PDA

View Full Version : Siteurile oficiale ale echipelor de fotbal



starsteel
20th June 2006, 13:36
E interesant de parcurs siteurile echipelor de fotbal din Romania unde in mod sigur sunt greseli voite sau nevoite, cosmetizari, etc. Cred ca mai important ar fi sa avem o imagine reala a cluburilor noastre deoarece sunt siteuri oficiale care nu trebuie sa lase loc de interpretari. Nu postez adresele cluburilor noastre de fotbal cred ca se pot gasi usor cu un motor de cautare. Sa speram ca greselile constatate vor fi si corectate de administratorii acelor siteuri iar echipele care nu si-au deschis inca un site oficial sa o faca URGENT! In acelasi timp poate gasim si siteuri care nu necesita corectii ci eventual doar aprecieri.

starsteel
20th June 2006, 13:58
Erau de purtat discutii interesnate privind continutul acestor siteuri care la istoric cuprind o multime de greseli. Trimis in zona IT threadul e mort din fasa asa ca eventual puteti sa-l stergeti de acum.

NORGEMAN
20th June 2006, 16:31
Intrati pe siteul nostru: va zic eu e cel mai reusit :) www.fcbrasov.ro dar mai nou avem altul http://www.brasovfans.iad.ro :ok: asta e nou nout merita vizitat

Cosmin Salajan
21st June 2006, 00:30
eu dau doar 2 siteuri cele 2 sunt neoficiale, cel despre handbal va trece "oficial"
www.uhandbal.ro
www.ucluj.ro

Gontel
7th August 2006, 21:24
asta e cel mai tare site: www.steaua.ro