PDA

View Full Version : Etapa 16: FCM UTA ARAD – FC RAPID



delaparis
11th November 2007, 22:50
DUMINICA, 25 NOIEMBRIE 2007

FCM UTA ARAD – FC RAPID
ANTENA 1 ora 14.00

stefy_deva
11th November 2007, 23:02
orice meci e dificil....mai ales in deplasare....dar cred k vom iesi din nou invingatori......pronostic: 3-1(Mazilu*2, Cesinha)

Ferdininho
11th November 2007, 23:26
2 solist, si........cu totii la Arad.

Leo
12th November 2007, 00:05
1 solist

Cristian
12th November 2007, 08:41
Bate Rapidu clar... Sa ne explice un aradean cum sta treaba cu actionarii pe acolo, ca se aude prin targ ca e de rau pentru ei.

paul30
12th November 2007, 08:44
Rapidul e in revenire de forma iar UTA merge tot mai rau, deci 2 fara discutie.

Ferko
12th November 2007, 16:50
UTA ! A venit timpul sa bata si UTA pe cineva !

grande
12th November 2007, 17:56
Trebuie confirmat rezultatul impotriva cainilor ,deci alta varianta in afara de 2 nu poate exista !

kain
12th November 2007, 18:16
Sper intr-o victorie giulesteana ! :P

luciano_1644
12th November 2007, 18:26
Diferenta uriasa de valoare,forma,psihic...2 solist!

Nightwish
12th November 2007, 19:29
Sa fie egal sa ia puncte toata lumea :D

Bell
12th November 2007, 20:01
bine-ar fi ...dar nu ezista... joaca bine rapidu'...

six
12th November 2007, 20:29
.......scorul etapei....:P

Tyler Durden
12th November 2007, 23:24
in pofida simpatiei pentru Poli, nu pot sa nu spun ca Batrana Doamna merita tot respectul si ca sper sa-si revina (evident dupa meciul cu Rapid :D).

2stupiddogs
12th November 2007, 23:36
in pofida simpatiei pentru Poli, nu pot sa nu spun ca Batrana Doamna merita tot respectul si ca sper sa-si revina (evident dupa meciul cu Rapid :D).

Da Tyler,merita tot respectul cei care sustin s. in peluza timisoreana.....Aaa,era sa uit,si d. dar alt "fan-club"....

Tyler Durden
12th November 2007, 23:43
eu vorbeam mai mult de echipa, decat de suporteri. :D

2stupiddogs
12th November 2007, 23:45
eu vorbeam mai mult de echipa, decat de suporteri. :D

Echipa pe cine reprezinta?Sau invers...???

Tyler Durden
12th November 2007, 23:50
e o legatura clara intre echipa si suporteri, insa pe de-o parte UTA, ca echipa nu mi s-a parut anexa nimanui, pe de alta Steaua si Dinamo n-au fost chiar primite cu paine cu sare (probabil ca S & D au simpatizanti in oras si sincer nu stiu ce rol au acesti simpatizanti in peluza aradeana, daca au vreunul).

2stupiddogs
12th November 2007, 23:54
e o legatura clara intre echipa si suporteri, insa pe de-o parte UTA, ca echipa nu mi s-a parut anexa nimanui, pe de alta Steaua si Dinamo n-au fost chiar primite cu paine cu sare (probabil ca S & D au simpatizanti in oras si sincer nu stiu ce rol au acesti simpatizanti in peluza aradeana, daca au vreunul).

Tyler,serios acum,nu stii ce-i in "tribuna" aradeana!Daca vezi ce fulare au....Ai vazut candva vreun meci ,live la arad,impotriva noastra sau a voastra???

Tyler Durden
12th November 2007, 23:56
sincer n-am fost niciodata la Arad.

2stupiddogs
12th November 2007, 23:57
sincer n-am fost niciodata la Arad.

Ai fost inspirat.....

Tyler Durden
12th November 2007, 23:58
cand ma duceam in deplasari lungi nu prea erau ei in Liga, iar acum nu ma duc nici mort intr-o deplasare care implica sa dorm prin tren.

stefy_deva
12th November 2007, 23:59
m-as duce la meci....dar mi cam frik sincer......si chiar imi doresc sa ma duc....dar chiar mi frik....:D:(

2stupiddogs
13th November 2007, 00:00
cand ma duceam in deplasari lungi nu prea erau ei in Liga, iar acum nu ma duc nici mort intr-o deplasare care implica sa dorm prin tren.

Esti prea batran?:D

Tyler Durden
13th November 2007, 00:01
nu chiar, slava cerului inca n-am implinit nici 30, dar ma cam apropii, faza e ca m-am mai imburghezit.

2stupiddogs
13th November 2007, 00:03
:shocked: Doar 30 si deja burghez???Atunci eu stau binisor.....:D Acum serios,cei care merg acolo/aici sa-si pazeasca BINE dosul,intrati intr-un oras s.d.-ist....

Tyler Durden
13th November 2007, 00:07
deh, sufar de imburghezire precoce (forma acuta).
ce faci mah?! asa-l incurajezi tu pe Stefy sa se duca la meci...:P

stefy_deva
13th November 2007, 00:10
=))))).....mda buna incurajare.....la poli de cand a inceput faculta am fost la toate meciurile....si am sa merg la toate si de acum inainte....si nu mi s-a parut k sunt in pericol....dar dk ma duc din tm la arad....sa sustin Rapidul.....serios k mi frik....si nu ma prea trage firea....:d

tataleone
13th November 2007, 00:23
Meci in deplasare, deci castigam fara probleme la 2 goluri diferenta :D Sper insa sa ne revenim si in meciurile de acasa si sa termine cretinii aia cu injuraturile la adresa lui Rednic...

Telespan
13th November 2007, 08:21
V-a fi meci greu la Arad , am mai pierdut in 2006 cu 1-o .......
Sa speram k luam trei puncte cu UTA.......Forzza Rapid!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

six
13th November 2007, 19:30
Sa speram k luam trei puncte cu UTA.......Forzza Rapid!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! eu sunt sigur ca luati toate punctele......numa sa mai aveti cu cine juca :D

dannyreddog
13th November 2007, 23:08
Cred ca se va repeta istoria de anul trecut din meciul tur al campionatului trecut dintre cele 2,cand UTA a castigat in fata rapidului cu 1-0. :D

Telespan
16th November 2007, 16:11
Cred ca se va repeta istoria de anul trecut din meciul tur al campionatului trecut dintre cele 2,cand UTA a castigat in fata rapidului cu 1-0. :D


.....istoria nu se mai repeta shi vom lua trei puncte la Arad..batem cu 3-1 ...FORZZA RAPID!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ps-steaua-dinamo=0-0

KillinG FieldS
18th November 2007, 14:14
nu va speriati ma..... UTA va juca cu juniorii... deocamdata e DEZASTRU financiar la club...nu se stie cine va lua echipa(daca va lua cineva) daca nu se clarifica situatia.... jucam cu juniorii.... deci nu are cum sa nu castige Rapidu

corello
18th November 2007, 14:52
Logic ca as vrea sa piarda UTA ca doar ar fi o echipa care ar putea termina sub noi.Pe de alta parte mi-ar parea rau ca aradenii sa nu se mai bucure de prima liga
In fine sa gatam noi pe 13 si ei pe 14 :D

KillinG FieldS
19th November 2007, 00:22
bine ar fi corello.... se pare ca la noi ...se limpezesc incet incet apele..dar nu mai zic nimic...ca inca nu e sigur nika....totusi se pare ca nu vom juca cu juniorii..... ;)

optifight
19th November 2007, 11:48
:rosu:pt . conducerea din Arad ,daca pica din A e numai vina lor ,Arad ,CFR ul e cu voi lupta UTA.:yeah::yeah:

six
19th November 2007, 20:16
....totusi se pare ca nu vom juca cu juniorii..... ;).....si ai'mari tot un fel de juniori sunt :P.....bate Rapid :ok:

arad80
19th November 2007, 23:52
.....si ai'mari tot un fel de juniori sunt :P.....bate Rapid :ok:

ai si tu dreptate odata mah 06!:))
eu zic ca va fi o minune si scoatem 0-0!

Universal
20th November 2007, 00:09
Ori 0-0 ori va fi rau 0-1 sau 0-2

malexoid
20th November 2007, 01:34
bine_ar fi sa va rezolvati problemele, e destul de tulbure situatia la voi...despre partida asta (daca va exista vre_una...), doresc sa nu incasati prea mult, nu rezolvatzi nik protestand din postura de...sparring_partener!
Succes UTA, asteptam cu interes detensionarea si finalul crizei de a voi!!!

Cra10veanu
20th November 2007, 17:09
bate rapid clar. baba o ia spre cimitir

Aurel.D
20th November 2007, 17:24
greu pentru UTA. Rednic este un antrenor bun si va avea succes cu Rapidul anul asta....Va castiga acest meci

six
22nd November 2007, 08:10
bate rapid clar. baba o ia spre cimitir.......din pacate,da ce draq Ghita(primarul)pune chipurile nocturna :happy:happy:happy

malexoid
22nd November 2007, 11:01
.......din pacate,da ce draq Ghita(primarul)pune chipurile nocturna :happy:happy:happy
la ei e simplu, sunt suficiente cateva becuri...

za_horse
22nd November 2007, 12:10
2 solist, si........cu totii la Arad.


Da Tyler,merita tot respectul cei care sustin s. in peluza timisoreana.....Aaa,era sa uit,si d. dar alt "fan-club"....

Vezi ce zice Ferdininho si sa nu uitati sa va luati carpele visinii nu alea violete pe duminica.
Mda parca erau fan cluburi Lazio si AC Milan in Arad, voi sunteti oricum al doilea oras din tara ca numar de sustinatori ai Stiintei Craiova, v-ati bagat Stiinta si in nume.


bate rapid clar. baba o ia spre cimitir

Mai bine sa va inunde jiul si sa inece stiinta si mititelul vostru (cu sau fara mustar), si sa nu se vada nici frunzele de la praz la suprafata apei.


=))))).....mda buna incurajare.....la poli de cand a inceput faculta am fost la toate meciurile....si am sa merg la toate si de acum inainte....si nu mi s-a parut k sunt in pericol....dar dk ma duc din tm la arad....sa sustin Rapidul.....serios k mi frik....si nu ma prea trage firea....:d

Stefy poti sa vii linistit la meci, atata timp cat nu copiezi si apucaturile unor suporteri liliachii-maronii, nu instigi si nu spargi parbrize la masini nu o sa-ti aibe nimeni baiul. Pot sa iti confirme suporterii de la Cluj sau Tg. Jiu care nici nu aveau nevoie de jandarmi.

/on-topic: Daca jucatorii sau cvasi-jucatorii care imbraca tricoul UTA-ei mai vor sa vada picior de investitor, sau urme de bani in buzunare ar fi bine sa dea totul pe teren (asa cum au putut sa fie 100% in greva pot sa joace 100% concentrati) si Rapidul poate fi invinsa de o echipa mica, asa cum suntem noi. Speram sa nu vina suporterii timi... aa rapidisti sa nu vina cu cheia de 19 sa ne demonteze stadionul, sau poate vin cu cele cateva becuri pe care nu le are Falca si ne monteaza nocturna!

chinezu
22nd November 2007, 13:19
2-1.

Nico21
22nd November 2007, 13:29
Daca si Salonta a ajuns sa ne bata...:):):)

six
22nd November 2007, 20:39
...... rapidisti sa nu vina cu cheia de 19 sa ne demonteze stadionul stai relax,trusa de chei este la noi :D in schimb Giulestenii vin cu caruta iar voi o s-o trageti plina cu goluri,fara mijto :P

White Shadow
22nd November 2007, 20:43
1-0 - 20 %

0-0 - 80 %

THE HUN
22nd November 2007, 20:43
Ori 0-0 ori va fi rau 0-1 sau 0-2
parca-i "6 din 49" ce postezi tu aici

six
22nd November 2007, 20:44
0-3- 100%

Bell
23rd November 2007, 03:04
bate uta ca is stimulate supervedetele cu cate 10000 de pesetas :happy
... amu nu ca mi-ar parea rau sa scoata macar un egal...

optifight
23rd November 2007, 11:40
Fortza UTA ,lupta macar un egal ,Clujul e cu voi.:yeah::yeah:

Telespan
23rd November 2007, 17:38
0-3- 100%


Nu conteaza scorul,ne trebuie trei puncte...........FORZZA RAPID!!!!!!!!!!

vlad1607
23rd November 2007, 18:38
un egal care nu o sa ajute nici pe gazde nici pe oaspeti

six
23rd November 2007, 19:13
un egal care nu o sa ajute nici pe gazde nici pe oaspeti....eventual pe vecini :D

Gontel
23rd November 2007, 22:38
Nu prea are sanse UTA la ce degringolada e la echipa. Rapidul este favorita, moral bun, forma buna.
Pronostic 2.

Bell
24th November 2007, 05:41
cre' ca o sa stea aradenii calare unu peste altul in aparare... da de da de or stoarce un egal... coroborat cu victoria noastra de la Bistrita... hmmmm n-ar fi rau.. sa fie bine...

Lordliv
24th November 2007, 16:10
forzza rapid!

samar
24th November 2007, 16:15
Spuneti-mi si mie,Paskany i-a platit in avans pe baietii de la UTA?Daca DA,inseamna ca isi poate lua adio de la ei:happy
Pronosticul meu: 0-2:yeah:

Datenshi
25th November 2007, 15:01
Slaba prima repriza. Sper sa miste ceva si Rednci la pauza/

apparte
25th November 2007, 15:16
1-0 :happy:happy:happy:D!

Bumbescu
25th November 2007, 15:24
Slaba prima repriza. Sper sa miste ceva si Rednci la pauza/

Pana acum Magiun al meu a miscat mai bine:D

tu26dor
25th November 2007, 15:35
1-0 pt uta... :D hi hi
pot sa ma minunez , nu?:P

SweetMan
25th November 2007, 15:36
Spuneti-mi si mie,Paskany i-a platit in avans pe baietii de la UTA?Daca DA,inseamna ca isi poate lua adio de la ei:happy
Pronosticul meu: 0-2:yeah:

felicitari :ok:

tu26dor
25th November 2007, 15:42
rapid a ratat un penalty
hi hi
e naspa pt ei...

Tyler Durden
25th November 2007, 15:43
Multumim Coman...

Zax
25th November 2007, 15:51
imi pare rau pt rapid pt ca as vrea sa ia rapid titlu nu cfr dar imi pare bine si pt UTA, s-ar putea ca acest rezultat sa salveze UTA de la desfiintare :ok:

eSteven
25th November 2007, 15:53
Si se facu tacere... la rapid.
O infrangere pe deplin meritata!

Datenshi
25th November 2007, 15:53
Multumim Coman...

Si Rednic. :rolleyes: De cand a plecat Bergodi suntem vraiste in teren.

Ulysses
25th November 2007, 15:54
Daca si Salonta a ajuns sa ne bata...:):):)

ceea ce trebuia demonstrat s-a demonstrat! in afara ca esti paralel cu fotbalul , cand vorbesti de scoala spala-te pe dinti ca inca ai urme de cerneala stricand aspectul general in care predomina un anumit ton:D

ps tyler , nu citi asta ca nu-i pentru tine : rapid este ca varza pusa cu sare si apa : moale ,balos si mirositor !:happy:happy:happy bravo uta!:ok:

Telespan
25th November 2007, 15:55
MULTUMIM Cesinha....
Felicitari UTA!

MagicTouch
25th November 2007, 16:04
Spuneti-mi si mie,Paskany i-a platit in avans pe baietii de la UTA?Daca DA,inseamna ca isi poate lua adio de la ei:happy
Pronosticul meu: 0-2:yeah:

Lipsa de constanta in jocul unei echipe duce la frustari in randul suporterilor ;)
Putea Becali sa le promita jucatorilor si 1 mil euro de caciula in meciul cu Real Madrid..la final tot valoarea ar fi avut (a si avut de fapt) ultimul cuvant. Intelegi aluzia??? Iar valoarea Rapidului (cel putin azi)....
Banuiesc ca Paskany l-a platit si pe Cesinha sa rateze penalty!

paul30
25th November 2007, 16:21
Felicitari si multumiri aradenilor. Nu ma asteptam sa scoata nici macar un egal. Sper ca pana la urma sa va salvati de la retrogradare.

boni2204
25th November 2007, 16:51
bv uta, acest rezultat demonstreaza ca nu trebuie sa ai grija altuia ca mori p..........cine cunoaste intelege ce am vrut sa spun, inca un indiciu ar fi declaratiile unor conducatori.........aaaa era sa uit degeaba da arbitrul penalty daca nu are cine sa marcheze
titlul de campioana va fi al provinciei si cred ca era si timpul, doamne ce se mai ofusca unii cand este ajutata si o echipa de provincie, dar uita cand primeau penalty-uri de rasul lumii etapa de etapa....mda

Bell
25th November 2007, 17:19
hahahaha... si va mai faceati planuri ca noi o sa ne impiedicam si o sa ajungeti sa ne suflati in ceafa... lasati ca anul asta o sa mai castige si porvincia.....adica Ardealul..adica CFR...
Bravo UTA!!! incredibil... nici nu im vine sa cred...hahahahhahahahaa Bravo UTA!!!!!!!

Ferko
25th November 2007, 17:37
Felicitari pentru UTA ! Rapidul a dovedit ca fara ajutorul arbitrilor nu poate castiga !

codrind
25th November 2007, 17:38
Felicitări Bătrânei Doamne!!

Iar cei care, din obișnuiță, stau cu mâna-ntinsă la cap de POD - RUȘINE!! :rosu:

Din nou au apărut "scuze" de genul:
- au fost motivați de X sau Y
- ne-au "tocat" arbitrii
etc...

KappA 2006
25th November 2007, 17:47
Inainte de toate vreau sa felicit echipa pentru victorie, de mult nu am fost asa fericit...
Pe de alta parte vreau sa punctez cateva momente care s-au intamplat azi in timpul meciului...tin sa precizez ca de cand merg eu pe la meciuri nu am mai vazut asa galerie slaba ca cea a rapidului (astazi cel putin), au fost pur si simplu jenanti...aveau 2 tobe si dum, dum tot meciul iar in afara de ale, ale hai rapidule si rapid, rapid nu au cantat nimic, in schimb tot meciul ne-au injurat pe noi de aceea tind sa cred ca au fost 90% timisoreni in galeria lor...oricum, un spectacol de toata jena din partea lor...totodata tin sa ii felicit pe toti spectatorii pentru ca si-au incurajat echipa si nu le-au raspuns decat pe teren prin victoria frumoasa pe care am obtinut-o azi...
Alt moment rusinos a fost spre finalul meciului cand din tribuna a fost aruncata o cutie care a cazut aproape de banca rapidistilor, chiar langa jandarmi iar un jucator rapidist a sarit de pe banca, a luat-o si tinandu-se de fata i-a inmanat-o arbitrului de rezerva apoi s-a intors pe banca si a mai tinut mana la fata inca cateva minute bune ( nu stiu cine era jucatorul pentru ca avea geaca pe el si fata lui nu imi spunea chiar nimic decat prostie), a fost atat de jenant momentul incat si mie mi-a fost rusine de gestul lui...probabil avea acelas IQ ca si rezultatul de pe tabela din dreptul echipei lui...
Forzza UTA, aveam nevoie ca de aer de victoria asta...

codrind
25th November 2007, 17:59
Alt moment rusinos a fost spre finalul meciului cand din tribuna a fost aruncata o cutie care a cazut aproape de banca rapidistilor, chiar langa jandarmi iar un jucator rapidist a sarit de pe banca, a luat-o si tinandu-se de fata i-a inmanat-o arbitrului de rezerva apoi s-a intors pe banca si a mai tinut mana la fata inca cateva minute bune ( nu stiu cine era jucatorul pentru ca avea geaca pe el si fata lui nu imi spunea chiar nimic decat prostie)...

Ce vrei ?? dacă pentru impotența echipei de lângă POD era de vină acea cutie!!?? :happy
Sau poate jucătorul respectiv era de la SALVAȚI PLANETA !!??

six
25th November 2007, 18:04
Forzza UTA, aveam nevoie ca de aer de victoria asta... ......nu am vazut meciul dar rezultatul este bun pt noi ;).....va ajutam si noi cu moldovenii ....:D

KillinG FieldS
25th November 2007, 19:44
Faza cu jucatorul de la rapid de pe banca...care a luat cutia de jos si apoi sa tinut de cap si frunte vreo 2 minute e DE RAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAS e JAAAAAAAALNICa.... astia sunt jucatori de kkt romani.l...invatati sa FURE.... chiar nu ii era rusine ca l-am vazut toata tribuna...probabil nu il ajuta capu ala de se tinea in halu ala de el...penibil... galeria rapidului...la fel in aceasi nota...Scandari vechi de 20 30 de ani...mereu aceleasi ... HAAAIDE RAAPID HAAAIDE RAPID>...looo looo looo looo loo loo loo... rapid rapdi ETC...PRAF VIS mah...hhahahah mah...timisorenilor . daca tot ati fost in galerie ,de ce nu ii invatati si pe Miticii aia ceva.... ? Nu speram la victorie...FELICITARI MARNE BALAN si toata echipa....

Tyler Durden
25th November 2007, 19:49
Mishule, tu chiar ai prins curaj rau... in privinta galeriei, prafuitii aia va sunt superiori la toate capitolele. daca noi suntem prafuiti, insemna ca voi nici nu existati.

Nico21
25th November 2007, 19:57
Faza cu jucatorul de la rapid de pe banca...care a luat cutia de jos si apoi sa tinut de cap si frunte vreo 2 minute e DE RAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAS e JAAAAAAAALNICa.... astia sunt jucatori de kkt romani.l...invatati sa FURE.... chiar nu ii era rusine ca l-am vazut toata tribuna...probabil nu il ajuta capu ala de se tinea in halu ala de el...penibil... galeria rapidului...la fel in aceasi nota...Scandari vechi de 20 30 de ani...mereu aceleasi ... HAAAIDE RAAPID HAAAIDE RAPID>...looo looo looo looo loo loo loo... rapid rapdi ETC...PRAF VIS mah...hhahahah mah...timisorenilor . daca tot ati fost in galerie ,de ce nu ii invatati si pe Miticii aia ceva.... ? Nu speram la victorie...FELICITARI MARNE BALAN si toata echipa....



:):):)Bai,tu esti dilimache?...pai ai nostri au fost cat voi,la numar in peluza...voi veniti la Bucale,10 insi...daca nu stiai,cele mai importante brigazi rapidiste au plecat din peluza...si nu mai fac deplasari...voi si in aceste conditii,nu ati strans mai mult de 200 de insi in peluza aia a voastra...

PS:...noi macar strigam numele echipei favorite...voi ar trebui sa strigati numele unui salam...:cool:

CFR1907
25th November 2007, 19:59
Eu zic ca e echitabil rezultatul. UTA avea mai mare nevoie de punctele astea decat Rapidul.:)

Datenshi
25th November 2007, 20:01
Nu contest ca faza cu cutia, daca e adevarata, e penibila. Dar uitati-va si in propria ograda, ca ai vostri s-au tavalit tot meciul aiurea pe teren.

Lordul
25th November 2007, 20:13
felicit uta pentru aceasta victorie .

uta traieste !

rapidul a jucat slab si a ratat mult , irosind si un penalty

Adi Da Samraj
25th November 2007, 22:30
Felicit echipa Rapid pentru acest rezultat :drak:

Poli Timisoara
25th November 2007, 23:29
cel mai neasteptat rezultat:).cred ca uta va scapa de desfiintare.

felicitari uta...uta trebuie sa ramana in A alaturi de noi...nu de alta dar deplasarea de la arad e cea mai frumoasa !

White Shadow
25th November 2007, 23:32
PENTRU NOI DOAR UTA CONTEAZA

Exact acelasi rezultat ca si in sezonul trecut........1-0 :yeah:

Cu placere CFR :ok:

KillinG FieldS
25th November 2007, 23:41
:):):)Bai,tu esti dilimache?...pai ai nostri au fost cat voi,la numar in peluza...voi veniti la Bucale,10 insi...daca nu stiai,cele mai importante brigazi rapidiste au plecat din peluza...si nu mai fac deplasari...voi si in aceste conditii,nu ati strans mai mult de 200 de insi in peluza aia a voastra...

PS:...noi macar strigam numele echipei favorite...voi ar trebui sa strigati numele unui salam...:cool:

ati injurat orasul Arad si echipa UTA.... si hai sa fim seriosi....alea sunt scandari..gen RAPID RAPID si lo lo lo ..... serios vb....sunt F F VECHI...de ce tot alea ?? lasa ai vostri...ca au fost jumate timisoreni acolo...taci drecu... UTA nu are sub 100 de suporteri la nici o deplasare...tAaci drecu si aici... vezi tu de giulestiu tau... si ETNIA vosta

KillinG FieldS
25th November 2007, 23:44
Mishule, tu chiar ai prins curaj rau... in privinta galeriei, prafuitii aia va sunt superiori la toate capitolele. daca noi suntem prafuiti, insemna ca voi nici nu existati.

Mai MITICULE.... azi au fost NEEEET INFERIORI la toate capitolele...doar la injuraturi au invins.... SUNTETI DEMODATI cu scandarile alea.... inventati si voi altele noi...ca adorm cand aud la tv HAAAAIDE RAAAAPIIIIIIDD HAAAIIIDEEE RAPIIIIIIIID la la la la ..... la la la la..... lol ma apuca si rasu... TACI drecu si tu... jumate sunteti de etnie Ciorelas...si asta spune tot... plecati acasa nu contaminati Vestul tarii

White Shadow
26th November 2007, 00:25
Mishule, tu chiar ai prins curaj rau... in privinta galeriei, prafuitii aia va sunt superiori la toate capitolele. daca noi suntem prafuiti, insemna ca voi nici nu existati.

http://img147.imageshack.us/img147/3954/capture10cp0.jpg


:):):)Bai,tu esti dilimache?...pai ai nostri au fost cat voi,la numar in peluza...voi veniti la Bucale,10 insi...daca nu stiai,cele mai importante brigazi rapidiste au plecat din peluza...si nu mai fac deplasari...voi si in aceste conditii,nu ati strans mai mult de 200 de insi in peluza aia a voastra...

http://img134.imageshack.us/img134/4445/capture8zi7.jpg

HAAAAIDE RAAAAPIIIIIIDD HAAAIIIDEEE RAPIIIIIIIID la la la la ..... la la la la :ras-plans:

delaparis
26th November 2007, 00:40
PENTRU NOI DOAR UTA CONTEAZA



hmmm ... vedem noi .. :cool:

2stupiddogs
26th November 2007, 00:46
hmmm ... vedem noi .. :cool:

:ok: Iarta-i ca nu stiu ce fac.....mai alaltaieri sustineau s.,acum se dau eroi....

Leo
26th November 2007, 00:47
se pare ca am avut dreptate
1 solist

2stupiddogs
26th November 2007, 00:50
w.s.,la voi in "peluza" care-s mai multi?d.-isti sau s.-isti?

White Shadow
26th November 2007, 01:06
de unde naiba sa stiu eu ce echipe second-hand mai prefera cei din peluza pe langa echipa favorita........

pentru altii doar UTA conteaza...pentru altii UTA e pe primul loc dar mai tin si cu ceva echipe second-hand.......fiecare padure are uscaciunile ei...noi mai putine....voi mai multe.....

Charon
26th November 2007, 01:13
de unde naiba sa stiu eu ce echipe second-hand mai prefera cei din peluza pe langa echipa favorita........

pentru altii doar UTA conteaza...pentru altii UTA e pe primul loc dar mai tin si cu ceva echipe second-hand.......fiecare padure are uscaciunile ei...noi mai putine....voi mai multe.....

:happy:happy
ma copii,voi doar ati amanat inevitabilul!
baba e pe moarte!

p.s. aia e peluza?

KappA 2006
26th November 2007, 01:20
:ok: Iarta-i ca nu stiu ce fac.....mai alaltaieri sustineau s.,acum se dau eroi....

Mai banatene, acuma serios, voi vorbiti de sustinut steaua si alte alea? voi care sunteti infratiti cu rapid si cantati lololo rapid si haide rapid impreuna cu ei si voi care aveti brigada dinamovista in oras...mult tupeu va trebuie oameni buni...hai ca iarasi ma facusi sa rad...
@legion- ma bucur ca am amanat inevitabilul tocmai contra ,,haide rapid'' si v-am administrat o corectie frumoasa...

White Shadow
26th November 2007, 01:22
Kappa.......au tupeu de bucuresti...

Legion....asa a fost si in sezonul trecut dar si atunci am luat 3 puncte de la voi....pacat ca nu jucam in fiecare etapa acasa cu rapid...99 % am fii pe locul 1 sau 2 :yes:

Charon
26th November 2007, 01:26
Mai banatene, acuma serios, voi vorbiti de sustinut steaua si alte alea? voi care sunteti infratiti cu rapid si cantati lololo rapid si haide rapid impreuna cu ei si voi care aveti brigada dinamovista in oras...mult tupeu va trebuie oameni buni...hai ca iarasi ma facusi sa rad...

nu stiu daca exista un oras in Romania care sa aiba 2 fan cluburi ale sd-ului cum aveti voi in Arad,asa ca...........:rolleyes:
in multe orase se merge cu fularul ascuns, la voi totul e "la bulevard"!

p.s. ne-ati batut... bravo!

White Shadow
26th November 2007, 01:29
alea sunt birturi ma :ras-plans::ras-plans::ras-plans:

pai noi suntem civilizati legione...daca vad unu pe strada care are un fular cu steaua nu ma pun acuma sa-l bat..ce naiba....suntem oameni ...nu animale.

tu intelegi sensul cuvantului : FAN-CLUB ?

Charon
26th November 2007, 01:33
alea sunt birturi ma :ras-plans::ras-plans::ras-plans:

tu intelegi sensul cuvantului : FAN-CLUB ?

tu intelegi ca sunteti singurii cu asemenea localuri,birturi,locuri de promenada?:happy
sa ai asemenea "birturi" intr-un oras ca Aradul e o blasfemie,dar deh ....daca au vanzare!

White Shadow
26th November 2007, 01:38
si tu intelegi ca esti singurul care nu stie sa faca deosebirea dintre un fan club si un birt ? :ras-plans:

A fan club is a group that is dedicated to a well known person, group, idea (such as history) or sometimes even an inanimate object (such as a famous building). Most fanclubs are run by fans who devote considerable time and resources to supporting them. There are also "official" fanclubs that are run by someone associated with the person or organization the club is centered around. This is the case for many musicians, soccer teams and more.

Larger fanclubs may organize events and fundraising relating to what they are based on. In some cases the money that is raised goes directly to the people the fanclub is based around.

Charon
26th November 2007, 01:49
atunci astept cu nerabdare deschiderea de baruri ale fan-cluburilor sd la Timisoara,Craiova,PLoiesti,urmeaza barul ForzaRapid la Vaslui si Constanta!:happy

p.s. poate si din cauza asta moare UTA,la mitting sunteti 1000,restul isi gasesc rostul brin birturi!:ok:
e pacat si asta o zic fara misto!:ok:

Charon
26th November 2007, 01:55
si tu intelegi ca esti singurul care nu stie sa faca deosebirea dintre un fan club si un birt ? :ras-plans:

A fan club is a group that is dedicated to a well known person, group, idea (such as history) or sometimes even an inanimate object (such as a famous building). Most fanclubs are run by fans who devote considerable time and resources to supporting them. There are also "official" fanclubs that are run by someone associated with the person or organization the club is centered around. This is the case for many musicians, soccer teams and more.

Larger fanclubs may organize events and fundraising relating to what they are based on. In some cases the money that is raised goes directly to the people the fanclub is based around.

maine, poimaine, bar Viola la Arad!:ok:
in caz ca nu te-ai prins,eu nu vorbeam de ce inseamna un fan club in sine,ci de atitudinea voastra molcoma!:ok:

White Shadow
26th November 2007, 02:04
atunci astept cu nerabdare deschiderea de baruri ale fan-cluburilor sd la Timisoara,Craiova,PLoiesti,urmeaza barul ForzaRapid la Vaslui si Constanta!:happy

vad ca te pasioneaza subiectul :ok:

iti recomand : www.forum.barurisibirturi.ro :ok:


p.s. poate si din cauza asta moare UTA,la mitting sunteti 1000,restul isi gasesc rostul brin birturi!:ok:
e pacat si asta o zic fara misto!:ok:

nu conteaza cati am fost.....conteaza ca prezenta noastra la miting a contat enorm si putem sa spunem ca ne-am atins scopul.....

UTA NU VA MURII NICIODATA :ok:

Charon
26th November 2007, 02:15
pana la urma e de inteles ca eviti subiectul!:ok:

Telespan
26th November 2007, 04:05
Felicitari pentru UTA ! Rapidul a dovedit ca fara ajutorul arbitrilor nu poate castiga !

Cred k ne confunzi cu CFR CLUJ.......:yeah:

PerVersion
26th November 2007, 04:11
Da, clar! Ungurii au aranjat si acest meci :happy Au platit arbitrii, aradenii, si ca sa fie siguri, au platit si 2 rapidisti... Coman si Cesinha! Conspiratia continua.. ungurii ne fura tara!!! :happy :happy

Revenind la meci, aceasta a fost pt mine surpriza etapei, ma asteptam la un 0-2, cel putin. La urma urmei, nu pot decat sa ma bucur, avand in vedere ca Rapidul nu s-a apropiat in clasament dupa aceasta etapa. Felicitari UTA!

Bell
26th November 2007, 06:01
Cred k ne confunzi cu CFR CLUJ.......:yeah:

hehe... ai vrea tu...
ioioio ce vo tras-o Aradu'... Felicitari aradenilor, vesticii si civilizatii aradeni... ce io pus cu ciocu' pe labe pe rapidisti...hahahahhahahahahaha... ca nu poti ma sa nu razi cand vezi ce planuri penibile isi faceau toti semianalfabetii aia din conducere cum o sa ajunga ei CFR-ul... hahahahahahhahahahahahaha

six
26th November 2007, 08:08
maine, poimaine, bar Viola la Arad!:ok:
....ar fi o varianta....:dance::dance::dance:

Ulysses
26th November 2007, 10:51
ole ,ole, multumim rapidule!:D

Benny
26th November 2007, 13:15
UTA NU VA MURII NICIODATA :ok:Atentie la ortografie. Macar in propozitiile importante. Altfel vine un hatru si-ti raspunde:

Nu va murii, dar va muri.

