PDA

View Full Version : Despre asa-zisa victima Duba si lamentatiile lui jenante



Tyler Durden
5th November 2007, 15:52
Userul Duba isi plange sigur de mila si se considera discriminat de catre ,,monstruoasa coalitie" a moderatorilor. Prin cuvinte frumos mestesugite ne expune situatia lui de om bun pe care oamanii rai il haituiesc si-l discrimineaza. Ce-au ce el, cand el e un om minunat care pe deasupra mai spune si lucrurilor pe nume ? Cine nu l-ar cunoaste i-ar putea plange pe umar sau chiar l-ar putea mangaia plini de compasiune pe ceafa lui cea lata. Faza proasta pentru jivina de Duba este ca lumea il cunoste pe acest provocator de profesie, plin de venin (pare genul de individ care are dese crize de icter) si prin urmare il trateaza cum se cuvine, adica cu flit.
Duba iti sta mult mai bine cu dunga rosie, este exact ca cea pe care cu siguranta o ai pe buletin.

tchibos
5th November 2007, 15:55
si pe tine te mananca...

YoYoyOi
5th November 2007, 15:56
Tyler, aseara ai scapat, azi vad ca te ceri :mda:

Sa ne oprim aici ;)

Jerry20cm
5th November 2007, 15:56
***... mesaj trimis de tine catre SAMM

*** ... mesaj trimis de tine catre DUBA.

daca lu' Duba ii sta mai bine cu dunga rosie pe buletin, tie iti sta mai bine cu streangul de gat.

Tyler Durden
5th November 2007, 15:57
cojones, mai inainte de asta eu cred ca ar trebui sa vezi injuraturile lui Samm. apropo iti mai aduci aminte de injuraturile tale pe care cu atata bunovointa mi le-ai adresat?
eu nu am facut decat sa-i raspund lui Samm. tie din cate imi amintesc nici macar nu m-am obosit sa-ti raspund.

Jerry20cm
5th November 2007, 16:00
si daca iti aduci aminte, injuraturile mele au venit ca urmare a unei remarci a ta. eu n-aveam nimic cu tine. nici nu stiam cine esti. ai cautat-o, ai luat-o.

si oricum eu n-am zis in viata mea asa ceva: eu imi bag ***-n ****** aia care a fatat un las imputit. sa moara in cancer si-n chinurile iadului ...

ti se pare mesaj trimis de un om normal?...

ps: nici nu cred ca te-am injurat de maica-ta. eu doar te intrebam de ea ... bineinteles ca nici asta nu e bine.

Tyler Durden
5th November 2007, 16:02
eu cred ca tu la faza asta esti cam lup moralist...
repet, nu ai vazut mesajele lui SAMM pe care le-am primit eu. hai pa!

Jerry20cm
5th November 2007, 16:03
repet si eu din tine: eu n-as injura pe nimeni de mama, indiferent de ce mi-ar face ...
cam asta ziceai dumneata, nu acum mult timp.

Tyler Durden
5th November 2007, 16:05
nu prea cred c-am zis asa ceva, daca am zis-o inseamna ca pe threadul asta suntem cel putin 2 lupi moralisti.

Bumbescu
5th November 2007, 16:05
Tyler, doua lucruri nu vrei sa bagi la cap:

1. Sa nu mai injuri de parinti

2. Sa nu-l calci in picioare pe unul cazut.

Am citit si eu in scarba ce s-a postat aseara pe poli-steaua, am vazut cum toti lautarii giulesteni bateau campii referitor la meci si la prestatia Stelei(uitand de egalul lor jenant cu urziceniul, intr-un meci in care n-au jucat nimic) si cum il incoltisera pe Duba.
Eu zic ca mai bine o lasi asa.....ti-ai facut mendrele, omul e banat...ce vrei mai mult?

Tyler Durden
5th November 2007, 16:10
Bumbescule, sunt de acord cu faza cu injuraturile, dar m-a enervat atat de tare Duba ala incat nu m-am mai controlat.
Hai sa nu facem din agentul provocator Duba o victima.
Nu numai rapidistii, ci mai toti i-au sugerat ca e dus.
Nu deschidem acest thread daca nu deschidea el unul in care se plangea ca e discriminat.

Kainsashiki
5th November 2007, 16:10
this is the sound of freedom nananaaaaa

San Cristobal
5th November 2007, 16:16
Duba este prietena lui Borcea ?...va rog sa considerati intrebarea mea o gluma ...:D

Dani3l
5th November 2007, 16:23
si pe tine te mananca...

:ok::ok:

Nico21
5th November 2007, 16:35
Duba=Sos...fost militian si sportiv de performanta la clubul....Dinamo...:)canotor parca...in orice caz,ii placea sa stea in fata in barca...:):):)actualmente este pensionar...:):):)

Vladek
5th November 2007, 16:37
Lui nenea Duba ii sta bine exact acolo unde e. E pur si simplu un provocator, care nu discuta despre fotbal ci cauta sa provoace scandal. Pacat ca nu l-au insotit si alti cativa, gen vladut1900toamna, nico12131 & company.

Nico21
5th November 2007, 16:39
Lui nenea Duba ii sta bine exact acolo unde e. E pur si simplu un provocator, care nu discuta despre fotbal ci cauta sa provoace scandal. Pacat ca nu l-au insotit si alti cativa, gen vladut1900toamna, nico12131 & company.



Cum le stii tu pe toate,ca un om mare !!!:):):)

Bumbescu
5th November 2007, 16:43
Duba=Sos...fost militian si sportiv de performanta la clubul....Dinamo...:)canotor parca...in orice caz,ii placea sa stea in fata in barca...:):):)actualmente este pensionar...:):):)

Stau si ma intreb ce ar trebui sa faca cel caruia Mustata ii aduce astfel de "acuze"?
Mustata, tu ce ai face daca ti-as spune ca esti un cimpanzeu dotat cu o oarecare "inteligenta", capabil sa scrie(nu si sa gandeasca)?
Ti-ai pune pozele pe aici, cv-ul, ai chema martori, te-ai jura ca nu e asa?

Tyler Durden
5th November 2007, 16:46
am vazut cum toti lautarii giulesteni bateau campii referitor la meci si la prestatia Stelei(uitand de egalul lor jenant cu urziceniul, intr-un meci in care n-au jucat nimic) si cum il incoltisera pe Duba.

Bumbescule, am recitit si eu threadul cu pricina in cautarea lautarilor care-l incolteau pe Duba, iti spun ca in afara de mine nu era nici un lautar, restul fiind sustinatori ai altor echipe. :P

Nico21
5th November 2007, 16:49
Stau si ma intreb ce ar trebui sa faca cel caruia Mustata ii aduce astfel de "acuze"?
Mustata, tu ce ai face daca ti-as spune ca esti un cimpanzeu dotat cu o oarecare "inteligenta", capabil sa scrie(nu si sa gandeasca)?
Ti-ai pune pozele pe aici, cv-ul, ai chema martori, te-ai jura ca nu e asa?



Nu as putea sa mai dorm la noapte...:D:D:D...da,bre...omul a facut sport de performanta la Dinamo...ce naiba mare insulta e asta?...

Bumbescu
5th November 2007, 16:55
am vazut cum toti lautarii giulesteni bateau campii referitor la meci si la prestatia Stelei(uitand de egalul lor jenant cu urziceniul, intr-un meci in care n-au jucat nimic) si cum il incoltisera pe Duba.

Bumbescule, am recitit si eu threadul cu pricina in cautarea lautarilor care-l incolteau pe Duba, iti spun ca in afara de mine nu era nici un lautar, restul fiind sustinatori ai altor echipe. :P

E....mai erau avatare cu locomotive, probabil cfr-isti,cam tot aia...
Tu "canti" pe note?:D

Mustata.....e greu sa intelegi...

Nico21
5th November 2007, 16:58
E....mai erau avatare cu locomotive, probabil cfr-isti,cam tot aia...
Tu "canti" pe note?:D

Mustata.....e greu sa intelegi...



Bine ca esti matale destept,puisorule !!!

Tyler Durden
5th November 2007, 17:01
nu era decat un singur rapidist acolo, acela eram eu, restul erau polisti, dinamovisti, olteni etc.
nu cant dupa note, confund cheia sol cu cheia franceza. :D

Nico21
5th November 2007, 17:03
nu era decat un singur rapidist acolo, acela eram eu, restul erau polisti, dinamovisti, olteni etc.
nu cant dupa note, confund cheia sol cu cheia franceza. :D


Tylere,i-ai pus capac lui SOS...:D:D:D

luluta
5th November 2007, 17:05
Uuuu, distracție!! http://www.improvresourcecenter.com/mb/images/smilies/popcorn.gif

Hard
5th November 2007, 17:06
da,circ chiar :D

Ulysses
5th November 2007, 17:18
tyler! mustata nu mai are leac si nici nu a avut vreodata dar tu erai baiat ponderat si manierat :Dce te-a suparat in halul asta?

Tyler Durden
5th November 2007, 17:22
pai uneori sufar de sindromul Dr.Jekyll and Mr. Hyde...:D. sunt victima propriului temperament.

daca ai timp arunca o privire la posturile astuia de care m-am luat, sa vezi daca vorbeste vreodata despre fotbal (fotbalul e doar un pretext ptr a-si varsa veninul).

Nico21
5th November 2007, 17:26
tyler! mustata nu mai are leac si nici nu a avut vreodata dar tu erai baiat ponderat si manierat :Dce te-a suparat in halul asta?



Iar ma musti de fund,mai meltene ?

Nico21
5th November 2007, 18:20
double post...

SAMM
6th November 2007, 16:04
eu cred ca tu la faza asta esti cam lup moralist...
repet, nu ai vazut mesajele lui SAMM pe care le-am primit eu. hai pa!

mesaje s-au dat si de-o parte si de alta

nu mai scoatem acum arhivele, dar imi aduc bine aminte ca tot timpul ma provocai in postari

eu nu m-am luat niciodata de cineva aiurea pe forumul asta

oricum am avut conflicte mai grave doar cu 2-3 useri,


PS. mi se pare cel mai injositor posibil cand un om te injura de familie, consider acel om un NIMIC

Nightwish
6th November 2007, 16:33
Duba a cautat-o cu lumanarea si intr-un final a gasit ce cauta :)
Offtopic: ce i-ati facut lui delaparis si de ce nu apare banul lui la rubrica avertismente? Inteleg ca si un mod poate lua ban insa normal ar fi sa stim si de ce...

Kainsashiki
6th November 2007, 16:38
e ziua portilor deschise, userii dicteaza sanctiuni moderatorilor:D se pare ca delaparis n-a fost iubit.....:no:

Hard
6th November 2007, 16:45
Nightwishh ,ai si tu dreptul sa banezi un moderator . Pe cine preferi ?:D

Nightwish
6th November 2007, 17:02
Nightwishh ,ai si tu dreptul sa banezi un moderator . Pe cine preferi ?:D

Asa, si unde sa postez " favoritul" :D ?

Bumbescu
6th November 2007, 17:24
ha ha....iar incepe show-ul:D

Tyler Durden
6th November 2007, 17:30
mesaje s-au dat si de-o parte si de alta

nu mai scoatem acum arhivele, dar imi aduc bine aminte ca tot timpul ma provocai in postari

eu nu m-am luat niciodata de cineva aiurea pe forumul asta

oricum am avut conflicte mai grave doar cu 2-3 useri,


PS. mi se pare cel mai injositor posibil cand un om te injura de familie, consider acel om un NIMIC

coane, eu am tot incercat sa te evit si asta o sa fac in continuare. asa e, jignirile au venit din ambele parti si pentru mine treaba aia e un capitol incheiat. te-as fi ignorat in continuare daca lupul moralist de Jerry nu ar fi adus in discutie problema. am vrut totusi sa-i raspund lui Jerry care acum ceva vreme ,,intreba cica de maica-mea" in felul urmator:Pyler murstrtder: si eu o urasc pe m***, ca nu mi-o *** bine., e usor de ghicit ce se afla in spatele acelor puncte.

Bumbescu
6th November 2007, 17:35
subtireanu.....

Hard
6th November 2007, 17:52
e devreme inca:D

SAMM
6th November 2007, 17:54
coane, eu am tot incercat sa te evit si asta o sa fac in continuare. asa e, jignirile au venit din ambele parti si pentru mine treaba aia e un capitol incheiat. te-as fi ignorat in continuare daca lupul moralist de Jerry nu ar fi adus in discutie problema. .

ok, am observat ca nu ti-ai mai dat cu parerea la posturile mele, si sper sa nu o mai faci nici de-acum inainte

am dat reply doar pt ca am fost introdus intr-o discutie fara vointa mea

Ulysses
6th November 2007, 18:14
e ziua portilor deschise, userii dicteaza sanctiuni moderatorilor:D se pare ca delaparis n-a fost iubit.....:no:

fa un thread diablo , sa vedem ce iese :D cred ca toata lumea ar fi curioasa care-i cel mai iubit sau mai urat moderator:rolleyes:

Tyler Durden
6th November 2007, 18:16
Ulysses, tot nu l-ai uitat pe Balaci? :D

Ulysses
6th November 2007, 18:33
aaaa, sunt pasnic si numa' bun de pus la rana ...atata timp cat nu ma calca nimeni pe bataturi...altminteri, am o gura mare ca leul din nemeea:D

dar tu pe duba? :)

Tyler Durden
6th November 2007, 18:37
ai o gura mare si o voce de stentor. :D

eu nu pot sa iert Ulysses, il las pe Bunul Dumnezeu sa se ocupe cu aspectul asta.

YoYoyOi
6th November 2007, 18:39
il las pe Bunul Dumnezeu sa se ocupe cu aspectul asta.

m-am ocupat deja de problema :cool:

Tyler Durden
6th November 2007, 18:48
Stimata d-na Dumnezeu, din cate stiu unul din atributele divinitatii este si omniscienta, asa ca o sa va intreb: cand mai viziteaza venerabilul Duba Ols-ul, ca deja mi-e ,,dor" de el? :D

Nightwish
6th November 2007, 18:53
m-am ocupat deja de problema :cool:
OMG?!?!?
Tu erai? :D

YoYoyOi
6th November 2007, 18:54
ma tailar nu stiu cand intra, dar sunt pe faza, ca abia astept momentul sa-ti sara balamalele :evil:

Tyler Durden
6th November 2007, 19:01
pai Yoyo, inseamna ca tu nu esti D-zeul ala descris in Noul Testament, ci mai degraba cel din Vechiul Testament, vindicativ si necrutator cu oamenii. :D

YoYoyOi
6th November 2007, 19:02
io-s ala de azi mai :D

cum Dumnezeul francez are o problema rosie la ora asta, singurul Dumnezeu de serviciu sunt eu :limba:

Tyler Durden
6th November 2007, 19:04
pai daca tu esti Dumnezeul de serviciu, inseamna ca eu sunt suspectul de serviciu. :D
se pare ca sunt nevoit sa fac urmatorul anunt: pierdut Duba, o declar nula. :D

YoYoyOi
6th November 2007, 19:13
:cry: :cry: :cry:

vorbestu cu sectoristul, te rog :happy

Balaci
6th November 2007, 21:40
Ce se intampla aici?:thinkso:

YoYoyOi
6th November 2007, 22:08
pinguineala :D

Duba
7th November 2007, 17:22
ma tailar nu stiu cand intra, dar sunt pe faza, ca abia astept momentul sa-ti sara balamalele :evil:
Trebuia sa-ti sara balamalele cand si-a bagat instrumentul in mama lui Apparte, apoi in mama. Dar tu l-ai lasat pe derbedeu sa-si faca in continuare de cap, in loc sa-l banezi cum se impunea. Pai daca atunci cand se injura de mama nu esti banat, atunci cand?

YoYoyOi
7th November 2007, 17:55
Duba, ti-am explicat care a fost rationamentul sanctionarii tale. Ce s-a intamplat dupa discutia noastra nu ma mai priveste pentru ca au intervenit altii :rolleyes:

Am mai spus-o si o repet. Trebuia sa luati ban amandoi. Dar eu nu merg pe ideea banarii oamenilor la prima greseala. De aceea sunt sanctiunile facute in functie de gravitatea problemei. Daca prin sanctionare nu se poate opri userul intervine banarea. Nu asa, din prima.
Sper ca m-ai inteles, macar acum.

Datenshi
7th November 2007, 20:15
Si ar trebui sa-ti schimbi si semnatura. :rolleyes: