PDA

View Full Version : CFR tace si face



zamolxe
30th October 2007, 01:30
Au luat un jucator de CL. Bravo lor.
Chiar daca ne-au batut cu un gol dein offside, le doresc succes in continuare ... in special la anul in cupe.

oare cOPOS cind intelege ca trebuie sa investasca sa aiba rezultate?

zamolxe
30th October 2007, 01:47
link Dorsin http://youtube.com/watch?v=PldGwWvO4DE

miril
30th October 2007, 09:34
Dorsin este un jucator suedez, cu merite in echipa Nationala, noua prezente, de valoare ridicata pentru campionatul romanesc. Clujul a profitat foarte bine ca este pauza competitionala in tarile scandinave. Va face treaba buna, fiind, ca toti scandinavii, un jucator serios, pus pe treaba. Suma, de transfer, vehiculata in Suedia, este de 4 milioane de euro.

Nightwish
30th October 2007, 09:43
Dorsin este un jucator suedez, cu merite in echipa Nationala, noua prezente, de valoare ridicata pentru campionatul romanesc. Clujul a profitat foarte bine ca este pauza competitionala in tarile scandinave. Va face treaba buna, fiind, ca toti scandinavii, un jucator serios, pus pe treaba. Suma, de transfer, vehiculata in Suedia, este de 4 milioane de euro.

Suma de transfer este, din cate stiu, 0. Jucatorul vine ca liber de contract si din cauza asta se pare ca va avea si un salariu foarte mare, se pare ca undeva pe la 500.000 euro / sezon

Elphax
30th October 2007, 10:03
si mai buna afacere

il iei gratis, ii dai 500.000 pe an,
dupa 1-2 ani il vinzi cu 3 milioane :ok:

miril
30th October 2007, 10:13
O sa citesc presa suedeza, sa ma documentez si va spun daca gasesc amanunte.

miril
30th October 2007, 10:26
Asa este. Suma nu era de transfer ci cat va castiga el in 3,5 ani, adica 4 milioane de euro, devenind, probabil, cel mai bine platit fotbalist din liga1, deocamdata. CFR-ul este comparat, de agentul jucatorului, cu Shaktor-ul lui Mircea Lucescu, in ceea ce priveste dorinta de a investi bani multi in fotbal.

SAMM
30th October 2007, 11:40
CFR in grupe ???

ar fi rusine nationala

o echipa care are 10 meciuri in cupele europene si care a fost macelarita de super puterea Anorthosis Famagusta sa se duca direct in grupe, ar fi cea mai mare rusine pt fotbalul romanesc,

probabil ar lua meci de meci 5 sau 6 la 0

YoYoyOi
30th October 2007, 11:57
SAMM, rusine sau nu, dar deocamdata au demonstrat ca sunt cei mai buni. Si ca investitii in stadion si ca investitii in jucatori, si, cel mai important, si ca joc si rezultate in acest inceput de campionat.
Alte discutii sunt de prisos ;)

Elphax
30th October 2007, 12:19
samm te rog sa te linistesti, ai merita un cartonas dar te iert de data asta, sunt vesel momentan

pt. tine orice echipa in afara de steaua e o rusine in europa, cat de rusine e ca steaua a pierdut la Cluj? si sa vedem cate luati de la arsenal

fiecare echipa are sansa ei si daca ia campionatul inseamna ca merita sa joace in CL, chiar daca e prima oara

blaga
30th October 2007, 12:29
SAMM, pe voi numa cine nu vrea nu va bate,
daca ati avea voi ceea ce are Clujul ati fi ...................ardeleni.
Doar ce credeai ca o sa se nasca din Gheorghe Becali sau din cuplul Turcu& Borcea ?

YoYoyOi
30th October 2007, 12:51
blaga, vrei pentru ca sa spui ca CFR n-a vrut sa bata pe Steaua? :shocked:

blaga
30th October 2007, 13:01
Daca fotbalul ar fi fost o stiinta exacta i-ar fi batut.
"pe voi numa cine nu vrea nu va bate" era in sensul ca jucatorii pe care-i aveti is atata de slabi incat cu greu mai gasiti vreo echipa pe care sa o dominati

SAMM
30th October 2007, 13:13
samm te rog sa te linistesti, ai merita un cartonas dar te iert de data asta, sunt vesel momentan

pt. tine orice echipa in afara de steaua e o rusine in europa, cat de rusine e ca steaua a pierdut la Cluj? si sa vedem cate luati de la arsenal

fiecare echipa are sansa ei si daca ia campionatul inseamna ca merita sa joace in CL, chiar daca e prima oara

pt ce ???

pai zic e normal asa, din moment ce toate celelalte echipe s-au cam facut de ras prin Europa, Steaua doar o data sau de doua ori s-a facut de ras in ultimii 17 ani, in timp ce altii la mai toate participarile au fost jenanti

CFR1907
30th October 2007, 13:32
pt ce ???

pai zic e normal asa, din moment ce toate celelalte echipe s-au cam facut de ras prin Europa, Steaua doar o data sau de doua ori s-a facut de ras in ultimii 17 ani, in timp ce altii la mai toate participarile au fost jenanti

Tu ai uitat ca Steaua a facut "performanta" ca timp de aproape 10 ani sa nu treaca de primul tur de Cupa UEFA? Sa nu mai vorbim de LC...

Cat despre Dorsin, la prima vedere pare un fel de Fabbiani la statura, numai ca are viteza lui Semedo. Il astept la inceputul lui noiembrie la Cluj sa arate ce stie.:)

danpuric78
30th October 2007, 13:35
Ce daca merge CFR in CL? auzi ca ne face de ras. Parca nu ne-am facut mai tot timpul.

Pentru stelistii care nu au inteles cum sta treaba cu fotbalul. Campionatul intern e competitia prioritara a oricarei echipe. Trebuie sa-l castigi, sau sa termini intre primii si primesti un bonus, CL. Sau pomana UEFA.

CL nu e un scop in sine, doar o metoda de face venituri suplimentare. Asa ca nu mai faceti gargara de pomana. Orice echipa romaneasca e in stare sa faca ce-a facut steaua in CL. Ce-i asa de greu sa-ti umpli conturile si sa iei bataie?

SAMM
30th October 2007, 14:22
Ce daca merge CFR in CL? auzi ca ne face de ras. Parca nu ne-am facut mai tot timpul.

Pentru stelistii care nu au inteles cum sta treaba cu fotbalul. Campionatul intern e competitia prioritara a oricarei echipe. Trebuie sa-l castigi, sau sa termini intre primii si primesti un bonus, CL. Sau pomana UEFA.

CL nu e un scop in sine, doar o metoda de face venituri suplimentare. Asa ca nu mai faceti gargara de pomana. Orice echipa romaneasca e in stare sa faca ce-a facut steaua in CL. Ce-i asa de greu sa-ti umpli conturile si sa iei bataie?

faci niste afirmatii eronate,

sa-ti aduc aminte ca anul trecut Steaua a uimit Europa prin victoria de la Kiev,

stii cate echipe au luat puncte anul trecut de pe terenul lui Lyon ???

nu uita ca intr-un sondaj UEFA, Dica a iesit pe locul 3 dupa Kaka si C Ronaldo in topul celor mai buni jucatori din UCL


ce crezi cfr sau orice alta echipa ar reusi performantele astea




afirm sus si tare si sunt 100% si daca cineva ma poate contrazice cu argumente il rog sa o faca


STEAUA e singura echipa din Romania capabila sa treaca tururi preliminare pt a juca in grupele UCL




hai liniste acum




Tu ai uitat ca Steaua a facut "performanta" ca timp de aproape 10 ani sa nu treaca de primul tur de Cupa UEFA? Sa nu mai vorbim de LC...
)

la care ani te referi ???

nu tin minte, poate confuzi echipele

Ulysses
30th October 2007, 17:44
Ce daca merge CFR in CL? auzi ca ne face de ras. Parca nu ne-am facut mai tot timpul.

Pentru stelistii care nu au inteles cum sta treaba cu fotbalul. Campionatul intern e competitia prioritara a oricarei echipe. Trebuie sa-l castigi, sau sa termini intre primii si primesti un bonus, CL. Sau pomana UEFA.

CL nu e un scop in sine, doar o metoda de face venituri suplimentare. Asa ca nu mai faceti gargara de pomana. Orice echipa romaneasca e in stare sa faca ce-a facut steaua in CL. Ce-i asa de greu sa-ti umpli conturile si sa iei bataie?

valencia , semifinala uefa si 5 pct in CL sunt "facut de ras"?
cefereul , la prima participare a fost umilita de langusta . ce crezi -absurditate , desigur -ca ar face in CL?:happy:happy:happy

BAK
30th October 2007, 17:47
ce e cu bugetul ala de 100.000.000 al cfrului? basme sau adevar? pana acum , paskani a facut tot ceea ce a promis....insa 100.000.000 e o suma imensa pe care nu prea stiu de unde o poate scoate. stiu ca sunt o gramada de alti sponsori( pe care sefii lui U, daca erau baieti destepti , puteau sa ii indrepte spre moina) dar , totusi, pana la a ajunge la o asa suma, e mult...

Geografu
30th October 2007, 17:48
Daca pentru unii sa faci 5 puncte in UCL si sa aduci Realul si Lyonul la Bucuresti inseamna a te face de ras insemana ori ca NU cunosc fotbalul ori NU au simtul realitatii.
Au totusi o scuza nu au la cine sa se raporteze ! STEAUA E SINGURA ECHIPA IN EUROPA SI SINGURA CARE A CONTAT ACOLO IN ULTIMII ANI !

BAK
30th October 2007, 17:50
anul asta aveti 0 puncte, de ce vorbesti la trecut.....

Geografu
30th October 2007, 17:53
E adevarat dar inca meciurile grupei nu s-au terminat ! :ok:

SAMM
30th October 2007, 18:18
anul asta aveti 0 puncte, de ce vorbesti la trecut.....

echipa ta cate puncte are in UCL ?

Vladek
30th October 2007, 18:24
faci niste afirmatii eronate,

sa-ti aduc aminte ca anul trecut Steaua a uimit Europa prin victoria de la Kiev,

stii cate echipe au luat puncte anul trecut de pe terenul lui Lyon ???

nu uita ca intr-un sondaj UEFA, Dica a iesit pe locul 3 dupa Kaka si C Ronaldo in topul celor mai buni jucatori din UCL


ce crezi cfr sau orice alta echipa ar reusi performantele astea


Mai SAMM, toti suntem subiectivi, dar tu sari calul de-a binelea. De uimit n-am uimit nici o Europa, nu-ti face iluzii sau daca i-am uimit a tinut fix 5 minute. Ca dupa aia au venit Realul si Lyonul si ne-au batut clar.

Iar topul ala cu Dica e un mare vax, asa cum sunt toate topurile astea pe internet care implica romani. Tin minte si-acum nebunia cu "hai sa-l votam pe Hagi, ca iese Stoichkov in fata lui".




afirm sus si tare si sunt 100% si daca cineva ma poate contrazice cu argumente il rog sa o faca


STEAUA e singura echipa din Romania capabila sa treaca tururi preliminare pt a juca in grupele UCL



Afirmatia asta e 100% ilogica. Invers, ca Steaua a fost pana acum unica echipa care a trecut de tururile preliminare ar fi fost corect. Dar daca vorbesti de viitor, ori esti mama omida, ori te amagesti singur. Orice echipa decenta care ar fi beneficiat de coeficientul Stelei si ar fi intalnit adversari modesti putea sa treaca de ei.

Au sa mai joace si alte echipe romanesti in CL, ce sa ne agitam atata, e doar o chestiune de timp.

zebe
30th October 2007, 18:32
ce e cu bugetul ala de 100.000.000 al cfrului? basme sau adevar? pana acum , paskani a facut tot ceea ce a promis....insa 100.000.000 e o suma imensa pe care nu prea stiu de unde o poate scoate. stiu ca sunt o gramada de alti sponsori( pe care sefii lui U, daca erau baieti destepti , puteau sa ii indrepte spre moina) dar , totusi, pana la a ajunge la o asa suma, e mult...

aici parerea mea ii ca presa exagereaza...muresan o zis ca ar fi posibil ca cfr-u sa aia banii astia la dispozitie in teorie insa nu o sa se cheltuiasca mai mult de 50 de milioane
oricum inca vreo 5 ani si ip5a din romania milioane is de ajuns pt o

zebe
30th October 2007, 18:33
ce e cu bugetul ala de 100.000.000 al cfrului? basme sau adevar? pana acum , paskani a facut tot ceea ce a promis....insa 100.000.000 e o suma imensa pe care nu prea stiu de unde o poate scoate. stiu ca sunt o gramada de alti sponsori( pe care sefii lui U, daca erau baieti destepti , puteau sa ii indrepte spre moina) dar , totusi, pana la a ajunge la o asa suma, e mult...

aici parerea mea ii ca presa exagereaza...muresan o zis ca ar fi posibil ca cfr-u sa aia banii astia la dispozitie in teorie insa nu o sa se cheltuiasca mai mult de 50 de milioane
oricum inca vreo 5 ani si 50 de milioane is de ajuns pt o echipa romana

spartacus
30th October 2007, 18:35
SAMM si ulysses ...nu v-ati ales bine momentul, ce sa mai vorbim de argumente. Intradevar CFR face si face spre disperarea unora din tagma lui Becali care nu inteleg ca vremea circului balcanic si a xenofobismului a trecut.

apropo am auzit ca Becali isi taie capul daca CFR ia campionatul...sa fie oare CFR salvarea Stelei??:)

Ulysses
30th October 2007, 18:36
anul asta aveti 0 puncte, de ce vorbesti la trecut.....

avem cu sevilla si slavia in ghencea:D deci , 6 puncte :D

Dani3l
30th October 2007, 18:38
Mai SAMM, toti suntem subiectivi, dar tu sari calul de-a binelea. De uimit n-am uimit nici o Europa, nu-ti face iluzii sau daca i-am uimit a tinut fix 5 minute. Ca dupa aia au venit Realul si Lyonul si ne-au batut clar.

Cand o sa avem si noi,buget de minim 80 milioane de euro,atunci sa ne asteptam sa batem pe San Siro,Bernabeu,Nou Camp.

Orice echipa decenta care ar fi beneficiat de coeficientul Stelei si ar fi intalnit adversari modesti putea sa treaca de ei.

Au sa mai joace si alte echipe romanesti in CL, ce sa ne agitam atata, e doar o chestiune de timp.
Steaua e singura echipa care a avut o constanta de rez in cupele europene.Datorita acestei continuitati a fost cap de serie.Crezi ca orice alta echipa care nu e cap de serie in turul 3,trece de o echipa cap de serie?!S-a vazut lazio...
"Farmecul" CL,mai tine 1-2 ani,dupa care o sa ajungem in CL,doar cu campioana si din turul 1 CL.:rolleyes:

Vladek
30th October 2007, 18:39
apropo am auzit ca Becali isi taie capul daca CFR ia campionatul...sa fie oare CFR salvarea Stelei??:)

Luati-l, luati-l. 99% din stelisti va raman recunoscatori pe veci daca-l faceti pe oligofren sa dispara :D .

Radu
30th October 2007, 18:42
imi este si scarba cand vad ca postati despre unguri...rusine voua care va dati romani adevrati...:rosu::rosu::rosu:

Dani3l
30th October 2007, 18:44
Degeaba se baga bani multi in echipe..economic nu se merita:) Din drepturi tv(camp intern)sponsorizari,bilete+ abon,nu-ti recuperezi banii investiti.Apoi,"smecheria" cu accederea directa in grupe CL,dureaza doar un an.Personal,putin ma intereseaza ce face paskany cu banii sai..de mine,sa investeasca si 1 miliard de euro,nu mi-e cald..nu mi-e rece...:D
Printre cerintele CL,mi se pare ca iti cere sa ai parcare de cel putin 1000 de locuri...unde exista asa ceva in Gruia?!:D Masa presei nu stiu cate locuri,sala de conferinta..unde frate?Stadionul din gruia e ingramadit...

Nightwish
30th October 2007, 18:47
imi este si scarba cand vad ca postati despre unguri...rusine voua care va dati romani adevrati...:rosu::rosu::rosu:

Pai si tu postezi de unguri, tocmai in topicul asta :D Sau ai lilieci la mansarda si nu iti dai seama ce faci?

CFR1907
30th October 2007, 19:01
imi este si scarba cand vad ca postati despre unguri...rusine voua care va dati romani adevrati...:rosu::rosu::rosu:

Pai ce intelegi tu prin echipa de unguri? La noi patronul e 25% ungur si in tribune nu sunt mai mult de 19% unguri asa ca eu unul chiar nu vad unde e problema. Voi, de exemplu, aveti un procentaj mai mare de tigani in tribune decat avem noi de unguri. Asta inseamna ca echipa Steaua e una de tigani?

Radu
30th October 2007, 19:06
Pai ce intelegi tu prin echipa de unguri? La noi patronul e 25% ungur si in tribune nu sunt mai mult de 19% unguri asa ca eu unul chiar nu vad unde e problema. Voi, de exemplu, aveti un procentaj mai mare de tigani in tribune decat avem noi de unguri. Asta inseamna ca echipa Steaua e una de tigani?
mai vin-o si u prin PN si PS sa vezi cati tigani mai sunt...sau dak nu intreaba...ar fi interesant sa vezi si ce au patit...:happy:happy:happy

Cra10veanu
30th October 2007, 19:14
Asta inseamna ca echipa Steaua e una de tigani?

iauzi intrebare, pai nu mai stii ce era la madrid anu trecut de capsunari ? sau aia cu acordeonu la sevilla :happy

Radu
30th October 2007, 19:25
iauzi intrebare, pai nu mai stii ce era la madrid anu trecut de capsunari ? sau aia cu acordeonu la sevilla :happy
vorbeste prazu din el...ce face foame asta din olteni...alta este intrebarea...oare ce vor face anul viitor cand vor juca la matineu??:shocked:

blaga
30th October 2007, 21:40
imi este si scarba cand vad ca postati despre unguri...rusine voua care va dati romani adevrati...:rosu::rosu::rosu:

Polare draga ai probleme mari cu Eric de la voi ? sau crezi ca Janos de la Cluj, nu e un roman mai OK decat Rica?

Rossi
30th October 2007, 23:40
CFR tace si face ... manevre :rosu:

PerVersion
31st October 2007, 00:05
Iar tu nu taci si faci spume... :happy

SAMM
31st October 2007, 09:49
Mai SAMM, toti suntem subiectivi, dar tu sari calul de-a binelea. De uimit n-am uimit nici o Europa, nu-ti face iluzii sau daca i-am uimit a tinut fix 5 minute. Ca dupa aia au venit Realul si Lyonul si ne-au batut clar.
.

Nu stiu dak au fost 5 minute, stiu doar ca doar Juventus si parca Bayern au mai reusit o astfel de victorie categorica la Kiew, in istoria UCL, iar asta inseamna ceva



Iar topul ala cu Dica e un mare vax, asa cum sunt toate topurile astea pe internet care implica romani. Tin minte si-acum nebunia cu "hai sa-l votam pe Hagi, ca iese Stoichkov in fata lui"..

De ce numai romanii au votat pe site ??? Sau ai impresia ca romanii sunt po****tia majoritara a Europei :sleep::sleep::sleep:
afirmatie penibila



Afirmatia asta e 100% ilogica. Invers, ca Steaua a fost pana acum unica echipa care a trecut de tururile preliminare ar fi fost corect. Dar daca vorbesti de viitor, ori esti mama omida, ori te amagesti singur. Orice echipa decenta care ar fi beneficiat de coeficientul Stelei si ar fi intalnit adversari modesti putea sa treaca de ei.
.


Dak aveai notiuni statistice de baza ai fi stiut ca istoria e un instrument f bun pt evaluarea viitorului,
iar istoria spune asa, dinamo si rapid n-au reusit niciodata sa treaca de tururi preliminare, ba mai mult, cateodata au esuat lamentabil, deci procentaj nereusita 100%, Steaua a ratat doar 2-3 calificari si s-a calificat de 5 ori, procentaj de nereusita 37%

Conform procentelor astea, care crezi ca sunt sansele ca in viitor sa se califice Steaua sau alta echipa in UCL ???

dak ar fi cum zici tu, poate s-ar desfiinta si cotele la pariuri, ca doar nici aia nu sunt mama omida sa dea cota 1.2 la un meci Barcelona - Mallorca


incearca sa vii cu argumente nu cu afirmatii lipsite total de sens

Vladek
31st October 2007, 10:52
Nu stiu dak au fost 5 minute, stiu doar ca doar Juventus si parca Bayern au mai reusit o astfel de victorie categorica la Kiew, in istoria UCL, iar asta inseamna ceva


Inseamna ca Steaua a facut un meci bun in seara aia si cam atat.



De ce numai romanii au votat pe site ??? Sau ai impresia ca romanii sunt po****tia majoritara a Europei :sleep::sleep::sleep:
afirmatie penibila


Pentru ca asa suntem noi, avem impresia ca daca-l votam pe X si Y prin topuri asa sta treaba si in realitate. Stii tu bine despre ce vorbesc. Dica e un jucator bun, dar nu e al treilea din CL ca valoare. Nici pe departe.



Dak aveai notiuni statistice de baza ai fi stiut ca istoria e un instrument f bun pt evaluarea viitorului,


O fi in statistici ce tin de industrie sau finante, cand vorbim de ceva cuantificabil, care poate fi masurat, cantarit, demonstrat. Fotbalul nu e asa ceva. Nottingham Forest au castigat CCE si pana la urma s-au dus prin liga a doua. Din pacate istoria nu are nici o influenta asupra jucatorilor care intra pe teren, oricat am vrea noi sa credem contrariul.



iar istoria spune asa, dinamo si rapid n-au reusit niciodata sa treaca de tururi preliminare, ba mai mult, cateodata au esuat lamentabil, deci procentaj nereusita 100%, Steaua a ratat doar 2-3 calificari si s-a calificat de 5 ori, procentaj de nereusita 37%

Conform procentelor astea, care crezi ca sunt sansele ca in viitor sa se califice Steaua sau alta echipa in UCL ???


Ce legatura au procentele cu meciurile, doar tu stii. Par exemple, cine ia campionatul asta se duce 100% sigur in CL, daca iti plac asa de mult procentele. Deci daca ia CFR Cluj campionatul .. pai e super-tare, au procentaj de 100% reusita, o incercare = o calificare.

Iar daca vrei sa incepem cu tururile preliminare iarasi e irelevant cine si de cate ori s-a calificat. Tot ce conteaza e adversarul direct si valoarea jucatorilor pe care-i ai.



dak ar fi cum zici tu, poate s-ar desfiinta si cotele la pariuri, ca doar nici aia nu sunt mama omida sa dea cota 1.2 la un meci Barcelona - Mallorca


N-am inteles nimic. Pariurile exista fiindca oamenilor le place sa parieze si gata.



incearca sa vii cu argumente nu cu afirmatii lipsite total de sens

Mai SAMM, doar fiindca nu-ti plac tie nu inseamna ca sunt lipsite de sens. Mai gandeste inainte de a scrie.

SAMM
31st October 2007, 11:09
ok, in mare vad ca esti de acord cu mine

la pariuri am vrut sa spun ca si acolo se fac predictii asupra viitorului, si tot in fotbal care nu e stiinta exacta, cand eram prin facultate aveam un prieten care era bookmaker la o casa de pariuri, stii cum se fac cotele de exemplu pt meciul de maine ? 70% din ponderea calcului la cota o are palmaresul si istoria iar restul de 30% evenimentele din trecutul recent.

CFR-ul dak se duce in liga anul asta, nu se poate numi incercare, nicidecum, faptul ca au profitat de forma slaba a Stelei si a celorlalte 2 din capitala, si in plus si-au si asigurat cateva arbitraje favorabile nu inseamna ca au reusit ceva in Europa, nicidecum

cand o sa aduca ei puncte si victorii in Europa, atunci vorbim pana una alta sunt doar o echipa eliminata de Famagusta si atat

iuli
31st October 2007, 18:03
Felicitari CFR !!! Sper sa faceti ceea ce v-ati propus. Decat mizeriile astea de la noi Borcea si restul sau de la celelalte, ciobanul si homosexualul; toti ma dezgusta !!!

Daca chiar bagati un sfert din banii vehiculati ar fi ceva.

spartacus
2nd November 2007, 20:13
ok, in mare vad ca esti de acord cu mine

la pariuri am vrut sa spun ca si acolo se fac predictii asupra viitorului, si tot in fotbal care nu e stiinta exacta, cand eram prin facultate aveam un prieten care era bookmaker la o casa de pariuri, stii cum se fac cotele de exemplu pt meciul de maine ? 70% din ponderea calcului la cota o are palmaresul si istoria iar restul de 30% evenimentele din trecutul recent.

CFR-ul dak se duce in liga anul asta, nu se poate numi incercare, nicidecum, faptul ca au profitat de forma slaba a Stelei si a celorlalte 2 din capitala, si in plus si-au si asigurat cateva arbitraje favorabile nu inseamna ca au reusit ceva in Europa, nicidecum

cand o sa aduca ei puncte si victorii in Europa, atunci vorbim pana una alta sunt doar o echipa eliminata de Famagusta si atat

SAMM nu sunt familiar cu ceea ce folosesc la casele de pariuri, dar chiar as fi curios...Poate il intrebi pe prietenul tau si care e marja de eroare la predictiile respective si ce metode folosesc. Mai specific, intreaba-l de cat e rho la modelul respectiv si ce fel de model folosesc :regresii liniare, time-series, non-liniar, neural network etc...ca atunci putem avea o discutie la obiect...

Despre restul doar atat: nu poti face performante in prezent privind doar inspre trecut.

ensic
3rd November 2007, 01:51
Scrie carpeta de azi ca peste doua saptamani vine Juventus in Gruia pentru un amical cu CFR.
Nice