Nico21
26th November 2007, 13:21
Atentie la ortografie. Macar in propozitiile importante. Altfel vine un hatru si-ti raspunde:

Nu va murii, dar va muri.

E moarta de mult...au bagat-o astia ca si materie prima,la fabrica din Salonta...:):):)

2stupiddogs
26th November 2007, 13:26
....ar fi o varianta....:dance::dance::dance:

ZEROSASE,daca se deschide acel bar,mergem sa vedem meciurile Politehnicii din unele deplasari?Drumul e lejer,nu cred ca barul o sa fie foarte aglomerat si in plus nu cred ca se leaga nimeni de noi(ai auzit/citit doar ce zic ei,"e civilizati")....Ne bagam?:D

2stupiddogs
26th November 2007, 13:31
Mai banatene, acuma serios, voi vorbiti de sustinut steaua si alte alea? voi care sunteti infratiti cu rapid si cantati lololo rapid si haide rapid impreuna cu ei si voi care aveti brigada dinamovista in oras...mult tupeu va trebuie oameni buni...hai ca iarasi ma facusi sa rad...
@legion- ma bucur ca am amanat inevitabilul tocmai contra ,,haide rapid'' si v-am administrat o corectie frumoasa...

Mai K.,ti-o repet a tzshpea oara!De ce nu aduci si unele dovezi in legatura cu acea brigada?!Eu cred ca acea brigada traieste doar pe scrisoarea ta catre..... Mos Craciun!

White Shadow
26th November 2007, 19:23
moderatori....de ce naiba nu stergeti posturile lui Nico legate de salam ?

nu face decat sa provoave alti useri......

e chiar asa de greu sa stergeti un amarat de post off-topic in care o tentativa de om face misto de o legenda a fotbalului romanesc ?

Nico21
26th November 2007, 19:28
Doare,huh?...auzi...legenda...bai baronul Neumann cred ca se invarte in pamant,cand vede ca Uta lui cumpara locuri ca sa joace in prima divizie...:):):)

White Shadow
26th November 2007, 19:33
Baronul Neumann ar fi mandru daca ar vedea ca sunt foarte multe persoane care pun suflet pentru UTA si ies in strada pentra a scoate un oras intreg din amorteala doar pentru a nu lasa UTA sa moara.

Da prietene...legenda....da stiu....un cuvant nou pentru tine.

Nico21
26th November 2007, 19:43
Baronul Neumann ar fi mandru daca ar vedea ca sunt foarte multe persoane care pun suflet pentru UTA si ies in strada pentra a scoate un oras intreg din amorteala doar pentru a nu lasa UTA sa moara.

Da prietene...legenda....da stiu....un cuvant nou pentru tine.


Si de ce nu ati iesit in strada,sa protestati pentru faptul ca echipa voastra joaca nemeritat dpdv moral si sportiv, in prima liga?...daca aveti asa multa onoare...


Ps...legendele mai si mor...iar pentru toti suporterii romani,voi ati murit cand ati cumparat un loc in prima divizie...

KillinG FieldS
26th November 2007, 20:22
acum jucam MORAL...pt ca nu am retrogradat anul trecut....anul trecut am jucat imoral.... dar mai bine am discuta despre meci si nu ne mai provoca....ca iara ma comport ca un mitic mitocan....si imi pare rau dupa aia... aici e cat de cat civilizatie si nu ma mai cobor la Nivelul discutiilor SUBMEDIOCRE pe care le promovati. Gata... ceaules hBaules(pe graiu'vost)

Tyler Durden
26th November 2007, 20:42
Gata... ceaules hBaules(pe graiu'vost)
iti transmit si eu ceva, tot pe graiul nostru: mucles. :D

micutzu
27th November 2007, 11:43
@Nico21
Deoarece nu sunt moderator in zona si in + sunt si suporter UTA, nu m-am bagat sa-ti dau "cartonase". Am avizat, doar, moderatorii din zona.
Sa sti ca devi , deja, penibil.

Nico21
27th November 2007, 12:42
@Nico21
Deoarece nu sunt moderator in zona si in + sunt si suporter UTA, nu m-am bagat sa-ti dau "cartonase". Am avizat, doar, moderatorii din zona.
Sa sti ca devi, deja, penibil.







Las' bre,ca nu te intrec !!!:cool::cool::cool:

codrind
28th November 2007, 19:33
Doare,huh?...auzi...legenda...bai baronul Neumann cred ca se invarte in pamant,cand vede ca Uta lui cumpara locuri ca sa joace in prima divizie...:):):)

Apropo de legende sau folclor ( că pe undeva se între-taie) :
1. și lebedele au "cântecul" lor;
2. și mailat a devenit haiduc;
3. și UTC-ul "năștea" oameni de nădejde;
4. și .....:no: