PDA

View Full Version : Eu de ce am fost banat ?



MariusTR
20th November 2007, 12:28
:shocked:

Jerry20cm
20th November 2007, 12:31
de prost ce esti. :)
asta e raspunsu' corect.

sal

MariusTR
20th November 2007, 12:34
Tu cine ***** matii mai esti , mai pramatie mica ?
Nu pe tine te-am intrebat, bai uratenie fascista!
Ai o moaca in pozele vazute la intalnirile forumistice de zici ca esti somalez. Cum de te-a facut mata asa urat ?

L-am intrebat pe Vadim, bre.

Hard
20th November 2007, 12:35
:cry:ce primire. Salut Marius :ok:

MariusTR
20th November 2007, 12:36
Salut salut dar astept un raspuns de la Vadim :)

Jerry20cm
20th November 2007, 12:38
ti-am mai spus: e prea mare prostia in tine:)
postul trei confirma:ok:

MariusTR
20th November 2007, 12:40
ti-am mai spus: e prea mare prostia in tine:)
postul trei confirma:ok:
Bai magar hidos, nu pe tine te-am intrebat. Esti asa de urat ca mi-a crapat monitorul cand ti-a vazut poza.
Pe langa faptul ca esti urat, arati ca Hitler in inanitie ( vezi poza pe Intalniri din 1900 toamna ), mai si te bagi in discutie ca supozitorul in cur.

Naspalaule!

Jerry20cm
20th November 2007, 12:44
bah, daca eu sunt urat, inseamna ca brad pitt e hidios :D

atata poti, bah frizere?:( Parca era ceva mai mult de capu' tau anu' trecut.:( Pe masura ce imbatranesti, tu te prostesti si mai mult :(.

BTW: serios, ai fost banat fiindca am zis sa-ti fac un bine. Toti te considerau prostu' forumului si am zis sa te scap dreq, sa nu mai fi bataia de joc a tuturor. Ar trebui sa-mi multumesti :)

MariusTR
20th November 2007, 12:46
Mamica aia a ta e de vina ca te-a facut urat , mai nasparlitule, nu eu.
Hai dispari, ca astept raspuns de la un om care sa nu fie tampit, asa cum esti tu , mai micutule Hitler.
Esti si naspa si prost, combinatia mortala :D

Jerry20cm
20th November 2007, 12:48
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=2681&page=44
uite, bah frizere, ce frumos sunt :kiss:. sa fiu al dreq, ce norocoase sunt fetele alea care au parte de mine :happy::D
acum serios, mi-ai trage-o odata, nu? ;) :happy: .. prea ma pomenesti

MariusTR
20th November 2007, 12:51
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=2681&page=44
uite, bah frizere, ce frumos sunt :kiss:. sa fiu al dreq, ce norocoase sunt fetele alea care au parte de mine :happy::D
acum serios, mi-ai trage-o odata, nu? ;) :happy: .. prea ma pomenesti
Bai nigger, arati in poza aia ca si eddie murphy dupa operatia la creier :happy
Unde ziceai ca esti nascut ? In ghettoul cu ce numar ? :evil:
Pe OLS e liber la Mailatzi din Italia ? :lol:

Hai gata, bai ceaunule, ca astept raspuns de la Vadim.

'Rai a dreq de stupid ugly nigger, din cauza ta si a fratilor tai ne faceti de ras in Italia!

Jerry20cm
20th November 2007, 12:53
plm, asa proaste sunt glumele ca nici nu am ce dreq sa-ti raspund :(
ti-am zis, anu' trecut mai nimereai si tu cate o gluma, da' acum ... :(

MariusTR
20th November 2007, 12:55
Sa mor io de nu arati ca Mailat combinat cu eddie murphy in poza aia.
De ce esti atat de urat, mai cracraduule ?

Hai marsh de aici, uratenie , ca astept raspuns de la Vadim.

Jerry20cm
20th November 2007, 13:09
28 de ani, bah frizerule.
28 de ani ... e grav, frate.

MariusTR
20th November 2007, 13:13
Mai, eu si la 50 ani o sa arat mai alb si frumos decat tine la ce moaca ai.
Ti-am mai zis, hidosenie, du-te dreq in ghettoul in care ai fost plamadit si ascunde-te. Nu pe tine te-am intrebat nimic aici, ci pe Vadim.
Nu intelegi, esti chiar atat de prost, bai Mailate ?

