PDA

View Full Version : @@@@Votati@@@@



White Shadow
18th November 2007, 16:21
Imi cer scuze pentru ca am incalcat o regula care nici macar nu exista in regulament.

Imi cer scuze pentru ca nu am ascultat de Delaparis cand mi-a spus sa imi schimb parola.

Imi cer scuze pentru ca Relansat a postat in locul meu pe Area 51 cand o persoana care a facut foarte multe pentru acest forum a fost atacata de un comunist.

Imi cer scuze pentru ca majoritatea dintre voi nu intelegeti sensul cuvantului : "Entertainment".

Deci regret tot ce s-a intamplat si sa lasam majoritatea sa decida, acum vom vedea daca chiar mi-am batut joc de useri dupa cum spune domnul Delaparis:

A) ar trebuii sa ti se scoata banul pentru ca ai incalcat o regula care nici macar nu exista in regulament.

B) ar trebuii sa ti se scoata banul pentru ca regreti tot ce s-a intamplat si sa fim seriosi, ai primit ban permanent prea usor spre deosebire de altii care au facut lucruri mult mai grave si inca mai posteaza pe forum.

C) ar trebuii sa ti se scoata banul pentru ca tu doar ai fost bagat la mijloc intre razboiul dintre Delaparis si Relansat..si din acest motiv ai fost si jignit de o persoana care de obicei nu face acest lucru.

D) nu ar trebuii sa ti se scoata banul pentru ca ti-ai batut joc de noi, esti un nimeni care nu mai merita sa posteze pe acest forum.

VOTATI

Sa lasam majoritatea sa decida :ok:

Sasuke Uchiha
18th November 2007, 21:18
B) ar trebuii sa ti se scoata banul pentru ca regreti tot ce s-a intamplat si sa fim seriosi, ai primit ban permanent prea usor spre deosebire de altii care au facut lucruri mult mai grave si inca mai posteaza pe forum.

:ok:

Bogdy LFC
18th November 2007, 21:37
De acord cu ValiEnte :ok:

Vadim
18th November 2007, 21:38
B) ar trebuii sa ti se scoata banul pentru ca regreti tot ce s-a intamplat si sa fim seriosi, ai primit ban permanent prea usor spre deosebire de altii care au facut lucruri mult mai grave si inca mai posteaza pe forum.

:ok:
"Altii" inseamna moderatori sau utilizatori normali?

Sasuke Uchiha
18th November 2007, 21:49
utilizatori normali

TaciAcolo
18th November 2007, 22:03
B) ar trebuii sa ti se scoata banul pentru ca regreti tot ce s-a intamplat si sa fim seriosi, ai primit ban permanent prea usor spre deosebire de altii care au facut lucruri mult mai grave si inca mai posteaza pe forum. corect bre ardeleanule prea usor te`au bagat la bulau

Prome
18th November 2007, 23:05
B) ar trebuii sa ti se scoata banul pentru ca regreti tot ce s-a intamplat si sa fim seriosi, ai primit ban permanent prea usor spre deosebire de altii care au facut lucruri mult mai grave si inca mai posteaza pe forum.

Vadim
18th November 2007, 23:17
utilizatori normali

Utilizatorii normali isi pot schimba parolele intre ei, e treaba lor. Nu si moderatorii, care au o raspundere in plus. Asa ca rationamentul nu e corect. Faptul ca Shadow ca moderator a dat parola unui user care sa acceseze cu ea RA si sa isi bata joc e mult mai grav decat oricare alta fapta facuta de un alt user normal. Ar putea reveni pe forum, asa cum i-am spus si in privat, dar ca moderator nu se mai pune problema.

White Shadow
19th November 2007, 00:01
1.Eu am facut schimb de parole cu Relansat cat timp eram user si el era tot user si dupa ce am aflat ca el era un colectionar de parole ( cine a vazut filmul colectionarul de oase stie despre ce vorbesc pe aici ) atunci a fost prea tarziu pentru ca nu am stiut daca se poate schimba parola si daca da atunci de unde, acum am descoperit si eu marile secrete ale acestui minunat forum.

2.Nu sunt singurul moderator care a facut acest lucru dar sunt singurul moderator care a primit ban permanent din cauza acestui lucru cand trebuia de fapt doar sa fiu scos de la moderare, Relansat chiar si la aceasta ora citeste posturile secrete NASA de pe RA.

3.Nu inteleg de ce nu mai pot sa fiu moderator pe viitor cat timp am sa va promit ca voi schimba parola si nimeni nu va mai stii de ea......si aceasta promisiune am s-o fac in fata userilor de gen feminin pentru ca intotdeauna imi respect promisiunile cand vine vorba de fete...

daca va fi ceva de genul :
"Luma,Pink si Yoyo va promit ca imi voi schimba parola si nimeni nu va mai intra pe contul meu niciodata " - 99 % promisiunea va fi respecata

daca va fi ceva de genul :
"Delaparis iti promit ca imi voi schimba parola si nimeni nu va mai intra pe contul meu niciodata " - 0.001 % promisiunea nu va fi respectata.

Si de ce sa nu mai fiu moderator pe viitor cat timp intotdeauna mi-am indeplinit obiectivele ?... :
http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=1671865&postcount=81

4.Nu am primit domnule Vadim nici un PM de la dumneavoastra.

delaparis
19th November 2007, 00:44
Shadow ... hai sa fim seriosi ... ce vrei acum ? :cool:

raspunde corect te rog frumos ...

White Shadow
19th November 2007, 00:47
Shadow ... hai sa fim seriosi ... ce vrei acum ? :cool:

raspunde corect te rog frumos ...

sa fiu debanat si pe viitor daca mai vreau sa moderez pe o sectiune sa pot face acest lucru fara ca altii sa rascoleasca trecutul.....

delaparis
19th November 2007, 00:50
care "altii" ? ... tu esti pe faza ?

White Shadow
19th November 2007, 00:55
care "altii" ? ... tu esti pe faza ?

citeste ce a scris Vadim aici :


Ar putea reveni pe forum, asa cum i-am spus si in privat, dar ca moderator nu se mai pune problema.

si daca pe viitor se va mai deschide pe RA un thread de genul: Shadow moderator pe golf" atunci sunt sigur ca vor mai aparea si "altii" care vor comenta din cauza acestui ban permanent si nu vor fii de acord ca eu sa mai fiu moderator...deci trebuie sa se stie ca ce am facut eu e deja istorie si trecutul nu mai trebuie rascolit.

delaparis
19th November 2007, 00:57
aham ... ms pentru "raspuns" ...

White Shadow
19th November 2007, 01:04
cu "placere".....

delaparis
19th November 2007, 01:07
probabil ...

Elphax
19th November 2007, 10:38
E) debanat si in perioada de proba pana poti sa revii in Area51 :)

YoYoyOi
19th November 2007, 10:47
de acord :ok:

micutzu
19th November 2007, 10:58
Ma rezum doar la varianta. Am vazut si eu multe pe aici. Parearea mea ca varianta B. De ce? As avea foarte multe de scri si nu am cand fiindca postez de la munca (si nu am timp), iar acasa nu am net. In orice judecata intervine si subiectivismul, si cu asta cred ca am zis multe. Suntem oameni, nu suntem masini. Asa cum putem pedepsii, putem si ierta.
Erare humanum est.

p.s. imi cer scuze daca am scris gresitdar au trecut cam 17 ani decand am facut latina :)

tchibos
19th November 2007, 12:38
Relansat chiar si la aceasta ora citeste posturile secrete NASA de pe RA.



tu de unde stii?

dardar_3
19th November 2007, 15:11
Un alt thread de kkao care nu face decat sa mai creasca un pic barbatia din pantaloni a lui relansat...


Eu tind sa cred ca milogeala e doar pentru fraieri...:ok:..


In rest, faceti ce vreti...

luma
19th November 2007, 15:56
1.Eu am facut schimb de parole cu Relansat cat timp eram user si el era tot user si dupa ce am aflat ca el era un colectionar de parole...
Ai intrebat atunci? :rolleyes: Vadim a spus cate ceva cand a fost problema cu Dudu.


2.Nu sunt singurul moderator care a facut acest lucru dar sunt singurul moderator care a primit ban permanent din cauza acestui lucru cand trebuia de fapt doar sa fiu scos de la moderare, Relansat chiar si la aceasta ora citeste posturile secrete NASA de pe RA.
Ori citeste, ori ii spune cineva...dar asta-i alta poveste.


3.Nu inteleg de ce nu mai pot sa fiu moderator pe viitor cat timp am sa va promit ca voi schimba parola si nimeni nu va mai stii de ea......si aceasta promisiune am s-o fac in fata userilor de gen feminin pentru ca intotdeauna imi respect promisiunile cand vine vorba de fete...
daca va fi ceva de genul :
"Luma,Pink si Yoyo va promit ca imi voi schimba parola si nimeni nu va mai intra pe contul meu niciodata " - 99 % promisiunea va fi respecata
daca va fi ceva de genul :
"Delaparis iti promit ca imi voi schimba parola si nimeni nu va mai intra pe contul meu niciodata " - 0.001 % promisiunea nu va fi respectata.
Aici faci o greseala MAAAAREEEEEE! Fata de noi ceilalti...ok, se mai intampla, a fost o gluma proasta si cam atat.
Promisiunea ar trebui sa se indrepte catre persoanele care au fost implicate direct in "gluma" voastra.


Si de ce sa nu mai fiu moderator pe viitor cat timp intotdeauna mi-am indeplinit obiectivele ?... :
http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=1671865&postcount=81
Este ok, nimic de zis. Important este sa arati ca regreti si ca meriti. Insa, asemenea decizie nu se poate lua peste noapte. In alta ordine de idei, o fapta nu se poate sterge din mintea oamenilor, doar asa, ca vrei tu. Ea va ramane acolo si chiar daca unii vor intelege si vor trece cu delicatete peste asta, altii vor dori garantii, siguranta, promisiuni. Suntem singurii raspunzatori pentru ceea ce facem.


Shadow ... hai sa fim seriosi ... ce vrei acum ?
Pai...cred ca vrea sa-i acordam o sansa. Poate ca...
Toti ne dorim, la un moment dat, sansa de a mai incerca o data.

CFR1907
19th November 2007, 16:03
Daca erai un utilizator normal eram de acord sa ti se scoata ban-ul, dar de vreme ce tu ai dat parola altor persoane in timp ce erai mod (si pe langa asta ai fost si avertizata sa iti schimbi parola)...

||
||
\/

:cya:

White Shadow
19th November 2007, 16:37
Luma, nu pot sa iti raspund la ce ai scris acolo pentru ca citesti printre randuri si ai sarit peste primul meu post de pe acest thread.....si la intrebarea pusa de Delaparis am impresia ca am raspuns odata si nu iti era adresata tie, nu poti sa raspunzi in locul meu la o intrebare si sa iti dai cu presupusu "cred ca vrea".


tu de unde stii?

Yahoo! Messenger este un client de chat în timp real dezvoltat de compania Americană Yahoo!.Pe lângă faptul că utilizatorii pot purta conversații în timp real, acest program oferă și un mediu interactiv plăcut, utilizatorii putând alege dintr-o multitudine de interfețe grafice, avatare, jocuri ori mesaje de disponibilitate configurabile.


Eu tind sa cred ca milogeala e doar pentru fraieri...:ok:..

Daca iti aperi punctul de vedere, raspunzi la acuzatii prompt, politicos, argumentat si regreti faptul ca ai gresit inseamna ca esti fraier ?..interesant....


Un alt thread de kkao care nu face decat sa mai creasca un pic barbatia din pantaloni a lui relansat...

Esti genul de moderator clasic care se baga in seama chiar daca nu stie despre ce-i vorba si care deviaza mult de la subiect, deci tu ai impresia ca eu am deschis acest thread pentru acest lucru ?...de cand te preocupa pe tine barbatia din pantaloni a lui Relansat ? :ras-plans: .....citeste bine ce am scris in primul post si iti vei da seama de ce am deschis acest thread.......


Daca erai un utilizator normal eram de acord sa ti se scoata ban-ul, dar de vreme ce tu ai dat parola altor persoane in timp ce erai mod (si pe langa asta ai fost si avertizata sa iti schimbi parola)...

1.Am fost un utilizator normal cand am dat parola unei singure persoane, atunci nu am fost moderator, cum ai ajuns tu la concluzia ca eu am dat parola altor persoane ?....te rog frumos sa vii cu argumente la ce scrii aici.

2.Si daca eram moderator si faceam acest lucru trebuia sa fiu scos de la moderare si in nici un caz sa primesc ban permanent, au mai fost si alte cazuri si tot asa s-a procedat dar tu nu prea esti la curent cu stirile.

3.Nu aveam cum sa fiu "avertizata" pentru ca nu sunt femeie, daca te uitai la mine la profil vedeai ca acolo la sex e trecut barbat.

CFR1907
19th November 2007, 17:06
1.Am fost un utilizator normal cand am dat parola unei singure persoane, atunci nu am fost moderator, cum ai ajuns tu la concluzia ca eu am dat parola altor persoane ?....te rog frumos sa vii cu argumente la ce scrii aici.

Pai daca i-ai dat parola altei persoane cat erai user atunci oricum trebuia inchis ori userul tau, ori userul persoanei respective, deoarece scrie in regulament ca e interzis ca o persoana sa aibe mai mult de un cont. Si in cazul asta tot contul tau cred ca era inchis deoarece sti vorba aia: "Proasta nu e persoana care cere, ci cea care da". Si mai intrebi cum am ajuns eu la concluzia ca ai dat parola la mai multe persoane? Daca i-ai dat parola lui Relansat, atunci ce te-ar fi oprit sa mi-o dat si mie daca ti-o ceream?


2.Si daca eram moderator si faceam acest lucru trebuia sa fiu scos de la moderare si in nici un caz sa primesc ban permanent, au mai fost si alte cazuri si tot asa s-a procedat dar tu nu prea esti la curent cu stirile.

E adevarat ca nu sunt la curent cu ce au facut ceilati, dar aici vorbesc de ce ai facut tu. Si tu ai incalcat o lege nescrisa a forumurilor pt care ai luat ban, chiar daca ce ai facut tu nu e scris in regulament. In regulament nu scrie nici ca nu am voie sa floodez serverul pe care e hostat site-ul, dar stiu ca daca fac asta o sa iau sigur ban.:P


3.Nu aveam cum sa fiu "avertizata" pentru ca nu sunt femeie, daca te uitai la mine la profil vedeai ca acolo la sex e trecut barbat.

Mersi ca mi-ai zis. Eu dupa nick chiar am crezut ca esti fata.:D

In fine, nu stiu cum se va rezolva "telenovela" asta, dar un lucru e sigur. Si anume ca nu eu decid care o sa fie deznodamantul...

dardar_3
19th November 2007, 17:18
Daca iti aperi punctul de vedere, raspunzi la acuzatii prompt, politicos, argumentat si regreti faptul ca ai gresit inseamna ca esti fraier ?..interesant....



Aici a scris relansat sau Shadow?... ca in ultimul timp ati fost precum un pliculet de cafea expirat 2 in 1...:D




Esti genul de moderator clasic care se baga in seama chiar daca nu stie despre ce-i vorba si care deviaza mult de la subiect, deci tu ai impresia ca eu am deschis acest thread pentru acest lucru ?...de cand te preocupa pe tine barbatia din pantaloni a lui Relansat ? :ras-plans: .....citeste bine ce am scris in primul post si iti vei da seama de ce am deschis acest thread.......


1. Mestere... sa stii ca nu sunt mai sus decat orice user de pe forumul asta... si nici mai jos... In primul rand nu castig niciun ban de pe urma asta... Singurul lucru care ma indeamna sa postez aici e ca am prieteni pe forumul asta... Ca sunt si discrepante si de asemenea sunt unele persoane care nu ma considera chiar "idolul" lor, pur si simplu o iau ca pe o parere...

2.Eu am impresia ca ai deschis threadul asta din doua motive:
-incercarea de "spalare" a acestui plic de cafea expirat 2 in 1.
-un posibil impuls a Serialului Shadow/relansat, valul 2:drak:


Later edit:

Intrucat a fost data o sansa ata Lordului Cap de :D Mort, cat si altor specimene din lumea minunata a internautilor, eu zic ca merita sa obtii o gratiere...:drak:..

White Shadow
19th November 2007, 17:42
CFR, esti complet pe langa subiect :ok:


Pai daca i-ai dat parola altei persoane cat erai user atunci oricum trebuia inchis ori userul tau, ori userul persoanei respective, deoarece scrie in regulament ca e interzis ca o persoana sa aibe mai mult de un cont.

Citeste bine aici ce scrie seful tau :


Utilizatorii normali isi pot schimba parolele intre ei, e
treaba lor. Nu si moderatorii, care au o raspundere in plus.


Si in cazul asta tot contul tau cred ca era inchis deoarece sti vorba aia: "Proasta nu e persoana care cere, ci cea care da". n regulament.

da....ai dreptate dar si eu am o vorba : "cel mai prost e ala care se baga in treburile altora si nu-si vede de treaba lui".


Si mai intrebi cum am ajuns eu la concluzia ca ai dat parola la mai multe persoane? Daca i-ai dat parola lui Relansat, atunci ce te-ar fi oprit sa mi-o dat si mie daca ti-o ceream?

dar cine esti tu ?....eu la Relansat i-am dat si parola de la cardul Visa Electron o persoana de incredere pe care te poti baza in fiecare moment, eu am puterea sa am incredere maxima in cineva spre deosebire de tine sau de alte persoane care nu au incredere nici in propria umbra.


E adevarat ca nu sunt la curent cu ce au facut ceilati, dar aici vorbesc de ce ai facut tu. Si tu ai incalcat o lege nescrisa a forumurilor pt care ai luat ban, chiar daca ce ai facut tu nu e scris in regulament.

In nici o lege nescrisa a forumurilor nu scrie ca 2 useri nu au voie sa faca schimb de parole.


Mersi ca mi-ai zis. Eu dupa nick chiar am crezut ca esti fata.:D

aha...am crezut ca dupa posturi ti-ai dat seama ca sunt fata....


Si anume ca nu eu decid care o sa fie deznodamantul...

Aleluia.....

tchibos
19th November 2007, 17:59
Pana acum eram indecis. Acum insa am inteles clar cum stau lucruile iar votul meu este D)

White Shadow
19th November 2007, 17:59
Aici a scris relansat sau Shadow?... ca in ultimul timp ati fost precum un pliculet de cafea expirat 2 in 1...:D

impreuna am fost ca si un pachet de cafea Jacobs de calitate....

si Relansat nu mai posteaza in locul meu pentru ca mi-am schimbat parola....


Singurul lucru care ma indeamna sa postez aici e ca am prieteni pe forumul asta.

si pe mine tot acelasi lucru ma indeamna sa postez pe aici doar ca eu mai exagerez putin cu enterteinmentul


2.Eu am impresia ca ai deschis threadul asta din doua motive:
-incercarea de "spalare" a acestui plic de cafea expirat 2 in 1.
-un posibil impuls a Serialului Shadow/relansat, valul 2:drak:

1.Nu stiu despre ce plic de cafea expirat 2 in 1 vorbesti...eu ti-am spus ca a fost vorba despre un pachet de cafea Jacobs de calitate care s-a consumat.
2.A fost un film, in nici un caz un serial.....un film care nu a avut continuare si nu va avea continuare pentru ca intotdeauna continuarile filmelor sunt de obicei oribile.


Intrucat a fost data o sansa ata Lordului Cap de :D Mort, cat si altor specimene din lumea minunata a internautilor, eu zic ca merita sa obtii o gratiere...:drak:..

Iti dai seama daca si specimenele alea au fost iertate cum sa nu fiu eu iertat ?.... ar fi ceva de domeniul paranormalului.

White Shadow
19th November 2007, 18:02
Pana acum eram indecis. Acum insa am inteles clar cum stau lucruile iar votul meu este D)

deci sunt un nimeni care nu mai merita sa posteze pe acest forum.

multumesc Tchibos.

tchibos
19th November 2007, 18:04
Ideea e ca am votat nu. Formularea si floricelele tu le-ai ales

White Shadow
19th November 2007, 18:09
votul tau nu se pune pentru ca trebuie sa iti argumentezi votul...

tchibos
19th November 2007, 18:10
OK. Raspunsurile tale inca au iz de relansat. E bine?

White Shadow
19th November 2007, 18:13
din acest motiv ai votat nu ?....penibil, chiar aveam pretentii de la tine pentru ca eu intotdeauna te-am respectat si daca tot ai votat "nu" puteai sa vii cu un argument mai solid

am crezut ca ma cunosti putin cat timp am postat pe "pariuri" si de cat timp ma cunosti aici pe forum dar se pare ca m-am inselat amarnic.

am spus clar ca mi-am schimbat parola.

tchibos
19th November 2007, 18:18
ramane sa mai citesc pe aici si cand va disparea iz-ul mai vorbim.. pana atunci votul ramane :(

CFR1907
19th November 2007, 18:21
White Shadow nu te mai stresa atat ca pana la urma probabil ca o sa iti fie anulat ban-ul permanent, dar mod nu cred ca o sa mai fi. Cel putin nu cu userul asta.:)

White Shadow
19th November 2007, 18:25
Poti sa votezi Tchibos ce vrei dar chiar e pacat sa mai crezi asa ceva dupa ce s-a intamplat.

CFR Cluj, acest lucru nu va depinde de tine, de obicei pe unde am fost moderator mi-am facut treaba si acest lucru cred ca a contat enorm dar se pare ca a fost uitat si va fi uitat odata cu acest "ban permanent"....asta este.

Celso
19th November 2007, 18:54
B) ar trebuii sa ti se scoata banul pentru ca regreti tot ce s-a intamplat si sa fim seriosi, ai primit ban permanent prea usor spre deosebire de altii care au facut lucruri mult mai grave si inca mai posteaza pe forum.

Universal
19th November 2007, 20:03
Reformulare alla Universal



b)per favore ar trebui sa ti se scoata banul pentru ca ai facut malla mia ,si regretti multi, y, sa fim muy seriosi, ai primit banare permanenta prea usor la vedere , in comparatie cu alti userio, ce au facut prostii mult mai grave si mai posteaza pe forum.

Celso
19th November 2007, 20:28
reformulare a la...:mda:...era sa zic io acu ceva:rolleyes:

ba da tu nu te simti bine daca nu te faci in fiecare seara de ras:headbang: ...incep sa cred ca ai ceva probleme cu capu':groggy:

Prome
19th November 2007, 20:31
Reinterprete esto: ¡Usted huele a petimetre, usted huele simplemente!

daca esti miez cu spaniola :D

TaciAcolo
19th November 2007, 20:34
Reformulare alla Universal



b)per favore ar trebui sa ti se scoata banul pentru ca ai facut malla mia ,si regretti multi, y, sa fim muy seriosi, ai primit banare permanenta prea usor la vedere , in comparatie cu alti userio, ce au facut prostii mult mai grave si mai posteaza pe forum.

ce ai consumat:cry:?

resita
19th November 2007, 20:49
hai sa-mi dau si eu cu parerea despre aceasta telenovela.

din start trebuie sa admitem ca umbra a gresit, lucru recunoscut si de el :ok:, dar el a persistat in greseala mai multe zile asta e problema- daca a doua zi venea si spune, gata am gresit faceti voi ce considerati era totul ok.

inaintea lui au mai fost cazuri, dudu, hopsio sau cum il cheama cu balack etc.dar niciodata nu stiu sa se fi mers asa departe. dudu a fost scos de la moderare dar nu a fost banat, balack a fos scos de la moderare dar nu banat.

principalul vinovat pentru situatia creata este :shocked: vadim :shocked: a stiut ca relansat intra de mai mult timp pe RA dar nu a luat nici o masura, de ce oare?

Eu unul sunt pentru intoarcerea lui pe forum, ba mai mult pulsez :D sa fie pus moderator inapoi deoarece el chiar a facut ceva pentru forum si va mai face. :ok:

YoYoyOi
19th November 2007, 20:55
corect :ok:

delaparis
19th November 2007, 21:55
probabil ...

Universal
19th November 2007, 23:40
ce ai consumat:cry:?

toata chestia asta mi se pare o farsa :o:

nici nu trebuia sa faca atata tam-tam :o:

Dar dupa cum vad unii nu mi-au inteles mesajul.

Celso, nu m-ai inteles deloc :o:

Hard
19th November 2007, 23:44
Shadow,ai putea contacta un avocat si sa dai in judecata forumul :D pt daune morale ...simplu.

Vadim
20th November 2007, 00:05
principalul vinovat pentru situatia creata este :shocked: vadim :shocked: a stiut ca relansat intra de mai mult timp pe RA dar nu a luat nici o masura, de ce oare?
E simplu de ce. Pentru ca am incercat sa limitez aria de "suspecti" printr-un tool pus pe forum si pe care il vad numai eu. Ce face? Vede orele la care userii acceseaza un thread si prin faptul ca Relansat se dadea mare ca stie una sau alta puteam si eu sa vad ora la care era acel mesaj si oamenii care accesasera threadul si il citisera. Astfel imi puteam face o imagine despre moderatorii care dadeau afara din casa. Si sunt cativa despre care cred ca au dat parole, cu nume destul de tari. Nu are sens acum discutia asta. Ti-am spus motivul pentru care asa cum spui tu "Vadim nu a facut nimic", dar mai adauga inainte un "mie mi s-a parut ca... Vadim nu a facut nimic" si totul e ok.


Eu unul sunt pentru intoarcerea lui pe forum, ba mai mult pulsez :D sa fie pus moderator inapoi deoarece el chiar a facut ceva pentru forum si va mai face. :ok:
I-am spus si eu ca poate reveni pe forum. La moderare nu pentru ca si-a batut joc si mie nu imi plac oamenii care isi bat joc. Da, White Shadow, nu e pentru ca nu vor "altii", ci pentru ca nu vreau eu.

Vadim
20th November 2007, 00:18
Poti sa votezi Tchibos ce vrei dar chiar e pacat sa mai crezi asa ceva dupa ce s-a intamplat.

CFR Cluj, acest lucru nu va depinde de tine, de obicei pe unde am fost moderator mi-am facut treaba si acest lucru cred ca a contat enorm dar se pare ca a fost uitat si va fi uitat odata cu acest "ban permanent"....asta este.

Nu a fost uitat. Tu ai facut uitat. Daca esti un model la locul de munca timp de 10 ani si in anul 11 furi un computer esti dat afara si nu te mai angajezi nicaieri, ca sa nu zic ca intri la racoare. Munca ta a fost anultata de tine prin bataia de joc. Ii multumesc vechiului moderator Shadow, nu si actualului user White Shadow.

White Shadow
20th November 2007, 01:37
I-am spus si eu ca poate reveni pe forum. La moderare nu pentru ca si-a batut joc si mie nu imi plac oamenii care isi bat joc. Da, White Shadow, nu e pentru ca nu vor "altii", ci pentru ca nu vreau eu.

Nici mie nu imi plac oamenii care isi bat joc si tu ti-ai batut joc de mine cand mi-ai dat acel ban permanent cand de fapt trebuia doar sa ma scoti de la moderare, asta e, imi pare rau sa aud ca pentru tine nu conteaza parerea altor moderatori si conteaza doar parerea ta, daca vin 10 moderatori si spun ca e ok ca eu sa mai fiu moderator in continuare atunci acele pareri sunt egale cu 0 pentru tine din simplu fapt ca tu inca nu iti dai seama ca vremea lui Ceausescu a trecut si ne aflam in anul 2007 unde democratia se bazeaza pe decizia majoritatii si nu pe hotararea unui singur tiran.


Nu a fost uitat. Tu ai facut uitat. Daca esti un model la locul de munca timp de 10 ani si in anul 11 furi un computer esti dat afara si nu te mai angajezi nicaieri, ca sa nu zic ca intri la racoare. Munca ta a fost anultata de tine prin bataia de joc. Ii multumesc vechiului moderator Shadow, nu si actualului user White Shadow.

da, ai perfecta dreptate, sunt dat afara daca fac o greseala, daca fur un computer dar cei cu care am lucrat vor stii intodeauna sa aprecieze lucrurile bune pe care le-am facut si acele lucruri vor ramane in memoria lor si in nici un caz faptul ca am furat eu un amarat de computer, conteaza sa lasi ceva in urma ta si acele lucruri nu vor putea fi uitate niciodata.

razwan_vs
20th November 2007, 17:03
fara discutii shadow ar trb sa revina a facut multe lucruri bune pt ols....si orce om greseste si ar trb sa fie iertat ;)

Vadim
20th November 2007, 21:27
mi-ai dat acel ban permanent cand de fapt trebuia doar sa ma scoti de la moderare
Ti-am dat ban permanent pentru ca relansat continua si continua sa scrie cu numele tau in timp ce voi probabil va distrati de minune pe messenger pe seama tuturor (sau a unor idioti care incercau sa afle ce si cum, in frunte cu mine).


tu inca nu iti dai seama ca vremea lui Ceausescu a trecut si ne aflam in anul 2007 unde democratia se bazeaza pe decizia majoritatii si nu pe hotararea unui singur tiran.
Eu nu am prins bine acele vremuri, iar despre tine nici nu mai vorbesc. Spre deosebire de multi, mie mi se spunea ca lucrurile care se intampla nu sunt bune. Democratia e un vax pe care tu il traiesti acum, comunismul inseamna altele si din pacate nu prea a fost aplicat cum trebuie. Majoritatea pensionarilor ar vrea sa traiasca de pe azi pe maine, sa moara de foame cu pensii de 3-5 milioane? Nu. Si totusi asta se intampla. Decide majoritatea pensionarilor. Nu, deci hai sa nu debitam tampenii, ca democratia inseamna ca unii care au puterea sa faca exact ce vor. Pe forum nu este comunism, este democratie pe care poti sa o iei cum vrei. Insa, cum eu am facut regulile la inceput si cum din intamplare acum 6 ani am facut acest site, te rog sa nu imi spui ce am voie sa fac si ce nu. Moderatorii pot propune alti moderatori, dar acestia sunt validati de mine, eu ii activez. Sau nu, depinde. In majoritatea cazurilor ii validez pe toti, in cazul tau particulor, iti dau aici in scris ca nu te mai activez, vorba lui Tchibos, sub acest user. Si, ca sa nu crezi ca am ceva cu tine, nu ii voi mai valida din acum pe moderatorii care intra si ies de la moderare, asa cum s-a intamplat in cateva cazuri. Si tu faci parte din aceasta categorie. E a doua oara cand ai iesit de la moderare, e drept prima oara la cerere. Care e imaginea forumului daca unii isi bat joc, intra si iei de la moderare ca din tramvai, iar unii fraieri par ca stau cu covorul rosu? Nu sta nimeni cu covorul rosu.



conteaza sa lasi ceva in urma ta si acele lucruri nu vor putea fi uitate niciodata.
Conteaza sa lasi ceva in urma dupa o activitate constanta, nu azi sa faci bine si maine sa iti bati joc. Pentru ca practic iti bati joc de tine, de activitatea ta, nu de mine sau de altii. Singur de umpli de noroi. Iti scot banul, sper ca ti-ai schimbat parola, despre moderare am incheiat discutia.