PDA

View Full Version : Etapa 14: Oțelul Galați - Gloria Buzău



delaparis
1st November 2007, 23:53
Sâmbătă, 3 noiembrie
Oțelul Galați - Gloria Buzău,
Național TV, ora 14:00;

paul30
2nd November 2007, 08:37
Posibil sa fie prima victorie a Otelului dupa multe etape.

Marius.B
2nd November 2007, 08:59
Mai informeaza-te si apoi posteaza despre echipe pe care nu le cunosti.
Meci foarte greu pentru noi ,sper sa inscriem cu un gol mai mult decat adversarul.

Cristian
2nd November 2007, 09:01
Posibil sa fie prima victorie a Otelului dupa multe etape.

De o etapa nu am castigat ma... care-s alea multe etape ??

six
2nd November 2007, 15:33
scurt 2-1.....din care auto gol "spaima sticlelor de vin" :D

luciano_1644
2nd November 2007, 20:21
Bate Otelul,desi trece prin momente nefaste echipa lui Grigoras se va impune,este echipa mai buna...

Leo
2nd November 2007, 20:59
daca nici pe astia nu-i bate Otelu , atunci ................ la revedere in b

STEEL
2nd November 2007, 21:02
N-avem voie sa gresim, meci greu dar sigur castigam.

Hard
2nd November 2007, 21:58
Daca Otelul joaca precum etapa trecuta,va castiga cu siguranta.

Ferdininho
2nd November 2007, 22:18
Gloria B (nu vine de la Buzau)....de la Liga B sau ma rog a II-a.

Gontel
2nd November 2007, 22:27
Victorie fara probleme pt Otelul, cu multe goluri, un 3-1 sau 4-1

mateiasi
3rd November 2007, 01:03
Daca Otelul joaca precum etapa trecuta,va castiga cu siguranta.
Doamne, fereste !:no: In Ghencea am jucat foarte slab, nu am avut decat vreo 3 ocazii (golul lui Szekely nu-l pun la socoteala, a rezultat dintr-o executie de exceptie, si nu din vreo faza inchegata de atac), la mijloc rar s-au legat mai mult de 3 pase, iar apararea n-a facut decat sa bubuie mingile la intamplare. Sper sa vedem altceva maine...

SORINULTRA
3rd November 2007, 10:09
la fel ca si cu oltenii batem dar o sa fie f greu

LazioRoma
3rd November 2007, 14:03
2 solist otelu e rupta in gura

Ciprica
3rd November 2007, 14:23
Sa ma pis pe National TV!!!!!!!!!!! niste jigodii incompetente. Sa transmita dracului cu telefonu, ca se vede mai bine decat cu camerele lor vraiste, si fara sonor, ca au cei mai poenibili comentatori!!!!!!!!!!!!!. In plus, MERDA LAZIO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dati-mi avertismente, bann-uri, ce vreti voi, da, astia tot niste nesimtiti sunt...... Sper sa piarda drepturile d televizare.

Charon
3rd November 2007, 15:02
se pare ca satelitul castiga mai clar decat a facut-o steaua!:happy
cea mai varza aparare din prima liga!:(

Charon
3rd November 2007, 15:21
Macelul continua, 0-3!

danpuric78
3rd November 2007, 15:21
Asatia de la Galati - nu mai are rost sa vorbim. POate se sesiizeaza vreun sclav de la Liga.
Chiar nu mai vad de ce ar mai plictisi lumea pana la finalul campionatului.
Retrageti-va dreaq de acuma, astioa de la Otelul.

Charon
3rd November 2007, 15:23
mama ranitilor,echipa Otelul!
ai nevoie de golaveraj?
hai la noi!

Vlad
3rd November 2007, 15:25
Vai cum o ia pe coaja Otelul, mai rau ca de la Steaua... ambulanta!

Cristian
3rd November 2007, 15:27
Ce sa le ceri de la niste jucatori mercenari...??? ce au uitat cum sa joace.

*Coco*
3rd November 2007, 15:27
Oare cata lume mai e pe stadion?!?!?!?

Cristian
3rd November 2007, 15:32
Erau vreo 3000... peluzele canta...

Hard
3rd November 2007, 15:37
Pacat de suporterii adevarati ai aceste echipe,in rest...,daca in pauza competitionala nu se face nimic,voi zice la finalul campionatului R.I.P Otelul .

katalinkostel
3rd November 2007, 15:37
Erau vreo 3000... peluzele canta...Ce dracu sa cante...??? poate doar prohodul....Fotbalisti de muzica usoara.......:rosu::rosu::rosu:

katalinkostel
3rd November 2007, 15:41
Mai mare umilinta ca asta nu cred ca o sa mai fie vreodata la Galati.O echipa de amatori.Puteti sa puneti doua nocturne una peste alta ca eu personal ,nu mai vin la stadion...pe bune sunt hipertensiv.....:groggy::groggy::groggy:

Cum a jucat golgheterul nostru Jula,ca eu nu am vazut meciul.......??????:happy:happy:happy

Ciprica
3rd November 2007, 15:52
a dat 2 goluri....

Hard
3rd November 2007, 15:52
katalincostel,incearca sa iti spui punctul de vedere intr-un singur post.Eventual foloseste optiunea Edit din partea dreapta jos al fiecarui post de al tau. :ok:

Cristian
3rd November 2007, 16:02
Mai mare umilinta ca asta nu cred ca o sa mai fie vreodata la Galati.O echipa de amatori.Puteti sa puneti doua nocturne una peste alta ca eu personal ,nu mai vin la stadion...pe bune sunt hipertensiv.....:groggy::groggy::groggy:


Si crezi ca daca "strigi" aici se rezolva vreo ceva ???? Intr-un mod cat de cat civilizat nu poti sa te exprimi ???
Crezi ca eu nu sunt suparat ca avem o echipa de MERCENARI ????:rosu:

bada_otelul
3rd November 2007, 16:15
astazi pe dreptunghiul verde au defilat 29 de penibili:fetitele de la gloria care au tras de timp in cel mai ordinar hal,fotbalistii(???) nostri care au uitat sa joace fotbal,si panarama ala de central care a reusit sa enerveze pe toata lumea,poate il suna cineva si ii spune ca a arbitrat un meci de fotbal nu de baschet.noi sa fim sanatosi(cam greu in conditiile astea), Grig sa ramana antrenor, si cel putin jumate de echipa sa isi faca bagajul si sa ne lase.cu atitudinea asta nu o sa retrogradam doar pentru ca sunt cel putin alte 4 echipe mai slabe
p.s. cristi,sa-ti fie rusine,stii tu dc:rosu:

Hard
3rd November 2007, 16:27
a plecat la pauza :cry:
Mai Bada ,dar va fi vreun meci in care luati bataie si tu sa nu comentezi ceva in legatura cu deciziile arbitrului ?:mda: Vad acum meciul in reluare si la Otelul nu se leaga nimic.
Si care sunt alea 4 echipe mai slabe ? Cumva una din ele e si Buzaul ? :cry:
Tribunele au fost din nou goale...

Cristian
3rd November 2007, 16:47
astazi pe dreptunghiul verde au defilat 29 de penibili:fetitele de la gloria care au tras de timp in cel mai ordinar hal,fotbalistii(???) nostri care au uitat sa joace fotbal,si panarama ala de central care a reusit sa enerveze pe toata lumea,poate il suna cineva si ii spune ca a arbitrat un meci de fotbal nu de baschet.noi sa fim sanatosi(cam greu in conditiile astea), Grig sa ramana antrenor, si cel putin jumate de echipa sa isi faca bagajul si sa ne lase.cu atitudinea asta nu o sa retrogradam doar pentru ca sunt cel putin alte 4 echipe mai slabe
p.s. cristi,sa-ti fie rusine,stii tu dc:rosu:


Mda, ce sa vad ma Ioane ??? Circ ? Daca vroiam sa vad circ ma duceam la circ...:headbang:

cryrad1975
3rd November 2007, 16:47
a plecat la pauza :cry:
Mai Bada ,dar va fi vreun meci in care luati bataie si tu sa nu comentezi ceva in legatura cu deciziile arbitrului ?:mda: Vad acum meciul in reluare si la Otelul nu se leaga nimic.
Si care sunt alea 4 echipe mai slabe ? Cumva una din ele e si Buzaul ? :cry:
Tribunele au fost din nou goale...

da, buzaul e printre ele, chiar daca ne-au batut e o echipa foarte slaba, asta e, am pierdut si pt ca am luat gol in min 1, si pt ca GRig a jucat cu 0 fundasi in primul 11.Silviu Ilie, Sergiu Costin, Sarghi, Gado, apoi am trecut la sistemul cu 3 fundasi centrali, Costin, Sarghi, Semeghin, faliment total, in timp ce singurul fundas central de meserie , Nogo a stat pe banca.nu poti juca cu mijlocasi reprofilati in toata linia de fund.

