PDA

View Full Version : Marian Iancu anunta: "Ii vreau pe Pulhac, Niculescu si Danciulescu"



delaparis
26th October 2007, 21:59
"Patronul Politehnicii Timisoara, Marian Iancu, a facut un anunt soc cu o zi inainte de meciul cu Dinamo. Bossul de pe Bega sustine ca in iarna ii va oferta pe Cristi Pulhac, Ionel Danciulescu si Claudiu Niculescu. "

onlinesport

http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fotbal-intern/liga-1/dinamo/25765/marian-iancu-anunta-ii-vreau-pe-pulhac-niculescu-si-danciulescu.htm


interesant ... :rolleyes:

Este praf in ochi sau propunere concreta ?

Lordul
26th October 2007, 22:00
Domnu Iancu are din nou vise erotice

Benny
26th October 2007, 22:12
Ai iesit la strans de posturi, parisienne?

YoYoyOi
26th October 2007, 22:21
vrea sa-i intimideze inaintea intalnirii directe. Ca sa-i faca sa viseze la contracte :D
Poate de aia s-a intalnit si Ganea cu Borcea, sa negocieze :happy

delaparis
26th October 2007, 22:30
Ai iesit la strans de posturi, parisienne?

Nu ... doar vreau sa strang opinii :rolleyes: ..; fara troling etc...

Sant chiar curios ce mai gandeste romanul despre astfel de atitudini.
Inutil sa precizez ca eu sunt mort de ras dar totusi respect ce vor scrie colegii forumisti ... :)

Vlad
26th October 2007, 22:32
"Patronul Politehnicii Timisoara, Marian Iancu, a facut un anunt soc cu o zi inainte de meciul cu Dinamo. Bossul de pe Bega sustine ca in iarna ii va oferta pe Cristi Pulhac, Ionel Danciulescu si Claudiu Niculescu. "


=]]] ce tare a fost asta
Sa-l mai ia si pe Lobont si atunci il cred.

Vladek
26th October 2007, 22:34
Vai, vai, rusinos, scandalos, etc. Cum sa ofertezi jucatorii adversi inaintea meciului direct ? Parca stiam ca asta indica cine a luat banutii, nu ? Tin minte ca asa urlau niste baieti pe-aci de se zgaltaia forumul mai demult... :D

Dani3l
26th October 2007, 22:44
Eh,vladek,si tu acu...cand e vb de propria echipa:D Mai e nevoie de niste "spalari" de bani la timisoara:)

Nightwish
26th October 2007, 23:44
Nimic iesit din comun, JJ face faze de-astea inaintea a jumatate din meciurile de campionat :)

vlad1607
27th October 2007, 00:11
e mare pacat ca umflatu parnasiash jabba e bagat in seama la fiecare mizerie pe care o lanseaza! :( :(

moty
27th October 2007, 00:16
o mare vrajala. ar vrea el, da nu se poate!

cip_81
27th October 2007, 00:37
Daca ar fi spus asta la inceputul saptamanii, as fi spus ca face parte din razboiul psihologic...asa, in preziua meciului, sunt doar niste glume de vulcanizator.
Mai bine si-ar baga o teava in fund si ar alimenta oraselul ala care l-a adoptat. Vine si iarna... Sau poate avem sansa sa se cazeze iar gratis la Rahova. De data asta pe cativa ani.

six
27th October 2007, 14:19
ramane de vazut............................................. .............................:)

Adi Da Samraj
27th October 2007, 14:59
Nimic iesit din comun, JJ face faze de-astea inaintea a jumatate din meciurile de campionat :)

+ Marian Iancu

zaluduzara
27th October 2007, 15:04
extraordinar nu are voie omu sa faca oferte :) sa vezi ce o sa ma prapadesc eu de ras daca o sa reuseasca sa-i cumpere :) sa vezi atunci bucurie pe militzieni :))

iuli
27th October 2007, 15:22
pe Cristea nu il vrea?

andrei1921tm
27th October 2007, 15:56
"Patronul Politehnicii Timisoara, Marian Iancu, a facut un anunt soc cu o zi inainte de meciul cu Dinamo. Bossul de pe Bega sustine ca in iarna ii va oferta pe Cristi Pulhac, Ionel Danciulescu si Claudiu Niculescu. "

onlinesport

http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fotbal-intern/liga-1/dinamo/25765/marian-iancu-anunta-ii-vreau-pe-pulhac-niculescu-si-danciulescu.htm


interesant ... :rolleyes:

Este praf in ochi sau propunere concreta ?

Discutie inutila...cine poate sa spuna cu siguranta ceva?Sa asteptam pauza de iarna...sau sa confirme careva din conducerea cainilor ca a primit oferta pentru jucatori.
Poate chiar o sa faca oferte dar o sa fie ignorate...si iarasi nu putem sa zicem ca e praf in ochii.

moty
27th October 2007, 16:10
pe Cristea nu il vrea?

a mai luat un cristea, de la steaua, cred ca-i ajunge

deep purple
27th October 2007, 16:30
Pai Alexa, Grigorie, Plesan de unde au venit? Nimic nu-i imposibil, dar nu inteleg la ce mai e bun Niculescu? Mai bine il rogi pe Viorel Moldovan sa se reapuce de fotbal.
Ne ajune un Ganez de 30 si multi ani, ce sa mi facem cu un alt atacant de 30+ de ani?
Dar de cand e Cristea ala mare vedeta? Acum 2 saptmani era parca prince cei mai injurati dinamovisti.

Oricum, mi-e greu sa cred ca vorbeste serios. Ar fi o mare tampenie sa arunci banii pe un atacant batran, iar Pulhac nu face 2 milioane cu toata familia lui de la euglena verde incoace.

OM
27th October 2007, 19:20
extraordinar nu are voie omu sa faca oferte :) sa vezi ce o sa ma prapadesc eu de ras daca o sa reuseasca sa-i cumpere :) sa vezi atunci bucurie pe militzieni :))

Stai un pic,acum a iesit 'butelie' pe piata cu o contra-oferta,ar avea nevoie de Alexa,Mansi si McKain.
Saptamana viitoare,intra jiji pe fir cu oferte,s.a.m.d.....

six
28th October 2007, 11:01
Cel putin Pulhac ii ca si aranjat......augh augh augh :P

DinamoBoy
28th October 2007, 11:31
Si Becali o zis multe...:)

cip_81
28th October 2007, 12:41
Sunteti naivi daca puneti botul la tampeniile astea. Pulhac nu o sa ajunga in veci la Timisoara. Si nu comparati cu episoadele alexa, grigorie sau plesan. Acolo Dinamo era legata si de maini, si de piciore. Procente importante erau detinute de o persoana fizica, ceea ce nu mai e cazul acum. Timisoara nu va lua pe nimeni de la Dinamo (asa cum nici Dinamo nu o va face de la Timisoara).

Adi Da Samraj
28th October 2007, 12:42
Cel putin Pulhac ii ca si aranjat......augh augh augh :P

voi nu o sa cumparati nici un jucator de valoare de la Steaua , Dinamo sau Rapid

Ceea ce ati cumparat pina acum sunt doar niste ''resturi de fotbalisti'' : Aliuta , Cristea , Stanciu , Ganea , Alexa , Grigorie , Plesan ... + Bucur , Caramarin , Popa

Gontel
28th October 2007, 13:31
ma doare in cot de ce anunta mogulozaurul iancu.

six
28th October 2007, 17:24
voi nu o sa cumparati nici un jucator de valoare de la Steaua , Dinamo sau Rapid

Ceea ce ati cumparat pina acum sunt doar niste ''resturi de fotbalisti'' : Aliuta , Cristea , Stanciu , Ganea , Alexa , Grigorie , Plesan ... + Bucur , Caramarin , Popa ai dreptate....daca la rapid si cativa de la dinamo sunt valorosi ailalti sunt mai slabi ca ai nostrii dovada este chiar clasamentul......:happy:happy:happy

six
28th October 2007, 17:28
Timisoara nu va lua pe nimeni de la Dinamo (asa cum nici Dinamo nu o va face de la Timisoara).Balace si Izvoranu nu sunt bunii??????:happy:happy:happy ei uite ca in cazul alora chiar ne-am scapat de ei pe bani.....:P

zaluduzara
29th October 2007, 16:22
voi nu o sa cumparati nici un jucator de valoare de la Steaua , Dinamo sau Rapid

Ceea ce ati cumparat pina acum sunt doar niste ''resturi de fotbalisti'' : Aliuta , Cristea , Stanciu , Ganea , Alexa , Grigorie , Plesan ... + Bucur , Caramarin , Popa

invidia te roade rau stelistule :happy pai pe Plesan cine la cumparat recent ? Parca Steaua ? Nu? deci Steaua dupa tine cumpara resturi ... nu ca te-as contrazice dar mare adevar spui :D

Elphax
29th October 2007, 17:05
cu Pulhac e 90% rezolvat, restul nu cred ca il intereseaza, sunt altii vizati, si nu din Romania