PDA

View Full Version : CFR Cluj - U Cluj



Parazitu'1919
15th November 2007, 23:14
cum se pregatesc feroviarii pentru acest meci ?:):confused:

CFR1907
15th November 2007, 23:28
cum se pregatesc feroviarii pentru acest meci ?:):confused:

Asta poti sa afli doar daca vi la meci. Desigur, asta daca reusesti sa ii convingi mai intai pe parintii tai sa te lase afara dupa ora 21, ca o sa fie trecut deja de ora ta de culcare.:)

Parazitu'1919
16th November 2007, 18:07
Asta poti sa afli doar daca vi la meci. Desigur, asta daca reusesti sa ii convingi mai intai pe parintii tai sa te lase afara dupa ora 21, ca o sa fie trecut deja de ora ta de culcare.:)




nu vii tu sa ma ceri ?:)

forza_CFR
16th November 2007, 18:46
ti-ai facut reapatitia subit?

Parazitu'1919
18th November 2007, 20:17
tot timpul am fost prezent...
dar nu mai raspund la atacurile voastre de 2 bani

gtibi
20th November 2007, 22:56
cum se pregatesc feroviarii pentru acest meci ?:):confused:

Printre altele, cu un sistem de supraveghere video a spectatorilor.

SweetMan
20th November 2007, 23:15
Asta poti sa afli doar daca vi la meci. Desigur, asta daca reusesti sa ii convingi mai intai pe parintii tai sa te lase afara dupa ora 21, ca o sa fie trecut deja de ora ta de culcare.:)

Domnu moderator , de ce inciti la scandal ?
U-istul nu a avut nicio intentie pentru asta si il felicit ca nu a raspuns la provocarea ta !

CFR1907
21st November 2007, 14:46
Domnu moderator , de ce inciti la scandal ?
U-istul nu a avut nicio intentie pentru asta si il felicit ca nu a raspuns la provocarea ta !

Eu pe parazit il cunosc si am facut doar putin misto de el. Nu am avut intentia sa il jignesc si el stie asta.:)
In fine, subiectul acestui thread este inutil deoarece nimeni nu va zice cum se pregatesc cele 2 tabere pentru meciul din 2 decembrie, pt ca s-ar strica toata supriza. Eu thread-ul asta o sa-l las deschis in continuare dar vom schimba subiectul si vom vorbi despre meciul in sine, nu despre pregatirile care le fac galeriile.

Ess
21st November 2007, 14:49
cfr>hai sa deschid inca un thread cu meciul asta pe "U", pe patinaj, pe diverse, si pe dedicatii!
A! Si sa nu uit! Deschideti unu' si pe RA sa va caftiti acolo moderatorii intre voi...

:D:D:D

PS: deschid si o ArenA U-isti vs CFR-istii?? :D:D:D

SweetMan
21st November 2007, 21:44
cfr>hai sa deschid inca un thread cu meciul asta pe "U", pe patinaj, pe diverse, si pe dedicatii!
A! Si sa nu uit! Deschideti unu' si pe RA sa va caftiti acolo moderatorii intre voi...

:D:D:D

PS: deschid si o ArenA U-isti vs CFR-istii?? :D:D:D

si ?

Ess
21st November 2007, 22:50
nu papa, sol major...daca tot te bagi in seama

SweetMan
22nd November 2007, 16:21
si ?

Ess
22nd November 2007, 20:49
da!
intelegi?