PDA

View Full Version : Balaci-abuz in serviciu



Ulysses
1st November 2007, 20:46
Este pentru prima data in doi ani de cand postez pe acest forum cand mi se intampla asa ceva : sunt provocat de domnul moderator balaci , ii raspund cu aceeasi moneda si sunt sanctionat !ii comunic acest lucru si imi raspunde pe PM , IN BATAIE DE JOC , ca trebuia sa intorc si celalalt obraz , nu sa-i raspund , de parca ar fi el Dumnezeu :groggy:
dupa o postare a subtilului bumbescu , postez exprimandu-mi opinia in legatura cu ironia textului respectiv .ce credeti? stupoare ! primesc sanctiune PLUS JIGNIREA CA SUNT PUDELUL LUI BUMBESCU!!!!!!!!:rosu::rosu::rosu:
chiar nu-l vede nimeni pe acest moderator cum jigneste userii si apoi se ascunde in spatele functiei care-l protejeaza? adica el imi poate spune ca nu am bun simt ,dar eu daca-i raspund cu aceeasi moneda , fara sa exagerez in nici un fel,imediat ma sanctioneaza!!! ce-i asta? cine-i da dreptul sa se comporte dupa bunul plac fara sa respecte cele mai elementare reguli ale unui forum?

ps recunosc faptul ca m-am mai certat cu cativa useri dar nu te-am intrecut domnule balaci nici pe departe ! sa vedem ce au de spus si altii!

Sergio_D
1st November 2007, 22:27
cine-i da dreptul sa se comporte dupa bunul plac fara sa respecte cele mai elementare reguli ale unui forum?

Dar tie cine iti da dreptul sa te comporti dupa bunul plac, fara sa respecti regulamentul forumului?

Balaci
1st November 2007, 22:30
Ulysses, tocmai mi-am dat demisia ca moderator, astept acceptarea ei, si o sa revin ca user normal. Eu atata iti zic, fereste te din calea mea atunci:evil:

Tyler Durden
1st November 2007, 22:39
Balaci, vrei sa te intorci in popor? :D

Balaci
1st November 2007, 22:42
Ma intorc de unde am plecat:D Si intru tare in Ulysses:D

White Shadow
1st November 2007, 22:43
Se intoarce de unde a plecat pt ca nu a rezistat printre cei tari.....

Tyler Durden
1st November 2007, 22:46
haha, asta e tare...uite cum aflu si eu sfarsit de ce am renuntat sa mai fiu moderator, sunt mult prea slab pentru asta. :happy

Balaci
1st November 2007, 22:46
Da, asa e. Oricum nu as vrea sa fac parte din vreo societate care m-ar accepta ca membru.:rolleyes:

White Shadow
1st November 2007, 22:49
pai normal Tyler..nu e chiar asa de usor sa fii moderaor si sa te mentii ca moderator pt mult timp....trebuie sa stii sa iti pastrezi calmul in multe momente foarte dificile dar uite ca nu toti reusesc acest lucru

El Ciu
1st November 2007, 22:51
Trebuie sa fii simpatizant PD sa rezisti printre moderatori :D

Tyler Durden
1st November 2007, 22:52
uneori calmul asta e un calm suspect, arata mai degraba ca o lipsa de vitalitate decat ca vreun soi de intelepciune.

Ess
1st November 2007, 22:54
haha, asta e tare...uite cum aflu si eu sfarsit de ce am renuntat sa mai fiu moderator, sunt mult prea slab pentru asta. :happy

si tu ai fost "on the other side", drace :happy

balaci> de ce vrei sa renunti la moderare??? sau e secret?

Balaci
1st November 2007, 22:55
Mai anunt inca ceva: incepand din clipa in care nu voi mai fi moderator, nicio lege a forumului nu ma va impiedica sa povestesc ce se petrece pe RA. O sa am o serie de povestiri incitante despre zona "ascunsa" multora. Certuri, schimburi de replici, cine pe cine nu suporta, cine pe cine iubeste:D, toate astea intr-un thread care il va uimi chiar si pe Diablo:D

Tyler Durden
1st November 2007, 22:56
am fost vreo 2 saptamani parca, dar nu regret, asa cunosc ambele ipostaze.

Kainsashiki
1st November 2007, 22:58
balaci, esti slab tata. nu faci fata presiunii, eu te-as exclude din pcr daca am trai acum 20 de ani. dintr-o vorba te-am facut ko :D

ps: poti sa divulgi orice, eu n-am nimic de ascuns, spre deosebire de tine...:)

ps2: daca deschizi acel thread iti vei dovedi inca o data inconfundabilul tau stil comunist, sau asta e democratie, vrei sa faci totul transparent?:D

Balaci
1st November 2007, 23:00
balaci, esti slab tata. nu faci fata presiunii, eu te-as exclude din pcr daca am trai acum 20 de ani

Comunistu' Diablo Comunistu'

Ess
1st November 2007, 23:02
balaci> (...) care diablo e doar sporadic moderator pe ols, adica azi e, maine nu-i, poimaine iar e, etc. :D si ce se petrece pe RA? :D:D:D va caftiti in slash-uri ??? :D

Balaci
1st November 2007, 23:03
O sa afli in curand

YoYoyOi
1st November 2007, 23:06
presupun ca esti constient ca din momentul deschiderii acelui thread nu vei apuca sa postezi mai multe de-un post :rolleyes:

Balaci
1st November 2007, 23:08
Pe ce motiv? Ce lege as incalca? Nu ma poti bana fara motiv...de fapt, stai, am uitat ca tu poti, doar esti supermoderatoare...
Masura numarul 2: cum nu mai sunt moderator, am dat in Arena cu Ulysses

YoYoyOi
1st November 2007, 23:10
macar eu nu sanctionez aiurea, ca altii, doar asa, fara motive :rolleyes:

fa-o si vei suporta consecintele. Atat am de spus.

Ess
1st November 2007, 23:10
presupun ca esti constient ca din momentul deschiderii acelui thread nu vei apuca sa postezi mai multe de-un post :rolleyes:

personal, chiar nu vreau sa aflu ce se'ntapla pe RA.
cred ca relansatu' ii cel mai simpatic participant :happy

Tyler Durden
1st November 2007, 23:11
hehe, chiar se depusese colbul pe Arena aia. :D

Kainsashiki
1st November 2007, 23:11
cata frustrare la balaci. urmeaza un santaj: "ma puneti supermoderator si nu mai deschid threadul", nu balaci ?:happy

Balaci
1st November 2007, 23:12
macar eu nu sanctionez aiurea, ca altii, doar asa, fara motive :rolleyes:

fa-o si vei suporta consecintele. Atat am de spus.



Legea, legea, zi-mi legea...

@Diablo: sincer, ma doare fix in :jerk:. va las sa va jucati voi micile jocuri virtuale de-a puterea, eu vreau SANGE din partea lui Ulysses:evil:

White Shadow
1st November 2007, 23:12
:ras-plans::ras-plans: stii tu ceva Ess Fuel

vlad1607
1st November 2007, 23:15
opa e si un moderator care nu mai e stelist....are sange in instalatie si gata...copii stelisti plang derutati :happy

balaci sper sa nu uiti ca altii ce ai promis...

Ulysses
2nd November 2007, 06:42
Pe ce motiv? Ce lege as incalca? Nu ma poti bana fara motiv...de fapt, stai, am uitat ca tu poti, doar esti supermoderatoare...
Masura numarul 2: cum nu mai sunt moderator, am dat in Arena cu Ulysses

hopaaaaaaaa, ce-ai patit moderatorule?esti nervos? nu te poate bana fara motiv? dar tu cum poti bana pe altii...gratuit? ce tot ameninti cu arena aia? daca esti moderator nu poti intra sau ce?

ps asta cu datul in vileag dupa iesirea de la moderare demonstreaza cat de mic esti... rusine...:rosu:

San Cristobal
2nd November 2007, 07:12
presupun ca esti constient ca din momentul deschiderii acelui thread nu vei apuca sa postezi mai multe de-un post :rolleyes:

Fara cenzura si amenintari ! Lasati omu' sa spuna ce are de spus ! Te simti , cumva , vizata de viitoarele dezvaluiri ale domnului Balaci ?

vlad1607
2nd November 2007, 08:01
evident.

YoYoyOi
2nd November 2007, 08:07
Fara cenzura si amenintari ! Lasati omu' sa spuna ce are de spus ! Te simti , cumva , vizata de viitoarele dezvaluiri ale domnului Balaci ?

sunt anumite reguli in familia asta a moderatorilor. Ca sunt vizata sau nu, putin imi pasa. N-am nimic de ascuns ;)

torn_beton
2nd November 2007, 08:27
Balaci eu abia astept dezvaluirile. :lol::lol:

Daca te cenzureaza comunistii nu-i problema mergem la OTV cu ele.:lol::lol:

Yoyo: Care familie ca va mancati de c..r pe unde va prindeti? Ma refer doar la unii, bineinteles. :drak:

BAK
2nd November 2007, 08:29
atunci lasati-l pe balaci sa spuna ce are de spus...de ce va este asta de frica?

Balaci
2nd November 2007, 08:39
Nu o sa spun nimic, fiti fara grija.:ok:

Bumbescu
2nd November 2007, 09:42
evident.

Un singur lucru e evident aici: ca mintea ta e minunata dar lipseste cu desavarsire.

Balaci: tii minte ca ti-am spus mereu ca ai un grad de topenie in tine? asteptam telenovela ta:D

Balaci
2nd November 2007, 09:45
Nu o sa fie nicio telenovela, doar cateva meciuri in Arena:D

Bumbescu
2nd November 2007, 09:46
meciuri?

folosim pluralul?:drak:

Balaci
2nd November 2007, 09:50
Am multi "dusmani", o sa incep cu Ulysses si vedem cu ce continuam

torn_beton
2nd November 2007, 09:58
Bai balaci m-ai dezamagit...pai ce dracu am cumparat seminte degeaba?

Te asteptam cu telenovela. :drak:

PS: Ce nume are? "Lacrimi de iubire?":lol::lol:

San Cristobal
2nd November 2007, 10:38
Incep sa-mi placa intrigile de la curte .

YodaRo
2nd November 2007, 15:58
Il supararati pe Iliuta. Nu-i frumos.... Oltean sa isi dea demisia n-am mai vazut. Iliuta, vezi ca te schimbasi de cand traiesti printre ardeleni.

Ulysses
2nd November 2007, 16:24
Legea, legea, zi-mi legea...

@Diablo: sincer, ma doare fix in :jerk:. va las sa va jucati voi micile jocuri virtuale de-a puterea, eu vreau SANGE din partea lui Ulysses:evil:

mai balaci ,sange nu-ti donez,il tin pentru o cauza mai buna, dar sa stii ca produc si alte fluide sau solide , dupa caz... te invit , pentru tine e promotie!:D

Kainsashiki
2nd November 2007, 17:00
Bai balaci m-ai dezamagit...pai ce dracu am cumparat seminte degeaba?

Te asteptam cu telenovela. :drak:

PS: Ce nume are? "Lacrimi de iubire?":lol::lol:

in cazul tau e ca si cum ai astepta filmul dupa ce ai citit cartea dupa care se face acel film :)

dardar_3
2nd November 2007, 17:04
@Ulysses si Diablo... lasati-l pe Lazarius in pace....:ok:... atat va spun... ca va banez pentru trolling si pentru ironiile voastre...:D

irinaidu
3rd November 2007, 05:14
mai e drept ca nu citesc chiar zilnic ra-ul dar sunt chiar curioasa la ce se referea balaci. eu nu am vazut nimic deosebit pe acolo!!!

Hard
3rd November 2007, 09:08
Nu vezi tu,dar el vede :D