PDA

View Full Version : Etapa 17: Ceahlaul – Craiova



delaparis
25th November 2007, 22:49
DUMINICA, 02.12.2007
Ceahlaul – Craiova
TVR 1 15.00

KpaC
25th November 2007, 23:21
meci acasa .. normal ar trebui sa castigam cu craiova

Leo
26th November 2007, 01:13
Ceahlaul a aratat astazi ca are jucatori buni
1 solist

alin_cv
26th November 2007, 11:19
este obligatorie victoria cu ceahlaul,pentru a mai salva ceva din acest tur de campionat.avem potential pentru o victorie in fieful lui pinalty,mai ales ca in ultimele partide i-am cam nashit pe moldavi.

spinU
27th November 2007, 23:45
Bate Craiova

Denis
28th November 2007, 07:55
eu ma intreb ce mai cauta echipele astea 2 in liga intai....asta ar fi derby intro liga inferioara....2 parasute :-j....am votat 1...ca fotbalul adevarat se joaca un moldova :-"

alin_cv
28th November 2007, 10:00
otelarule,sau mai bine zis,sclavule:rosu:,cate meciuri are echipa voastra in prima divizie si ce mari performante a obtinut?Toate echipele moldovene la un loc nu aveti palmaresul Universitatii Craiova,ba din contra,echipele moldave fiind mai mult abonate la ligilor inferioare.Apropo de Fiorentina,cu ei am maturat pe jos si am deschis calea spre prima echipa din Romania calificata intr-o semifinala de cupa europeana.:evil:

*Coco*
28th November 2007, 11:03
eu ma intreb ce mai cauta echipele astea 2 in liga intai....asta ar fi derby intro liga inferioara....2 parasute :-j....am votat 1...ca fotbalul adevarat se joaca un moldova :-"

Da nu te gandesti dracu ce mai cauta Otelul in liga I?Echipa care a luat 20 de goluri in 4-5 etape?:lol:Pai asta e echipa?

dannyreddog
28th November 2007, 12:28
eu ma intreb ce mai cauta echipele astea 2 in liga intai....asta ar fi derby intro liga inferioara....2 parasute :-j....am votat 1...ca fotbalul adevarat se joaca un moldova :-"

Pt un suporter care tine cu o echipa care primeste cel putin doua goluri la fiecare meci de cand a inceput campionatul asta nu ar trebui sa vorbeasca de valoarea altor echipe di liga 1...:ok:

KpaC
28th November 2007, 18:41
otelarule,sau mai bine zis,sclavule:rosu:,cate meciuri are echipa voastra in prima divizie si ce mari performante a obtinut?Toate echipele moldovene la un loc nu aveti palmaresul Universitatii Craiova,ba din contra,echipele moldave fiind mai mult abonate la ligilor inferioare.Apropo de Fiorentina,cu ei am maturat pe jos si am deschis calea spre prima echipa din Romania calificata intr-o semifinala de cupa europeana.:evil:

ha ha .. cate echipe din oltenia sunt in prima liga si cate din moldova ? stii calcula sau nu ? adevarul asta e ca inafara de Ceahlaul care a adus echipe europene in tara , altele nu prea sunt.

si pt baiatu otelar .. echipa de liga 2 sunteti voi .. cu ce e otelul mai presus decat ceahlaul ? zimi tu ca eu nu gasesc

dannymoga
29th November 2007, 21:40
o sa bata craiova...sper:))

danpuric78
29th November 2007, 22:14
La craiova sunt o gramada de probleme extrafotbalistice, pentru care suporterii si echipa n-au nici o vina asa ca nu-si au rostul comentariile negative la adresa lor.
Cu toate problemele, oltenii s-au descurcat bine pana acum. Totusi nu cred ca o sa poate bate ceahlaul, 1x.

virus alb-albas
30th November 2007, 05:21
Totusi nu cred ca o sa poate bate ceahlaul, 1x.

eu cred. X spre 2 :ok:

Cra10veanu
1st December 2007, 08:05
pe astia i-am cam batut in ultima vreme, ar trebui s-o facem si de data asta, pt binele fotbalului romanesc :rosu:

