PDA

View Full Version : Etapa 15: FC POLI IASI – GLORIA BISTRITA



delaparis
4th November 2007, 22:33
FC POLI IASI – CF GLORIA 1922 BISTRITA
VINERI, 09 NOIEMBRIE 2007
TELESPORT ora 19.30

dannyreddog
5th November 2007, 00:02
Ar cam trebui sa bata si Poli Iasi pe cineva,iar Bistrita lui Sabau nu se simte prea bine in ultimul timp..meci de 1

lucian_iasi
5th November 2007, 16:33
VICTORIE OBLIGATORIE...orice alt rezultat este exclus...nu mai avem voie sa facem pasi gresiti.Cel putin acasa trebuie punctaj maxim pana la finalul turului.

vexxxu
5th November 2007, 16:34
Ar cam trebui sa bata si Poli Iasi pe cineva,iar Bistrita lui Sabau nu se simte prea bine in ultimul timp..meci de 1Sa te-auda Dumnezeu ... Bistrita cred ca este una din cele mai incomode ekipe si mereu ne-au luat puncte in Copou...la forma in care se afla jucatorii nostri tare mi-e frica sa nu ne scufundam si mai tare ....:(

Leo
5th November 2007, 17:22
1 solist

luciano_1644
5th November 2007, 18:43
x2.Iasiul va juca la matineu de la anul.

pif
5th November 2007, 19:39
x2.Iasiul va juca la matineu de la anul.
Daca poli va castiga vor avea acelasi numar de puncte ca si voi pt ca oricat de obosita ar fii steaua tot nu cred ca veti scoate puncte in ghencea daca jucati acasa poate dar asa mai greu.Mai bine va vedeti voi de echipa voastra care se bate tot la retrogradare lasa pe alti cu problemele lor, poate ai dreptate dar mai bine sa iti vezi de echipa ta sa ramana in liga 1 si nu de alte echipe.

luciano_1644
5th November 2007, 19:46
Daca poli va castiga vor avea acelasi numar de puncte ca si voi pt ca oricat de obosita ar fii steaua tot nu cred ca veti scoate puncte in ghencea daca jucati acasa poate dar asa mai greu.Mai bine va vedeti voi de echipa voastra care se bate tot la retrogradare lasa pe alti cu problemele lor, poate ai dreptate dar mai bine sa iti vezi de echipa ta sa ramana in liga 1 si nu de alte echipe.


Pronosticurile raman...X2! Iasiul in liga secunda din vara...:ok:

pif
5th November 2007, 20:08
Pronosticurile raman...X2! Iasiul in liga secunda din vara...:ok:
Ok man cum zici tu dar daca se intampla sa fie 1 la meciul POLI-G.Bistrita numai scrii pe forum onlinesport cel putin pana la sfarsitul anului iar daca se intampla sa fie x2 la voi face si eu la fel si in cazul in care va fii alt rezultat decat 1 in meciul steaua -U.Craiova nu sunt stelist nu tin cu oile daca ar fii o echipa in bucuresti pt care as avea o anumita simpatie aceea ar fii RAPID.Ce zici risti?

luciano_1644
5th November 2007, 20:14
Ok man cum zici tu dar daca se intampla sa fie 1 la meciul POLI-G.Bistrita numai scrii pe forum onlinesport cel putin pana la sfarsitul anului iar daca se intampla sa fie x2 la voi face si eu la fel si in cazul in care va fii alt rezultat decat 1 in meciul steaua -U.Craiova nu sunt stelist nu tin cu oile daca ar fii o echipa in bucuresti pt care as avea o anumita simpatie aceea ar fii RAPID.Ce zici risti?

Tu nu ai inteles... Eu nu am nimic cu Iasiul,insa nu aveti bani,iar fara bani e greu sa ai echipa.Nu zic ca va fi x2 ptr ca-mi doresc asta,ci ptr ca Bistrita are echipa mai buna,iar voi aveti o echipa decimata de accidentari,iar cei care joaca nu sunt motivati,deoarece nu sunt platiti...Iar despre faptul ca Poli va retrograda ce sa iti spun...? Uita-te la clasament si gandeste-te ca mai aveti de primit si Timisoara in aceasta iarna...

pif
6th November 2007, 11:08
Tu nu ai inteles... Eu nu am nimic cu Iasiul,insa nu aveti bani,iar fara bani e greu sa ai echipa.Nu zic ca va fi x2 ptr ca-mi doresc asta,ci ptr ca Bistrita are echipa mai buna,iar voi aveti o echipa decimata de accidentari,iar cei care joaca nu sunt motivati,deoarece nu sunt platiti...Iar despre faptul ca Poli va retrograda ce sa iti spun...? Uita-te la clasament si gandeste-te ca mai aveti de primit si Timisoara in aceasta iarna...
Ok man am inteles pronosticul e pronostic nu neaparat trebuie sa fie cum ai zis.
In ce priveste motivatia si lipsa banilor ai dreptate .Cine e Timisoara sa ne fie asa frica chiar daca vor veni la Iasi in miniretur voi ati castigat si chiar cu un om in minus deci orice e posibil cand se joaca in copou.
Cred ca voi paria 1000 de lei pe 1 solisti la meciul lui poli cu Bistrita desi nu e o cota prea mare am sanse sa imi dublez suma pariata. Bistrita fara coroian(multumim Bornescu:) ) e mai slabuta iar POLI e in foame de puncte si joaca acasa un eventual x sau 2 inseamna 100% plecare lui POPA ceea ar fi bine sau rau inca nu sunt sigur daca fara POPA va fi mai bine.Forta Alb Albastri.

paul30
6th November 2007, 12:02
Cred ca frica de divizia B le va da un plus de forta celor de la Poli Iasi deci 1

marc_basten
9th November 2007, 08:50
Cred ca frica de divizia B le va da un plus de forta celor de la Poli Iasi deci 1

True!

DanielAndrei
9th November 2007, 12:59
azi trebuie sa castigam!!! de cazut nu stiu daca vom cadea, va veni pauza de iarna si atunci cu siguranta vor fi schimbari masive...sa speram ca pe toate planurile

riva
9th November 2007, 16:36
Gloria va profita de `martoagele` lui Popa si va castiga! dar nici un egal n-ar fi rau!
P.S. sunt foarte surprins de pronosticuri... cu 3 ore inainte de meci 9 au zis ca bate iasiul si gloria 10!

riva
9th November 2007, 16:39
[/QUOTE]Cred ca voi paria 1000 de lei pe 1 solisti la meciul lui poli cu Bistrita desi nu e o cota prea mare am sanse sa imi dublez suma pariata. Bistrita fara coroian(multumim Bornescu:) ) e mai slabuta iar POLI e in foame de puncte si joaca acasa un eventual x sau 2 inseamna 100% plecare lui POPA ceea ar fi bine sau rau inca nu sunt sigur daca fara POPA va fi mai bine.Forta Alb Albastri.[/QUOTE]

Nu-i buna nici in gluma faza cu Bornescu :headbang:

pif
9th November 2007, 16:46
Pai asta era o gluma faza cu bornescu ,trebuia sa ramana suspendat 6 etape nu doar 1 dar traim in Romania si doar la noi e chiar normal ce se intampla la comisi.
Am castig 218 lei daca bate Poli si sper sa fie asa .Coroian era si este un foarte important la bistrita dar nici Tilinca nu e rau ,Gloria poate sa castige la Iasi dar depinde foarte mult de cum joaca Poli.Am plecat la meci FORTZA POLI

Ferko
9th November 2007, 16:57
Bate Gloria !

BBB
9th November 2007, 20:22
Interesant ...1-0 la pauza. Vede cineva meciul la TV? Se joaca pe bune? Ca la scorul asta ma mir!

pif
9th November 2007, 22:14
Am castigat ce bine e cand iti dublezi suma pariata.FORTZA POLI.Am fost la meci gloria a jucat la fel ca in meciul cu ceahlaul iar victoria lui POLI e meritata cred eu.

tu26dor
9th November 2007, 22:43
bravo iasul pt o victorie meritata.era si cazul

codrind
9th November 2007, 23:01
Interesant ...1-0 la pauza. Vede cineva meciul la TV? Se joaca pe bune? Ca la scorul asta ma mir!

Dar la voi, în Cluj, nu se prinde Telesportul??
Ai fi putut și tu să-l vezi LIVE pe site-ul lor!!!
Și poate atunci emiteai niște păreri mai pertinente!!
Așa e unii mai :ciocan:

Meciul a fost greu, dar victoria MERITATĂ! :yeah:

luci99
9th November 2007, 23:28
Era Clar! blat!!!!!!!!! SI VICTORIE MERITATA!

vexxxu
10th November 2007, 09:28
Era Clar! blat!!!!!!!!! SI VICTORIE MERITATA!Iasu' n-are bani sa treaca strada. Ar mai fi o varianta ,dar noi deja am jucat acasa cu Dinamo si Rapid :ok:. Sa dam astea 3 puncte Stelei la primavara?..e cam de bataie lunga:(. CFR-u ? :rolleyes:ne iau punctele de pe teren propriu oricum ,pe merit,valoare si joc ...deci ..:(

six
11th November 2007, 08:56
Era Clar! blat!!!!!!!!! SI VICTORIE MERITATA! :shocked:.....rezulta din text.....victorie blatuita :D......parca o stat iasu' mai bine in teren,parerea mea :ok: