PDA

View Full Version : Adevaruri despre viata, O lectie de vulgaritate..



realmadrid.com
24th October 2007, 23:27
http://www.youtube.com/watch?v=9CIM9dJKT-w

Merita vazut :ok:...cineva injura un pub intreg, iar lumea rade :D

Vadim
25th October 2007, 00:35
La cati drogomani sunt in ziua de azi si la ce nivel de cultura se afla majoritatea tinerilor nu ma mai mira nimic.

iuli
25th October 2007, 11:41
Le-am vazut si eu de o gramada de timp aceste clipuri, sunt mai multe...insa nu inteleg care e problema...asta a zis numai adevaruri, asa se vorbeste in Romania

Geografu
25th October 2007, 14:22
Asa e Iuli asa se vorbeste pe strazile Romaniei o tara europeana din 2007.Asta e nivelul nostru ...:no::rosu:

Dani3l
25th October 2007, 14:34
Pariu ca tipu asta sta undeva in ferentari sau rahova..sau in caminele din Bucuresti.N-am avut rabdare sa vad decat 15 secunde...:happy
Tipu asta a vazut prea mult "Seinfeld"...se crede Seinfeld de Romania:happy

Mario Di Lazi
28th October 2007, 09:41
au murit degeaba ăia la Revoluție :(

Bronco
28th October 2007, 12:34
Asta e nivelul de cultura in Romania europeana...si sunt unii amuzati de chestia sta...si se promoveaza prostia, si se vinde prostia...

realmadrid.com
31st October 2007, 20:44
Pariu ca tipu asta sta undeva in ferentari sau rahova..sau in caminele din Bucuresti.N-am avut rabdare sa vad decat 15 secunde...:happy
Tipu asta a vazut prea mult "Seinfeld"...se crede Seinfeld de Romania:happy

Tipu asta a fost invitat si la B1, acum ceva timp, impreuna cu alte persoane care practica "stand-up comedy". Asa cum in USA sunt foarte bine primite, in Romania fenomenul este la inceput.

Sir. Eko
10th February 2008, 01:01
ce chiar asa e ,p*ula mea are multe semnificati nu m-am gandit niciodata...dupa voce zici ca e Dan Sava tipu ,sau mi se pare mie? :-??