PDA

View Full Version : Schimbare regulament: punct 4.3 capitol semnaturi



Vadim
22nd June 2006, 16:59
Punctul 4.3 din regulament se modifica astfel:

NOU:

4.3 Semnaturile pot fi personalizate astfel: font maxim marime 3, bold, italic, culori etc. Exclus ca formatarile de mai sus sa fie aplicate unor fraze. Ramane la latitudinea moderatorilor sa ceara schimbarea semnaturilor daca se considera ca acestea sunt prea "pestrite", deranjante la ochi etc.

IN LOC DE:
4.3 Semnaturile pot fi personalizate astfel: font maxim marime 3, bold, italic, culori etc, dar numai la litere sau cel mult 1-2 cuvinte. Exclus ca formatarile de mai sus sa fie aplicate unor fraze sau propozitii.

De asemenea, s-a adaugat punctul 4.4: "Semnaturile pot contine maxim doua smileuri".

Alex90
8th July 2006, 22:50
Pot sa-mi pun la semnatura un forum... este vorba de Liga Suporterilor Brasoveni... www.brasovfans.iad.ro/forum

Se poate? :)

lolo_grupa_c
8th July 2006, 23:30
nu cred......

Paul
9th July 2006, 01:38
conform regulamentului NU , dar daca e o semnatura care nu deranjeaza (adica in activitatea ta nu promovezi acel forum ) poti sa ai o asemenea semnatura

Problema e sa nu se creeze un precedent , iar masura e luata impotriva celor care folosesc forumul doar in scopuri publicitare,

Vadim
9th July 2006, 03:59
Pot sa-mi pun la semnatura un forum... este vorba de Liga Suporterilor Brasoveni... www.brasovfans.iad.ro/forum

Se poate? :)
Nu este voie cu nici un fel de link in semnatura.

Alex90
9th July 2006, 17:48
ok... am inteles... am vrut doar sa stiu dak se poate... oricum nu vroiam sa fac reclama, ci doar sa atrag cati mai multi suporteri Brasoveni... atat tot.