PDA

View Full Version : Situri NFL



A.k.a
24th November 2007, 10:41
Pe care situri navigati de obicei? Ma refer siturile echipelor. Care vi se par cele mai interesante? Intreb asta pentru ca am intrat azi pe majoritatea cautand wallpapere si situl celor de la Jets mi se pare printre cele mai bune.

georgebz
24th November 2007, 18:36
eu sunt nemultumit de cum arata "depth chart-ul" de la Colts ... echipe precum Bengals , Eagles , Jets .au unele foarte k-lumea ....

cycloneclau
24th November 2007, 22:19
Intr-adevar, multe dintre site-urile echipelor sunt dezamagitoare ... imi plac benglas si jets (pana acum). O sa intru pe rand pe toate. Oricum cele mai multe sunt foarte dezordonate. Prea multe detalii, habar n-ai pe unde sa te uiti, ca-ti obosesc ochii.

Cat despre site-ul Pats, imi plac podcast-urile, dar in rest sunt cam jalnici si ei. La capitolul Wallpapers sa nu zic :headbang: Io cred ca toate echipele ar putea sa investeasca bani mai multi in site-urile lor, ca doar au destui, da-i incolo. :mda:

P.S.: Io cred ca majoretele echipelor isi merita locul pe fiecare site ... Cardinals par sa aprecieze rolul jucat de acestea, look here >>> http://www.azcardinals.com/fanzone/wallpapers/new/cheer1024x768.jpg

little_earl
24th November 2007, 22:56
eu am intrat pe cateva site-uri si de departe mi s-a parut ca site-ul ravens e cel mai bun in ceea ce priveste clipurile video ... declaratii ale jucatorilor dupa antrenamente sunt puse din 3 in 3 zile, un show saptamanal cu billick care raspunde la telefoanele suporterilor, la mijlocul saptamanii apar clipuri din timpul meciului de duminica, cate un jucator fiind wired pt fiecare meci, un interviu saptamanl cu un jucator, plus clipuri ce prezinta casele fotbalistilor and other stuff

Zabriskie
24th November 2007, 23:01
P.S.: Io cred ca majoretele echipelor isi merita locul pe fiecare site ... Cardinals par sa aprecieze rolul jucat de acestea, look here >>> http://www.azcardinals.com/fanzone/wallpapers/new/cheer1024x768.jpg

e sectiune de majorete pe site'ul fiecarei echipe.

A.k.a
25th November 2007, 13:24
Pe mine ma interesau mai multe wallpaperele si am vazut ca multe situri nu le-au mai updatat de nu stiu cat timp. Bengals vad ca adauga cateva destul de des.

Bronco
25th November 2007, 14:55
La Bengals, e cool screensaverul, se updateaza singur, e mereu cu foto noi...eu pe asta il folosesc, e singurul "la zi" dintre toate echipele...

dumboss_yo
25th November 2007, 15:28
Pe mine ma interesau mai multe wallpaperele si am vazut ca multe situri nu le-au mai updatat de nu stiu cat timp. Bengals vad ca adauga cateva destul de des.

Asa e si pe site-ul potcoavelor in ceea ce priveste wallpaper-urile :( .

Zabriskie
25th November 2007, 15:33
oricum wall'urile astea sunt mai mult poze, daca vreti creatii mai deosebite cautati prin alte parti...

dumboss_yo
25th November 2007, 15:38
cum ar fi ?! :)

mtfk
25th November 2007, 15:56
...tre sa stii sa cauti..

Zabriskie
25th November 2007, 15:59
nu sunt amator, dar baietii de la wcr mi se par ok, ar fi chiar super daca ar uploada la fel ca la inceputurile lor :), eventual va inregistrati pe forum si mai vedeti si pe acolo. poate bason sa stie si alte surse, dar din cate stiu eu, el tot pe acolo umbla.

http://img105.imageshack.us/img105/1098/dennisdixon1024ze1.jpg

A.k.a
25th November 2007, 16:02
Ce-i wcr? ceva site?

Zabriskie
25th November 2007, 16:15
wcremix.com, scrie si pe wall :P.