PDA

View Full Version : Colectivul tehnic gimnastica masculina



vlad001
8th November 2007, 12:57
Am realizat ca eu din antrenorii echipei masculine il stiu doar pe Grecu si pe ceilalti din vedere (doar o parte) dar nu stiu cum ii cheama.
Asa ca mi-as dori un thread unde sa punem fotografii (daca se poate si mai multe detalii) cu membrii echipei tehnice.

Lista de pe site-ul dangrecu.ro:
1. GRECU Danut antrenor principal FRG
2. GEORGESCU Aurelian antrenor CSA Steaua Buc.
3. GAL STEFAN Csaba antrenor FRG
4. SANDU Adrian antrenor CS Dinamo Buc.
5. GRECU Elena coregraf CSM Sf. Ghe.
6. STOICIU Cristian medic Spit.Sf. Pantelimon
7. MIHU Genica asistent medical INMS Buc.
8. SPIRESCU Razvan maseur Global One Buc.
9. BURLUC Diana psiholog INCS Buc.

vlad001
8th November 2007, 12:58
De exemplu aici:

Primul este doctorul Stoiciu? Si ceilalti 2?

mikeyy
8th November 2007, 23:43
O idee buna ai avut vlad cu thread-ul acesta !:ok:
Daca nu ma insel primul din dreapta este Stefan Gal.

Pegasnegru
9th November 2007, 00:49
O idee excelenta Vlad! Spre exemplu pana in 2004 eu nu am stiut cum arata Dan Grecu si vazandu-l pe cel din dreapta (poza postata de tine Vlad) foarte des pe langa gimnasti am presupus eronat ca el este.
Tare as vrea sa stiu daca este Stefan Gal, fiindca la Atena a fost mereu pe langa gimnasti, incurajandu-i; si as vrea sa stiu exact cu ce se ocupa la lot.

miafangina
9th November 2007, 11:39
Foarte bun subiectul,Vlad,o sa invatam impreuna.Si mie mi se pare primul din dreapta Gal si cel din stg Georgescu.Pe dl.Gal parca l-am vazut mai des pe linga sol si sarituri,iar pe cel cu ochelari la inele si bara.

miafangina
9th November 2007, 11:42
Totusi la inele parca e Adrian Sandu,pe care il confund cu Lucian Sandu de la fete!:confused:

vlad001
9th November 2007, 19:33
Am mai taiat o imagine dintr-un film. Din ce s-a spus pana acum, deduc ca trebuie sa fie Aurelian Georgescu si Adrian Sandu

mikeyy
9th November 2007, 19:50
Eu pot spune de cel din spatele lui Bucur ca e Adrian Sandu....celalalt nu stiu

ioanavol
9th November 2007, 20:44
Imi pare rau, eu nu stiu pe nimeni. Asa ca multumesc mult Vlad pt idee...si celorlalti pt info.

crisloregym
9th November 2007, 21:06
Subscriu la ceea ce a spus Ioana:)

miafangina
9th November 2007, 23:10
:help:

miafangina
12th November 2007, 11:51
Acuma stim clar cine este domnul Gal,se vede in exercitiile cu Flavius(dupa prima saritura).