PDA

View Full Version : Oltenia4all vs. Bumbescu ... preliminarii



Balaci
25th November 2007, 20:06
Pentru ca ma tot injura in pm-uri, iar in ultimul mi-a spus sa il provoc in Arena, am hotarat sa fac asta. Miza acestei lupte e sa dovedesc ca Bumbescu e ceea ce eu numesc un "terminat", genul de om care se crede destept (omul care aduce cartea cum zicea Shadow mai demult) dar e vai de capul lui.
Sper sa accepte aceasta lupta, altfel nu ar face altceva decat sa demonstreze ca e genul care injura pe privat (de mame!!!, ceea ce in Oltenia e cel mai urat) s i dupa ce provoaca fuge ca tiganul.:rosu:
Astept raspunsul lui.

Tyler Durden
25th November 2007, 20:09
poti demonstra ca te-a injurat pe p.m?

Bumbescu
25th November 2007, 20:12
Ce raspuns ma nemernicule? Te-am injurat eu pm?
Catre moderatori: banuiesc ca se poate verifica.

Asta-i pm-ul primit de la tine:
bai

--------------------------------------------------------------------------------

Bai

Daca ma mai tot ataci, te provoc in Arena
__________________
Mândru că sunt OLTEAN


si asta-i raspunsul meu:

Quote:
Originally Posted by oltenia4all
Bai

Daca ma mai tot ataci, te provoc in Arena

Provoaca-ma


Referitor la Arena, cu unu ca tine chiar nu mi-as pierde vremea, dar in fine, pot s-o fac si pe asta....dar hai sa lamurim faza cu pm-urile mai intai.

Tyler Durden
25th November 2007, 20:14
poate ca -ma se traduce intr-un anume dialect prin: imi bag **** in ***. :happy

Balaci
25th November 2007, 20:32
Quote:
Originally Posted by oltenia4all

Ce ai mai cu mine de ma tot ataci? Vrei sa ne vedem in Arena?

__________________
Mândru că sunt OLTEAN

Lighioana nevertebrata, crezi ca imi bat eu capul cu toti redusii ca tine? Provoac-o pe mama ta mai bine Daca totusi ma provoci o sa iti raspund



Pentru un astfel de pm, daca as fi fost in Bucuresti, te-as fi invitat la duel direct :no:

Bumbescu
25th November 2007, 20:35
Auzi ma, mie nu prea-mi place sa ma jur tiganeste, dar de data asta o fac: pot sa jur pe ce vrei tu, pe absolut orice, ca asta nu e raspunsul meu(eu am raspuns simplu "provoaca-ma"), tu in schimb esti gata sa o faci?

Balaci
25th November 2007, 20:38
da, sunt gata sa jur pe orice. Pe ce vrei sa juram?

Bumbescu
25th November 2007, 20:39
Daca mama ta traieste jura-te pe viata ei ca ai primit mesajul ala de la mine.

Zabriskie
25th November 2007, 20:42
decat sa va jurati atat, nu mai bine puneti voi niste screenshots? :D stiti voi, din alea cu printscreen si paste in paint :P.

Balaci
25th November 2007, 20:44
Nu stiu cum sa fac asa ceva ca as face. Eu sunt gata sa ma jur, insa numai dupa Bumbescu (el s-a oferit sa se jure primul)

Lordul
25th November 2007, 20:45
din cate stiu in cadrul luptei au voie sa posteze numai cei doi combatanti

Bumbescu
25th November 2007, 20:46
Da, eu JUR pe absolut orice ca nu am trimis acel mesaj si ca ABSOLUT TOT ce am scris eu a fost "provoaca-ma".

Deocamdata nu e nici o lupta, e vorba de o acuza mizerabila, de o minciuna....

Tyler Durden
25th November 2007, 20:47
vadim s-ar putea sa aiba acces la p.m-uri. cred ca ar putea sa spuna el cine are dreptate si cine minte. eu cam banuiesc cine...

luma
25th November 2007, 20:50
Nu cred ca poate.
Cinstit...si eu.:D

Sorin Blaj
25th November 2007, 20:50
Trimiteti-i un PM lui Vadim.

delaparis
25th November 2007, 20:54
Mai aici sunt reguli precise ... cand va hotarati sa va luptati atunci se deschide thd sdt cu scopul clar declarat si vedem atunci ...

Datenshi
25th November 2007, 20:56
Puneti un printscreen. Apesi pe buton, deschizi un paint/word, dai ctrl+v si iese pasarica. :D

Tyler Durden
25th November 2007, 20:56
mai delaparis, tu parca ai fi prusac cu regulile astea precise...:D

delaparis
25th November 2007, 21:00
E un forum de prusaci .. :D

Vadim
25th November 2007, 21:03
Ce e aia preliminarii? Ori e lupta si nu scrieti decat voi ori e caterinca.

ps: Am verificat casutele de PM, pentru ca am acces la ele, iar nici una nu contine injuraturi de la Bumbescu catre Oltenia4all, ci numai un schimb de replici relativ amical legat de unele mesaje de pe forum.

Lordul
25th November 2007, 21:10
preliminarii inseamna incalzirea din inaintea luptei

Vadim
25th November 2007, 21:11
Inca un lucru: Oltenia4all e clona lui Balaci. Corect?

luma
25th November 2007, 21:12
Noi asa am banuit...dar nu putem arunca cu piatra. Trebuie sa verifice cineva.:)

Lordul
25th November 2007, 21:13
asa se pare vadime ,multi useri banuiec asta

YoYoyOi
25th November 2007, 21:14
:cry: :cry: :cry:

Datenshi
25th November 2007, 21:14
Eu nu cred.

Bumbescu
25th November 2007, 21:15
Inca un lucru: Oltenia4all e clona lui Balaci. Corect?

In asa hal a ajuns?:D

luma
25th November 2007, 21:15
De ce? Doar ca a spus ce-a "realizat" si ce "prieteni" are?:D
Sau ca stil...

Ess
25th November 2007, 21:21
Inca un lucru: Oltenia4all e clona lui Balaci. Corect?

ma gandeam si eu la chestia asta. :rolleyes:

irinaidu
25th November 2007, 21:23
poate ca -ma se traduce intr-un anume dialect prin: imi bag **** in ***. :happy

eu stiam un banc cu o faza asa.
2 barbati discuta si unul zice:
ieri am facut o gafa teribila. o doamna vindea baloane si eu i-am zis " doamna ce balcoane frumoase aveti". vai cat de prost m-am simtit.
cel de al 2lea zice:
eu am facut o gafa si mai mare. eram la masa cu sotia si am vrut sa ii zic " da-mi te rog sarea" si in loc de asta i-am zis " p.. m... de nenorocita ca de cand m-am insurat cu tine m-am nenorocit".

poate o fi stiut si omul bancul!!!!:rolleyes:

Tyler Durden
25th November 2007, 21:23
eu nu cred ca este clona lui Balaci.
Irina, bun banc. :D

The_Blonde
25th November 2007, 21:27
looooooooool tare bancu :cry:

Bumbescu
25th November 2007, 21:33
Eu cred ca-i balaci pt ca nu imi vine sa cred ca cineva poatefi atat de-------------(posturile de pe politica ale astuia sunt uluitoare). Pe de alta parte parca nu-mi vine sa cred ca balaci a ajuns intr-un asemenea hal......

In fine, pana jura oltenia priviti aici:

luma
25th November 2007, 21:36
Si s-a facut lumina...:D
Balaci sau nu, rusinica!!!! :rosu:

Datenshi
25th November 2007, 21:40
Cred ca asta e inca o dovada ca nu e clona lui balaci.

luma
25th November 2007, 21:55
S-ar putea sa ai dreptate. Recunosc cinstit ca am banuit...:)

Sorin Blaj
25th November 2007, 22:08
Eu cred ca-i balaci pt ca nu imi vine sa cred ca cineva poatefi atat de-------------(posturile de pe politica ale astuia sunt uluitoare). Pe de alta parte parca nu-mi vine sa cred ca balaci a ajuns intr-un asemenea hal......

In fine, pana jura oltenia priviti aici:

Minciuna are picioare scurte, dar pe Ols nici nu are picioare. Se taraste. :)

The_Blonde
25th November 2007, 22:11
vorbe goale pot sa toarne cei ce doar din gura dau ... era vb de bau bau :D

Kainsashiki
25th November 2007, 22:15
Pentru ca ma tot injura in pm-uri, iar in ultimul mi-a spus sa il provoc in Arena, am hotarat sa fac asta. Miza acestei lupte e sa dovedesc ca Bumbescu e ceea ce eu numesc un "terminat", genul de om care se crede destept (omul care aduce cartea cum zicea Shadow mai demult) dar e vai de capul lui.
Sper sa accepte aceasta lupta, altfel nu ar face altceva decat sa demonstreze ca e genul care injura pe privat (de mame!!!, ceea ce in Oltenia e cel mai urat) s i dupa ce provoaca fuge ca tiganul.:rosu:
Astept raspunsul lui.

si uite asa s-a demascat balaci............................................ ............................

Hard
25th November 2007, 22:17
eu cred ca initial a fost cineva din caminul in care locuieste si balaci.L-a pus sa-si faca cont ca sa voteze pt olteni in arena.Ca apoi,sa aiba acces si balaci la acest cont.

Kainsashiki
25th November 2007, 22:19
Hard, recunosc ca si eu aveam un dubiu, ma asteptam ca azi balaci sa fie la fraudat voturi, dar probabil ca nu i-au dat diurna si a ramas acasa:thinkso:

The_Blonde
25th November 2007, 22:20
make love not war !!!

Tyler Durden
25th November 2007, 22:20
eu sper totusi sa nu fie Balaci...

YoYoyOi
25th November 2007, 22:23
Hard, recunosc ca si eu aveam un dubiu, ma asteptam ca azi balaci sa fie la fraudat voturi, dar probabil ca nu i-au dat diurna si a ramas acasa:thinkso:

e in delegatie mai :happy

Kainsashiki
25th November 2007, 22:25
da, in delegatie la tara trebuia sa fie, sa puna in practica metoda suveica.......dar vad ca s-a hotarat sa ramana:(:( probabil a adoptat stilul oltenia4all ca are nervi, de unde si limbajul si expresiile folosite

YoYoyOi
25th November 2007, 22:28
oricum oltenia4all n-a postat atat de mult pe OLS decat acum, de cand e balaci in delegatie :rolleyes:

luma
25th November 2007, 22:34
si uite asa s-a demascat balaci............................................ ............................

Asta m-a pus si pe mine pe ganduri...:groggy:

Sorin Blaj
25th November 2007, 22:35
Apropo, s-a dat la fund.

luma
25th November 2007, 22:36
A fugit dupa ce l-a invitat politicos pe Bumbi, sa jure.:D

resita
25th November 2007, 22:37
Inca un lucru: Oltenia4all e clona lui Balaci. Corect?

eu unul cred ca nu-i balaci.

Delia
25th November 2007, 22:37
oricum oltenia4all n-a postat atat de mult pe OLS decat acum, de cand e balaci in delegatie :rolleyes:


Cred ca balaci va fi nevoit sa ataseze pe forum ordinul de deplasare, pentru a pune capat vorbelor rautacioase. :D

Datenshi
25th November 2007, 22:37
A iesit la un sprit cu Condescu. :D

luma
25th November 2007, 22:38
Delia, nu sunt rautati! Vorbim si noi asa...ca-ntre prieteni.:D

Delia
25th November 2007, 22:40
Ai dreptate Luma, imi retrag cu umilinta vorbele.

YoYoyOi
25th November 2007, 22:41
Cred ca balaci va fi nevoit sa ataseze pe forum ordinul de deplasare, pentru a pune capat vorbelor rautacioase. :D

nu doar atat ci si dovada de cazare, bonurile de masa, tichete de transport... :D

Ess
25th November 2007, 22:44
astea le faci rost lejer de pe net... :D
din ce stiu eu este si un electronic stamp maker pe undeva...mi-e lene sa caut acum

Tyler Durden
25th November 2007, 22:45
eu as paria ca totusi nu e Balaci, nu e stilul lui.

luma
25th November 2007, 22:48
Ok. Oricum, spune-mi cu cine te-mprietenesti...

Delia
25th November 2007, 22:49
Nici eu nu cred ca e balaci, doar un amic de-al sau.

Ess
25th November 2007, 22:50
noi, "butonashii", avem stiluri, tyler?:D

The_Blonde
25th November 2007, 22:52
eu as paria ca totusi nu e Balaci, nu e totusi stilul lui.

are dubla pers si o dezvolta pe a treia

Tyler Durden
25th November 2007, 22:54
da, de exemplu tu Ess ai stilul smuls. :D

Tyler Durden
25th November 2007, 22:58
are dubla pers si o dezvolta pe a treia

Iulia, Iulia, inciti la Parazitii?

Ess
25th November 2007, 23:00
da, de exemplu tu Ess ai stilul smuls. :D

asta daca are fata manere la solduri la stilul capra :D:D:D

totusi...ce-i treaba cu toppicul asta?

The_Blonde
25th November 2007, 23:00
da pentru ca am chef de sex & violence!!!

Tyler Durden
25th November 2007, 23:02
da pentru ca am chef de sex & violence!!!

acum inciti la Exploited. Punk's not dead. :D
Ess, este o treaba fara nume pe topicul asta.

Vadim
25th November 2007, 23:33
Bine, atunci va spun eu sigur: Oltenia4all este clona lui Balaci si conturile au fost unite.

YoYoyOi
25th November 2007, 23:35
pai ban pentru clona nu se da? :D

Tyler Durden
25th November 2007, 23:35
deprimanta faza. :(

Sorin Blaj
25th November 2007, 23:36
IP-urile sunt diferite, dar asta nu este o problema.

Daca este vorba de clona lui Balaci, atunci este jenant tipul. Il credeam mai stilat, dar se pare ca m-am inselat.

luma
25th November 2007, 23:41
Speram sa nu am dreptate. Stilul topesc cu ceasul, salariul si oamenii "importanti" care-l inconjoara n-as zice ca-i apartine, oricate pacate ar avea.
M-au nedumerit goana dupa Bumbescu, obsesia de-al provoca, marca balaci si partea cu Shadow, din primul post.

Hard
25th November 2007, 23:43
s-au unit conturile :D

YoYoyOi
25th November 2007, 23:44
eu nu sunt prea convinsa...

Sorin Blaj
25th November 2007, 23:48
Pentru ca ma tot injura in pm-uri, iar in ultimul mi-a spus sa il provoc in Arena, am hotarat sa fac asta. Miza acestei lupte e sa dovedesc ca Bumbescu e ceea ce eu numesc un "terminat", genul de om care se crede destept (omul care aduce cartea cum zicea Shadow mai demult) dar e vai de capul lui.
Sper sa accepte aceasta lupta, altfel nu ar face altceva decat sa demonstreze ca e genul care injura pe privat (de mame!!!, ceea ce in Oltenia e cel mai urat) s i dupa ce provoaca fuge ca tiganul.:rosu:
Astept raspunsul lui.

Se pare ca ai primit mai multe raspunsuri decat ti-ai fi dorit.

YoYoyOi
25th November 2007, 23:54
s i dupa ce provoaca fuge ca tiganul.:rosu:
Astept raspunsul lui.

cat adevar, dom'le, cat adevar :cry:

resita
26th November 2007, 00:00
IP-urile sunt diferite, dar asta nu este o problema.



nu chiar :D, apropo apare si-aun IP a lui vadim la Oltenia4all :drak::drak::drak:

delaparis
26th November 2007, 00:07
Inca nu am informatii clare ... am intrebat si astept raspuns ...

Dar voi chiar sunteti convinsi de ce afirmati ?

Serios ...

Sorin Blaj
26th November 2007, 00:08
Ce stim sigur este ca Oltenia a lansat atacul si la prima acuzatie a lui Vadim, ... a disparut.

Exista chiar o vorba romaneasca pentru asta. :)

Datenshi
26th November 2007, 00:08
Mie tot mi se pare dubioasa treaba. Noapte buna. :)

delaparis
26th November 2007, 00:14
Ce stim sigur este ca Oltenia a lansat atacul si la prima acuzatie a lui Vadim, ... a disparut.



hmm ... asta nu e proba :rolleyes::)

Vadim intervine si multi se gandesc inainte sa raspunda ... Il cunosc pe balaci deci daca era ceva aiurea stiam de mult timp :rolleyes: ... chiar ma intreb ce se ascunde aici :cool:

Sorin Blaj
26th November 2007, 00:16
Eu nu am spus ca este o proba, este un fapt.

luma
26th November 2007, 00:24
Poate ca i-a folosit doar contul. Nu stiu...:thinkso:

delaparis
26th November 2007, 00:24
Eu nu am spus ca este o proba, este un fapt.
ok ...

Iar eu spun ca daca nu eram pe faza se lansa un user "clona-delaparis" :cool: ... banat de mine si altul "juriul" banat de Sergio :cool:

Si asta e un fapt ?

Ce tot se intampla aici ? :mda: ... ce fantasme umede se tot incearca pe toate partile ? chiar este :confused: ... multe aiureli in mintea multora :sleep:

luma
26th November 2007, 00:26
Si eu nu inteleg nimic din ce vrei sa spui.:D

delaparis
26th November 2007, 00:28
am obosit sa tot explic in stanga si in dreapta ... am obosit sa tot dau bani sa se faca lumina ... cam asta e :cool:

iuli
26th November 2007, 00:29
A trebuit sa citesc toate paginile...nu stiam de ce balaci a postat primul post insa apoi mi-am dat seama. Totusi, de ce a disparut dupa ce au venit acuzele? Si inca ceva, cat de incapabil mintal sa fii ca sa spui ca te-a injurat cineva pe pm, dar sa nu iti dai seama ca se poate verifica acest lucru, prin screenshot sau prin Vadim.

Offf...totusi, eu nu cred 100% ca este balaci, dar daca este, e vai de el, nu cred ca ar mai avea vreun cuvant de spus pe aici, nu ca avea pana acum :D dar nah...

resita
26th November 2007, 00:32
intrebatil pe El Ciu ca el stie tot :D doar e prieten bun cu balaci

Sorin Blaj
26th November 2007, 00:43
Sper sa ne lamurim azi, maine.

Vadim
26th November 2007, 01:02
Nu pot sa dezvalui cum functioneaza sistemul pentru ca au cazut multi in plasa si vreau sa mai cada. Credeti-ma pe cuvant ca e asa. Daca e barbat recunoaste si el, daca e carlig de rufe nu.

YoYoyOi
26th November 2007, 06:52
carlig de rufe :happy

Benny
26th November 2007, 09:59
Stie cineva de unde pot cumpara un parasolar?

Bumbescu
26th November 2007, 10:02
Eu sunt convins in proportie de 99% ca e balaci.
1. A dovedit de-a lungul timpului o dorinta as putea spune patologica de a iesi in fata, fiind gata inclusiv sa minta.
2. Posturile de aseara ale lui oltenia ala erau multprea cretine, oricat ai fi de idiot nu poti sa scrii asa ceva
3. Din cand in cand totusi mai strecura/scapa cate un cuvant ce in mod normal nu avea cum sa faca parte din vocabularul unui analfabet
4. faza cu shadow, pe care unul cu 50 de posturi nu avea cum sa o stie
5. In ultima vreme parea in criza, provocand in stanga si-n dreapta in arena, amenintand cu dezvaluiri

E totusi trist, pt ca intr-o anumita masura chiar aveam o parere buna despre el.....

Benny
26th November 2007, 10:06
Parasolare, chiar nu stie nime?


E totusi trist, pt ca intr-o anumita masura chiar aveam o parere buna despre el.....Oamenii reactioneaza diferit in conditii normale si conditii de stres. Cat timp nu a fost atacat a reactionat "normal", dupa ce l-ai supus unui tir concentrat a clacat. Asa ca ... regretele sunt tardive.

Sergio_D
26th November 2007, 10:08
Bine, atunci va spun eu sigur: Oltenia4all este clona lui Balaci si conturile au fost unite.

Mare greseala ai facut, Vadim. Pe oltenia4all il cunosc inca din scoala generala...

YoYoyOi
26th November 2007, 10:10
hopa :o:

Cristian
26th November 2007, 10:15
oltenia 4all e balaci ? :cry::cry::cry::cry: Asta din cate stiu a votat si la Moldoveni vs olteni, iata varianta josnica prin care oltenii "au castigat" acea "lupta" din arena :happy

Sergio_D
26th November 2007, 10:16
Nu Cristi, oltenia4all NU este balaci. Sunt doua persoane diferite, ii cunosc pe amandoi.

Cristian
26th November 2007, 10:21
Ei ii cunosti... doar incerci sa-l scoti pe balaci... parerea mea e ca balaci mai are si un laptop ca deh, e delegat :cry: si pe compul obisnuit intra cu balaci, iar pe laptop cu oltenia4all :D

Bumbescu
26th November 2007, 10:21
Parasolare, chiar nu stie nime?Oamenii reactioneaza diferit in conditii normale si conditii de stres. Cat timp nu a fost atacat a reactionat "normal", dupa ce l-ai supus unui tir concentrat a clacat. Asa ca ... regretele sunt tardive.

Nu e vorba de nici un regret, cel putin nu pt vreo actiune de-a mea, mai ales ca ieri mi-a sarit aiurea la beregata.....a, pot spune ca imi pare rau ca tipul e asa bolnav....

Segio: spunea Hard ceva in legatura cu un cont de care se foloseste si balaci.
Dar oricum, tu confirmi toate nebuniile alea cu snlo, bautele cu condescu, traseismul politic, grandomania patologica a lui oltenia asta?

Sergio_D
26th November 2007, 10:26
Dar oricum, tu confirmi toate nebuniile alea cu snlo, bautele cu condescu, traseismul politic, grandomania patologica ale lui oltenia asta?

de SNLO, bautele lui Condescu si traseismul politic nu stiu nimic pentru ca nu am urmarit mesajele lui. Grandomania "patologica"? Da, e stilul lui oltenia4all de a se amuza pe seama unora de pe OLS.

Bumbescu
26th November 2007, 10:27
Prostii....e clar, nu incerci dacat sa-l salvezi pe balaci....

Vadim
26th November 2007, 10:33
Mare greseala ai facut, Vadim. Pe oltenia4all il cunosc inca din scoala generala...

Da? Si avea note bune? :)

Sergio_D
26th November 2007, 10:33
Ce treaba am eu cu balaci? Eu doar am semnalat o greseala. Ii cunosc si pe balaci si pe oltenia4all si mi se pare normal sa va anunt de greseala facuta, si anume unirea celor doua conturi.

Vadim, ai unit doua conturi doar pe baza unor prezumtii, eu iti spun sigur ca balaci si oltenia4all sunt doua persoane diferite in viata reala...

YoYoyOi
26th November 2007, 10:34
era sef de promotie mai :happy

Bumbescu
26th November 2007, 10:35
Asta numesti tu "stil"?

bAI VIRGINULE esti ofticat ca eu oltenia4all nu am timp sa postez pe forum pentru sunt mai tot timpul plecat prin delegatii prin toata lumea si ca venitul meu depaseste cu mult valoarea femeii visurilor tale? in afara ceasului pe care il vezi la calculator nici nu iti poti da seama cum e sa fluturi la mana un Jaeger-LeCoultre. Daca vrei sa incerci asta mai bine las-o balta ca eu am platit cat nu faci tu in 7 vieti de negru pe plantatie multinationala in Bucuresti! Asa ca Bumbescule mai bine la varsta pe care o ai mergi de fa niste bani si ia-ti o ****re din Moldova ca esti vai de upload-ul tau!!!

Cristian
26th November 2007, 10:35
Am si eu cateva intrebari si constatari daca tu Sergio zici ca nu e balaci:
1) de ce a deschis balaci thread-ul asta (wow ce sincronizare stia ce s-a vorbit intre Bumbescu si oltenia 4all pe privat) ?
2) stilul lui oltenia 4all e foarte asemanator cu cel al lui balaci
3) e chiar imposibil sa fie asa de familiarizat cu forumul la cele cateva postari de le avea si sa atace pe toti "dusmanii" lui balaci.

Sorin Blaj
26th November 2007, 10:37
Ce treaba am eu cu balaci? Eu doar am semnalat o greseala. Ii cunosc si pe balaci si pe oltenia4all si mi se pare normal sa va anunt de greseala facuta, si anume unirea celor doua conturi.

Vadim, ai unit doua conturi doar pe baza unor prezumtii, eu iti spun sigur ca balaci si oltenia4all sunt doua persoane diferite in viata reala...

Sergio, daca este asa cum spui tu, de ce Oltenia a dat bir cu fugitii imediat dupa ce a lansat provocarea si Vadim i-a spus ca este de fapt Balaci? De ce nu s-a aparat?

Sergio_D
26th November 2007, 10:38
Am si eu cateva intrebari si constatari daca tu Sergio zici ca nu e balaci:
1) de ce a deschis balaci thread-ul asta (wow ce sincronizare stia ce s-a vorbit intre Bumbescu si oltenia 4all pe privat) ?
2) stilul lui oltenia 4all e foarte asemanator cu cel al lui balaci
3) e chiar imposibil sa fie asa de familiarizat si sa atace pe toti "dusmanii" lui balaci.

Inainte sa raspund, tin sa mentionez ca in ultimele 2 zile nu am intrat pe OLS si nu stiu ce s-a intamplat.

1. Nu stiu daca l-a deschis balaci, presupun ca a facut-o oltenia4all dar apare ca fiind deschis de balaci pentru ca cele doua conturi au fost unite.
2. E posibil. Se cunosc de mult timp, inca din Tg.Jiu.
3. Este chiar posibil. Multe sunt persoanele care doar urmaresc discutiile de pe forum si nu participa la dialog.

Sergio_D
26th November 2007, 10:39
Sergio, daca este asa cum spui tu, de ce Oltenia a dat bir cu fugitii imediat dupa ce a lansat provocarea si Vadim i-a spus ca este de fapt Balaci? De ce nu s-a aparat?

Cam ciudata intrebarea... :o:
Nu stiu. O fi avut mancarea pe foc, l-o fi sunat cineva la telefon... nu stiu... :)

Vadim
26th November 2007, 10:41
Vadim, ai unit doua conturi doar pe baza unor prezumtii, eu iti spun sigur ca balaci si oltenia4all sunt doua persoane diferite in viata reala...

Nu e nici o prezumtie, sistemul arata ca s-au logat de la acelasi ip intr-un interval scurt, ceea ce arata ca in toate cazurile de pana acum ca sunt una si aceeasi persoana. Asta daca nu s-a dus Balaci pe la Oltenia4all, nu imi spune acum ca si ei doi sunt colegi de scoala...

Cristian
26th November 2007, 10:45
Nu e nici o prezumtie, sistemul arata ca s-au logat de la acelasi ip intr-un interval scurt, ceea ce arata ca in toate cazurile de pana acum ca sunt una si aceeasi persoana. Asta daca nu s-a dus Balaci pe la Oltenia4all, nu imi spune acum ca si ei doi sunt colegi de scoala...

Asta e cea mai concludenta fraza de pe acest thread si e inbatabila... Sergio nu-i mai lua apararea lui balaci. Doar daca nu or fi delegati amandoi ca asa se explica atunci. :happy

Sergio_D
26th November 2007, 10:52
In disputa care il sacaie pe Cristi, Olteni vs. Moldoveni, balaci era balaci, oltenia4all era oltenia4all, deci doua persoane diferite. Ii cunosc pe amandoi in viata reala, stiu sigur ca fiecare are cate un cont pe OLS.

Nu neg dar nici nu afirm posibilitatea ca balaci sa fi postat in ultima vreme pe OLS folosindu-se de contul oltenia4all. Consider totusi ca s-a gresit prin unirea celor doua conturi. Eventual trebuia banat oltenia4all pentru ca a divulgat parola sa. Tot ce am scris in acest paragraf sunt doar prezumtii de-ale mele.

Sorin Blaj
26th November 2007, 10:57
Am si eu cateva intrebari si constatari daca tu Sergio zici ca nu e balaci:
1) de ce a deschis balaci thread-ul asta (wow ce sincronizare stia ce s-a vorbit intre Bumbescu si oltenia 4all pe privat) ?
2) stilul lui oltenia 4all e foarte asemanator cu cel al lui balaci
3) e chiar imposibil sa fie asa de familiarizat cu forumul la cele cateva postari de le avea si sa atace pe toti "dusmanii" lui balaci.

Thread-ul a fost deschis pe contul Oltenia4all. S-a schimbat in Balaci, dupa unirea conturilor. Cele cateva posturi scrise pe acest thread sunt pe contul Oltenia4all.

Ulysses
26th November 2007, 11:07
mah balaci , asta a fost cantecul de lebada:no:

Cristian
26th November 2007, 11:36
In disputa care il sacaie pe Cristi, Olteni vs. Moldoveni, balaci era balaci, oltenia4all era oltenia4all, deci doua persoane diferite. Ii cunosc pe amandoi in viata reala, stiu sigur ca fiecare are cate un cont pe OLS.

Nu neg dar nici nu afirm posibilitatea ca balaci sa fi postat in ultima vreme pe OLS folosindu-se de contul oltenia4all. Consider totusi ca s-a gresit prin unirea celor doua conturi. Eventual trebuia banat oltenia4all pentru ca a divulgat parola sa. Tot ce am scris in acest paragraf sunt doar prezumtii de-ale mele.

Iti spun eu ca asa ati facut... Ati votat ca-n parlament, la 2 maini :rosu:
macar 20 de voturi asa le-ati facut prin manarii de genul asta. Mai intai v-ati facut usere apoi ati inceput sa postati sa aveti vechime... si abia mai apoi v-ati gandit sa ne provocati :D Acum mi-am dat seama cat de hot si prin cate delegatii trece olteanu ca sa zica ca e castigator, graitoare sunt clonele banate la voturile oltenilor.

Sergio_D
26th November 2007, 11:55
Cristi, ce a fost a fost... nu mai dezgropa mortii. Si nu mai specula atat... :D

resita
26th November 2007, 12:01
eu sunt convins ca sunt persoane diferite


Nu e nici o prezumtie, sistemul arata ca s-au logat de la acelasi ip intr-un interval scurt, ceea ce arata ca in toate cazurile de pana acum ca sunt una si aceeasi persoana. Asta daca nu s-a dus Balaci pe la Oltenia4all, nu imi spune acum ca si ei doi sunt colegi de scoala...

hai ca odata a gresit si sistemul :D cazul balack :P

torn_beton
26th November 2007, 12:09
@Balaci sau Oltenia4all:

Maestre te asteptam sa ne arati si noua ceasul ala smecher pe viu cand ai drum prin capitala ca multi nu am vazut minunatia.

Poate ne spui si modelul si cateva caracteristici. :evil:
Si nu in ultimul rand, vezi sa mergi cu el la o verificare, nu de alta dar poate te-ai pacalit platind 300 euro pe copia unui ceas mult mai scump, copie care fie vorba intre noi nu face mai mult de 10 euro. :D

Cristian
26th November 2007, 12:12
Cristi, ce a fost a fost... nu mai dezgropa mortii. Si nu mai specula atat... :D

Nu dezgrop nimic, zic doar marsavia prin care s-a castigat un concurs..

Tyler Durden
26th November 2007, 12:18
Nu e nici o prezumtie, sistemul arata ca s-au logat de la acelasi ip intr-un interval scurt, ceea ce arata ca in toate cazurile de pana acum ca sunt una si aceeasi persoana. Asta daca nu s-a dus Balaci pe la Oltenia4all, nu imi spune acum ca si ei doi sunt colegi de scoala...

hehe, e bine ca am aflat cum functioneaza sistemul, de acum inainte o sa ma loghez la intervale care sa nu bata la ochi. in felul acesta nu o sa realizezi niciodata ca Gica Chioru este clona mea. :D

YoYoyOi
26th November 2007, 12:28
in felul acesta nu o sa realizezi niciodata ca Gica Chioru este clona mea. :D

asta ar fi cea mai schizofrenica faza pe care as putea s-o intalnesc in viata asta si inca 5 urmatoare :cry: :cry: :cry:

luma
26th November 2007, 13:53
Sergio, poate ca n-o fi Balaci. Dar daca Balaci ii foloseste contul, tot aia e!
Si spui:
da, e stilul lui oltenia4all de a se amuza pe seama unora de pe OLS. :ras-plans:
Eu n-as mai afirma asta! Citeste pe "Politica" si o sa stii de ce...:D

Sergio_D
26th November 2007, 14:48
Ce sa mai citesc... peste tot pe unde a scris oltenia4all apare ca si cum ar fi scris balaci...

Cei doi sunt doua persoane diferite. Legat de faptul ca balaci ar folosi contul lui oltenia4all, nimeni nu poate afirma dar nici infirma acest lucru. Asa ca mai bine asteptam explicatia persoanelor direct implicate decat sa ne hazardam in explicatii fara temei... :D

Sorin Blaj
26th November 2007, 14:54
Si persoanele in cauza unde sunt? Ca vad ca nici Balaci n-a mai intrat de vreo doua zile?

luma
26th November 2007, 14:58
In delegatie...:ras-plans:

YoYoyOi
26th November 2007, 14:59
balaci e in delegatie :happy

de cate ori sa va mai spun? :cry:

Hard
26th November 2007, 15:03
Se mai face omul de ras,o data,de doua ori,dar balaci a batut orice record :cry:

Ulysses
26th November 2007, 15:39
pai nu asta a vrut delegatul, sa bata recordul? degeaba mai sergio te zbati ,lucrurile sunt clare ! baga-i un ban personajului ca sa te credem moderator impartial si sa mai salvezi ce mai e de salvat din onoarea targului de pe jiu:D

Benny
26th November 2007, 15:54
Nu e vorba de nici un regret, cel putin nu pt vreo actiune de-a mea ...
Nici unul mic de tot intr-un cotlon acolo?

relansat
26th November 2007, 16:12
hard schimba`ti avataru` si baga unu` cu "balaci in delegatie" sau nu mai ai pix? :drak:

Hard
26th November 2007, 16:15
sau cu balaci banat ?:D

relansat
26th November 2007, 16:19
asta`i usor de realizat, mai usor decat sa faci o treaba`n photoshop :cry:

Bumbescu
26th November 2007, 16:20
Nici unul mic de tot intr-un cotlon acolo?

Ba, regrete.....tot are omu-n viata....acum insa chiar nu vad de ce....eventual regretul ca un mare mascarici va disparea de pe forum, desi nu e imposibil sa reapara in stilu-i caracteristic "nici usturoi n-am mancat, nici gura nu-mi miroase":D

Serios vorbind insa, a intrecut masura in ultima vreme si a cautat-o cu lumanarea....

Ess
26th November 2007, 16:59
am avut un accest de furie, dar m-am calmat... :D
am crezut ca ai tradat cauza :D

Bumbescu
26th November 2007, 17:03
Ba sa stii ca am avut un moment de ezitare cand am vazut ca "marile caractere sunt moderatori" si m-am gandit sa cer si eu un post de moderator pe arhiva:D

White Shadow
26th November 2007, 17:24
4. faza cu shadow, pe care unul cu 50 de posturi nu avea cum sa o stie

pe mine ma urmareste toata lumea...

toti cei care iubesc entertainmentul :ok:

Bumbescu
26th November 2007, 17:29
Asa e, ma scuzi:D

White Shadow
26th November 2007, 17:33
In disputa care il sacaie pe Cristi, Olteni vs. Moldoveni, balaci era balaci, oltenia4all era oltenia4all, deci doua persoane diferite.Ii cunosc pe amandoi in viata reala, stiu sigur ca fiecare are cate un cont pe OLS.

deci din acest motiv sunteti voi 2 asa de buni prieteni si pe forum....

nu stiam eu de ce cand aveam treaba cu Balaci pe RA hopa aparea si Sergio :yes:

Delia
26th November 2007, 17:41
Ba sa stii ca am avut un moment de ezitare cand am vazut ca "marile caractere sunt moderatori" si m-am gandit sa cer si eu un post de moderator pe arhiva:D

Sper ca nu iti uiti prietenii, mai lasi si altora ceva... ia tu "Concursuri incheiate" si iau eu "Evenimente sportive incheiate"...:P

Bumbescu
26th November 2007, 17:43
Ok, si din cand in cand mai facem schimb:D

Delia
26th November 2007, 17:48
Normal, schimbarea alunga monotonia. :D

YoYoyOi
26th November 2007, 17:53
va jucati, ha? :D

Bumbescu
26th November 2007, 17:59
alungam monotonia:D

Ulysses
26th November 2007, 18:04
jienii astia au disparut in ceata!auzi se dau ca-s doi pe un ip si al treilea jura ca-i cunoaste din generala!:happy

Sergio_D
26th November 2007, 18:05
Daca asta ai retinut tu, inseamna ca ai serioase probleme in cutia craniana...

Ulysses
26th November 2007, 18:13
sergiule , nu ma obosesc sa-ti dau explicatii, le-a dat vadim insa vezi ca sari calul cu expresii docte pt tine gen "cutia craniana".nu mai provoca userii , domnule moderator ca sa-i banezi dupa ce iti raspund! metoda e ieftina si a fost brevetata de "delegat" . deci nu tine ! canta la alta masa!:D

Bumbescu
26th November 2007, 18:39
La faza asta subscriu.... apropo sergio, n-ai si tu vreo delegatie ceva?

Vadim
26th November 2007, 19:10
In delegatie...:ras-plans:

Il luase si pe oltenia4all in delegatie? :D

The_Blonde
26th November 2007, 19:16
spinoasa problema ... n-as vrea sa fiu in chilotii lui balaci acum!!!

Sergio_D
26th November 2007, 19:19
Ce am spus eu:

Mare greseala ai facut, Vadim. Pe oltenia4all il cunosc inca din scoala generala...

Si ce a priceput acest individ:

jienii astia au disparut in ceata!auzi se dau ca-s doi pe un ip si al treilea jura ca-i cunoaste din generala!:happy

Concluzia: e ceva dereglat...


La faza asta subscriu.... apropo sergio, n-ai si tu vreo delegatie ceva?
Nu am. :(

Ulysses
26th November 2007, 19:28
Ii cunosc pe amandoi in viata reala

hai sa "vorbim vorbe" cu sergiu... din generala sau din viata reala , the same shit


baiete , nu ma plictisi te rog:D

relansat
26th November 2007, 19:30
spinoasa problema ... n-as vrea sa fiu in chilotii lui balaci acum!!!

Da` spune domnitza, ai trecut prin momente in care ti`ai dorit sa fii in chilotii cu iz de praz ai lui balaci? :D
Destainuie`te, esti printre preteni :drak:

The_Blonde
26th November 2007, 19:32
:cry: deci nu esti sanatos ....eh acuma ca m-ati prins :cry: tre sa recunosc ...

Bumbescu
26th November 2007, 19:36
Nu mai radeti ca dupa faza asta cu oltenia pot sa cred orice despre balaci, inclusiv ca poarta desuuri de dama:D

torn_beton
26th November 2007, 19:38
Eu astept de la Balaci sa ne spuna cum a fost in delegatie. :D

Sergio_D
26th November 2007, 19:39
hai sa "vorbim vorbe" cu sergiu... din generala sau din viata reala , the same shit


baiete , nu ma plictisi te rog:D

Ce faci ma, iti acoperi mizeria evidentiind greselile mele? :happy
Nu asta conteaza, Einstein, ci faptul ca alterezi sensul unor mesaje.

Ess
26th November 2007, 19:40
da' unde au disparut colegii?

daca se confirma ce a zis vadim, si ce am simtit eu in urina, despre clona cu pricina, chiar ma bucur ca nu l-am votat pe Uly. Prietenii stiu de ce...:mda:

luma
26th November 2007, 19:42
Ca se confirma sau nu, nu mai are importanta. Cert este ca unul folosea contul celuilalt. Poveste incheiata. :D

Il luase si pe oltenia4all in delegatie?
@Vadim: am o mare banuiala ca DA.:ras-plans:

Vadim
26th November 2007, 19:43
Eu cred ca Balaci ca veni din delegatie si va fi foarte surprins. :D

Bumbescu
26th November 2007, 19:46
Eu cred ca e pe undeva pe "aici" si cloceste o noua lupta in arena:happy:

relansat
26th November 2007, 19:49
O sa fie surprins s`o vada pe steel girl in gogosarii lui :cry:
Sa fie cineva langa el cu aparatu` de fotografiat :D

Ulysses
26th November 2007, 19:50
sub ce nick va aparea acum? jianul reloaded?:D

Ess
26th November 2007, 19:51
Eu cred ca e pe undeva pe "aici" si cloceste o noua lupta in arena:happy:

ce arena iti mai trebuie, nesatulule?:D

The_Blonde
26th November 2007, 19:57
mie imi plac gogosarii murati:lol:

Bumbescu
26th November 2007, 19:57
Mie nu-mi trebuie dar el are nevoie de un nou record...:happy:

Eu cred ca va aparea si ne va spune cum a baut el in delegatie, cum a mancat, cum s-a plimbat, cum a castigat bani, si cum putin i-a pasat de niste viermi ca noi:D

Ulysses
26th November 2007, 20:01
Mie nu-mi trebuie dar el are nevoie de un nou record...:happy:

Eu cred ca va aparea si ne va spune cum a baut el in delegatie, cum a mancat, cum s-a plimbat, cum a castigat bani, si cum putin i-a pasat de niste viermi ca noi:D

oare de ceasul ala fluturat va mai pomeni?ca m-a facut curios:D

Ess
26th November 2007, 20:02
deschideti careva un topic cu mondenitati pe ArenA iar un moderator sa mute toate astea :happy
le:de care ceas tot vb uly??? ca mi-ai facut pofta de sarmale :happy

Ulysses
26th November 2007, 20:10
aaaaaaaa , ess ai pierdut spectacolul lui balaci sub numele de oltenia ???? inseamna ca stai degeaba de doua zile pe ols:happy

vezi pe administrativ, report post nr 6 al lui oltenia4all!!! enjoy!!! nu manca nimic in timp ce citesti ! ca o sa razi cu lacrimi!:ok:

relansat
26th November 2007, 20:13
@Steel opreste`te, te rog, ca`mi zboara mintea la alte lucruri, nu tocmai placute :D :drak: :lol:

Bumbescu
26th November 2007, 20:14
deschideti careva un topic cu mondenitati pe ArenA iar un moderator sa mute toate astea :happy
le:de care ceas tot vb uly??? ca mi-ai facut pofta de sarmale :happy

uite aici post de absolvent de litere:

bAI VIRGINULE esti ofticat ca eu oltenia4all nu am timp sa postez pe forum pentru sunt mai tot timpul plecat prin delegatii prin toata lumea si ca venitul meu depaseste cu mult valoarea femeii visurilor tale? in afara ceasului pe care il vezi la calculator nici nu iti poti da seama cum e sa fluturi la mana un Jaeger-LeCoultre. Daca vrei sa incerci asta mai bine las-o balta ca eu am platit cat nu faci tu in 7 vieti de negru pe plantatie multinationala in Bucuresti! Asa ca Bumbescule mai bine la varsta pe care o ai mergi de fa niste bani si ia-ti o ****re din Moldova ca esti vai de upload-ul tau!!!




Azi am fost la banca sa fac un credit baban, nu cred ca mai pot trai fara un ceas de-asta
Asta e, platesc pana mor, dar trebuie sa flutur si eu asa ceva:D

Ess
26th November 2007, 20:19
:happy
voi sunteti defecti, ma :happy

Bumbescu
26th November 2007, 20:21
Ar mai fi o sansa sa-mi faca cadou vadim un ceas de-asta cand o vinde forumul cu 2,3 milioane de euroi, ca la cat trafic i-am facut, merit:D

luma
26th November 2007, 20:30
Mie are sa-mi dea prajiturelele...:cheer:
Vaaadiiiim! Data trecuta am uitat...:o:

moty
26th November 2007, 20:31
bestiala disputa, mie, ca spectator, cel mai tare mi se falfaie de ceasul olteanului.

Ess
26th November 2007, 20:32
moty> (servus :D), e foarte distructiva opinia ta...lasa-i sa dezvolte :happy

luma
26th November 2007, 20:33
Cum n-ai fost impresionat? :shocked: Nici de salariul de 1000 de euro, cu care nu se lauda? Nici de...nici de...:ras-plans:

Vadim
26th November 2007, 20:35
uite aici post de absolvent de litere:

bAI VIRGINULE esti ofticat ca eu oltenia4all nu am timp sa postez pe forum pentru sunt mai tot timpul plecat prin delegatii prin toata lumea si ca venitul meu depaseste cu mult valoarea femeii visurilor tale? in afara ceasului pe care il vezi la calculator nici nu iti poti da seama cum e sa fluturi la mana un Jaeger-LeCoultre. Daca vrei sa incerci asta mai bine las-o balta ca eu am platit cat nu faci tu in 7 vieti de negru pe plantatie multinationala in Bucuresti! Asa ca Bumbescule mai bine la varsta pe care o ai mergi de fa niste bani si ia-ti o ****re din Moldova ca esti vai de upload-ul tau!!!




Azi am fost la banca sa fac un credit baban, nu cred ca mai pot trai fara un ceas de-asta
Asta e, platesc pana mor, dar trebuie sa flutur si eu asa ceva:D

Poate era Mick Jagger si juca pe dreapta. :D Sa fiu al naibii, nu am pic de 'coulture' nu am auzit in viata mea de ceasul asta. Bumbescule, si tu credeai ca esti smecher cu Rado... au trecut vremurile... :D

Tu ai ideea fixa cu forumul... nu uita ca e un proiect complex. Si ti-am zis ca nu e de vanzare. :)

Acum fiind putin ontopic legat de mesajul de mai sus mie mi se pare unul al unui pustan care a dat de bani si el sau al unui parvenit. Cunosc oameni foarte bogati in Romania (nu va ganditi la Becali sau altii), care au atatea incat nu se lauda cu nimic si nu isi schimba masinile nici macar o data la doi - trei ani. Cei mai cool oameni cu bani sunt aia cu capul pe umeri care nu fac bravada si care pot merge foarte bine cu Metroul. Si aia sunt culmea cei mai tari, nu firfirei ca Balaci care au un ceas de friptura pe care il lustruiesc zilnic inainte de culcare...

Imi amintesc ca spunea Ess _Fuel ceva la ultimul FM si mare dreptate are.

moty
26th November 2007, 20:37
salut ess. pe bune, m-am distrat si ma distrez in continuare copios. abia acum am descoperit arena (desi auzisem de ea la FM, a fost liniste pana acum 2 zile)
cine-mi explica si mie: de ce "preliminarii" si cand "se intra in grupe"?

luma
26th November 2007, 20:41
Pai nu, aici se intra direct in grupe.:D

Vadim
26th November 2007, 20:42
cine-mi explica si mie: de ce "preliminarii" si cand "se intra in grupe"?

Nu se mai intra, ca unii au fost eliminati la baraj. :)

torn_beton
26th November 2007, 20:42
@Vadim:
Ceasul este din categoria, mai scump decat Rolex, oricum fata de Rolex astia, Vacheron, etc fac ceasuri bestiale.

Eu sunt curios de model, iar daca as cere si o poza cu spatele ceasului ar fi deja prea mult.

