PDA

View Full Version : ????????????????????????????



San Cristobal
25th November 2007, 17:10
Demersul meu de astazi n-are nici o legatura cu banul de 7 zile cu care m-am pricopsit aseara . Nu solicit clementa si indulgenta de la nimeni ! Nu fac un capat de tara din aceasta interdictie care mi s-a impus conform Regulamentului OLS .

Ma intriga faptul cum sunt promovate non-valorile pe acest " grup pentru dialog sportiv - cel mai mare forum de sport din.ro " . Sunt revoltat cum a ajuns o NULITATE MEDIOCRA Si ABJECTA , ca delaparis , sa-mi dea , mie , lectii de moralitate , competenta si valoare . Un transfug , un apatrid , un neica nimeni taie si spanzura pe un forum romanesc de sport ! Va rog sa urmariti modul incoerent si balmejit in care posteaza . Dupa parerea mea e analfabet ! Nu stapaneste elementele de baza ale limbii romane , utilizeaza foarte des emoticoanele ca sa se faca cat de cat inteles .

Nu e el de vina ! De vina e cine la uns in aceasta functie !

Hard
25th November 2007, 17:17
Dupa parerea mea e analfabet ! Nu stapaneste elementele de baza ale limbii romane

delaparis este plecat din tara de mai bine de 20 de ani,deci cred ca e de inteles daca mai face si greseli gramaticale.te crezi perfect ?


Dupa parerea mea , nu e el de vina . De vina e cine la uns in aceasta functie !

San Cristobal
26th November 2007, 14:29
delaparis este plecat din tara de mai bine de 20 de ani,deci cred ca e de inteles daca mai face si greseli gramaticale.te crezi perfect ?

Nu e treaba ta !