PDA

View Full Version : Comentarii la Steel_Girl vs. angel_with_tail



Balaci
20th November 2007, 14:45
Va avea oare loc lupta?

Bumbescu
20th November 2007, 14:51
Cine altcineva decat toapa forumului putea sa deschida comentariile la lupta dintre doua fete?:D

Balaci
20th November 2007, 14:52
Bumbescule, nici tu nu esti mai putin toapa, ai deschis thread de comentarii la alte lupte, atunci nu mai era jignitor sa te bagi, sau?
Ipocritule:D

Bumbescu
20th November 2007, 14:58
Repet, intre doua fete....eu am deschis la lupta dintre tine si Uly, e o diferenta

Nu stiu de ce nu recunosti ca ai o apetenta deosebita catre mahala, esti genul de toparlan cu oaresce scoala pe care o familie decenta l-ar da afara pe usa daca l-ar prinde la petit:D

Balaci
20th November 2007, 15:00
Bumbescule, esti prea "strident" pentru mine, asa ca o sa te mai ignor pentru o vreme, ca deja ma plictisesti...Te-as ruga sa faci la fel, daca tu consideri asta posibil

Bumbescu
20th November 2007, 15:03
Balaci, mai strident decat ciorapii tai verzi asortati cu pantofi maro?:D

Hard
20th November 2007, 15:07
Nu va avea loc nici o lupta.
Daca vreti o confruntare intre fete,sa provoace balaci pe cineva ... :D

Balaci
20th November 2007, 15:07
Pe Bumbescu:D Desi am auzit ca zgarie rau:D
@HArd: esti purtatorul de cuvant oficial?

Hard
20th November 2007, 15:09
Le cunosc pe fete,nu ar fi in stare de asa ceva :D

Bumbescu
20th November 2007, 15:15
AUzi mai Balaci, stateam si ma gandeam ca tu ai putea fi orice personaj caragialesc posibil...

Sa luam de exemplu Bubico:D

Ai putea fi coana mare, esti genul "sezi mumos mamito" sau "Noi suntem bãieti cuminti si binecrescuti" sau "Sã-i dea mamitica lãptic bãiatului?"

....ai putea fi si catelul plin de funde, "cãtel lãtos, plin de funde de panglici rosii si albastre"

""Lovi-te-ar jigodia, potaia dracului!" zic īn gāndul meu. N-am vãzut de cānd sunt o javrã mai antipaticã si mai scārboasã... Dacã as putea, i-as rupe gātul.
Vedea-te-as la Babes, jigãraie īndrãcitã!" "

"vedea-te-as mãnusi!"
:D

Balaci
20th November 2007, 15:21
Tu imi aduci aminte de cartea lui Boris Vian, "Moarte pocitaniilor":D, mai ales de personajele despre care autorul spune ca "ar fi putut lasa stearpa chiar si o vaca texana":D

Bumbescu
20th November 2007, 15:23
Nu vad decat o legatura intre Boris Vian si tine: " Voi scuipa pe mormintele voastre":D, stai linistit, eu nu vreau sa scuip decat pe tine:D

Dar sa revenim la Caragiale: Dl Goe, mariner sau marinel(vorba ceea medicatie sau medicamentatie):D

kill3r
20th November 2007, 15:24
We want catfight ! :table:
We want catfight ! :table: :D

Balaci
20th November 2007, 15:25
Bumbescule, ca sa scuipi pe mormantul meu trebuie sa mor inaintea ta. Vad ca ai trecut la morminte si alte profanari, ai luat-o pe o cale buna

Bumbescu
20th November 2007, 15:33
Nu te mai victimiza singur mai mioriticule....

Bogdy LFC
20th November 2007, 15:37
NU esti usa de BISERICA Steel-_Girl

Cristian
20th November 2007, 15:39
Nu ai voie sa postezi aici bre Bogdy_LFC.

Balaci
20th November 2007, 15:41
Bine mai occidentalule:D
Chiar sunt si eu curios cat de "spilcuit" esti tu, ca vad ca o tot dai inainte cu vestimentatia, mai Botezatule

Cristian
20th November 2007, 15:43
Ia huscheala de aici, ca aici se comenteaza ce se intampla in "lupta" dintre Steel Girl si angel with tail.

