PDA

View Full Version : Felicitari olsului, pute...



Gica Chioru
6th November 2007, 22:24
Ceea ce ati facut zilele trecute (ooo, voi, moderatori OLS), se apropie de nemernicia patronului vostru, de care am sa ma ocup in curand :cool:, nu te speria Vadime, ca-s in Franta si vorbesc la telefon...:), eu nu am mai vazut asa ceva. Pe orice forum din lume individul care este in stare sa spuna asa ceva: "nu o mai fac pe ma-sa ci pe ******" era interzis permanent. Asa ceva nu se poate trece cu vederea. Daca totusi se intampla asa ceva toti cei care ar fi avut obligatia sa ia masuri si nu au luat sunt complici, sunt partasi la asemenea mizerie. Si tu Yoyo ai spus mizeria aia, si tu, Apparte (nu conteaza ca ai fost una din victimele nemernicului), Mirile!!! cum e posibil?

Sa va fie rusine! Tuturor.

ps.iar tu, Vadime, esti patronul rece care-i si intrece. De nemernicia ta am sa ma ocup data viitoare.

Datenshi
6th November 2007, 22:32
Vezi ca si pe kicker put niste treburi, sterge-ti spumele alea de la gura...

Tyler Durden
6th November 2007, 22:48
Hopa, a sosit marele chior cu pantof rosu, liderul spiritual al nefericitului Duba, asasinul virtual al lui Becali si cel care s-a gasit sa ,,imparta” dreptatea. Era si normal sa se solidarizeze cu Duba, deh acelasi stil resentimentar, aceeasi varsta inaintata, acelasi pat la azil…Pentru ca l-am pus de fiecare data la punct si pentru ca devenise sacul meu de box (in ultimul timp un sac din ce in ce mai peticit) Gica s-a gandit sa-mi raspunda si el cu mijloacele lui modeste. Ceea ce uita aceasta paracioasa mica si mioapa devenita vedeta media dupa ce a aparut in Prosport ca asasina virtuala al lui Jiji, este ca desi am sarit calul de data asta destul de mult, acest lucrul nu se intampla de fiecare data cand postez si ca reusesc, spre deosebire de el si de Duba, sa scriu uneori si fara sa tin dintii stransi si fara sa arunc cu laturi pe cei care nu simpatizeaza aceeasi echipa ca si mine.

delaparis
6th November 2007, 22:51
Despre ce vorbeste Gica aici ? poate cineva sa precizeze ?

Eu nu am urmarit deoarece eram banat :D:D

Datenshi
6th November 2007, 22:54
Se refera la ban-ul luat de duba duminica si la faptul ca tyler nu a fost recompensat in acelasi mod. Cred ca aia cu "oooo, voi, moderatori OLS" la noi doi se refera in primul rand. :D

delaparis
6th November 2007, 23:01
Ah ..;

Deci trebuie precizat ca duba a avut ban doar 24 ore deoarece jignea in serie si nimeni nu-l putea opri. Tyler a fost sanctionat si el dar s-a oprit la timp asa cum zici si tu Datenshi ...

Totul este o chestie de masura si de bun simt ... se pare ca aspectul asta ii scapa lui Gica ... ca de obicei

Gica Chioru
6th November 2007, 23:12
Ah ..;

Deci trebuie precizat ca duba a avut ban doar 24 ore deoarece jignea in serie si nimeni nu-l putea opri. Tyler a fost sanctionat si el dar s-a oprit la timp asa cum zici si tu Datenshi ...

Totul este o chestie de masura si de bun simt ... se pare ca aspectul asta ii scapa lui Gica ... ca de obicei

As putea sa incep sa-ti postez atentionarile urmate de mesajele individului sterse ca sa-ti demonstrez ca minti. La un moment dat aveam impresia ca esti altfel decat ceilalti vad ca m-am inselat, fata de mizeria postata de individul asta nu exista masura. Intrece orice altceva. De altfel, nu este pentru prima oara, mi-e sila sa-i repostez mizeriile pe care mi le-a adresat mie.

Esti partas, Delaparis, este ca si cum ai injurat tu insuti, atat de nevrednica e fapta.

Tyler Durden
6th November 2007, 23:16
vai, vai ce post lacrimogen a produs Gica...:huhu: aproape ca ma simt vinovat, atata patetism in atata durere...delaparis ai inteles, esti partas si vinovat, tu si cu toti moderatorii, pentru problemele legate de stratul de ozon, pentru incalzirea planetei, pentru Gulag si pentru Holocaust.
nevrednicilor ce sunteti, nu meritati un user atat de bun ca Gica Chioru! :happy

delaparis
6th November 2007, 23:23
Esti partas, Delaparis, este ca si cum ai injurat tu insuti, atat de nevrednica e fapta.
eu am explicat cum am vazut lucrurile si cum am actionat ...

In mod normal daca duba se potolea acolo la prima sanctiune nu mai era nicio problema. Erau amandoi sanctionati la fel.
Nu s-a oprit atunci a fost banat. Tyler s-a oprit deci a scapat.
E ca la fotbal ... cand arbitru da doua cartonase galbene la jucatorii ambelor echipe iar unul dintre ei insista si ia rosu ... cel care se opreste la timp ramane in teren

YoYoyOi
6th November 2007, 23:24
Tyler, ar fi cazul sa nu te pronunti aici :cool:

Tyler Durden
6th November 2007, 23:26
eh, las ca pentru Gica sunt in stare sa-mi iau si ban.;)

YoYoyOi
6th November 2007, 23:29
o data ai scapat.....

Tyler Durden
6th November 2007, 23:31
pai mai bine imi dai acum ban tot cat i-ai dat si lui Duba, poate in felul asta ajuti un om in varsta sa aiba un somn linistit.

YoYoyOi
6th November 2007, 23:34
acum n-am motiv sa-ti dau, poate daca zici de mama :D :rolleyes:

atunci iti dadeam, daca nu erau altii :rolleyes:

Tyler Durden
6th November 2007, 23:38
Yoyo, pai cer eu acum sa mi se dea ban (cat a luat si Duba). Parol. Hai sa facem acum ceea ce n-ai reusit tu ca supermoderator...chiar nu vreau sa te simti cumva complice.

Gica Chioru
6th November 2007, 23:40
#268 datenshi:
Duba, am zis sa va potoliti.

unikt
This message has been deleted by Datenshi. Reason: terminati

Duba
This message has been deleted by Sorin Blaj.


#270
Tyler Durden

pai m-am razgandit, nu-mi mai bag in mama lui Apparte, ****** mi se pare mai atractiva in momentul de fata.

Duba
This message has been deleted by Datenshi. Reason: terminati

Nightwishh
This message has been deleted by Datenshi. Reason: terminati

DEPARTAMENT
This message has been deleted by YoYoyOi. Reason: offtopic

LEGION
This message has been deleted by YoYoyOi. Reason: offtopic

Ramirez
This message has been deleted by Datenshi. Reason: tu de unde ai mai aparut?

Duba
This message has been deleted by delaparis. Reason: atentie !!!

Tyler Durden
This message has been deleted by Datenshi. Reason: off-topic

Tyler Durden
This message has been deleted by delaparis. Reason: gata

Duba
This message has been deleted by Datenshi. Reason: off-topic

Tyler Durden
This message has been deleted by Datenshi. Reason: off-topic

__________________

Dupa cum reiese in mod evident motivatia ta, Delaparis, este mincinoasa. Ma minti in fata, fara sa te gandesti o clipa ca poate am controlat inainte de a posta aici, nu m-am asteptat la atata partinire, rea vointa si lipsa de caracter.

YoYoyOi
6th November 2007, 23:41
eu nu ma simt, si cine ma acuza nu stie ce vorbeste :rolleyes:
Dar acum, oricat ai vrea, nu pot pentru ca nu am baza....
Dar sunt cu ochii pe situatie :D

Tyler Durden
6th November 2007, 23:48
********ul Gica Contra incerca sa demonstreze ca de obicei ceea ce nu se poate demonstra. el pune doar niste chestii care n-au nicio relevanta, incercand sa lase impresia ca intr-adevar are dreptate (asa crede mereu, desi religia lui e minciuna ). ceea ce nu stie Gica e si continutul acelor posturi, nu stie ca mie pe final mi se stergeau lucruri mai degraba minore, iar Duba se dezlantuise intr-un discurs care l-ar fi facut sa roseasca si pe Fane Spoitoru.

delaparis
7th November 2007, 00:01
Dupa cum reiese in mod evident motivatia ta, Delaparis, este mincinoasa. Ma minti in fata, fara sa te gandesti o clipa ca poate am controlat inainte de a posta aici, nu m-am asteptat la atata partinire, rea vointa si lipsa de caracter.

deci iti raspund deoarece ma vizezi direct ...

