati mataluta, tot sperand ca arbitrul sa ajute Ceahlaul. :D

danpuric78
9th December 2007, 19:52
Prima repriza jenanta. Steaua si fotbalul sunt 2 lucruri paralele.

La gol a fost un fault evident. Nesu trebuia eliminat.. Lovin +Dica iertati de galbene.

Jiji a inceput cu mizeriile lui. Sa vedeti ce de meciuri castiga steaua.

corello
9th December 2007, 19:52
Daca bate in meciu asta iara revine jijinho si zice ca nu are cum sa piarda titlul.Daca pierde etapa viitoare razboinucul se razgandeste iara.

TaciAcolo
9th December 2007, 19:55
suspect de slab vitelaru ..imposibil sa dai toate mingile la adversar sa te mai si impiedici:D

Ferko
9th December 2007, 19:56
Ce va tot mirati de arbitrii, de joc... declaratiile lui Stefan, a lui Hizo dinainte de meci sunt clare : Steaua castiga la Piatra Neamt, indiferent de cum si cine joace. Competitia lui peste - asta este Liga I.

Vladek
9th December 2007, 19:57
suspect de slab vitelaru ..imposibil sa dai toate mingile la adversar sa te mai si impiedici:D

Hopaa .. ia uite si un pic de teoria conspiratiei, asa sa nu ne plictisim. :D

danpuric78
9th December 2007, 20:00
Ce va tot mirati de arbitrii, de joc... declaratiile lui Stefan, a lui Hizo dinainte de meci sunt clare : Steaua castiga la Piatra Neamt, indiferent de cum si cine joace. Competitia lui peste - asta este Liga I.

Problema nu e nici hizo nici stefan nici ceahlaul. Problema e steaua. SI becali. steaua e cea mai slaba echipa din liga 1. De departe.
Inteleg ca se mai fura ca doar "e steaua". Insa cand esti cel mai slab te multumesti cu un loc la mijlocul clasamentului.

Ferko
9th December 2007, 20:04
Sunt curios ce declaratii o sa faca becali dupa meci.

vlad1607
9th December 2007, 20:05
jiji a inceput....in ultimii 3 ani incepea cu mizeriile pe final....acum de la inceputul returului...cate un pic cate un pic...usor usor de la spate...

Hard
9th December 2007, 20:05
inca 2 dupa pauza si i-am linistit.

Ferko
9th December 2007, 20:08
inca 2 dupa pauza si i-am linistit.

Asta-i protocolul ? Poate gresesc aia si egaleaza !

Charon
9th December 2007, 20:15
aparare supranumerica........tactica lui Lacatus!:happy
eu zic ca egaleaza nemtenii!

vlad1607
9th December 2007, 20:17
ce bulan a avut steaua...

Charon
9th December 2007, 20:18
ce caterinca!:cool:

Nightwish
9th December 2007, 20:18
Nu-i asa ca joaca mai bine Steaua, Hardliner? :happy:happy

TheMentalist
9th December 2007, 20:19
zapata nr. 1

vlad1607
9th December 2007, 20:19
Nu-i asa ca joaca mai bine Steaua, Hardliner? :happy:happy

superb joaca :happy....mult mai bine decat nationala Braziliei :happy

Dani3l
9th December 2007, 20:19
jiji a inceput....in ultimii 3 ani incepea cu mizeriile pe final....acum de la inceputul returului...cate un pic cate un pic...usor usor de la spate...

Daca nu-ti bagi degetele in gat,te agiti degeaba...:D
asta cu dorinta,tot nu mergi la meciurile lui cfr?daca nici acu nu mergi...cand naiba o sa mergi?suporter de tastatura...:happy

TheMentalist
9th December 2007, 20:20
nu cred ca mai rezista mult steaua. Hai steaua!!

Hard
9th December 2007, 20:23
Nu-i asa ca joaca mai bine Steaua, Hardliner? :happy:happy

Mai bine decat jocul anterior :ok:

Charon
9th December 2007, 20:27
Mai bine decat jocul anterior :ok:
bre,golul vostru e un autogol,deci nu vad pasul inainte fata de meciul de luni!:shocked:

vlad1607
9th December 2007, 20:27
daniele ai febra?ce aberezi acolo?

steaua joaca cu 3 inchizatori?

Nightwish
9th December 2007, 20:29
Mai rau ca Mioveniul trage de timp vicecampioana :D

Vladek
9th December 2007, 20:30
Cot in ceafa lui Rada, 100% intentionat, de noul intrat la "plaiesi". Bineinteles, nimeni n-a vazut nimic. :rolleyes::rolleyes:

Lordul
9th December 2007, 20:31
miroase a blat ...0-1...

moty
9th December 2007, 20:33
am aterizat si eu. batem si noi azi?

vlad1607
9th December 2007, 20:37
super bulan ros albastru...

moty
9th December 2007, 20:37
ce bulan!trebuie sa mai dam unul, ca nu cred ca se termina 1-0

Dani3l
9th December 2007, 20:38
miroase a blat ...0-1...

Auzi la lordul "ve-ti"..:happy

Vladek
9th December 2007, 20:39
Holban n-are nici o urma de obraz. In loc sa pupe ghetele arbitrului ca a fost iertat de un cartonas rosu mega-clar el se tranteste in careu cersind penalty. Evident, nici cartonas galben n-a vazit nici gura nu-i miroase.

danpuric78
9th December 2007, 20:43
Holban n-are nici o urma de obraz. In loc sa pupe ghetele arbitrului ca a fost iertat de un cartonas rosu mega-clar el se tranteste in careu cersind penalty. Evident, nici cartonas galben n-a vazit nici gura nu-i miroase.

A fost penalty clar dupa standardele steliste. Cu din astea a ajuns steaua prin CL.

moty
9th December 2007, 20:44
bara! acum avem ghinion

Vladek
9th December 2007, 20:49
A fost penalty clar dupa standardele steliste. Cu din astea a ajuns steaua prin CL.

:lol::lol:

Ce-ai mai Danut ? Te supara rau ca sezonul asta Ceahlaul n-a reusit sa-si realizeze obiectivul traditional de a "incurca" Steaua ? Las ca o sa mai aveti ocazii. Oricum, se stie ca Ceahlaul n-are alt rost in campionat decat sa incurce Steaua, sa imparta puncte frateste cu Gloria si sa mai rodeze niste jucatori pentru Dinamo. Ca sa nu zic si altceva.

PS : Holban trebuia sa dispara de pe teren cand l-a lovit cu cotul in ceafa pe Rada. Adica la 1 minut dupa ce a intrat. Merita arbitrul sa-i faca Pinalti rost de niste folcloriste.

danpuric78
9th December 2007, 20:52
:lol::lol:

Ce-ai mai Danut ? Te supara rau ca sezonul asta Ceahlaul n-a reusit sa-si realizeze obiectivul traditional de a "incurca" Steaua ? Las ca o sa mai aveti ocazii. Oricum, se stie ca Ceahlaul n-are alt rost in campionat decat sa incurce Steaua, sa imparta puncte frateste cu Gloria si sa mai rodeze niste jucatori pentru Dinamo. Ca sa nu zic si altceva.

PS : Holban trebuia sa dispara de pe teren cand l-a lovit cu cotul in ceafa pe Rada. Adica la 1 minut dupa ce a intrat. Merita arbitrul sa-i faca Pinalti rost de niste folcloriste.

Vladek, macar ceahalul are un rost. Al stelei care-i?
Sa stea cu mana intinsa la toata lumea. E o echipa de milogi, care sincer, n-are ce cauta in prima liga.

Arbitrajul a fost - asa cum a fost. Greseala de arbitru face parte din fotbal. Doar ca pentru unii e singura modalitate prin care pot obtine ceva.

Multumiti cui vreti, insa locul estelei e sub U cluj.

Ferko
9th December 2007, 20:53
BLAT !!!!

moty
9th December 2007, 20:54
bine ca s-a terminat. mai punem si noi 3 puncte pt primavara

YoNuTzz
9th December 2007, 20:58
rezultat final 0-1...nu mai conteaza cum...importante sunt cele 3 puncte...

Nightwish
9th December 2007, 20:58
Sunt curios sa revad faza din minutul 93, inclusiv comentatorii au spus ca a fost tras de tricou atacantul nemtean in careu... Pacat ca nu s-a dat nici o reluare...

Ulysses
9th December 2007, 21:00
Vladek, macar ceahalul are un rost. Al stelei care-i?
Sa stea cu mana intinsa la toata lumea. E o echipa de milogi, care sincer, n-are ce cauta in prima liga.

Arbitrajul a fost - asa cum a fost. Greseala de arbitru face parte din fotbal. Doar ca pentru unii e singura modalitate prin care pot obtine ceva.

Multumiti cui vreti, insa locul estelei e sub U cluj.

eu ma multumesc ca totusi in turul asta , in care reculul a fost evident dupa trei ani foarte buni , cu liga campionilor si semifinala uefa , i-am batut pe traditionalii plangaciosi si vesnic doritori de grupe si suntem peste ei in clasament!:D

danpuric78
9th December 2007, 21:00
Sunt curios sa revad faza din minutul 93, inclusiv comentatorii au spus ca a fost tras de tricou atacantul nemtean in careu... Pacat ca nu s-a dat nici o reluare...

NIght wish, arbitrajul a fost corect, steaua a fost chiar dezavantajata.

Intelege si tu, discutiile despre arbitri isi au rostul doar cand e vorba de altii, nu si de steaua.

In meciul asta arbitrul a tras cu steaua mai mult decat au avantajat arbitrii pe cfr tot campionatul.

dede
9th December 2007, 21:01
3 pct... la cum merge jocul, e bine :rolleyes:

danpuric78
9th December 2007, 21:02
eu ma multumesc ca totusi in turul asta , in care reculul a fost evident dupa trei ani foarte buni , cu liga campionilor si semifinala uefa , i-am batut pe traditionalii plangaciosi si vesnic doritori de grupe si suntem peste ei in clasament!:D

Daca nu era zenga bateati voi pe dreaq. insa asta e fotbalul, n-are rost sa mai comentam acuma. \Grupele CL- va lasam voua deosebita placere de a sta cu mana intinsa.
Sunteti obisnuiti.

moty
9th December 2007, 21:06
Daca nu era zenga bateati voi pe dreaq. insa asta e fotbalul, n-are rost sa mai comentam acuma. \Grupele CL- va lasam voua deosebita placere de a sta cu mana intinsa.
Sunteti obisnuiti.

d-aia va antrenati voi de cinci ani? sa stati cu mana intinsa? doamne, acrii mai sunt strugurii

danpuric78
9th December 2007, 21:07
d-aia va antrenati voi de cinci ani? sa stati cu mana intinsa? doamne, acrii mai sunt strugurii

Eu ma antrenez - prefer sa imi imaginez strugurii acri decat sa vad ca echipa ne face tara si neamul de ras.

Sunt suficienti romani sclavi si milogi prin europa. Nu mai e nevoie si de dinamo.

Kainsashiki
9th December 2007, 21:08
Sunt curios sa revad faza din minutul 93, inclusiv comentatorii au spus ca a fost tras de tricou atacantul nemtean in careu... Pacat ca nu s-a dat nici o reluare...

comentatorii astia de fapt nici nu sunt comentatori. unul prezinta o emisiune muzicala la radio, iar celalalt prezinta stiri. n-au nici o treaba.

joc slab, nu stim sa jucam cand conducem.....luam campionatul daca batem farul!

dede
9th December 2007, 21:09
Daca nu era zenga bateati voi pe dreaq. insa asta e fotbalul, n-are rost sa mai comentam acuma. \Grupele CL- va lasam voua deosebita placere de a sta cu mana intinsa.
Sunteti obisnuiti.
daca si cu parca :sleep:
asa si daca stelistii nu pierdeau ca prostii cu slavia in cehia erau in primavara europeana acum :mda:


povesti... :sleep:

Ulysses
9th December 2007, 21:09
Eu ma antrenez - prefer sa imi imaginez strugurii acri decat sa vad ca echipa ne face tara si neamul de ras.

Sunt suficienti romani sclavi si milogi prin europa. Nu mai e nevoie si de dinamo.
in sfarsit un post pertinent :D

danpuric78
9th December 2007, 21:10
daca si cu parca :sleep:
asa si daca stelistii nu pierdeau ca prostii cu slavia in cehia erau in primavara europeana :mda:


povesti... :sleep:

Pai ce-am zis: n-are rost sa mai comentam

Radu
9th December 2007, 21:21
danpulic...sau cu draq iti zice..te rog sa ne parasesti...chiar nu observi k ne pliktisesti???:shocked:

Hard
9th December 2007, 21:24
lasa-l ma in pace ca acum isi cheama canadienii :happy si ne dau si aia lectii de fotbal.

danpuric78
9th December 2007, 21:27
lasa-l ma in pace ca acum isi cheama canadienii :happy si ne dau si aia lectii de fotbal.

hardliner, ti-am mai zis ca habar n-ai ce vorbesti. insa te inteleg, din gropile din bistrita ti se pare ca le stii pe toate.

Van Halen
9th December 2007, 21:27
multumim elsforg, dar mai ales LAZIO
astazi a jucat destul de bine la inceput apoi de la lacatus ce sa te astepti plus ca nu are ce jucatori sa bage, plus ca nu stie
el e cu inima la steaua ATAT
las ca duce JIJIHNO jucatori de la BUzau si rezolva problema
inca o data: ce naiba ne-am face fara LOVIN, jucator cheie...................ha ha ha ha ha
mi-a scos peri albi
las ca rezolva JIJINO acest mesia al fotbalului romanesc va duce steaua in B in mod sigur
armenteros pe naiba .............................il ajuta fratii behaly sa stric eechipa de tot
pentru dinamovisti strugurii nu sunt numai acrii, sunt si de ne atins
pa

Ioca10
9th December 2007, 21:28
Bey astia cu dinamo....de ce mai scrieti despre NOI...cand v-am dat la m*** in Ghencea?

tu26dor
9th December 2007, 21:43
steaua a castigat, dar nu a convins pe nimeni...deh... fotbalul asta... sunt dezamagit de ambele formatii...

Duba
9th December 2007, 21:47
Steaua e cea mai slaba echipa din liga 1. De departe.

E atat de slaba ca fosta echipa a securitatii, dinamo Bucuresti, n-a avut nici macar o ocazie cat de mica la poarta lui Zapata. Ciocu mic compexatule! Pe voi v-am examinat deja. V-au examinat si super jucatorii lui Elfsborg, cea mai slaba echipa care s-a calificat in grupele Cupei UEFA. Un singur punct realizat intr=o grupa cu Mlada si golaveraj 1-13.

Tyler Durden
9th December 2007, 21:49
iar a scapat Duba de sub control. :happy

Denis
9th December 2007, 21:59
in sfarsit are si steaua un portar care stie sa-si salveze echipa de la faze de gol...zapata e portar de valoare. felicitari!

tu26dor
9th December 2007, 22:03
da ... pacat de portar... ;) se nenoroceste la o stea care se stinge in neputinta din ignoranta unui oier...

Liviu
9th December 2007, 22:14
Eu ma antrenez - prefer sa imi imaginez strugurii acri decat sa vad ca echipa ne face tara si neamul de ras.
Macar ne facem "de ras" in CL decat in Uefa, ca altii... :lol: :drak:

On-topic: meci asemanator cu cel de anul trecut, am avut noroc de data asta, pacat ca stam tot in Zapata si inca in vreo doi-trei.

Radu
9th December 2007, 22:21
iar a scapat Duba de sub control. :happy
ba tyler am si yo o intrebare...u esti ala de la avatar???:D...se apropie craciunu si ma gandesc k ar trebui sa te taiem...:D

Tyler Durden
9th December 2007, 22:24
Da ma, eu sunt. Esti invidios? :D

Radu
9th December 2007, 22:40
Da ma, eu sunt. Esti invidios? :D
nu ma...stai linistit...:D

Adi Da Samraj
9th December 2007, 22:42
Neinteresant ...

Tyler Durden
9th December 2007, 22:53
evident ca-i neinteresant...daca era despre Elodia era alta treaba.:happy

Lordliv
9th December 2007, 22:54
multumesc,steaua!:yes:

YoYoyOi
9th December 2007, 22:57
pentru? :o:

Hard
9th December 2007, 22:58
lupta pt retrogradare ...

Lordliv
9th December 2007, 22:58
pentru? :o:

ceahlaul a ajuns la -7 la adevar!:D

tu26dor
9th December 2007, 23:00
-8 chiar daca socotesc bine,... dar mai corect ar fi sa iti vezi de oltenii tai

Lordliv
9th December 2007, 23:19
-8 chiar daca socotesc bine,... dar mai corect ar fi sa iti vezi de oltenii tai

i mi pare rau ca nu este ca tine!
pinalti a pierdut 11 puncte acasa si a luat 4 din deplasare! deci -7 la adevar!
dar nu te speria,ajungeti la -10,dupa meciul cu rapid ( restanta aia...)

sry, exista o interactiune intre echipele din liga lui mitica care nu poate fi neglijata ,asa ca ma intereseaza foarte mult si ceea ce face ceahlaul...:D

danpuric78
10th December 2007, 19:24
Steaua a facut un meci destul de bun, victoria este meritat
golban trebuia eliminat pentru comportare violenta ;)

Si nesu a fost iertat de 2 ori de al doilea galben.
Enrvant arbitrajul, as zice chiar pro-steaua, insa acuma la calm, nu cred ca a influentat decisiv meciul.
Faza golului stelist-n-are rost sa discutam. Daca asta e cea mai galonata echipa a romaniei, atunci suntem lipsiti de speranta. O sfidare la ideea de fotbal si fair-play.