Balaci
20th November 2007, 15:43
Anarhieeeeee

Hard
20th November 2007, 15:44
Cristian,cum e posibil baiatule sa ii spui lui Bogdy pe acelasi thread ca nu are voie sa posteze acolo ? :cry:
Stii vorba : hotii striga hotii ?

Balaci
20th November 2007, 15:44
Care lupta, nu iti zise Hardliner ca nu e niciuna?

Bumbescu
20th November 2007, 15:45
Bine mai occidentalule:D
Chiar sunt si eu curios cat de "spilcuit" esti tu, ca vad ca o tot dai inainte cu vestimentatia, mai Botezatule

esti si prostut pe deasupra....ma refeream la ciobanas:D


Hai ca are dreptate Cristi....

Cristian
20th November 2007, 15:46
Daca nu e nicio lupta atunci de aici rezulta slabiciunea (neindrazneala) uneia fata de cealalata, fara sa nominalizez.


Cristian,cum e posibil baiatule sa ii spui lui Bogdy pe acelasi thread ca nu are voie sa posteze acolo ? :cry:
Stii vorba : hotii striga hotii ?


De cand e Arena asta in "spatiu" unde ar trebui sa se dueleze cele 2 fete nu trebuie sa intervina absolut nimeni.

Kainsashiki
20th November 2007, 15:56
Balaci si Bumbescu, am dat search in posturile voastre si de 5 ore si jumatate va "certati" continuu:D vreun record nou?

Balaci
20th November 2007, 16:07
Da. Timp de 5 ore juma s-a simtit si Bumbescu important

Bumbescu
20th November 2007, 16:25
Balaci si Bumbescu, am dat search in posturile voastre si de 5 ore si jumatate va "certati" continuu:D vreun record nou?

Off....Diablo, cata dreptate ai...panarama asta lasa nici nu ar mai trebui bagata in seama....de fapt eu azi am spalat practic un cadavru, pe balaci, e smecher baiatul, dupa umilintele de saptamana trecuta a gasit o posibilitate sa iasa din nou la lupta(la incasat de fapt)...

El vorbeste despre dorinta de a te simti important:headbang::headbang:...incredibil....de fapt tipul e nebun....cred ca si-n viata de toate zilele e genul calcat de toti in picioare(pt cat de mizerabil e) dupa care se comporta de parca nimic nu s-ar fi intamplat

nr.zece
20th November 2007, 17:55
chiar nu poate exista vreun topic unde bumbescu sa nu il atace si sa-l jigneasca pe balaci
baiatule esti complexat de balaci de pui atata pasiune?

tu chiar crezi ca esti funny? te inseli, refularile tale sunt jenante
mi pare rau ca trebuie sa iti spun astfel de lucruri, dar nu intru pe online a vad ca peste tot te legi de balaci
degeaba dai citate si folosesti cuvinte alese ca problema ta e de comportament nu de cultura
lasa-ne si pe noi sa respiram

Ulysses
20th November 2007, 17:56
pana la urma balaci isi schimba si numele si sexul?in cazul asta bumbule , sa nu-l mai atingi nici cu o floare !da' o flegma merita din plin:D pai bine ma lordule oltenesc , ce tupeu mai ai sa apari pe forum cu postari sforaitoare? chiar ma gandeam sa-mi sterg semnatura ca nu te voi mai auzi p-aci multa vreme dar se vede ca nesimtirea e cea dintai "virtute" a ta:headbang:

nr.zece
20th November 2007, 18:00
pana la urma balaci isi schimba si numele si sexul?in cazul asta bumbule , sa nu-l mai atingi nici cu o floare !da' o flegma merita din plin:D pai bine ma lordule oltenesc , ce tupeu mai ai sa apari pe forum cu postari sforaitoare? chiar ma gandeam sa-mi sterg semnatura ca nu te voi mai auzi p-aci multa vreme dar se vede ca nesimtirea e cea dintai "virtute" a ta:headbang:


acum inteleg
iarta-i balaci, nu e vina ta ca tu esti "straight"