De acum inainte asta sa-ti ramana porecla : Mailat!
Ugly donkey son of a be4tch.

Jerry20cm
20th November 2007, 13:16
bah saracu ... ti se face mila de el.
imi place ca el o tine cu cum arat. Pun pariu ca esti vai de capu' tau;)

BTW: Eu nu te voi injura. As avea doar de pierdut daca te-as injura. Toti userii mai vechi stiu ca ai fost/esti si, cel mai probabil, vei fi prostu' forumului.

MariusTR
20th November 2007, 13:18
Bai , eu macar arat a om alb, nu ca tine maimuta neagra de ghetto. Pun pariu ca in gradinita te fugareau aia si strigau dupa tine : "Maimutoiule , negrule!"

Demonstrezi ca esti si prost gramada ca tot te bagi in discutie aici ca musca in cur.
De ce nu te-au luat ai tai in Italia cand au mers acum 5 ani ... sa vezi tu trai in corturi ...

Astept raspuns de la Vadim, rog ignorati pe Mailat care se baga ca musca in caca.

Jerry20cm
20th November 2007, 13:21
eu te-am banat. eu ti-am dat raspunsul.

ti-am zis exact pentru ce te-am banat: "Mi s-a facut mila de tine. Esti prea prost pentru a posta pe un forum. Mai toti faceau misto de tine si am zis sa-ti fac un bine si sa te scap de povara asta".

iti urez o viata placuta in continuare. ... cu dunga rosie in dreptul numelui tau :ok:

MariusTR
20th November 2007, 13:23
Si eu iti doresc o Piranda care sa te merite si o operatie estetica, ca sa poti scoate si tu capul in lume fara sa strige copii dupa tine ca esti cel mai naspalau mailat din ghetto.
'Rai a dreq de nigger prost!

TaciAcolo
20th November 2007, 13:24
dovada vie a faptului ca omu` poate trai si fara creier! ...vorba lu` relansat :cry:

MariusTR
5th February 2008, 12:11
Bai Jerry 1 cm la creier, debaneaza-ma , bai redusule ... maimuta tembela ce esti, cu toata familia ta de urati!

And87Rey
5th February 2008, 12:22
=)) :)) :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))):happy:ras-plans::ras-plans:

MariusTR
5th February 2008, 12:53
Eu chiar nu stiu cum de mai suporta forumul sa-l tot vada pe uratul asta nigga' . Deci prima data cand i-am vazut poza , am crezut ca individul e deja mort de inanitie si tavalit prin cenusa ... da' apoi am aflat ca asa arata in fiecare zi .. ptiu doamne fereste ce uratenie e jerry asta!

Bai, deci asa uratenie neagra nu am crezut ca poate exista ... pana l-am vazut pe acest nigger.

And87Rey
5th February 2008, 12:55
deci iti spun sincer, asa comunism k pe acest forum nu am mai intalnit NICIODATA!
n-ai ce sa le ceri. is vai d mama lor

MariusTR
5th February 2008, 12:57
Tu ai vazut cum arata acest "jerry -1 cm la creier" ?

And87Rey
5th February 2008, 12:59
nu...dar nici nu prea ma intereseaza sincer sa fiu :D
mi-ar place sa-si faca treaba cum tre ciudatii astia d moderatori. k doar e virtual...cum arata, c face el in lumea reala e altceva...e treaba lui

MariusTR
5th February 2008, 13:02
Pai totusi exista o corelatie intre cum arata si ce fac ... altfel nu se pot explica prostiile facute de acest "jerry urat ca uciga'l toaca". Deci atatea prostii si imbecilitati ca cele facute de acest om din pestera jerry, nu am mai vazut pe 1000 forumuri laolalta.

And87Rey
5th February 2008, 13:07
pai aici moderatorii sunt cazuti in cap :D nu stiai? majoritatea...
n-ai ce sa le ceri...:(

MariusTR
5th February 2008, 13:10
Ba am ce sa le cer : DEMISIAAAAAAAAA! :D

MariusTR
15th February 2008, 12:48
Buey, pe mine m-ati uitat?

De ce nu ma debanati ?

MariusTR
15th February 2008, 12:55
Buey, deci macar un raspuns, negativ ori pozitiv .... si motivul.

Lavinia
18th February 2008, 15:19
esty stelist? daca nu...asta e motivu..daca da...a fost doar o greseala;)

Sasuke Uchiha
18th February 2008, 16:04
e stelist..si da a fost o greseala :D

Lavinia
18th February 2008, 16:15
eram sigura...
k d obicei..numa tampenii pe forumu' asta...:(

MariusTR
28th February 2008, 12:13
k d obicei..numa tampenii pe forumu' asta...:(

Atunci stai dreq si nu mai posta nimic :happy

Bah ... pe mine cand ma debanati ? :angry:

Jerry20cm
28th February 2008, 12:27
adevaru' e ca esti banat de cam mult timp. ar trebui sa ti-l scot.

hmmm

MariusTR
4th March 2008, 11:41
Mah naspetule, tu du-te si fa-ti operatie estetica, ca arati ca dreq dupa 3 nopti de betie.

Lasa ca ma debaneaza Vadim.

Gica Chioru
4th March 2008, 15:34
Sa-i explice careva spurcaciunii de Rossi ca in momentul in care prelungeste mingea Lovin cel mai aproape de linia portii este Toni, un metru-un metru jumatate in interiorul careului mic, chiar in coltul din stanga portarului. Dar chiar si jucatorul ce-l marcheaza pe Petre il scoate pe acesta din ofsaid.

Mizeria acestor jegosi suporteri ma scoate din sarite, intotdeauna fac asa dupa ce echipa lor se da in spectacol, de data asta pentru a ascunde blatul de la Mioveni, blat urmat de demisia antrenorului!!!, si pentru a arunca cu laturile lor caracteristice. Fireste, subpodarii, care si ei au pe spinare un penalty evident neacordat Galatiului, nb, acestia erau cu 2 jucatori mai putin in teren!!!, le tin isonul dinamovistilor.

MariusTR
5th March 2008, 13:35
Bai, ce cauta chioru pe threadul meu in care il injur de familie pe naspetul de Jerry20cm ? Adica nu mai poate omul sa-si bage organele in uratenia asta de naspet de Jerry20cm, fara sa fie intrerupt ? :D

Apropo, vreau sa ma debaneze Vadim.

Hard
5th March 2008, 14:56
Gica,nu mai posta pe threadul lui Marius,te rog.

MariusTR
5th March 2008, 15:08
Asa e , se pierd injuraturile la adresa naspetului de Jerry20cm printre comentarii. Jerry20cm e un naspet urat mirositor, ca la el in cartierul unde se afla baraca unde-si duce zilele mizerabile, s-a luat apa si pe langa ca era negru de la natura acu e si mai negru de la mizerie. Asa ca aici e threadul in care luam moaca naspetului Jerry20cm la pumni.

Si, este threadul in care cer debanarea mea de catre Vadim.

Jerry20cm
5th March 2008, 15:08
Bai, ce cauta chioru pe threadul meu in care il injur de familie pe naspetul de Jerry20cm ? Adica nu mai poate omul sa-si bage organele in uratenia asta de naspet de Jerry20cm, fara sa fie intrerupt ? :D

Apropo, vreau sa ma debaneze Vadim.

salut, psihopatule. ce faci? tot indragostit de mine esti?

te-am salutat si pe tine si pe ******.;)

MariusTR
5th March 2008, 15:13
salut, psihopatule. ce faci? tot indragostit de mine esti?

te-am salutat si pe tine si pe ******.;)
Ma intoxicatule, tot nu ai inteles ca esti frate cu Banel ?
Nu te mai intreba de ce te evita femeile , mai uratenie hidoasa. Esti hidos ca dreaq.

Asa ca fa pasi, dispari uratenie de pe threadul meu ... marsh ma, ceaun.

Vadim, da-l afara pe naspet, ca face de ras imaginea OLS. Oamenii vin aici si cand il vad pe Jerry20cm, se apuca sa manance seminte si sa injure.

Jerry20cm
5th March 2008, 15:21
ee, bah psihopatule, am putea continua asa pana maine, dar concluzia va ramane aceeasi: ******
te-am pupat iubire.:kiss: