PDA

View Full Version : Cine invinge echipa FC Brasov in sezonul 2007-2008 ?



tchibos
30th October 2007, 22:00
Desi am simpatii pentru Lucescu jr. ma intriga faptul ca nu are adversar in liga 2. Am deschis acest thread pentru a vedea daca e cineva care poate ghici cand va veni prima infrangere a echipei FC Brasov si cine i-o va administra.

Platanu
30th October 2007, 22:21
Pana acum Progresul a fost singura care i-a pus probleme,in meciul Progresul-Brasov 0-0.

NORGEMAN
30th October 2007, 22:51
:happy voi sunteti nebuni :) o sa ma gandesc bine o sa votez si eu:))))

Gabri3l
30th October 2007, 23:13
Desi am simpatii pentru Lucescu jr. ma intriga faptul ca nu are adversar in liga 2. Am deschis acest thread pentru a vedea daca e cineva care poate ghici cand va veni prima infrangere a echipei FC Brasov si cine i-o va administra.

Eu cred ca Petrolul ii va invinge cel putin o data in sezonul asta...ramane sa vedem ;)

Mishumacher
31st October 2007, 09:37
Si eu sper ca Petrolul sa ii invinga.Venirea lui Nanu la echipa poate aduce aceasta victorie.:rolleyes:

N0_NaM3
31st October 2007, 12:37
o sa fie acelasi scor din sezonul trecut, la bv...:d

tchibos
31st October 2007, 12:44
eu cred ca nu ii va invinge nimeni.. sper totusi.. mi-ar place sa ii bata Progresul cu Panduru la conducere :)

s.gerard
31st October 2007, 12:47
nici o echipa nu va reusi sa bata brasovul,in cel mai rau cay se vor multumi doar cu egal in fata brasovului

tchibos
31st October 2007, 12:50
orice echipa buna ajunge la un punct in care incepe sa piarda.. chiar si la Real s-a intamplat asa.. cat o sa ii poata tina montati Lucescu astfel incat sa nu se creada vedete de Liga 2, asta e intrebarea ;)

Bancaru
31st October 2007, 12:53
Tchibos, ca te-am prins, ia spune-ne si noua, te rog, ce stii tu despre Panduru. E o alegere cat de cat buna? Are ochi?
Noi eram cat pe ce nu sa ii batem ci sa ii batem rau. Raportul acaziilor MARI de gol a fost 7-2. Nesansa. La cum merge Brasovul si la cat de slaba e grupa... O sa ia si ei bataie, sa vedeti. Ca si CFR-ul in A.

tchibos
31st October 2007, 13:03
Panduru e mare om, mare caracter.. din nefericire pentru el nu a avut rezultate insa la noi nici sustinere nu a avut.. eu unul il agreez si cred sincer ca voi ati putea bate in meciul direct cu Brasov daca Panduru ar fi la conducere.. e un user trotica (fan Panduru) care sper ca mai e pe forum si cu care mi-a facut mare placere sa discut cand era Panduru antrenor la Farul.. daca mai e pe forum cred ca ma fac si eu simpatizant al Progresului.. chiar sunt curios sa vad ce mai face.. el va poate spune aproape tot despre Panduru.. la noi Panduru a fost iubit de suporteri, dar echipa era slaba cum e si acum de altfel .. oricum e de 1000 de ori mai bun decat Denis Serban. Ca o calitate pe care o are Panduru e faptul ca reabiliteaza mari jucatori si ii aduce la forma maxima.. asa a facut cu Gurita la noi care nu mai juca mai nimic si de cand a venit Panduru atacantul nostru juca alt fotbal.. dupa mine, Panduru e o optiune foarte buna pentru voi

Bancaru
31st October 2007, 13:40
Asa sa fie. Multumim pentru informatii. Pazea, stegarilor. Eh...

Aleksg
31st October 2007, 14:24
Eu cred ca Petrolul ii va invinge cel putin o data in sezonul asta...ramane sa vedem ;)

Cine mah? Voi? :happy:happy
Vai de capu' vostru'... :drak:

Lordul
31st October 2007, 14:42
Concordia Chiajna cu fenomenul Mamele ii poate invinge ...la fel ar putea si Delta Tulcea

giovanni BV
31st October 2007, 14:53
Ca Brasov-ul sa piarda , ei trebuie sa aibe o zii nefasta , sau sa-i bata arbitrii !!! Oricum ne vom lua locul inapoi , acolo unde ne meritam locul , in ...Liga I !!! Hai FC Brasov !!!:yeah:

Lordul
31st October 2007, 14:55
oricum veti promova!Din nou in Liga I !

Geografu
31st October 2007, 16:16
Iata raspunsul la intrebare :

Brașovul a pierdut primul meci din acest sezon, 0-1 cu Prefab Modelu

Echipa antrenată de Răzvan Lucescu, FC Brașov, a pierdut, miercuri, în deplasare, primul meci din acest sezon, restanța din etapa a 9-a a Ligii a II-a cu Prefab Modelu, scor 0-1.

Unicul gol al meciului a fost marcat de Marius Rotaru, în minutul 79.

În urma acestui rezultat, FC Brașov se menține pe primul loc în clasamentul Seriei A, cu 31 de puncte, în timp ce Prefab Modelu a urcat pe poziția a 11-a, având 14 puncte.

Asta e oricum vorba Lordului tot in prima liga veti fi la anul sunt sigur ! :ok:

07Ex
31st October 2007, 16:51
nici o echipa nu va reusi sa bata brasovul,in cel mai rau cay se vor multumi doar cu egal in fata brasovului

Serios? Ai vazut ce a facut Brasovul azi la Modelu? :D

Eu sunt de parere ca sunt si alte echipe care pot bate Brasovul, poate nu la Brasov, dar la ele acasa. FC Botosani ar fi una, Sportul ar fi alta, Delta Tulcea, poate chiar si CS Otopeni.

Aleksg
31st October 2007, 17:00
Serios? Ai vazut ce a facut Brasovul azi la Modelu? :D

Eu sunt de parere ca sunt si alte echipe care pot bate Brasovul, poate nu la Brasov, dar la ele acasa. FC Botosani ar fi una, Sportul ar fi alta, Delta Tulcea, poate chiar si CS Otopeni.

Hai zi ca toate echipele ne pot bate acum! :lol:
Am jucat foarte slab azi la Modelu... si infrangerea era inevitabila!

PS. Blandu cred ca da' chef acum... :D

Vorpal
31st October 2007, 17:12
... Poate ca pare exagerat insa Dunarea Giurgiu are sanse sa ii bata, mai ales daca pana atunci vor avea avans destul de mare in clasament... poate o lasa mai moale, cine stie...

Oricum, mult mai realist este un rezultat de egalitate :)

tchibos
31st October 2007, 18:48
s-a spart gheata deja?.. si nici nu am apucat sa pariez :( .. lasa ca o mai comit ei inca o data.. acum sa nu cumva sa se produca un dezechilibru in tabara brasovenilor si sa o ia din ce in ce mai des

Ray1
1st November 2007, 00:07
ba prefab si anul trecut a facut surprize cu echipele mari deci era foarte posibil ca azi sa bata.bravo lor si la mai mare(oricum brasovul mai are inca 7 pt in fata)sunt promovati oricum

Rossi
9th March 2008, 01:26
Dinamo II - FC Brasov 2-1

NORGEMAN
9th March 2008, 18:16
Dati-va mari :P

vlad1607
9th March 2008, 23:22
sunt mari juniorii :D

Adrian81
6th August 2010, 15:30
multe o inving

Lordul
6th August 2010, 15:46
asta era pentru sezonul 2007-2008...uita-te si la titlul threadului inainte de a posta