Dupa cum vezi eu am sters doar doua mesaje ... unul la duba cu sanctiune si altul la tyler cu sanctiune ...

in momentul acela am decis ca cine continua ia ban ... duba a continuat deci ban ... apoi s-au sters toate si nu am mai apucat sa dau la Tyler desi era candidat la fel ca primul.
atat ... data viitoare o sa fiu mai direct ... adica ban pentru amandoi din prima deaorece vad ca se nasc discutii si probleme pentru faptul ca am indraznit sa nu fiu sever ...

Oricum discutam :mda: in jurul unui schimb de replici demn de uitat pe veci ...

Gica Chioru
7th November 2007, 00:11
:lol::lol::lol:

Interesanta motivatie. Deci il atentionezi pe Duba, maimutica nu se lasa, ii zici ca gata si incepi cu banarile dar te opresti la prima.

Ba, pe mine nu ma intereseaza banarea lui Duba, a astuilalt sau alte tampenii, io am scris clar, vad ca faci pe prostul, cum e posibil sa se treaca cu vederea asa ceva:

pai m-am razgandit, nu-mi mai bag in mama lui Apparte, ****** mi se pare mai atractiva in momentul de fata.

INTELEGI??? TI-E ASA GREU? Cum se poate trece cu vederea asa ceva?????

Datenshi
7th November 2007, 00:12
Nu s-a trecut, si-a luat infraction. Intelegi? Ti-e asa greu?

Tyler Durden
7th November 2007, 00:14
pai Gicule, cei care nu sunt chiori, mai pot trece cu vederea.
ma, tu nu-ntelegi ca Gica ma vrea banat pe viata, a deschis vreo 3 threaduri pe ols de-a lungul vremii care-mi erau dedicate.

Gica Chioru
7th November 2007, 00:23
Bai Delaparis, si cu asta am incheiat, una e sa-l fac pe unu tembel, idiot sau handicapat si alta e sa scriu ce a fost asta in stare sa scrie. Chiar s-un ***** ******* merge dar asa ceva este intolerabil. Daca nu intelegi asta inseamna ca nu intelegi nimic. Inca ceva, ma intreb ce s-ar fi intamplat daca as fi avut un moment de nebunie si as fi scris eu asa ceva...

tchibos
7th November 2007, 00:26
Sa va fie rusine! Tuturor.

... De nemernicia ta am sa ma ocup data viitoare.

I'll be back !!! :happy .. ne lasi :rolleyes:

Tyler Durden
7th November 2007, 00:29
probabil ca o sa foloseasca din nou tehnica:telefonul de la miezul noptii. :D

Gica Chioru
7th November 2007, 00:36
I'll be back !!! :happy .. ne lasi :rolleyes:

Ce faci, ma? Nu ziceai ca-ti dai demisia si mergem in Arena?

Vad ca nici pe tine nu te intereseaza subiectul, caractere unu s-unu, macar Delaparis a incercat sa motiveze aberatia, da voi? Faaaceti pe idiotii aiurea, doar asa, ca nu sunteti in stare sa purtati o discutie cat de cat rezonabila, va complaceti in *****uri din astea puerile, ala cu spume tu cu tampenii... cum credeti ca va poate respecta cineva?

Tyler Durden
7th November 2007, 00:41
tchibos, te compatimesc...nu esti demn de respectul lui Gica. :( :happy

tchibos
7th November 2007, 00:55
Ce faci, ma? Nu ziceai ca-ti dai demisia si mergem in Arena?



chiorule, mi-am dat-o temporar special si am asteptat provocarea ta.. trei luni nu am mai fost moderator si.. nimic

in rest, esti acelasi "vorbe goale" pe care il stiam.. maturizeaza-te omule ca rad copii de threadurile pe care le deschizi.. ma refer la alea interesante :sleep:

Tyler Durden
7th November 2007, 00:58
pai ce sa se mai maturizeze ca are 40 si de ani, urmatorul stadiu (primele semne sunt discernabile inca de pe acum) este senilitatea.

tchibos
7th November 2007, 01:00
pai ce sa se mai maturizeze ca are 40 si de ani, urmatorul stadiu (primele semne sunt discernabile inca de pe acum) este senilitatea.

pai si asta ar fi un semn de maturitate.. in felul asta mai intelegem si noi niste lucruri :D

Gica Chioru
7th November 2007, 01:06
pai si asta ar fi un semn de maturitate.. in felul asta mai intelegem si noi niste lucruri

Pustiulica, ce am zis io, sunteti complici, e drept ca pe tine nu te-am nominalizat, stiam ca si tu esti in stare de astfel de nemernicii, uite ce bine te intelegi cu pai m-am razgandit, nu-mi mai bag in mama lui Apparte, ****** mi se pare mai atractiva in momentul de fata., nu e nicio diferenta, aveti acelasi caracter, aceleasi pasiuni, acelasi coeficient de inteligenta...

Apoi, nu crezi ca era normal sa ma anunti si pe mine ca ti-ai dat demisia? Vad ca la Arena este asa cum a lasat-o Delaparis, nu scrie nimic ca ti-ai fi dat ceva... mai degraba ai tacut malc, doar doar n-oi baga de seama. Ti-a reusit, bravo!

Tyler Durden
7th November 2007, 01:12
suntem complici, suntem complici, toti conjuram complici impotriva bunului Gica.

tchibos, complicele meu drag, nu-ti pare ca venerabilul Gica sufera de urmatoarea chestie: ,,subiectul este convins ca este victima unui prejudiciu, cere cu inversunare reparatia, iar uneori cauta sa se razbune". Ghici despre ce boala e vorba? :D

tchibos
7th November 2007, 01:13
@ Chioru

da, asa e, mi-a fost frica, am mers pe burta :happy

acum vreau sa te intreb si eu ceva, dar sa imi raspunzi sincer.. ce parere ai de meciurile din Liga Campionilor? :D

Sergio_D
7th November 2007, 01:16
Pana la urma, Gica Chioru (nu-i cacofonie? :thinkso:), care iti este doleanta? :rolleyes:

Tyler Durden
7th November 2007, 01:18
@Sergio:Pe orice forum din lume individul era interzis permanent. Individul =eu. asta e tot ce vrea Gicutza.

Sergio_D
7th November 2007, 01:24
Interesant... :groggy:
Mi-e somn, noapte buna! :D

San Cristobal
7th November 2007, 12:55
Strategia de forum este dirijata de patronul acestei intreprinderi virtuale. El isi alege in jurul lui oamenii pe care ii agreeaza . Pe majoritatea forumurilor care am intrat am intalnit gasti , bisericute , nedreptati si favoritisme. Fenomen preluat din societatea noastra romaneasca , turco-balcanica....

Benny
7th November 2007, 15:58
Eu zic ca este pacat sa renuntam la un utilizator cum este Gica. Iar daca pretul pentru ca el sa revina pe forum este echidistanta moderatorilor, eu zic sa-l platim.

Balaci
7th November 2007, 16:05
Nu, e un pret prea mare de platit:D

delaparis
7th November 2007, 16:10
De ce e prea mare ? ... avem bani destui :D

Bumbescu
7th November 2007, 17:16
De unde mai Papillon? Ti-ai scos tubul ala din rect?
...ca tot zicea Polar ceva....:D

Gica: stai linistit, se vede de la o posta ca esti un domn fata de vagabonzii astia:D

Benny
7th November 2007, 17:45
Pot face aici un elogiu userului Gica sau as fi off topic?

Ulysses
7th November 2007, 18:58
tyler , desi am o simpatie pentru tine cred ca ai cam sarit calul cu afirmatia aia cu mamele :no:nu te caracterizeaza ,cred ca locul tau e pe sectiunea "cultura " ;)
ps renunta

vlad1607
7th November 2007, 19:07
cand a iesit asta din spital? iar a fugit....

delaparis
7th November 2007, 19:12
De unde mai Papillon? Ti-ai scos tubul ala din rect?
...ca tot zicea Polar ceva....

n-ai inteles bine ... Polar zice ce crede saracu' ca tot si-a luat-o de atatea ori dar n-a re cum sa vada ca nu sunt eu vinovatul :D .. intelegi tu (:happy:))

Incearca si el ... :(

Tyler Durden
8th November 2007, 12:49
Bumbescule, pana la urma nu esti nici tu decat o Cicciolina ros-albastra.:D

Ulysses, mersi pentru apreciere, ai dreptate in privinta faptului ca am sarit calul rau (si eu am recunoscut asta). Ceea ce deranjant e ca pana si campionul injuraturilor de pe acest forum, Polar Bear se declara oripilat si ma face in toate felurile. Pana la urma are si el dreptate cand afirma ca e ceva putred in Ols, daca n-ar fi fost asa unul ca el ar fi zburat demult...