La partea cu proiectul complex, eu inteleg ca urmeaza ziarul tiparit, cand vei avea disponibilitatile materiale sa faci si pasul asta, ar fi cea mai logica dezvoltare. :D
Cred ca de asta te tot intreaba Bumbescu daca e de vanzare, vrea sa-l ia ieftin. :drak:

Ulysses
26th November 2007, 20:43
Poate era Mick Jagger si juca pe dreapta. :D Sa fiu al naibii, nu am pic de 'coulture' nu am auzit in viata mea de ceasul asta. Bumbescule, si tu credeai ca esti smecher cu Rado... au trecut vremurile... :D

Tu ai ideea fixa cu forumul... nu uita ca e un proiect complex. Si ti-am zis ca nu e de vanzare. :)

Acum fiind putin ontopic legat de mesajul de mai sus mie mi se pare unul al unui pustan care a dat de bani si el sau al unui parvenit. Cunosc oameni foarte bogati in Romania (nu va ganditi la Becali sau altii), care au atatea incat nu se lauda cu nimic si nu isi schimba masinile nici macar o data la doi - trei ani. Cei mai cool oameni cu bani sunt aia cu capul pe umeri care nu fac bravada si care pot merge foarte bine cu Metroul. Si aia sunt culmea cei mai tari, nu firfirei ca Balaci care au un ceas de friptura pe care il lustruiesc zilnic inainte de culcare...

Imi amintesc ca spunea Ess _Fuel ceva la ultimul FM si mare dreptate are.


stai calm ca nici el nu a auzit de marca asta pana ieri cand a vrut sa impresioneze "audienta"! de obicei da search pe google si de acolo vine cu chestii din astea spectaculoase gen jaeger sau borges:D

moty
26th November 2007, 20:43
multumesc, m-ati luminat!:happy

Ess
26th November 2007, 20:44
preliminarii, moty e pana pleaca bumb in delegatie in somalia. el e chirurg (ai vazut balanta lui pintilie? el e un fel de dr mitica, interpretat fenomenal de razvan vasilescu). Sta acolo vreo 4 zile, terorizeaza toate infirmierele cu hailanderu' lui, in timp ce olt4ever il denigreaza. noi ne schimbam parerea, il apreciem pe olt, in timp ce pe bumbescu incercam sa-l hulim. doar atunci vom mai asculta poezii de'lui bumbescu, delia, irina, tyler si alti inculti ai acestui forum...
intelegi?

moty
26th November 2007, 20:46
parca, parca incep sa pricep. multam

Bumbescu
26th November 2007, 20:55
Poate era Mick Jagger si juca pe dreapta. :D Sa fiu al naibii, nu am pic de 'coulture' nu am auzit in viata mea de ceasul asta. Bumbescule, si tu credeai ca esti smecher cu Rado... au trecut vremurile... :D

Tu ai ideea fixa cu forumul... nu uita ca e un proiect complex. Si ti-am zis ca nu e de vanzare. :)

Acum fiind putin ontopic legat de mesajul de mai sus mie mi se pare unul al unui pustan care a dat de bani si el sau al unui parvenit. Cunosc oameni foarte bogati in Romania (nu va ganditi la Becali sau altii), care au atatea incat nu se lauda cu nimic si nu isi schimba masinile nici macar o data la doi - trei ani. Cei mai cool oameni cu bani sunt aia cu capul pe umeri care nu fac bravada si care pot merge foarte bine cu Metroul. Si aia sunt culmea cei mai tari, nu firfirei ca Balaci care au un ceas de friptura pe care il lustruiesc zilnic inainte de culcare...

Imi amintesc ca spunea Ess _Fuel ceva la ultimul FM si mare dreptate are.


Asta nu e bine, ar trebui sa porti asa ceva cand te duci sa negociezi vanzarea forumului...e un detaliu ce conteaza:D

Datenshi
26th November 2007, 21:22
Vadim, pe bune acum, daca tot am ajuns la discutii de-astea, cu cat il dai? :D

YoYoyOi
26th November 2007, 21:26
da' unde au disparut colegii?

daca se confirma ce a zis vadim, si ce am simtit eu in urina, despre clona cu pricina, chiar ma bucur ca nu l-am votat pe Uly. Prietenii stiu de ce...:mda:

ha? :thinkso:

Ess
26th November 2007, 21:57
las, ca-ti explic sambata seara printre doua croseuri :P

YoYoyOi
26th November 2007, 22:03
dohhhh croseeeeeeee :D


sambata, deci... sa nu uit :groggy:

moty
26th November 2007, 22:07
mai, astamparati-va. doar n-o sa va bateti sambata! ess, doar n-o sa dai intr-o doamna, nu? am pretentii!

Balaci
26th November 2007, 22:09
thread inchis

YoYoyOi
26th November 2007, 22:12
thread redeschis, ca n-am gatat de discutat discutii :D

multumesc moty :kiss:

vezi ba hapciupaliticule cumm tre sa te porti? :mda:

Bumbescu
26th November 2007, 22:13
el le deschide, el le inchide...:D
N-as fi crezut ca va mai avea tupeul sa apara pe aici.....

Oare o fi citit tot ce s-a scris?:D

Ulysses
26th November 2007, 22:15
parca tinea delegatia pana marti? balaci,ai terminat mai repede , ca de obicei?:D

YoYoyOi
26th November 2007, 22:18
l-au exilat inainte de vreme :D

Hard
26th November 2007, 22:21
s-a imbatat balaci de necaz :cry:

Balaci
26th November 2007, 22:23
el le deschide, el le inchide...:D
N-as fi crezut ca va mai avea tupeul sa apara pe aici.....

Oare o fi citit tot ce s-a scris?:D

Maine, demonstratie de cat de papagal esti:D

Bumbescu
26th November 2007, 22:26
Maine, demonstratie de cat de papagal esti:D

Cata dementa....asta iar promite demostratii....tu chiar nu intelegi mai clovnule ca nu mai existi pe aici decat intr-un rol de paiata?

YoYoyOi
26th November 2007, 22:27
maine faci un duel, balaci? :evil:

numa sa fie mai pe seara, sa ai audienta :D

Ulysses
26th November 2007, 22:31
Cata dementa....asta iar promite demostratii....tu chiar nu intelegi mai clovnule ca nu mai existi pe aici decat intr-un rol de paiata?

bumbule , asta de cand e "in delegatie " cred ca ti-a studiat postarile din ultimii cinci ani:D
iar o sa se rada si cu c..l de el :happy

Bumbescu
26th November 2007, 22:34
eu m-am cam plictisit de panarama asta, sincer, asta e gata sa o tina asa inca doi ani, mai baga o fisa, o mai fura odata, fuge, se intoarce, trimite un oligofren in locul lui, iar vine el, e o nebunie...

YoYoyOi
26th November 2007, 22:39
macar balaci era mai elegant in exprimare :rolleyes:

trogloditul asta habar n-are cate oua are :happy