Ulysses
20th November 2007, 18:06
ce-i ma nr 10 , vrei aer ozonat ? asa-i simtirea ta la ora asta , ca nu ti se oxigeneaza creierul?inseamna ca il ai si asta ar trebui sa te bucure:D l-as alinta si pe balaci dar in cel mai bun caz ar iesi ceva de genul: baloi , bale , balacareala sau dejectie :D

Elphax
20th November 2007, 18:15
chick fight?

unde e AWT ?

nr.zece
20th November 2007, 18:23
nici nu ma asteptam la ceva inteligent

Bumbescu
20th November 2007, 18:31
chiar nu poate exista vreun topic unde bumbescu sa nu il atace si sa-l jigneasca pe balaci
baiatule esti complexat de balaci de pui atata pasiune?

tu chiar crezi ca esti funny? te inseli, refularile tale sunt jenante
mi pare rau ca trebuie sa iti spun astfel de lucruri, dar nu intru pe online a vad ca peste tot te legi de balaci
degeaba dai citate si folosesti cuvinte alese ca problema ta e de comportament nu de cultura
lasa-ne si pe noi sa respiram

Pe care noi ma? Vrei sa fii pus in aceeasi oala cu rusinea aia de balaci?
In loc sa-ti fie rusine, ca oltean, de ceea ce face ala pe aici ii mai sari si in aparare...
O sa-ti spun un secret acum, pe care creierul tau neoxigenat(cata dreptate are Ulysses) nu-l poate sesiza: complexatul e balaci, el este cel care i-a provocat pe toti in arena, facandu-se ulterior de ras, el este cel care vaneaza orice scandal, el este cel care posteaza tot timpul in urma mea.....mie dupa ultimele episoade cu arenele lui balaci chiar imi este sila de personaj...si chiar imi pare rau ca am pierdut azi timpul cu el, individul a ajuns deja la lada de gunoi a forumului....
Un sfat acum: nu-ti sta bine in postura asta de individ sfatos, cel putin nu aici si nu cu mine, imi produci cam aceeasi senzatie pe care mi-o produce un militian ce imi explica ca trebuie sa port centura...

p.s. as fi totusi curios ce inseamna pt tine/voi oltenii sa respirati?
sa incalecati tot forumul? sa va aduceti prietenii sa va voteze in diverse confruntari? sa faceti orice tiganie numai ca sa iesiti "castigatori"? sa aveti intotdeauna dreptate deoarece sunteti "cei mai buni dintre romani"?
nu merge....o sa va sufocati...:D

In ceea ce il priveste pe balaci, nu zic ca ar fi mai bine sa-l renegati, dar macar o vreme ar trebui trimis sa doarma in curte cu gainile....:D

nr.zece
20th November 2007, 18:56
daca ti-as raspunde as fi la fel ca tine si nu ma desconsider
un lucru iti scot in evidenta
mai uita-te odata cine s-a bagat primul in seama cu jigniri si imbecilitati de png
si nu te uita doar pe topicul asta

Bumbescu
20th November 2007, 19:01
Te-ai desconsiderat deja in momentul in care i-ai luat apararea lui balaci...
Nu-mi mai scoate tu in evidenta nimic, mai ales ca o faci cu subtilitatea unui racan din Pielesti....

nr.zece
20th November 2007, 19:16
preferai subtiliate de "sheepyard of pipera" :)

Bumbescu
20th November 2007, 19:20
preferai subtiliate de "sheepyard of pipera" :)

eu cred ca "nr zece" vine de la zece clase seral sau fara frecvanta....:D

Intr-un fel te-ai straduit si tu, ai combinat cuvinte...dar nu e chiar asa simplu....uite si in romana, tu de exemplu esti "oltean', nu esti "taran din olt":D

nr.zece
20th November 2007, 19:26
mda, nu m-am inselat
esti

Bumbescu
20th November 2007, 19:31
Acum m-am prins, tu si cu Balaci sunteti de fapt un fel de personaje dintr-un "My fair Lady" varianta Olt.
Balaci e Eliza Doolitle(tanara de conditie f proasta, analfabeta) iar tu esti profesorul Higgins, cel care o transforma intr-o mare doamna oferindu-i lectii de dictie si comportament in societate...:D

nr.zece
20th November 2007, 19:49
de fapt tu esti eliza, dar pana si higgins cedeaza......... :)

Balaci
20th November 2007, 20:58
Bumbescule, tu chiar nu ai viata mai, mai las-o dracu de treaba. Ai batut toate recordurile, m-ai muscat de cur vreo 9 ore fara oprire, mai lasa mai frustrarile si mai iesi si in oras, viata e frumoasa, nu ti-o pierde toata pe forumuri.
Ma bucur intr-un fel ca am pus cap luptei din Arena cu tine. Tot calcand in rahat pe acolo exista posibilitatea sa imi mai si ramana putin pe pantofi. Fa-ti dracului un control la cap, ca esti dus rau de tot.
Vrei sa plec de pe forum? Zi asta si gata, te las daca vrei stapan virtual absolut pe aici. daca nu, ignora-ma. Vad ca tu te ocupi numai cu scandal pe aici. Eu cred ca ai mari frustrari in viata reala din moment ce deversi pe aici galeata dupa galeata de rahat.
Te rog deci de acum incolo, cand vorbesti cu mine, sa lasi taraneala acasa si sa te stergi la gura intai.
Nu stiu cat am fost de coerent (sunt putin ametit) dar stiu sigur ca s-a inteles mesajul.

Cristian
20th November 2007, 21:01
Tot nu ati terminat ? Husi de pe thread-ul asta husi husi...

Balaci
20th November 2007, 21:04
Eu ce sa fac daca Bumbescu vrea sa fie campion mondial la muscat cururi:D

Ulysses
20th November 2007, 21:21
bumbule ,asta cerseste niste hartie igienica in loc de batista pentru gura;). singur spune ca-i beat, cred ca a vomat pe el si l-au dat afara din carciuma:D

Bumbescu
20th November 2007, 21:26
Bumbescule, tu chiar nu ai viata mai, mai las-o dracu de treaba. Ai batut toate recordurile, m-ai muscat de cur vreo 9 ore fara oprire, mai lasa mai frustrarile si mai iesi si in oras, viata e frumoasa, nu ti-o pierde toata pe forumuri.
Ma bucur intr-un fel ca am pus cap luptei din Arena cu tine. Tot calcand in rahat pe acolo exista posibilitatea sa imi mai si ramana putin pe pantofi. Fa-ti dracului un control la cap, ca esti dus rau de tot.
Vrei sa plec de pe forum? Zi asta si gata, te las daca vrei stapan virtual absolut pe aici. daca nu, ignora-ma. Vad ca tu te ocupi numai cu scandal pe aici. Eu cred ca ai mari frustrari in viata reala din moment ce deversi pe aici galeata dupa galeata de rahat.
Te rog deci de acum incolo, cand vorbesti cu mine, sa lasi taraneala acasa si sa te stergi la gura intai.
Nu stiu cat am fost de coerent (sunt putin ametit) dar stiu sigur ca s-a inteles mesajul.


De mai Balaci, nu toata lumea are parte de viata sociala spumoasa pe care o ai tu...
Esti putin ametit...nu ne mai descrii si astazi ce ai mai facut?
Nu ne mai delectezi cu "am facut niste traduceri si am castigat niste bani buni" sau "am fost si-am baut o carafa de vin"?
Observ ca umilintele din ultima vreme te-au facut sa-ti pierzi si memoria si demnitatea...nu ti-e rusine ma trogloditule sa-mi vorbesti tu mie despre viata reala, cand de luni de zile te iau la misto pe tema asta si-ti arat ca esti un mameluc internetaut? Nu ai lipsit niciodata o zi de pe forum, eu am lipsit chiar si saptamani intregi.....
Pana si glumele pe care incerci sa le faci sunt preluari de la mine sau de la altii...esti jalnic...
Nu stiu cine e mai nebun, eu ca penalizez un veritabil dezaxat "pus pe fapte mari" sau creatorul de "recorduri" in Arena...
Eu caut scandal sau "toapa" care "provoaca" trei dintr-o lovitura sau ameninta cu "dezvaluiri socante"?
Si nu mai repeta ca un papagal ceea ce altii iti spun tie totdeauna referitor la taraneala....
Ma doare-n cur daca pleci sau nu de pe forum, pt mine oricum nu prea mai existi pe aici, dar vreau sa-ti spun ca daca aveai cat de cat(la nivel minim) demnitate nu mai aveai tupeul sa apari pe aici...

Balaci
20th November 2007, 21:31
Bumbescule, mi-e mila de tine, rau de tot, esti bolnav, bolnav, bolnav. Trateaza-te cu o doza buna de realitate. Daca la 38 de ani asta e atitudinea ta...ce ar mai fi zis? Ia-te de mana cu Ulysses, celalalt distrus al forumului asta, batranii cu minte de copil:(
Mie la 40 de ani mi-ar fi rusine sa pierd vremea pe aici. te rog un singur lucru: ignora-ma. Crezi ca poti face asta?

Bumbescu
20th November 2007, 21:40
Se pare ca n-ai citit postul de mai sus, ca sa vezi cine-i adevaratul bolnav, dar e clar, cu tine discutia nu e decat un fel de ping pong.
De unde stii tu ma varsta mea? Pana acum vorbeai de 35, dintr-o data ai trecut la 38, 42...
Nu am cum, dar as fi gata sa fac un pariu cu tine, tu la 40 de ani cam tot asta o sa faci, vei sta ca un mameluc in fata computerului, eventual cu vreo nevasta plictisita(blestemandu-si zilele ca te-a luat) langa tine....
Asta cu batranii ti-am mai spus-o, mi-e groaza sa-mi imaginez cum vorbesti cu maica-ta, dar probabil ca in mahalaua olteneasca orice e posibil...

Nu stiu daca pot sa te ignor, esti o toapa mult prea tipatoare....:D

Balaci
20th November 2007, 21:42
Clar Bumbescule, esti o tzoapa proasta. Nu poti daca nu te tzatzesti tu si nu ai ultimul cuvant. Ti-am spus un lucru: ignora-ma! Vad ca nu poti. Esti jenant. Hai pa, ca ma plictisesti.

Ulysses
20th November 2007, 21:43
balaci,la 23 tie nu ti-e rusine cat stai pe forum, zi ,noapte ,noapte-n cap,miez de noapte? mai iesi si tu cu cate o fata dar vezi nu te avanta ca pe aici ca bati recorduri fiindca iar iti dai drumu' inainte sa intri:D

Bumbescu
20th November 2007, 21:47
:)Balaci, ti-ai dat drumul la gurita?
Ce ti-ar mai placea tie acum o balacareala de-aia serioasa a la Caracal cu "ba pe-a *******"...pe moment te las, dar ai grija, nici nu vei stii cand ti se va intampla:D

Balaci
20th November 2007, 21:50
Ce Bumbescule, nu te poti balacari sau ce? Dintr-o data ai devenit mai pudic ca o fata mare:D
Cu mamele nu zic, mai ales ca in cazul unora, trecuti de o anumita varsta, s-ar putea sa fie moarte, si nu vreau sa fac gafe aiurea:ok:
Au revoir, te las sa ai ultima replica a serii;)

Bumbescu
20th November 2007, 21:54
Ce Bumbescule, nu te poti balacari sau ce? Dintr-o data ai devenit mai pudic ca o fata mare:D
Cu mamele nu zic, mai ales ca in cazul unora, trecuti de o anumita varsta, s-ar putea sa fie moarte, si nu vreau sa fac gafe aiurea:ok:
Au revoir, te las sa ai ultima replica a serii;)

Moarte idiotule pot fi la orice varsta, nu de asta nu tr sa injuri, nu e insa cazul meu..... imi pare rau dar nu m-am putut abtine vazand criteriile tale referitoare la injuratul mamelor.

Hai ca te las si eu sa faci gafe neaiurea:D

Balaci
20th November 2007, 21:55
That's all for tonight, folks:D