Benny, nu poate sa te opreasca nimeni de la acest exercitiu de admiratie, chiar sunt curios cum ar suna acest laudatio per Gica Chioru si ce argumente ai aduce.

Nico21
8th November 2007, 15:15
Bumbescule, pana la urma nu esti nici tu decat o Cicciolina ros-albastra.:D

Ulysses, mersi pentru apreciere, ai dreptate in privinta faptului ca am sarit calul rau (si eu am recunoscut asta). Ceea ce deranjant e ca pana si campionul injuraturilor de pe acest forum, Polar Bear se declara oripilat si ma face in toate felurile. Pana la urma are si el dreptate cand afirma ca e ceva putred in Ols, daca n-ar fi fost asa unul ca el ar fi zburat demult...

Benny, nu poate sa te opreasca nimeni de la acest exercitiu de admiratie, chiar sunt curios cum ar suna acest laudatio per Gica Chioru si ce argumente ai aduce.



:happy:happy:happy:happy

Bumbescu
8th November 2007, 17:07
Felicitari Tyler pt ca reusesti sa amuzi primatele....:D

Referitor la Cicciolina, tin sa te anunt cu regrete, ca ceva asemanari ar fi intre mine si ea, dar numai in ceea ce priveste libertinajul si eventual o anumita franchete:D

....si bineinteles faima:D

Balaci
8th November 2007, 17:19
Te referi la libertinajul sexual, bineinteles...

Bumbescu
8th November 2007, 18:07
hai ca devii indecent....:D

Ulysses
8th November 2007, 18:52
Felicitari Tyler pt ca reusesti sa amuzi primatele....:D



e ca la circ , ii arati o imagine iar ea se bucura si face giumbuslucuri :D trebuie sa-i aruncam niste maruntis?sau o banana?:drak:

Balaci
8th November 2007, 19:07
Ulysses, esti asteptat in Arena

Nico21
9th November 2007, 14:20
Ulysses, esti asteptat in Arena


Ti-au furat vecinii covorasul din fata usii,si te gandesti sa iti iei altul ?:D:D:D:D

Benny
9th November 2007, 16:42
Benny, nu poate sa te opreasca nimeni de la acest exercitiu de admiratie, chiar sunt curios cum ar suna acest laudatio per Gica Chioru si ce argumente ai aduce.
As spune pe scurt ca a fost sufletul multor topicuri pe forum si ca am ras mult impreuna. Trebuie sa aduc si argumente?

Tyler Durden
9th November 2007, 22:31
As spune pe scurt ca a fost sufletul multor topicuri pe forum si ca am ras mult impreuna. Trebuie sa aduc si argumente?

Faptul ca ati ras mult impreuna ma duce cu gandul la afirmatia lui Ralea din cursul sau de estetica: ,,primitivul rade foarte mult" . Nu trebuie sa-mi aduci argumente pentru ca in ceea ce ma priveste am o parere clara si distincta depre acest ipochimen tragico-penibil, asa ca nu mai e nevoie sa ma ,,lamuresti" tu.

P.S. Astept ca SAMM, urmandu-si principiile etice care-i calauzesc viata sa dea un report post.

Benny
10th November 2007, 14:31
E, nu ai tu de unde intelege. Avea si o porecla pentru mine (si nu dadeam report post pentru pocire de nume): inegalabilule sau inegalalabilule. Ma stima mult. De aceea ii duc dorul.

Gica Chioru
10th November 2007, 15:18
E, nu ai tu de unde intelege. Avea si o porecla pentru mine (si nu dadeam report post pentru pocire de nume): inegalabilule sau inegalalabilule. Ma stima mult. De aceea ii duc dorul.

Daca ai reusi sa lasi deoparte unele excentricitati timisorene ai fi un bun partener de dialog. Mai mult, faci parte din categoria celor ce nu pot trece cu vederea faptul ca au avut conflicte, mai mult sau mai putin dure sau... ironice, de ce nu?!?, si au tendinta sa pastreze aceasta adversitate chiar daca, principial, sunt de acord la un moment dat cu "adversarul" lor..
Benny, s-a intamplat ca eu sa gresesc la un moment dat in legatura cu interpretarea ce am dat-o unora dintre spusele tale. Nu mai stiu daca m-am corectat atunci, o fac acum.

ps.un timisorean d'al tau ti-a spus, intr-un moment de... exaltare inegalabilul Benny. De la inegalabil la incredibil pasul a fost mic iar de la incredibil la incredibilulul (Costachelu) Benny al logofatului (Chioru) Valatuc pasul a fost facut de catre mine.:D

Bogdy LFC
10th November 2007, 16:57
''Gica Chiorule'',tu ce mare recuperator si mafiot esti de tot timpul te opui OLS-ului si mai ales impotriva lui Vadim?:confused:

Eu deja ma sperii de tine :shocked::hall:

Benny
11th November 2007, 21:43
... Mai mult, faci parte din categoria celor ce nu pot trece cu vederea faptul ca au avut conflicte, mai mult sau mai putin dure sau... ironice, de ce nu?!?, si au tendinta sa pastreze aceasta adversitate chiar daca, principial, sunt de acord la un moment dat cu "adversarul" lor...
Eu ranchiunos??!!! Niciodata!!



Benny, s-a intamplat ca eu sa gresesc la un moment dat in legatura cu interpretarea ce am dat-o unora dintre spusele tale. Nu mai stiu daca m-am corectat atunci, o fac acum.
Acum m-ai nimerit unde ma asteptam m-ai putin. Mi-ai nimerit punctul sensibil. Sunt gata sa depun armele. Sa nu mai faci de astea ca o sa plang.

Balaci
11th November 2007, 23:13
All you need is love...

delaparis
11th November 2007, 23:16
... everybody :D

Gica Chioru
11th November 2007, 23:31
Acum m-ai nimerit unde ma asteptam m-ai putin. Mi-ai nimerit punctul sensibil. Sunt gata sa depun armele. Sa nu mai faci de astea ca o sa plang.

Eu am fost corect, puisor, am gresit la topicul despre minoritati. Greseala mea a fost ca nu am citit intreg topicul inainte de a posta si am facut o confuzie intre semnatari, insa mesajele mele au fost corecte si le sustin oricand. Dar greseala este greseala si mi-o asum.

Benny
13th November 2007, 14:30
Eu am fost corect, puisor, ...
Te rog nu mai folosi astfel de apelative ca ma emotionez.

Vreau sa-ti multumesc pentru dovada de corectitudine. M-am gandit eu ca ai confundat ceva pe acel topic, dar nu am vrut sa-ti servesc pilda cu incredibilul Costachelu fiindca este o pilda nepotrivita. Nu Costachelu face confuzia ci tarfa greaca. Si nu am vrut sa te fac grec. (Stai asa! Nu da! Imi cer scuze dar nu m-am putut abtine.)

Trebuie sa te avertizez ca prietenia noastra sincera nu este vazuta cu ochi buni pe acest forum. Mai deunazi un coleg utilizator mi-a dat un raspuns plin de gelozie din cauza asta (nu dau nume).

As vrea sa te rog sa scrii mai des pe OLS. Te rog nu ia in seama articolul care te prezenta drept viitorul asasin a lui GB. OLS si tartorele sef Vadim nu au nimic personal cu tine. Este tragismul acestei meserii care iti cere sa scrii articole chiar daca ai epuizat certitudinile. Si uite asa apar articole de genul "Deco la Cimentul Fieni?", "Gica Chioru il ameninta cu moartea pe Gigi Becali" sau "Toshiro tine cu bulgarii la meciul Bulgaria-Romania".

Gica Chioru
13th November 2007, 21:19
Incearca si tu sa fii mai serios cand postezi, amesteci ironia cu seriozitatea, nu mai stie omul cand bati campii si cand nu. Si vezi ca in naratiunea cu Costachelu si grecoaica io n-am avut niciun amestec, am fost doar povestitorul.:cool:

ps.in ceea ce-l priveste pe Vadim nu m-am hotarat inca cum sa-l "atac", poate-l provoc la o arena, sa vedem, cum puii mei l-am sunat din Franta cand io n-am calcat in viata mea p'acolo, din pacate.

Balaci
13th November 2007, 21:24
Ai sprijinul meu in Arena, Gica:ok:

Tyler Durden
13th November 2007, 21:44
Ai ,,sprijinul" meu in Arena, Gica:ok:

Vadim
13th November 2007, 21:51
ps.in ceea ce-l priveste pe Vadim nu m-am hotarat inca cum sa-l "atac", poate-l provoc la o arena, sa vedem, cum puii mei l-am sunat din Franta cand io n-am calcat in viata mea p'acolo, din pacate.

Imi pare rau, dar regulamentul moderatorilor imi interzice sa intru in ArenA. Ai vazut, Balaci si-a dat demisia ca sa poata juca. Poate ca 'inventator' al acestei minunate competitii de oratorie ar trebui sa am imunitate... :D

Ai sprijinul meu in ArenA, Gica. :)

In rest, poti sa ma suni cand vrei. :)

Balaci
13th November 2007, 21:52
Cat timp nu e noaptea:happy

Tyler Durden
13th November 2007, 21:55
Ce faci Vadim, incerci imblanzirea scorpiei?

Gica Chioru
13th November 2007, 22:03
Vadime, ai facut ceva de cea mai joasa speta, o ordinarie mizerabila. Ti-am cerut numarul de telefon printr-un PM, ai refuzat sa mi-l dai. Nu inteleg, te-ai fi convins discutand cu mine cateva minute de adevarul spuselor tale, nu? Ai preferat sa nu-ti oferi posibilitatea asta. Ai preferat minciuna, ca atunci cand confunzi dorinta cu amenintarea. Asta e, fiecare om cu caracterul lui.

Vadime, in regulamentul ala al vostru scrie ca patronul OLS nu are voie in Arena? Probabil ca o sa scrie...

San Cristobal
13th November 2007, 22:52
Vadim si Ga gica :happy...

- Hai mai Ga gico:happy sa ne... si noi.
- Mai Vadime , tu, daca vrei sa te culci cu mine, tre' sa imi dai ceva, ca eu asa pe ochi frumosi nu merg...
- Bine fa, hai ca iti dau mobilu...
Se... Vadim si Ga gica ... si dupa aceea Vadim da sa plece...
- Vadime ce faci? Ai zis ca imi dai mobilul daca ma culc cu tine....
- Bine fa, Ga gico , noteaza... 0721...:happy:happy

Lordul
14th November 2007, 00:04
:happy :happy :happy mortala faza

Benny
14th November 2007, 11:06
Incearca si tu sa fii mai serios cand postezi, amesteci ironia cu seriozitatea, nu mai stie omul cand bati campii si cand nu.
Am fost serios cand ti-am multumit. Dupa disputele noastre pe diverse topicuri nu ma asteptam.

YodaRo
16th November 2007, 01:41
@Gica. intotdeuna ti-am admirat stilul de scris. N-are rost sa te enervezi pentru ce se scrie pe aici. E un loc in care se poate injura in voie si e normal din moment ce indivizii ...sunt aia de tzopaie cu fularul visiniu la gat prin giulestina (desi sunt prin toate galeriile specimene), educati in economia de tranzitie romaneasca. N-ai ce sa le ceri. Pune-i pe lista de ignore ca si asa n-ai nimic de pierdut.

Degeaba se vopseste o cioara in alb ca sa para porumbel ...se da de gol cand deschide pliscul si incepe sa croncane. Pacat ca internetul a ajuns si la mana acestora. Acum cativa ani era mai bine...totusi nu oricine avea access la computer si internet.

Datenshi
16th November 2007, 08:27
E bine ca tu te consideri arian. Dupa ce porcarii scrii, si mie imi pare rau ca ai ajuns sa ai net. Nu esti departe de specimenele alea pe care incerci sa le acuzi.

Nico21
16th November 2007, 11:52
E bine ca tu te consideri arian. Dupa ce porcarii scrii, si mie imi pare rau ca ai ajuns sa ai net. Nu esti departe de specimenele alea pe care incerci sa le acuzi.



Stelist arian si baba cu 3 coaie...:):):)pai 7 stelisti din 10 sunt de etnie rroma,dupa cum a declarat un oficial al Stelei,in mai 2006 la o emisiune de profil sportiv...si cum asta de sus e prin America,iti dai seama ca se da discriminat pe acolo...:):):)

Bumbescu
16th November 2007, 12:09
@Gica. intotdeuna ti-am admirat stilul de scris. N-are rost sa te enervezi pentru ce se scrie pe aici. E un loc in care se poate injura in voie si e normal din moment ce indivizii ...sunt aia de tzopaie cu fularul visiniu la gat prin giulestina (desi sunt prin toate galeriile specimene), educati in economia de tranzitie romaneasca. N-ai ce sa le ceri. Pune-i pe lista de ignore ca si asa n-ai nimic de pierdut.

Degeaba se vopseste o cioara in alb ca sa para porumbel ...se da de gol cand deschide pliscul si incepe sa croncane. Pacat ca internetul a ajuns si la mana acestora. Acum cativa ani era mai bine...totusi nu oricine avea access la computer si internet.

...ce bine ti se potriveste fraza asta tie mai savantelule.....ai rabdat cat ai rabdat, ai facut pe educatul dar pana la urma n-ai mai rezistat...

....pacat de licentele alea:D

Nico: nu te mai baga, nu de alta dar strici tot decorul, esti ca unul in pantofi negri si ciorapi albi in primul rand la teatru...

San Cristobal
16th November 2007, 13:46
Stelist arian si baba cu 3 coaie...:):):)pai 7 stelisti din 10 sunt de etnie rroma,dupa cum a declarat un oficial al Stelei,in mai 2006 la o emisiune de profil sportiv...si cum asta de sus e prin America,iti dai seama ca se da discriminat pe acolo...:):):)

Tiganu imputit numit Basescu a prioritizat excelent obiectivele diplomatiei romanesti . Linia directoare triaxiala : delaparis - delachebec - delaoasinton...te rog sa-mi raspunzi la urmatoarea intrebare : care romani sunt mai destepti : astia din tara sau aia din diapora ?

tchibos
16th November 2007, 13:49
aia de pe Terra del Fuego sunt de departe cei mai destepti :D

Vadim
16th November 2007, 13:53
care romani sunt mai destepti : astia din tara sau aia din diapora ?

Crezi ca inteligenta se imparte pe meridiane geografice? Rasistule, ia-te de mana cu Basescu! :D

San Cristobal
16th November 2007, 13:54
aia de pe Terra del Fuego sunt de departe cei mai destepti :D

Labrador e caine , insula sau rechin ?

Tyler Durden
16th November 2007, 14:03
@Gica. intotdeuna ti-am admirat stilul de scris. N-are rost sa te enervezi pentru ce se scrie pe aici. E un loc in care se poate injura in voie si e normal din moment ce indivizii ...sunt aia de tzopaie cu fularul visiniu la gat prin giulestina (desi sunt prin toate galeriile specimene), educati in economia de tranzitie romaneasca. N-ai ce sa le ceri. Pune-i pe lista de ignore ca si asa n-ai nimic de pierdut.

Degeaba se vopseste o cioara in alb ca sa para porumbel ...se da de gol cand deschide pliscul si incepe sa croncane. Pacat ca internetul a ajuns si la mana acestora. Acum cativa ani era mai bine...totusi nu oricine avea access la computer si internet.

Bai superiorul lui peste, educat in State, departe de ,,tranzitia romaneasca", tu esti mai ordinar decat multi ,,melteni" de pe aici cu aluziile tale rasiste, esti chiar mult mai infect decat unul care injura. De curiozitate, si-n State tot un discurs d'asta ,,verde" vehiculezi ?

Balaci
16th November 2007, 14:15
Tyler, provoaca-l in Arena:D

San Cristobal
16th November 2007, 14:16
Crezi ca inteligenta se imparte pe meridiane geografice?

Studiile mele aprofundate ma determina sa afirm ca romanii , de pe axa mentionata in postul anterior , " bubuie " de desteptaciune ...

Tyler Durden
16th November 2007, 14:25
Tyler, provoaca-l in Arena:D
Nu tin neaparat, am mai gresit si eu fata de el, jignindu-l mai mult decat trebuia. Daca el vrea asta, eu ii stau la dispozitie, insa sper sa n-o faca pentru ca ArenA e un loc unde ambii combatanti au de pierdut.

tchibos
16th November 2007, 14:59
Labrador e caine , insula sau rechin ?

apropos de..?.. :confused:

San Cristobal
16th November 2007, 16:08
aia de pe Terra del Fuego sunt de departe cei mai destepti :D


apropos de..?.. :confused:

Provincia Terra Nova / Labrador:D este situata la rasaritul Canadei ...
Labradorul :D este o rasa de caini , originar din Canada , care iubeste sa se scalde in apa si sa inoate...
Daca nu e atent la scaldat , labradorul poate fi inhatat de un rechin ...:D

...auliu , ce greu de cap mai esti...:P

Bumbescu
16th November 2007, 16:32
Tyler, provoaca-l in Arena:D

Auzi mai pacalici las, pt tine cuvantul arena ar trebui sa fie tabu.

Elphax
16th November 2007, 17:13
sters din baza de date :happy

Vadim
16th November 2007, 17:29
Am inchis threadul, cearta voastra nu are nici o legatura cu mesajul initial. Puteti continua pe Arena...