KpaC
1st December 2007, 09:20
mai mult ca sigur nu pleaca oltenii cu 3 puncte acasa .. si pt binele fotbalului romanesc ar fi sa nu mai mergeti voi pe stadioane

YoNuTzz
2nd December 2007, 02:34
cred k se va impune ceahlaul :ok:

virus alb-albas
2nd December 2007, 03:21
mai mult ca sigur nu pleaca oltenii cu 3 puncte acasa .. si pt binele fotbalului romanesc ar fi sa nu mai mergeti voi pe stadioane

azi trebuia sa jucam cu o echipa care a promovat in A in urma unei competitii, nu cu una care are baza sportiva frumoasa...
Ceahlaul avea anul asta (cel putin), program de matineu... :headbang:

KpaC
2nd December 2007, 15:30
cam urat meciul pana acum .. mingea mai mult e pe sus .. parca ma uit la volei :)

relansat
2nd December 2007, 15:50
Cea mai slab repriza din aceasta etapa. :no:

MagicTouch
2nd December 2007, 16:13
O caricatura de meci intre doua caricaturi de echipe disputat pe o caricatura de islaz care fie vorba, era argumentul forte al nemtenilor pentru existenta lor jalnica in Liga I. Si ca tacamul sa fie complet mai exista si o caricatura de galerie nemteana care, ori a fost inregistrata la meciurile precedente si acum nu este decat un playback, ori nu i s-a permis accesul pe stadion si canta pe undeva pe strazile adiacente stadionului, ori cineva a urinat in megafonul galeriei si acesta se aude acum ca un gramofon din 1929. Meciul afonilor platiti cu salarii pe care nu le merita. In linii mari...pierdere de timp...astept cu nerabdare meciul fetelor la handbal...acolo o sa vad cu siguranta talente si spectacol.

tchibos
2nd December 2007, 16:16
cat de prosti pot fi arbitri astia :rolleyes:

TenisFan
2nd December 2007, 16:17
Ce arbitraj penibil... Probabil tre' sa dea penalty moldovenilor altfel nu inscriu nici cupoarta goala... :(
Ce echipa catastrofala... Daca nu stiai mai bine ai fi zis ca la faza golului ar fi fost blat... :| Se uitau toti la luna si la cum preia ala pe piept... Calamitati... Bornescu ala e spectator... 0 barat... Un sut pe poarta au avut si ala gol...

KpaC
2nd December 2007, 16:35
O caricatura de meci intre doua caricaturi de echipe disputat pe o caricatura de islaz care fie vorba, era argumentul forte al nemtenilor pentru existenta lor jalnica in Liga I. Si ca tacamul sa fie complet mai exista si o caricatura de galerie nemteana care, ori a fost inregistrata la meciurile precedente si acum nu este decat un playback, ori nu i s-a permis accesul pe stadion si canta pe undeva pe strazile adiacente stadionului, ori cineva a urinat in megafonul galeriei si acesta se aude acum ca un gramofon din 1929. Meciul afonilor platiti cu salarii pe care nu le merita. In linii mari...pierdere de timp...astept cu nerabdare meciul fetelor la handbal...acolo o sa vad cu siguranta talente si spectacol.

bai caricatura care esti tu caricatura:)) hai sati explic e 2 decembrie in zona muntoasa .. cum ai vrea sa arate "gazonul" ? :rosu: la 2 grade cati ai vrea sa fie pe stadion ? echipa din pacate pentru tine sau din fericire nu are acei ultrasi care iti plac tie care injura tot meciul si distrug tot ce le iese in cale. galeria e in peluza si unu canta si ei cum pot .. care e problema ta ? de ce sa nu le permita accesul pe stadion ? din ce oras comunist provii ma baiatule ? :no:

Ulysses
2nd December 2007, 16:49
da' au ratat oltenii , nu gluma!era corect un egal

KpaC
2nd December 2007, 16:55
ooo ... in ultimele 20 minute mult eemotii am avut .. multe ocazii au avut oltenii .. bine ca s-a terminat 1-0 :D hai ceahlaul :yeah: :yeah: :yeah:

danpuric78
2nd December 2007, 16:56
da' au ratat oltenii , nu gluma!era corect un egal

Yeah mah, daca fotbalul era pe corecte rapidul castiga de 5 ori CL si lutu de 5 ori balonul de aur.
Deocamdata e pe goluri.
Joc slab dar 3 puncte mari si norocoase pentru ceahlaul.

MagicTouch
2nd December 2007, 17:17
bai caricatura care esti tu caricatura:)) hai sati explic e 2 decembrie in zona muntoasa .. cum ai vrea sa arate "gazonul" ? :rosu: la 2 grade cati ai vrea sa fie pe stadion ? echipa din pacate pentru tine sau din fericire nu are acei ultrasi care iti plac tie care injura tot meciul si distrug tot ce le iese in cale. galeria e in peluza si unu canta si ei cum pot .. care e problema ta ? de ce sa nu le permita accesul pe stadion ? din ce oras comunist provii ma baiatule ? :no:

No Hopa, Gheorghe cu bocanci mari, calca frana ca te rastorni pe aratura din fata blocului. Inainte de a scrie ceva mai gandeste-te si tu ce vrei sa scrii....galeria e in peluza si unu canta si ei cum pot???? Tradu-mi si mie, te rog ;).
Cum vreau sa arate gazonu??? Stiu si eu...ca cel de la Timisoara, Cluj, ca cel de pe Ghencea si alte orase care nu se dau cu fundul de pamant ca ar trebuii sa fie in liga I doar pentru ca au gazon sau stadion cat de cat mai acatarii. Sau numai pe la voi e frig :rolleyes:? Arunca si tu ochiul la "vecini" tai ieseni sa vezi pe ce gazon joaca la MINUS 3 grade!!!! Asta ca sa numai vorbim de calitatea meciului Poli - Otelul comparativ cu circul prezentat de voi mai devreme.
Cine vorbeste de ultrasi ,"mai baiatule", care sa faca ravagii si sa se poarte ca niste inculti???
Din ce oras comunist provin :happy:happy:happy???? Tu inca te jucai cu aparatul de facut pipi in tarana din fata blocului la inceputul anilor '90 ca sa-ti mai aduci aminte ca tocmai orasul tau (ca si altele din Moldova) votau fostul PCR devenit FSN in procent de 85%. Asa ca, orasul de unde provin eu nu a fost (sau este) nici pe departe atat de comunist pe cat este al tau. De unde provin eu, lumea nu sufla in clarinet unuia care...stie vorbeste romaneste si stie cand a fost...pinalty :P. Dar nu stiu de ce ma agit eu cu unul care nici nu a inteles substratul cuvintelor mele.
On topic, un meci extrem de slab facut de doua echipe slabe. Craiova a jucat unul din cele mai slabe meciuri din acest tur, totusi...un rezultat egal ar fi fost mai corect. Dar cum fotbalul se joaca pe goluri.....

danpuric78
2nd December 2007, 17:46
No Hopa, Gheorghe cu bocanci mari, calca frana ca te rastorni pe aratura din fata blocului. Inainte de a scrie ceva mai gandeste-te si tu ce vrei sa scrii....galeria e in peluza si unu canta si ei cum pot???? Tradu-mi si mie, te rog ;).
Cum vreau sa arate gazonu??? Stiu si eu...ca cel de la Timisoara, Cluj, ca cel de pe Ghencea si alte orase care nu se dau cu fundul de pamant ca ar trebuii sa fie in liga I doar pentru ca au gazon sau stadion cat de cat mai acatarii. Sau numai pe la voi e frig :rolleyes:? Arunca si tu ochiul la "vecini" tai ieseni sa vezi pe ce gazon joaca la MINUS 3 grade!!!! Asta ca sa numai vorbim de calitatea meciului Poli - Otelul comparativ cu circul prezentat de voi mai devreme.
Cine vorbeste de ultrasi ,"mai baiatule", care sa faca ravagii si sa se poarte ca niste inculti???
Din ce oras comunist provin :happy:happy:happy???? Tu inca te jucai cu aparatul de facut pipi in tarana din fata blocului la inceputul anilor '90 ca sa-ti mai aduci aminte ca tocmai orasul tau (ca si altele din Moldova) votau fostul PCR devenit FSN in procent de 85%. Asa ca, orasul de unde provin eu nu a fost (sau este) nici pe departe atat de comunist pe cat este al tau. De unde provin eu, lumea nu sufla in clarinet unuia care...stie vorbeste romaneste si stie cand a fost...pinalty :P. Dar nu stiu de ce ma agit eu cu unul care nici nu a inteles substratul cuvintelor mele.
On topic, un meci extrem de slab facut de doua echipe slabe. Craiova a jucat unul din cele mai slabe meciuri din acest tur, totusi...un rezultat egal ar fi fost mai corect. Dar cum fotbalul se joaca pe goluri.....

Magic, las-o moale ca n-ai deloc dreptate.

1. La piatra neamt stefan a contractat deja un alt gazon, care calitativ va fi comparabil cu cel din ghencea
2. Galeriasi ultrasii- asa cum zice lumea modovenii sunt mai "prosti" - nu tin sa-si arate viterjia cu injuratul adversarilor si crapatul capului la suporteri.

3. Stefan o fi avand el multe defecte, dar stie limba romana. Vorbeste cu accent moldovenesc, intocmai cum ardelenii vorbesc cu accentul lor, bucurestenii cu al lor etc. insa de vorbit vorbeste corect, iar depsre "pinalty" - exagereaza de multe ori insa stie regulamentele mai bine ca jumatate din arbitrii romani

4. Nu compara piatra neamtul cu alte orase din moldova. Comunismul a murit de mult acolo, de vreo 15 ani de cand au disparut fabricele partidului. E unul din cele mai curate si mai frumoase orase din tara, cu strazile cele mai asfaltate, cu investitii efoarte consistente si spectaculoase. Si toate astea s-au facut si se fac din impozitele firmelor private si ai oamenilor care lucreaza pentru ele.

Ai vorbit pe de rost despre lucruri pe care nu le cunosti,

KpaC
2nd December 2007, 17:52
vai domnul ardelean , te rog sa ma ierti am am uitat acel "unu" acolo .. si tu ai tras concluzia ca eu nu stiu romaneste . vino tu la piatra si pe urma dute la iasi sa vezi diferente de temperatura .. asta e au prins ambele meciuri o zi proasta . dupa cum ai vazut in meciul timisoara-ceahlaul , si jucatorii ceahlaului stiu sa joace fotbal. si apropo asta e forum pe teme sportive asa ca lasa politica. clar fotbalul e pe goluri nu pe ocazii .. asa ca ..

YoNuTzz
2nd December 2007, 18:35
se pare k am avut dreptate cand am spus k va castiga ceahlaul...

papaletto2000
3rd December 2007, 11:23
Am fost penibili. Pentru prima oara mi/a fost jena sa ma uit la meci. A tras Ceahlaul un sut la poarta si ne/a batut! Nu pot sa cred ca am putut pierde un asemenea meci, cu cea mai slaba echipa din campionat!

San Cristobal
3rd December 2007, 11:43
Pentru meciul de ieri merita sa retrogradam ! Craiova a dat dovada de o forma suprema de prostie umana .

Lordliv
3rd December 2007, 13:01
cand vezi componenta echipei ceahlaul ,cu jucatori de divizia c,te apuca durerea de cap cand o asemenea echipa- parasuta, a putut sa invinga stiinta!

ps. arbitraj ,ca deobicei execrabil! ( pana acum nu am mai vazut ca un arbitru sa dea fault in situatia in care un jucator calca pe minge,sau cand alt jucator " pune contra " la minge!)
un 11 m clar la prepelita neacordat ( daca sdr sau cfr erau private de acest penalty toata presa aservita lor,inclusiv cea de pe online sport " ragea " de furie...),faulturi violente ale rudimentarilor fotbalisti din neamt nesanctionate...

ps2 dananaie,mitchell ,rose, velcovici, trebuie sa plece...
bornescu ,stoica si saceanu trebuie sa aiba rezerve pe banca...
ne trebuie un varf autentic...

KpaC
3rd December 2007, 14:28
Am fost penibili. Pentru prima oara mi/a fost jena sa ma uit la meci. A tras Ceahlaul un sut la poarta si ne/a batut! Nu pot sa cred ca am putut pierde un asemenea meci, cu cea mai slaba echipa din campionat!

lol ma magyar mancator de praz :D .. tu la ce campionat te uiti de ceahlaul e cea mai slaba din campionat ? a facut meciuri f bune cu steaua, cfr sau poli si cu alte echipe .. ambele echipe au jucat prost de aia nu a fost spectacol in joc .. si chiar are ceahlaul numai jocatori de liga 3 ? eu nu cred

San Cristobal
3rd December 2007, 15:42
cand vezi componenta echipei ceahlaul ,cu jucatori de divizia c,te apuca durerea de cap cand o asemenea echipa- parasuta, a putut sa invinga stiinta!

ps. arbitraj ,ca deobicei execrabil! ( pana acum nu am mai vazut ca un arbitru sa dea fault in situatia in care un jucator calca pe minge,sau cand alt jucator " pune contra " la minge!)
un 11 m clar la prepelita neacordat ( daca sdr sau cfr erau private de acest penalty toata presa aservita lor,inclusiv cea de pe online sport " ragea " de furie...),faulturi violente ale rudimentarilor fotbalisti din neamt nesanctionate...

ps2 dananaie,mitchell ,rose, velcovici, trebuie sa plece...
bornescu ,stoica si saceanu trebuie sa aiba rezerve pe banca...
ne trebuie un varf autentic...


Mircea Sandu e prieten cu Stefan , de la celebra plimbare cu caleasca...Draganescu e din Breaza , tacsu' e imbarligat in afaceri grase cu Nasu si cu Chitu in Campina ...eu sunt vecin cu bunicu lu' arbitru...Vorba lu' Cozma : Romania este cea mai corupta tara de pe Valea Prahovei ...:D

Sezione
3rd December 2007, 22:23
eu ma intreb ce mai cauta echipele astea 2 in liga intai....asta ar fi derby intro liga inferioara....2 parasute :-j....am votat 1...ca fotbalul adevarat se joaca un moldova :-"

Intr-adevar cel mai bun fotbal...Auzi mai penibilule ..Exista vreun trofeu castigat de vreo echipa din moldova? Exista sau a existat vreun fotbalist moldovean de niveleul lui Dobrin, Balaci , Gh. Popescu sau Hagi ??? Cine dracu s-a gasit sa vorbeasca de fotbal adevarat!!))):happy

Sezione
3rd December 2007, 22:25
lol ma magyar mancator de praz :D .. tu la ce campionat te uiti de ceahlaul e cea mai slaba din campionat ? a facut meciuri f bune cu steaua, cfr sau poli si cu alte echipe .. ambele echipe au jucat prost de aia nu a fost spectacol in joc .. si chiar are ceahlaul numai jocatori de liga 3 ? eu nu cred

Le ce ati arata azi..chiar ca sinteti cea mai slaba echipa pe care am vazut-o anul asata..niste kotonogari jalnici... fara simulacrul asat de arbitraj ramineati in 9 din primele 30 de minute...

Sezione
3rd December 2007, 22:28
Am ratat mult prea mult ...asat e ne-a batut o echipa care a avut o ocazie jumatate . Bravo lor !Mai putin pentru modul rudimentar in care joaca si pentru duritatea stupida afisata!!!

Lordliv
3rd December 2007, 22:38
s au strans la piatra neamt multi escroci: pinalti,marginean,sichitiu,hizo! ce echipa manageriala de k...:drak:

ps. se strange latul in jurul lui mitica dragomir! nici pd,(scuzati ,noul pdl) si nici pnl nu l vor apara...
ps2 ion craciunescu il acuza de toate relele din fotbalul romanesc, pe mircea sandu...razboi in toata regula.

danpuric78
4th December 2007, 00:12
s au strans la piatra neamt multi escroci: pinalti,marginean,sichitiu,hizo! ce echipa manageriala de k...:drak:

ps. se strange latul in jurul lui mitica dragomir! nici pd,(scuzati ,noul pdl) si nici pnl nu l vor apara...
ps2 ion craciunescu il acuza de toate relele din fotbalul romanesc, pe mircea sandu...razboi in toata regula.

In timp ce la craiova au stat dintotdeauna sfintii la conducere.
Iar cel mai penibil e sa vezi oltenii discutand de arbitraj. Mah baieti, daca velcovici nu-si lua capul in gura de la craciunescu, o puncte mai faceati pana acum.

Olteanul tot oltean. II lasi in pace, ca-s amarati. Inchide lumea ochii la miloaga lor, ca na, is si ei sarmani, sa traiasca si ei. In loc sa taca ei scot prazul afara si vorbesc de altii.

De n-ar veni staicu inapoi la voi.

Lordliv
4th December 2007, 01:03
In timp ce la craiova au stat dintotdeauna sfintii la conducere.
Iar cel mai penibil e sa vezi oltenii discutand de arbitraj. Mah baieti, daca velcovici nu-si lua capul in gura de la craciunescu, o puncte mai faceati pana acum.

Olteanul tot oltean. II lasi in pace, ca-s amarati. Inchide lumea ochii la miloaga lor, ca na, is si ei sarmani, sa traiasca si ei. In loc sa taca ei scot prazul afara si vorbesc de altii.

De n-ar veni staicu inapoi la voi.

penibili sunt unii care se baga in seama singuri si isi revarsa frustarile pribegiei peste bastinasii de buna credinta!:D

stereotipia si incapatinarea "folosirii" prazului de catre unii indivizi pe acest forum ,este determinata probabil ,de asemanarea obiectului cu un simbol falic,pe care purtatorii cuvantului ,tot probabil, nu il poseda ,sau tanjesc dupa unul de dimensiuni mai mari... oltenii cu prazul,ongrinii cu usturoiul,moldovenii cu ceapa,fiecare se lauda cu ceva...:drak:

KpaC
4th December 2007, 01:28
tot va luati de conducerea ceahlaului .. macar face ceva pentru echipa aia .. sa vedem in vara cati o sa mai aiba stadion ca ceahlaul .. la echipa se investeste pe termen lung .. incet incet o sa se formeze si o echipa capabila de rezultate mai mari .. asa ca nu va mai luati aiurea de conducerea noastra

Lordliv
4th December 2007, 01:39
tot va luati de conducerea ceahlaului .. macar face ceva pentru echipa aia .. sa vedem in vara cati o sa mai aiba stadion ca ceahlaul .. la echipa se investeste pe termen lung .. incet incet o sa se formeze si o echipa capabila de rezultate mai mari .. asa ca nu va mai luati aiurea de conducerea noastra

da, face ceva pentru echipa,aranjeaza meciurile, cu arbitrii!:evil:
pepiniera prolifica aveti din intamplare pe acolo?

ca suporter al fotbalului romanesc ,ma doare sufletul cand bacaul se afla in divizia b,si aceasta echipa parasuta a lui pinalti, mimeaza fotbalul...:yes:

scorpiuta
4th December 2007, 09:15
cand vezi componenta echipei ceahlaul ,cu jucatori de divizia c,te apuca durerea de cap cand o asemenea echipa- parasuta, a putut sa invinga stiinta!...



eu cred ca nu te pricepi la fotbal, daca poti sa spui asemenean tampeni! Iti garantez eu ca multi suporteri neutri, cunosc mai multe jucatori de la Ceahlaul decat de la u Craiova. Iar valoarea lor este mult peste ce aveti voi.....singurul jucaotir cat de cat este Wobay, restul numai gargalii!:yeah:
Forza Ceahlaul si ciocu` mik, mancatori de praz!

