PDA

View Full Version : Cine va fi urmatorul om de gol al STELEI?



uti2102
27th January 2004, 19:44
Cine va fi urmatorul om de gol al STELEI, avand in vedere ca a plecat Claudiu Raducanu, cel care a monopolizat tabela de marcaj in ultimii 4 ani ?

Mariusmadmax
28th January 2004, 02:00
Deocamdata avem aceeasi parere : Oprita
Sincer , sper sa se schimbe un pic tactica prin venirea lui Dica si Munteanu .

vasile314tzurka
28th January 2004, 09:09
eu sper ca dinita. cinstit sa fiu nu-l vad pe oprita in aceasta postura.

uti2102
28th January 2004, 22:34
Deocamdata avem aceeasi parere : Oprita


Io am votat Dinitza! :evil:

Mariusmadmax
29th January 2004, 04:53
Pai primul l-a votat pe Oprita , scuze daca nu tu >>>

ady_azzuro
29th January 2004, 13:55
Deocamdata avem aceeasi parere : Oprita
Sincer , sper sa se schimbe un pic tactica prin venirea lui Dica si Munteanu .


Eu l-am votat pe Oprita :happy Ironic, bineinteles :p

Mariusmadmax
30th January 2004, 00:52
Da ?
Si daca se confirma ?
Daca acum ca a plecat raducanu , va fi el vioara intii ?

ieppy
30th January 2004, 00:54
Mariuse, pe cat faci pariu cu mine ca Oprita nu va fii golgheterul echipei? Sincer mie mi-ar face placere sa fie ca atunci ar insemna ca Steaua va inscrie 3 goluri din care Oprita 2.

Mariusmadmax
30th January 2004, 02:58
ieppy , la inceputul campionatului , dupa ce vedem ce echipa , si ce sistem va adopta Piturca , vorbim si de pariuri , OK ?

vasile314tzurka
30th January 2004, 09:12
oprita poate sa joace pe mijloc si nu prea are ce cauta in faza directa de gol. poate sa construiasca si sa produca mingii excelente pentru virfuri.

uti2102
30th January 2004, 09:37
Sa vedem daca o sa mai aiba loc de Dica in primul 11. Ambii sunt jucatori de sustzinere a varfurilor, unul mai tehnic altul mai muncitor. Sa vedem pe cine va prefera Pitzi.

vasile314tzurka
30th January 2004, 09:51
asteptam. eu sunt curios doar daca va schimba tactica. daca o va tine tot pe aia cu fundul in poarta ma lasa rece aceste transferuri.

ieppy
30th January 2004, 11:17
PAi ce crezi ca se va schimba Steaua si va juca ca Dinamo in tur? Eu nu prea cred. De cand e Piturca la voi ati avut aceeasi tactica pe care nu vad de ce ar schimba-o.

Mariuse, acum pariu, tocmai pentru ca este o necunoscuta trebuie facut. Se pare ca nu prea ai incredere in ceea ce spui.

vasile314tzurka
30th January 2004, 11:23
pai cred ca se poate dupa cum au jucat cu southhamton in prima repriza. mare mea deziluzie a fost ca in meciurile din deplasare in romania, asta a fost culmea, s-au aparat. eu sper, am voie:), ca isi va revedea tactica cu dorinel munteanu in teren care este suficient de bataios. sper, asta nu inseamna vca ztupirka inima rea, o sa si o faca. dar exista posibilitatea. nu uita ca la nationala a fost mult mai agresiv in tactica decit la steaua, si apoi ce mama ma-sii a fost atacant:)

ieppy
30th January 2004, 11:25
Pai tocmai acolo e paradoxul.
Andone care a fost fundas, si inca ce fundas joaca la un gol mai mult decat adversarul iar Piti care a fost atacant joaca la sa nu luam gol. Ciudat, nu?

vasile314tzurka
30th January 2004, 11:27
ciudat, e adevarat, dar nu uita ca andone a schimbat macazul maii tirziu. la sportu a facut dezastru cu retragerile in aparare. tii minte meciul cu dinamo? a fost crincen cu tactica lui de doi lei. abia acum la dinamo in tur, nici macar tot turul, a schimbat fundamental tactica. asta astept si eu de le pitzi. poate-i vine mintea la cap, desi...:)

HaoTic
30th January 2004, 12:28
DAca-l luati pe Tibi Moldovan, el va fi. Calitati de varf autentic: inalt, bun joc aerian, plasament, oportunist, viteza, tanar (doar 21 ani, mai poate creste). Are toate sansele sa reuseasca la Steaua, eu cred ca va produce senzatie in campionatul urmator.

ieppy
30th January 2004, 12:30
Din cate imi amintesc e mai aproape de Dinamo decat de Steaua, darr in fine.

baubau
30th January 2004, 13:51
Pai tocmai acolo e paradoxul.
Andone care a fost fundas, si inca ce fundas joaca la un gol mai mult decat adversarul iar Piti care a fost atacant joaca la sa nu luam gol. Ciudat, nu?


Asa se intampla cu toti atacanti,fundasi care devin antrenori... ;)


Dinita ..zic ca ar putea deveni atacantul principal al stele, daca ar scapa si de accidentari

Mariusmadmax
31st January 2004, 05:07
Ieppy , este prea devreme , mai pot fi miscari de trupe .
Venirea lui D Munteanu si Dica , plecarea lui Raducanu , cred ca schimba situatia mult fata de tur .

Mariusmadmax
31st January 2004, 06:58
Oprita , are calitati de atacant .
Ce cred eu ca i-a lipsit pina acum , este increderea in el .
Poate ca plecind Raducanu o sa inceapa sa creada mai mult in el .

uti2102
31st January 2004, 14:29
Venirea lui D Munteanu si Dica , plecarea lui Raducanu , cred ca schimba situatia mult fata de tur .

Relativ la plecarile dinamovishtilor (mai sunt preconizate cateva :evil: ) cu sigurantza se schimba situatzia in favoarea noastra.

Mariusmadmax
31st January 2004, 18:16
Relativ la plecarile dinamovishtilor (mai sunt preconizate cateva :evil: ) cu sigurantza se schimba situatzia in favoarea noastra.

S-auzim de " binele " dinamovistilor :drak:

Mariusmadmax
19th February 2004, 01:53
Dinita va fi cu siguranta om de gol , dar in pregatiri a inceput sa marcheze si Oprita , in care eu personal cred f mult .

vasile314tzurka
19th February 2004, 07:18
din ce am vazut la televizor de la meciul cu cipriotii se pare ca si dica si dinita au multe de spus in retur:)

vasile314tzurka
19th February 2004, 07:22
S-auzim de " binele " dinamovistilor :drak:

mai ar fi ceva. daca invingem o echipa puternica vom fi si mai puternici. daca va fi una slaba nu va fi nici-o glorie. imi doresc in div a sa fie echipe puternice, asa vom iesi in cupele europene tari si gata sa nu ne mai fie frica de o giorsa precum liverpool-ul actual. pentru mine steaua anderlecht a fost cel mai frumos meci in care am vazut o echipa romaneasca. cel de la sevilla a fost fericirea suprema dar acolo mi-am dorit doar rezultatul. stateam atunci in ghencea chiar la 200 de metri de poarta stadionului. nici nu va dati seama ce a fost in acea noapte.

deci, repet, sa ne rugam sa avem adversari puternici si noi sa-i invingem /hello

Mariusmadmax
20th February 2004, 05:19
din ce am vazut la televizor de la meciul cu cipriotii se pare ca si dica si dinita au multe de spus in retur:)
S-au miscat bine ?

vasile314tzurka
20th February 2004, 10:01
au fost spectaculosi la goluri. nu am vazut tot meciul ca sa spun ceva, doar aczele de gol.

Mariusmadmax
25th February 2004, 05:17
au fost spectaculosi la goluri. nu am vazut tot meciul ca sa spun ceva, doar aczele de gol.
Oricum a inceput sa marcheze si Oprita !
Cred ca Aliuta nu este o pierdere ...
Dica si-a facut loc in primul 11 .

PedrO
2nd March 2004, 02:16
tocmai ca nu este ca sa reintors la STEAUA :)
si nu ma intereseaza care da mai multe goluri ,pe mine ma intereseaza sa vad spectacol si la sfarsit sa castigam
poate sa marcheze si hamuthowski :ok:

Mariusmadmax
2nd March 2004, 05:20
tocmai ca nu este ca sa reintors la STEAUA :)
si nu ma intereseaza care da mai multe goluri ,pe mine ma intereseaza sa vad spectacol si la sfarsit sa castigam
poate sa marcheze si hamuthowski :ok:
ai dreptate :ok:

iulian
5th March 2004, 10:21
Imediat ce a intrat in teren, Neaga a dat tonul golurilor:
FC Arges – STEAUA 0-4 (0-0)

Sa isi fi revenit Neaga ? ce bine ar fi ...

uti2102
5th March 2004, 10:36
Mda.....Eu nu cred k ishi va reveni! NU ARE LA CE SA-SHI REVINA! In schimb, eu cred k va deveni alt om. Acel om de care avea nevoie Steaua cand l-a cumparat. Mult noroc RICA!

alejandro
5th March 2004, 17:20
Oricum,alpopa,promitea mult la inceput,insa pe parcurs s-a stins precum o lumanare.
Poate acum va reincepe sa arda mai puternic?!!

Mariusmadmax
8th March 2004, 18:13
Din pacate el a venit de la FC Arges cu "tinicheua" ( dopaj ) legata de coada.
Steaua n-a vrut sa recunoasca ca a facut o prostie ca l-a transferat pe bani grei , asa ca s-a luptat , si l-a scos curat !
Sper sa fi trecut de aceasta pasa neagra !

uti2102
13th March 2004, 14:38
Diseara bag un CLOSE mare la acest thread. K reincepe campionatu'!
Shi acum se pune intrebarea .........."Daca va fi.......RICA?" !!!!!!!

alejandro
13th March 2004, 16:31
Dac' va fi Rica atunci e super :yeah:

iulian
13th March 2004, 16:33
cine va fi...o sa vedem ...conteza ca Steaua are potential enorm ...