PDA

View Full Version : Record absolut in ArenA



Balaci
9th November 2007, 14:38
In urmatoarea luna, luna si jumatate, cum tocmai am redevenit user, imi permit sa reglez mai multe conturi care ramansesera nereglate de-a lungul vremii. Aceste "conturi" se vor traduce prin trei batalii consecutive in Arena: prima este cea cu Ulysses, cea de-a doua cu Bumbescu, iar ce-a de-a treia, surpriza:D Oricum va fi cu o persoana importanta de pe forum.
Voi incerca pe cat posibil sa fac show total aici, totul pentru spectatori si suporteri. In orice moment, daca voi pierde o batalie, nu o voi mai initia pe urmatoarea. Recordul, pe care trebuie sa il stabilesc este victoria in toate cele 3 lupte.
Deci, let the show begin:yeah:

YoYoyOi
9th November 2007, 15:42
In orice moment, daca voi pierde o batalie, nu o voi mai initia pe urmatoarea. Recordul, pe care trebuie sa il stabilesc este victoria in toate cele 3 lupte.
Deci, let the show begin:yeah:

Inseamna ca threadul asta se inchide pana reusesti "recordul". Ca exista posibilitatea sa nu ajungi la a doua, sau a treia confruntare :rolleyes:

Bumbescu
9th November 2007, 15:52
Balaci: Jalnic....ti-am raspuns pe comentarii...

Sunt curios daca tot tu ai deschis poll-ul...

Ai uitat o optiune: va iesi din prima:D

Jerry20cm
9th November 2007, 16:51
Bāl(a)ci, fi serios. Cu Ulysses ai 2-3% sanse sa iesi invingator*, dar Bumbescu te va face iar de ras.

*2-3% in conditiile in care Ulysses e urat de multi de aici, de pe forum, ca altfel nu aveai.

Kainsashiki
9th November 2007, 16:58
bah, puneti-l dreaq p-asta la loc moderator, nu stiu ce i-a venit de si-a dat demisia, dar era mai simpatic in postura de comunist, decat in asta in care denota multa frustrare.

si ca sa fiu si putin rautacios, ia uite, ai uitat sa scrii de cand nu mai esti mod:D pai se poate?


In urmatoarea luna, luna si jumatate, cum tocmai am redevenit user, imi permit sa reglez mai multe conturi care ramansesera nereglate de-a lungul vremii. Aceste "conturi" se vor traduce prin trei batalii consecutive in Arena: prima este cea cu Ulysses, cea de-a doua cu Bumbescu, iar ce-a de-a treia, surpriza:D Oricum va fi cu o persoana importanta de pe forum.

resita
9th November 2007, 17:04
I: prima este cea cu Ulysses, cea de-a doua cu Bumbescu, iar ce-a de-a treia, surpriza:D Oricum va fi cu o persoana importanta de pe forum.



DiabLo ce faci, accepti? :drak:

Balaci
9th November 2007, 19:24
Nu e Diablo, e alta persoana, un moderator:D Sa vedem insa daca vom ajunge si acolo;)

delaparis
9th November 2007, 19:59
balaci daca mai comentezi pe aceasta sectie in timp ce duci lupta acolo si nu s-a ajuns la vot atunci consider ca postezi pe "comentarii" deci risti cartonas galben ...

Elphax
9th November 2007, 20:19
asa, treci dincolo, ciocu' mic aici :P

resita
9th November 2007, 20:25
eu cred ca ar fi mai bine sa inchideti threadul asta

delaparis
9th November 2007, 20:33
de ce ? ... ramane sa vedem daca o sa fie asa cum zice balaci sau invers :D ...

resita
9th November 2007, 20:35
de ce ? ... ramane sa vedem daca o sa fie asa cum zice balaci sau invers :D ...

pai atunci si balaci poate sa comenteze aici ca-i in afara luptei

delaparis
9th November 2007, 20:40
pai nu ... am scris mai devreme ca se considera comentarii la lupta deci tentativa de influentare a voturilor ... primeste galben daca insista

Lordul
10th November 2007, 13:00
nu va rezista cineva din cei trei il va invinge si stiu cine e acela

Gica Chioru
10th November 2007, 14:29
Ma, da ce cititi sunt forumistii OLS, numa Borges si nobeli p'aici... ba, da Ioan Dan ati citit? Rodica Ojog? Radu Tudoran? Sadoveanu? Rebreanu? Cezar si Camil Petrescu? Pe Paunescu l-ati citit? Sau sunteti cu totii cititori de google? N-o mai aburiti precum micul gorjean...

Bagati la cap, cititi-va literatura nationala, dati-le copiilor vostri cartile lui Ioan Dan, sunt le fel de frumoase ca si Cei trei muschetari, dati-le sa citeasca Toate panzele sus, Baletul mecanic, aveti tot ce doriti la scriitorii nostri, n-o mai aburiti cu nobeli si cu scriitori criptocomunisti ca Borges si atatia altii. Daca vreti filozofie filozofati intai in creierele voastre si dupa aia faceti pe smecherii, daca va mai da mana...

edit. asta nu inseamna ca vreau sa va limitati la scrierile nationale, departe de mine asta, dar prea o lalaiti cu nobelii.

Tyler Durden
10th November 2007, 14:35
Gica, Borges nu a fost niciodata comunist, nici macar peronist (a urat dintotdeauna politica).

Bumbescu
11th November 2007, 17:29
Eu tot n-am inteles cine a facut poll-ul cu "e n stare, e pus pe fapte mari":happy:D

luma
11th November 2007, 20:54
Nu e Diablo, e alta persoana, un moderator:D Sa vedem insa daca vom ajunge si acolo;)

Moderatorii n-au voie in Arena.:P

Lordul
11th November 2007, 21:22
o sa renunte la moderare pe parcursul luptei

Hard
11th November 2007, 22:19
bilant 0-3 :( mai bine ai sta in banca ta si ti-ai vedea lungul nasului.

Ess
12th November 2007, 00:46
balaci>fara gluma, sau misto: eu cred ca ai o problema f serioasa...poate o aveai si inainte si n-am vazut-o eu...

Balaci
13th November 2007, 11:10
Thread inchis