Lordliv
4th December 2007, 09:31
eu cred ca nu te pricepi la fotbal, daca poti sa spui asemenean tampeni! Iti garantez eu ca multi suporteri neutri, cunosc mai multe jucatori de la Ceahlaul decat de la u Craiova. Iar valoarea lor este mult peste ce aveti voi.....singurul jucaotir cat de cat este Wobay, restul numai gargalii!:yeah:
Forza Ceahlaul si ciocu` mik, mancatori de praz!

inca unul, complexat de simbolul falic!:drak:

ps. garantii bancare sau imobiliare?
ps2 despre cat cunosti tu fenomenul fotbalistic, nu are rost sa vorbim...:yes:

KpaC
4th December 2007, 16:58
da, face ceva pentru echipa,aranjeaza meciurile, cu arbitrii!:evil:
pepiniera prolifica aveti din intamplare pe acolo?

ca suporter al fotbalului romanesc ,ma doare sufletul cand bacaul se afla in divizia b,si aceasta echipa parasuta a lui pinalti, mimeaza fotbalul...:yes:


sa stea bacaul in b 10 ani .. ca ei si psd`ul au bagat ceahlaul in b cand au picat

San Cristobal
4th December 2007, 17:26
sa stea bacaul in b 10 ani .. ca ei si psd`ul au bagat ceahlaul in b cand au picat

Delta Tulcea ce afinitati trezeste in mentalul tau ?

KpaC
4th December 2007, 18:48
ma baiatule asa s-a intamplat si acum 2 ani cand trebuia sa retrogradeze panduri .. dar nu .. numai moldovenii sunt de vina .. asta e . nu au indeplinit conditiile sa joace in prima liga , nu au jucat .. ce e asa greu

danpuric78
4th December 2007, 19:10
penibili sunt unii care se baga in seama singuri si isi revarsa frustarile pribegiei peste bastinasii de buna credinta!:D

stereotipia si incapatinarea "folosirii" prazului de catre unii indivizi pe acest forum ,este determinata probabil ,de asemanarea obiectului cu un simbol falic,pe care purtatorii cuvantului ,tot probabil, nu il poseda ,sau tanjesc dupa unul de dimensiuni mai mari... oltenii cu prazul,ongrinii cu usturoiul,moldovenii cu ceapa,fiecare se lauda cu ceva...:drak:

Prietene, oltenii de pe acest forum, cu sau fara praz vorbesc aiurea referitor la meci.
Arbitrajul-asa cum a fost-n-a influentat rezultatul. NU se poate da penalty la orice cadere in careu, ca ne scoatem ochii pana dimineata.
Inteleg frustrarea oltenilor-au jucat mai bine si au rata enorm. Insa nu e de vina nimeni decat jucatorii ca n-au reusit sa o bage in poarta.
Nu contesta nimeni superioritatea craiovei - insa atui pierdut meciul pe mana voastra.

Lordliv
4th December 2007, 23:31
Prietene, oltenii de pe acest forum, cu sau fara praz vorbesc aiurea referitor la meci.
Arbitrajul-asa cum a fost-n-a influentat rezultatul. NU se poate da penalty la orice cadere in careu, ca ne scoatem ochii pana dimineata.
Inteleg frustrarea oltenilor-au jucat mai bine si au rata enorm. Insa nu e de vina nimeni decat jucatorii ca n-au reusit sa o bage in poarta.
Nu contesta nimeni superioritatea craiovei - insa atui pierdut meciul pe mana voastra.

prietene ,probabil nu ai vazut faza cu pricina!
moldoveanul l a agatat clar pe ex pitestean...nu poti insa sa spui ca daca nu a dat penalty in min 78 ,nu a influentat rezultatul...

ai dreptate insa,craiova a pierdut meciul pe mana ei!:ok:

San Cristobal
5th December 2007, 06:33
ma baiatule asa s-a intamplat si acum 2 ani cand trebuia sa retrogradeze panduri .. dar nu .. numai moldovenii sunt de vina .. asta e . nu au indeplinit conditiile sa joace in prima liga , nu au jucat .. ce e asa greu

Ce balmejesti , tu , ma plaiesule ? Ati avut noroc ca prin Dobrogea nu sunt calesti ...