PDA

View Full Version : Infraction for SAMM: Sfidarea moderatorului



Paul
20th June 2006, 14:12
Post: http://www.onlinesport.ro/Forum/showthread.php?p=691155#post691155
User: SAMM (http://www.onlinesport.ro/Forum/member.php?u=13758)
Infraction: Sfidarea moderatorului
Points: 5

Administrative Note:


Message to User:

Atasez aici un mic schimb de PM-uri


salut
regulamentul zice 4 randuri , dar se numara si cele "lipsa"
in momentuld e fatza semantura ta are 7 randuri

te rog sa ti`o pui in ordine

mersi



salut
regulamentul zice 4 randuri , dar se numara si cele "lipsa"
in momentuld e fatza semantura ta are 7 randuri

te rog sa ti`o pui in ordine

mersi

observ ca ai ceva personal cu mine,

dupa ce mi-ai plagiat o expresie, mi-ai dat ban aiurea si ai mintit ca nu stii cine mi-a dat, acum te iei si de semnatura mea, randurile goale nu se pun ca fiind randuri, citeste cu atentie regulamentul si incearca o logica.

te salut





observ ca ai ceva personal cu mine,

dupa ce mi-ai plagiat o expresie, mi-ai dat ban aiurea si ai mintit ca nu stii cine mi-a dat, acum te iei si de semnatura mea, randurile goale nu se pun ca fiind randuri, citeste cu atentie regulamentul si incearca o logica.

te salut

Nu am nimic cu tine , crede-ma ca zilnic am 30-40 de insi care incalca regulamentul deci :drak:

2) Nu ti-am plagiat nimic , detaliaza sa vad unde te-am plagiat

3) Randurile goale se numara te asigur eu

Daca nu ti-o schimbi , ti`o sterg si iei 5p de penalizare pentru ca sfidezi moderatorul , in loc sa zici mersi ca in mod normal dadeam direct Warning pentru semnatura ilegala

Asta e culmea culmilor. Deci in loc sa zica mersi ca il atentionez in privat , el imi zice ca am ceva cu el.
Nu mai vorbesc ca azi am trimis peste 30 de mesaje despre semnaturi , din care la vre-o 15 moderatori , si vine SAMM si-mi zice ca am ceva cu el.

Paul
20th June 2006, 16:21
SAMM , continua circul ieftin


Nu stiu ce varsta ai dar e limpede ca ori ai trait mult timp in comunism ori dak nu esti f mare ai crescut in spiritul comunist.

Numai aia faceau de-astea, dadeau ordine asa aiurea si dupa aia faceau orice ca toata lumea sa le execute

cam asa ai facut si tu, te-ai legat de ceva aiurea si pe urma ai sters imediat.

eu cred ca de fapt tu esti copos dak stau sa ma gandesc ca acum vreo cateva saptamani mi-ai dat ban si pe urma ai mintit ca nu stii cine mi-a dat.

un sfat - te rog sa ma lasi sa ma exprim liber atat timp cat nu jignesc si nu atac pe nimeni, nu mai inventa reguli si nu te mai baga aiurea in seama, ca nu reprezinti nimic.

Te salut si Jos comunismul ! ! !

si cerceteaza un dictionar sa vezi sensul cuvantului "sfidare"

Acuze gratuite ( ca l-am plagiat , aoleu , da nu stiu unde l-am plagiat).
Acuze gratuite ca am ceva cu el.
AVand in vedere ca-mi bombardeaza PM-ul cu mesaje aiurea ii dau 10 zile de ban , trecand peste sistemele actuale.

A se vedea semnatura lui SAMM

Paul - un moderator care plagiaza si apoi cenzureaza

Datenshi
20th June 2006, 16:32
Ce intelege prin plagiat? I-ai copiat vreo carte, ceva?

Paul
20th June 2006, 16:57
habar n`am , are o dezordine totala in idei , incepe 10 idei si nu zice nimic.

Apoi o tine pe a lui ca am ceva cu el , i-am clar ca stiu prea bine regulamentul ca sa ma insel ....

Apoi nu inteleg care e problema lui. Azi am executat vre-o 30 de semnaturi , el e singurul care a comentat , ca apoi sa revina cu o semnatura legata de mine personal.

I-am dat 10 zile sa se gandeasca daca mai vrea sa stea pe OLS.

In plus e recidivist cu incapatanarea lui. Acum ceva timp scria colorat cu niste culori dubioase , ii zice Vadim sa termine , el o da ca "care e problema ta , nu jignesc pe nimeni".
Dupa aia cand i-am numarat avertismentele ... iar figuri ca ma "toarna" la Vadim ...care Vadim ii daduse avertismentele.

Ideea e clara. Forumul merge intr-o directie de curatare totala de prostii , si cine nu se supune pleaca.