Universal
3rd November 2007, 16:51
Pacat, atat pot spune, Otelul merita mai mult .

Cra10veanu
3rd November 2007, 16:55
ba otelarilor, ce :drak: se intampla cu voi ?
daca nu luati 4-5 fundasi la iarna, B-u scrie pe voi

bada_otelul
3rd November 2007, 16:56
a plecat la pauza :cry:
Mai Bada ,dar va fi vreun meci in care luati bataie si tu sa nu comentezi ceva in legatura cu deciziile arbitrului ?:mda: Vad acum meciul in reluare si la Otelul nu se leaga nimic.
Si care sunt alea 4 echipe mai slabe ? Cumva una din ele e si Buzaul ? :cry:
Tribunele au fost din nou goale...

sebastiane,uita-te cu atentie,am zis ca a enervat pe toata lumea,ca a arbitrat ca la baschet,nu ca din cauza lui am pierdut sau ca ar fi influentat rezultatul.nu mai spun care-s alea 4 ca dupa aia sar suporterii lor(acolo unde e cazul)
problema noastra e nu ca sunt slabi jucatorii ci ca trateaza fotbalul la misto:rosu:

*Coco*
3rd November 2007, 16:57
Echipele pe care le vedeam retrogradate la inceputul sezonului Buzau,Mioveni,Ceahlaul se descurca destul de bine si echipele cu pretentii la prima jumatatea a clasamentului au ajuns sa se bata pentru retrogradare.Najpa rau...

cryrad1975
3rd November 2007, 16:58
sebastiane,uita-te cu atentie,am zis ca a enervat pe toata lumea,ca a arbitrat ca la baschet,nu ca din cauza lui am pierdut sau ca ar fi influentat rezultatul.nu mai spun care-s alea 4 ca dupa aia sar suporterii lor(acolo unde e cazul)
problema noastra e nu ca sunt slabi jucatorii ci ca trateaza fotbalul la misto:rosu:

asha e, foarte slab arbitrul, a intrerupt meciul aiurea de tot, orice atingere dadea fault, un fricos arbitrul, nici vorba de penalty la jula, dar a fluierat si vreo cateva inventiii impotriva noastra....buzaul a meritat victoria, mergem inainte :)

Cristian
3rd November 2007, 17:04
ba otelarilor, ce :drak: se intampla cu voi ?
daca nu luati 4-5 fundasi la iarna, B-u scrie pe voi

Nu ca la voi ar scrie altceva :D

Cra10veanu
3rd November 2007, 17:07
crede-ma ca sint la curent cu ce e si pe la noi ;) dar aci e vorba de voi, voi cu care face golaveraj toata lumea, n-o spun sa va intarat, dar aveti (n-aveti) aparare...varza. bafta in continuare

bada_otelul
3rd November 2007, 17:12
crede-ma ca sint la curent cu ce e si pe la noi ;) dar aci e vorba de voi, voi cu care face golaveraj toata lumea, n-o spun sa va intarat, dar aveti (n-aveti) aparare...varza. bafta in continuare

avem un singur fundas,Jelev,din pacate nu poate tine locul si celorlalti 3 fundasi si portarului.in iarna oricum s-au anuntat de ceva vreme schimbari majore.
iar celor care au "emotii"(a se citi dorinte bolnave) dati-mi voie sa va linistesc:nu va retrograda Otelul oricat ati vrea voi!

danpuric78
3rd November 2007, 17:17
avem un singur fundas,Jelev,din pacate nu poate tine locul si celorlalti 3 fundasi si portarului.in iarna oricum s-au anuntat de ceva vreme schimbari majore.
iar celor care au "emotii"(a se citi dorinte bolnave) dati-mi voie sa va linistesc:nu va retrograda Otelul oricat ati vrea voi!

probabil ca nu. cooperativa inca n-a murit. va descurcati voi cumva. Singura diferenta e ca n-o sa mai fiti fara griji ca in vremurile bune.

De altfel, la cat de gaurita e apararea otelului si cat de slab joaca e greu sa-ti dai seama, insa eu am o banuiala, ma rog e posibil, ca meciul cu buzaul sa fie un transfer de puncte.
POate ca etapa viitoare le vor lua de pe undeva.
In fine, e greu de zis cu siguranta, doar o banuiala.

SORINULTRA
3rd November 2007, 17:20
nu zic nimic

resita
3rd November 2007, 17:22
cum dracu de a castigat buzau :thinkso::thinkso::thinkso:

YoYoyOi
3rd November 2007, 17:23
:shocked:

nu-mi vine sa cred... cum dracu au castigat aia ma?
s-a terminat meciul?

DinamoBoy
3rd November 2007, 17:30
cat s-a terminat?era vreo 3-0 ultima data :D

SORINULTRA
3rd November 2007, 17:31
sa jucat la 2

ReD_Devil
3rd November 2007, 17:32
:o:deci ... nu va retrograda otelul stati voi linistiti ....nu tre sa sarim in aer acum ... altii pierd cate 6,7 meciuri consecutive(vezi craiova,pandurii)....sa nu ne hazardam...potential este s-a vazut de atatea ori...echipa valoroasa avem...insa la capitotul psihic...e la pamant...avem nevoie urgenta de psihologi la echipa:ok:

eSteven
3rd November 2007, 17:34
probabil ca nu. cooperativa inca n-a murit. va descurcati voi cumva. Singura diferenta e ca n-o sa mai fiti fara griji ca in vremurile bune.

De altfel, la cat de gaurita e apararea otelului si cat de slab joaca e greu sa-ti dai seama, insa eu am o banuiala, ma rog e posibil, ca meciul cu buzaul sa fie un transfer de puncte.
POate ca etapa viitoare le vor lua de pe undeva.
In fine, e greu de zis cu siguranta, doar o banuiala.

Am si eu o rugaminte.. poti sa explici la ce te referi exact cand folosesti cuvantul "cooperativa"? Sunt curios care e rationamentul.

De ce Otelul ar risca si ar vinde puncte acum? De ce nu ar face-o in retur? Care e logica tampita pentru care sa vinzi un meci riscant acum.. cand nici nu esti sigur de situatia ta si nu ai face-o cand ai sanse mici in a deveni "lanterna rosie". Dar daca e adevarat... si banuiala ta ar fi reala.. le doresc tuturor oficialilor de la otelul sa ajunga "vicecampioni la ruleta ruseasca!"

unikt
3rd November 2007, 17:36
asha e, foarte slab arbitrul, a intrerupt meciul aiurea de tot, orice atingere dadea fault, un fricos arbitrul, nici vorba de penalty la jula, dar a fluierat si vreo cateva inventiii impotriva noastra....buzaul a meritat victoria, mergem inainte :)

Am stat la poarta dinspre Peluza Sud si iti pot garanta 100% ca Jula a fost luat in brate de adversar.Arbitrul a procedat corect dictand 11m.

optifight
3rd November 2007, 17:48
Blat ,blat blat ,umbla ciobanu la butoane.Nu se poate sa joace Galatiu asa rau.:no::no::no:

LazioRoma
3rd November 2007, 17:54
Mai mare umilinta ca asta nu cred ca o sa mai fie vreodata la Galati.O echipa de amatori.Puteti sa puneti doua nocturne una peste alta ca eu personal ,nu mai vin la stadion...pe bune sunt hipertensiv.....:groggy::groggy::groggy:

Cum a jucat golgheterul nostru Jula,ca eu nu am vazut meciul.......??????:happy:happy:happy

Voi sunteti o ummilinta pt Liga I cea mai mare .. in divizia D .. nush daca aveti un loc !

six
3rd November 2007, 17:58
Blat ,blat blat ,umbla ciobanu la butoane.Nu se poate sa joace Galatiu asa rau.:no::no::no: :shocked::shocked::shocked:

bada_otelul
3rd November 2007, 18:13
Blat ,blat blat ,umbla ciobanu la butoane.Nu se poate sa joace Galatiu asa rau.:no::no::no:

bun,si care ar fi scopul?sa retrogradam noi si sa scape ei?sa fim seriosi,daca a fost aranjat ceva a fost direct cu unii jucatori,nu era nebun stan sa doneze puncte in conditiile astea.dar in proportie de 80% delasarea este motivul pentru care joaca echipa asa.multi stiu ca vor pleca in iarna,multi titulari,nu doar rezerve!ii doare-n cot de ce se intampla mai departe cu Otelul.sa nu uitam,exact aceeasi jucatori(minus vatca plus kouha si Jelev) au terminat pe 5 anul trecut si acelasi lot l-am avut cand i-am eliminat pe turci!forma asta proasta tine de mai multe luni,cam de dupa eliminarea din cupa uefa.singurele meciuri castigate fara probleme de la returul cu loko incoace au fost cel cu mioveni(3-1) si chiajna in cupa(6-0).nu este doar o intamplare,a devenit obisnuita pentru ei sa trateze fotbalul cu "hai sictir".pacat ca din cauza atitudinii unora sufera toti

bada_otelul
3rd November 2007, 18:14
probabil ca nu. cooperativa inca n-a murit. va descurcati voi cumva. Singura diferenta e ca n-o sa mai fiti fara griji ca in vremurile bune.

De altfel, la cat de gaurita e apararea otelului si cat de slab joaca e greu sa-ti dai seama, insa eu am o banuiala, ma rog e posibil, ca meciul cu buzaul sa fie un transfer de puncte.
POate ca etapa viitoare le vor lua de pe undeva.
In fine, e greu de zis cu siguranta, doar o banuiala.

sa mori tu!...cel putin eu asa sper.

katalinkostel
3rd November 2007, 18:15
:o:deci ... nu va retrograda otelul stati voi linistiti ....nu tre sa sarim in aer acum ... altii pierd cate 6,7 meciuri consecutive(vezi craiova,pandurii)....sa nu ne hazardam...potential este s-a vazut de atatea ori...echipa valoroasa avem...insa la capitotul psihic...e la pamant...avem nevoie urgenta de psihologi la echipa:ok:Vezi sa nu cazi din pat sa te ranesti la puta.....:happy:happy:happy

Zauri
3rd November 2007, 18:15
Se aude ca Stan vrea sa candideze pentru primarie.E adevarat??:happyOricum surprinzator rezultat.Sa cereti jucatorilor sa plece la un meci doua mai slabe nu prea e corect.Cand ati batut Trabzonu doreati sa le ridicati statui...Acum...:confused:

bada_otelul
3rd November 2007, 18:16
Voi sunteti o ummilinta pt Liga I cea mai mare .. in divizia D .. nush daca aveti un loc !

astept cu nerabdare momentul in care vei fi capabil sa enunti macar o fraza coerenta.pana atunci am pus sampania la rece dar tare mi-e ca o sa mor de batranete asteptand momentul...

katalinkostel
3rd November 2007, 18:17
katalincostel,incearca sa iti spui punctul de vedere intr-un singur post.Eventual foloseste optiunea Edit din partea dreapta jos al fiecarui post de al tau. :ok:OKOKOKOKOK.......:yeah:

katalinkostel
3rd November 2007, 18:19
Si crezi ca daca "strigi" aici se rezolva vreo ceva ???? Intr-un mod cat de cat civilizat nu poti sa te exprimi ???
Crezi ca eu nu sunt suparat ca avem o echipa de MERCENARI ????:rosu:Ce crezi tu ca am spus eu necivilizat in tot comentariul meu???????:(

bada_otelul
3rd November 2007, 18:22
Se aude ca Stan vrea sa candideze pentru primarie.E adevarat??:happyOricum surprinzator rezultat.Sa cereti jucatorilor sa plece la un meci doua mai slabe nu prea e corect.Cand ati batut Trabzonu doreati sa le ridicati statui...Acum...:confused:

daca ai vedea realizarile actualului primar ai intelege de ce pana si Stan ar avea mai multe voturi de la cei care iubesc sportul...
intr-adevar,nu trebuie "spanzurati" jucatorii dupa un meci mai slab dar nici nu-i poti forta sa ramana cand e clar ca unii chiar nu mai vor(un ex elocvent este brujan,care doreste sa se retraga de la bv si nu mai vrea sa continue,dar e valabil si pentru altii).oricum ei sunt la al n-lea meci slab facut,chiar si victoriile cu u cluj si craiova au fost neconcludente si obtinute dupa multe chinuri,spre final.le multumim pentru ca au realizat ceva la Galati si le uram succes in continuare

dede
3rd November 2007, 18:25
a castigat gloria? :shocked: echipa tare... :happy

Cristian
3rd November 2007, 18:31
a castigat gloria? :shocked: echipa tare... :happy

Asa am zis si eu dupa U Cluj - steaua 2-1 :evil:

danpuric78
3rd November 2007, 18:35
Am si eu o rugaminte.. poti sa explici la ce te referi exact cand folosesti cuvantul "cooperativa"? Sunt curios care e rationamentul.

De ce Otelul ar risca si ar vinde puncte acum? De ce nu ar face-o in retur? Care e logica tampita pentru care sa vinzi un meci riscant acum.. cand nici nu esti sigur de situatia ta si nu ai face-o cand ai sanse mici in a deveni "lanterna rosie". Dar daca e adevarat... si banuiala ta ar fi reala.. le doresc tuturor oficialilor de la otelul sa ajunga "vicecampioni la ruleta ruseasca!"

Am zis ca e doar o banuiala. Ma gandesc la evolutia scorului, si la adversarul pe care l-a avut otelul.
La faptul ca s-au intalnit unul din atacurile bune, (otelul), cu o echipa care ia cam 3-4 in deplasare.
N-am zis ca otelul a vandut puncte, ci doar ca e posibil sa se fi aplicat algoritmul - da-i puncte lui X, ca le iei tu de la Y. Metoda n-a mai fost vizibila in ultima vreme, insa n-a disparut cu totul.
Nu cred ca cei de la otelul au uitat-o asa de repede.

repet, e doar o posibilitate, o varianta, nu o certitudine.

Marius.B
3rd November 2007, 20:06
Deci daca noi pana la finalul sezonului reusim sa luam puncte din deplasare inseamna ca acel meci a fost strategic?

danpuric78
3rd November 2007, 20:51
Deci daca noi pana la finalul sezonului reusim sa luam puncte din deplasare inseamna ca acel meci a fost strategic?

NU nunu. Am zis doar ca e posibil ca in urmatoarele 2-3 etape otelul sa ia de pe undeva punctele pierdute azi, in varianta in care a fost o strategie.
E doar o varianta, o supozitie.

six
4th November 2007, 09:24
se pare ca satelitul castiga mai clar decat a facut-o steaua!:happy
cea mai varza aparare din prima liga!:( ......cam ai dreptate.....:)

megastar
4th November 2007, 12:42
Se aude ca Stan vrea sa candideze pentru primarie.E adevarat??:happyOricum surprinzator rezultat.Sa cereti jucatorilor sa plece la un meci doua mai slabe nu prea e corect.Cand ati batut Trabzonu doreati sa le ridicati statui...Acum...:confused:


Aici gresesti.Eu la munca daca fac ceva bun sunt apreciat,primesc prima.Iar daca peste cateva saptamani fac greseli care duc firma in stare de faliment, ma iarta cineva? Echipa Otelul o vom sustine mereu, neconditionat, insa jucatorii nu ii poti lasa sa greseasca la infinit. La fiecare meci i-am incurajat, le-am spus nu-i nimic, mergem mai departe.Insa acum a fost dezastrul care a umplut paharul.Aia de la Buzau nu aveau treaba cu fotbalul, trecea ca prin branza printre ei, dadea pase , si astia din fata se jucau cu ocaziile.

kain
4th November 2007, 14:31
Prima victorie din deplasare, aveam incredere in echipa si uite ca m-a rasplatit :D

WOLF_ULTRAS
4th November 2007, 17:00
Voi sunteti o ummilinta pt Liga I cea mai mare .. in divizia D .. nush daca aveti un loc !

Sa mori de ciuda ca tot in Liga I ramanem....nu vezi ca esti o rusine........in mm :mda:....

Dregan
5th November 2007, 08:14
Am intrat in "hora"... Se acum cel mai important meci e la iarna... in perioada de transferuri.

dardar_3
5th November 2007, 11:26
Sa ai in 3 zile doua infrangeri de la Steaua mi-ar fi si rusine sa ies pe strada...:lol:

Cristian
5th November 2007, 11:48
Sa pierzi cu U CLuj si cu Poli Timisoara + ca urmeaza un egal cu Craiova... mi-as baga capu in nisip.

dardar_3
5th November 2007, 11:57
Voi in 14 meciuri n-aveti nici 70% din punctele lui Steaua...:D... Chiar daca am sta 2 etapa tot in spate ati fi...:drak:...


PS: Succes la salvarea de la retrogradare...:evil:

Cristian
5th November 2007, 12:00
Dupa meciul cu Sevilla o sa mai stati ca ati obosit de la atatea infrangeri :cry:
Nu avem nevoie de urarile tale.

dardar_3
5th November 2007, 12:12
Macar noi jucam cu Sevilla ... in timp ce voi va uitati la televizor...:cya:...

Cristian
5th November 2007, 12:13
Da ma uit sa vad cum pierde steaua si sa ma bucur ptr Sevilla. :yeah:

bada_otelul
5th November 2007, 13:29
Sa ai in 3 zile doua infrangeri de la Steaua mi-ar fi si rusine sa ies pe strada...:lol:

tie ar trebui sa-ti fie rusine si numai pentru ca respiri mioara laie,laie bucalaie:rolleyes:

andrei-otelul
5th November 2007, 15:21
au fost 4.500-5000 de spectatori pe stadion si la 0-3 cu buzaul tribunele incurajau echipa(peluzele oricand incurajeaza echipa,orice s-ar intampla)......asta este avem o perioada neagra dar ne revenim noi

dardar_3
5th November 2007, 18:12
tie ar trebui sa-ti fie rusine si numai pentru ca respiri mioara laie,laie bucalaie:rolleyes:

Iar ai lipsit la ora de romana?:rolleyes:

Ca sa revenim on topic, gloria merita sa castige...:D


PS: Portarul vostru numai cate 3 stie sa ia?:drak:

Hard
5th November 2007, 18:17
au fost 4.500-5000 de spectatori pe stadion si la 0-3 cu buzaul tribunele incurajau echipa(peluzele oricand incurajeaza echipa,orice s-ar intampla)......asta este avem o perioada neagra dar ne revenim noi

Salut Jar mancati.


Dardare,lasa-i in pace ca dupa ce ca nu le vine lumea la stadion,o retrogradare mai lipseste...in 2-3 ani ajung ca brailenii ,se duc la Vaslui sa vada Steaua,Dinamo ...:cry:

Cristian
5th November 2007, 20:34
Da ma Hard da steaua apuca macar Intertoto anul asta ? :cry:

bada_otelul
5th November 2007, 21:55
Salut Jar mancati.


Dardare,lasa-i in pace ca dupa ce ca nu le vine lumea la stadion,o retrogradare mai lipseste...in 2-3 ani ajung ca brailenii ,se duc la Vaslui sa vada Steaua,Dinamo ...:cry:

daca ajung steaua/dinamo in b pe cuvant ca merg sa ii vad:happy

megastar
6th November 2007, 08:15
Macar noi jucam cu Sevilla ... in timp ce voi va uitati la televizor...:cya:...


Sigur??? Ca la ultimul meci cu spaniolii va cam uitati cum se joaca ei.

diorin
6th November 2007, 16:01
Macar noi jucam cu Sevilla ... in timp ce voi va uitati la televizor...:cya:...
Este foarte bine sa fii optimist,asta in eventualitatea ca Steaua va juca si ea fotbal.Mai degraba cred ca va face instructie de front Sevillia cu Steaua si cu Lacatus tactica de infanterie,parca il vad pe Neaga numai in salturi si culcat,milogul asta altceva nu stie.
Gigi este antrenor!
Lacatus e de decor!