PDA

View Full Version : Warning for Universal: Formatari de text neregulamentare



Paul
24th June 2006, 10:57
Post: http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=695314#post695314
User: Universal (http://www.onlinesport.ro/forum/member.php?u=15016)
Infraction: Formatari de text neregulamentare
Points: 0

Administrative Note:


Message to User:

Nope, este in Götaland, Sverige
Salut .
Am remarcat la tine o oarecare tenta de offtopic in majoritatea mesajelor tale. E adevarat ca nu jignesti /provoci , dar avand interventii offtopic , risti sa ii faci pe altii sa raspunda si ei in offtopic si sa deviati de la thread.

In consecintza acum doar te avertizez (fara sa iei puncte de penalizare), ca discutiile despre original ta germano-suedeza cu radacini romanesti , si claia ta de echipe favorite , nu reprezinta un subiect de interes pe acest forum , decat eventual pe sectiunile de offtopic.

In concluzie , te rog sa evitzi ca pe forum sa te mai bagi in seama ca performantzele tale de a locui in 15 tari , etc etc. Mai sunt o multime de useri care locuiesc "afara" si nu au facut un caz din asta.

Deci retine:

1. Vreau din partea ta mesaje obligatoriu on topic.
2. Daca se poate mesaje mai consistente in idei .
3. Sa nu mai scrii de dragul de a avea mesaje.

Sa revedere, sper sa nu fi deranjat , dar asta e realitate. Pe OLS vrem oameni care scriu consistent si ontopic , nu mesaje de genul "locuiesc in Suedia" scris de minim 50 de ori.

Te rog sa iti schimbi stillul , altfel vom pune altfel problema.
Prefer ca in loc sa scrii 10 mesaje aiurea , sa pui 2 mesaje consistente.

de fapt sanctiunea era pt. mesaje off topic , nu stiu cum dracu am ajuns la "formatari de text neregulamentare"

Universal
26th June 2006, 04:50
Nu injur sau jignesc pe nimeni.Nü este stilul meu sä fac asa ceva.
Daca am supärat intr-ün fel, imi cer sincere scuze, nu era scopul meu.Numai cää multi mä intreabä, acum am scris in semnature si totul este clarificat.

Nimic nu este mai frumos decät un meci fair-play :ok:
O jignire este exact contrariül

Succes tuturor :ok: