PDA

View Full Version : Banner anti - Prostsport la returul cu Prilep



Kroenan
19th June 2006, 16:36
Ce ziceti?
Daca sunt pe forum cei din galerie sa aiba grija de chestia asta..

Aveti propuneri pentru un eventual mesaj care sa fie pe banner? Postati ideea aici si poate cei care se ocupa de aceste lucruri vor vedea parerile noastre.

Iata propunerea mea: ``Prostsport... Creat sa prosteasca lumea``

P.S Sunt sigur ca Bosanceanu va da voie la acest unic banner tinand cont de ce au putut sa faca analfabetii de la aceasta fituica din simplul fapt ca nu stiu limba engleza si nu stiu modul in care se fac pariurile:D

U|L|T|R|A|S|
19th June 2006, 17:29
Au mai fost facute multe bannere anti-gsp si anti-prostport.... nu stiu ce rezultat o sa aiba un astfel de banner.. dar totusi trebuie facut ceva....

In legatuta cu continutul mesajului....parerea mea....

Un nou format compact/ Continut tot de kkt!

Desi conducerea inca nu ii lasa pe baieti sa isi puna bannerele pe garduri.... iar la meciul cu otelul... seful jandarmilor a primit telefon de la chiforeanu.... sa li se dea jos mesajele baietilor din Aria care au afisat 2 bannere pro - Grigoras...

Sunt curios daca macar acum o sa permita bannerele pe garduri...oricum..multa m..e chiforeanu.

Napoletan
19th June 2006, 18:54
Pai intre noi fie vorba... am si uitat ultimul mesaj pe care l-am afisat liber, am uitat ultimul meci la care am fost lasati sa cantam linistiti, am uitat ultimul meci la finalul caruia echipa a venit sa ne salute, am uitat cum e sa ai steagul care te reprezinta,in fata ta pe gard, am uitat multe lucruri care candva ma faceau sa trec peste orice pt. echipa, care ma faceau sa tresara inima in mine de cate ori coboram in peluza! Dar, noi inca nu ne-am pierdut speranta, e de datoria noastra sa facem CEVA!
Referitor la mesaje anti prostport... cred ca nu ar face decat sa agraveze situatia multora. Ganditi-va ca sunt sanse extrem de mici sa intri in stadion cu asa ceva, dar chiar daca se va putea face acest lucru, un banal telefon il va face sa se plece la pamant in mai putin de 1 min. In plus nesimtiti acestia care se autodeclara jurnalisti nu merita sa fie bagati in seama, altfel nu facem decat sa le dam apa la moara. Cel mai bine ar fi sa ii ignoram, sa le aratam ca nu ne pasa, sa ne incurajam echipa toate cele 90 de min.(indiferent de scor), si sa o purtam spre o victorie clara!
Onoare celor care nu au plecat steagul!

Ultras Farul
19th June 2006, 19:31
Ar trebui pus un benner la tribuna a 2 a ca acolo o sa fie mai multa lume si o sa fie mai greu jandarmilor sa le dea jos. Iar continutul sa fie : Ani de minciuni si mizerii . Romania nu mai lasati Prosportul sa va prosteasca . Nu rimeaza dar macar nu lasam cale de interpretare

ady51a
19th June 2006, 19:33
Eu am sa incerc sa discut cu trimisul Prosport sa-mi expilce ce s-a intamplat. Sper sa fie cineva trimis la acest meci.

b3bito
19th June 2006, 21:51
1.msj lu U|L|T|R|A|S| este interesant...dar daca va aparea acel kkt...nu se va intra cu el pe stadion.....
2..nu cred ca se va putea afisa....
3.gsp ar scrie despre asta,pt ca sa le strice imaginea celor de la prosport
4.cine ar fii dispus sa dea bani pt acest msj? (eu unul va anunt k`dau bani pt acest msj,chiar sunt de acord,sa`l facem,dar sa fim noi cei care postam pe onlinesport,sa ne intalnim intr`o zi,vineri sambata,si sa facem)
5.ar trebui afisat sus la tribuna la supra etajat....si lasat acolo tot meciul..
6.nu cred ca se va face :D
7 referito la cea a zis cineva,k la tribuna va fii mai multa lume,si ca jandarmiilor le va fi mai greu "sa`l puna la pamant"....ba din conrta il va da repede jos,ca nu vor fii oameni care "sa sustina aceasta cauza"

dorryn
22nd June 2006, 03:57
PRO SPORT,REVISTA SF SAU COTIDIAN DE SPORT?ar putea fi una din multele idei prin care am putea protesta fara a ne folosi de vulgaritati.si ar mai fi destule.astea zic eu ca nu ar putea fi interzise.Banuiesc.Sper.Dar nu ma mai mira nimic.Ar trebui facut si cred ca o sa facem ceva.Nu trebuie sa renuntam din cauza jandarmilor pt ca ne-am putea obisnui.Si am putea pierde lupta pana la urma.

Kroenan
22nd June 2006, 10:55
Fireste ca ideea era cazuta din start fiindca stim cu totii subordonarea `sefului` de galerie fata de Bosanceanu... Postarea mea a avut alte scopuri:

1) Tragerea unui semnal de alarma in privinta `presei` din Bucuresti care si-a luat nasul la purtare... In cel mai rau mod cu putinta: minciuna si denigrare.
2) Sa vedem daca angajatii Cuget Liber de pe forum vor `raporta` la conducere... Se pare ca asa s-a intamplat.
3) Trezirea din letargie a fanilor acestei echipe... Nu stiu cat am reusit dar a avut grija conducerea sa-i adoarma din nou prin dublarea pretului la bilete:D

P.S Tineti minte un lucru... Suporterii sunt SINGURII care tin cu Farul... Ma rog, atatia cati au mai ramas:D

ady51a
22nd June 2006, 11:14
2) Sa vedem daca angajatii Cuget Liber de pe forum vor `raporta` la conducere... Se pare ca asa s-a intamplat.



La ce si la cine te referi?

lolo_grupa_c
22nd June 2006, 11:29
noi am facut mesaje anti gsp cand am fost la petrosani...si doar cu greu cei de la militie neau dat voie sa le afisam....oricum gazeta a scris despre asta...

prostsport si carpeta sporturilor=mijloc de dezinformare si minciuni comuniste....

Kroenan
22nd June 2006, 12:22
La ce si la cine te referi?

Il cunosc pe un angajat al ziarului care nu are legatura cu acest forum, dar care m-a intrebat cam asa, citez: ``Ce se intampla pe acel forum de internet, cu acel banner la adresa ziarului din Bucuresti? Conducerea e nemultumita de lucrurile astea Stii ceva de asta?``. Din motive lesne de inteles nu pot sa-i dau numele.

@ady51a Daca au inteles ce am vrut sa spun, si se vor implica mai mult in `relatia` cu presa, e bine, daca nu, putin imi pasa

Ideea este sa nu ajungem ca acum 7 ani, cand la inceput, lucrurile au stat la fel... Se anuntase ca s-au gasit bani, a venit Simionas, dar datorita unei ample campanii de presa, si al `coalizarii` altor echipe + unii impresari, s-a intamplat ce s-a intamplat

Concluzia e una: NU e bine sa se lase lucrurile asa... Daca nu le dai o replica directa `jurnalistilor centrali`, data viitoare va fi mai rau...

P.S 1 Crezi ca mi se rupe mie de sistemul `ciudat` existent la Farul? Sau de `subordonarea` galeriei? Sau de telefoanele date jandarmeriei de care amintea cineva? Sau de nepasarea care `pluteste` in aer?
P.S 2 Eu sunt un simplu sustinator al acestei echipe, care pana nu demult era indeajuns de naiv ca sa dea bani pe bilet si sa fie legitimat de un jandarm cu 4 clase

ady51a
22nd June 2006, 12:31
Il cunosc pe un angajat al ziarului care nu are legatura cu acest forum, dar care m-a intrebat cam asa, citez: ``Ce se intampla pe acel forum de internet, cu acel banner la adresa ziarului din Bucuresti? Conducerea e nemultumita de lucrurile astea Stii ceva de asta?``. Din motive lesne de inteles nu pot sa-i dau numele.

@ady51a Daca au inteles ce am vrut sa spun, si se vor implica mai mult in `relatia` cu presa, e bine, daca nu, putin imi pasa



2) Sa vedem daca angajatii Cuget Liber de pe forum vor `raporta` la conducere... Se pare ca asa s-a intamplat.



Pai ori e de pe forum ori nu are legarura cu forumul? :rolleyes:
Nu prea inteleg :mda:

Relatia cu presa trebuie a existe la club dar in cazuri de genul asta trebuie facut ceva. Nu e normar sa pui ceva in ziar fara macar sa citesti sau sa spui adevarul pe jumatate.
Poate esti totusi mai exact.

Kroenan
22nd June 2006, 13:12
Deci, ma repet... Nu este de pe forum pentru ca as fi stiut asta (il cunosc si mi-a spus ca nu e, dar e posibil ca niste colegi de-ai lui sa fie)... Dar daca conducerea stie, e logic ca cineva a `ciripit`, nu?

Stiu SIGUR ca unii de la Cuget sunt pe forum si din ziarul lor. Ca sa te convingi, iata un exemplu: in numarul din 20-06-2006 e un mic articol intitulat `Aratati ca sunteti adevarati` unde sunt citati niste forumisti de pe onlinesport. Am recunoscut acele mesaje ca fiind de aici. Un simplu search imi va da dreptate
Iti reproduc unul din posturi: @Ultras-CT a scris pe acest forum: `Daca nici acum nu umplem stadionul nu meritam echipa in Divizia A`. Acest post se regaseste, pe langa altele reprodus integral in articolul lor

Acum e clar? Oricum nu conteaza asta prea mult.

@ady51a Repet: Nepasarea conducerii se rasfrange si asupra spectatorilor, si deaceea nimeni nu mai vine sa sustina echipa. Le LIPSESTE un `sef` cu veleitati, gen MeMe, care sa apere echipa in emisiuni TV si nu numai. Intelegi? Daca au priceput mesajul, atunci noi nu am `palavragit` aici de pomana. Daca nu, atunci asta e, mergem mai departe.

P.S Apropo de emisiuni TV: Iti aduci aminte de emisiunea Derby a lui Paul Alexe? Multa lume spunea ca el `mobiliza` spectatorii, si, chiar daca stadionul nu se umplea, in orice caz erau mai multi. In TOATE orasele mari exista o emisiune TV dedicata echipei locale. Aici din pacate nu mai exista

ady51a
22nd June 2006, 13:46
Il cunosc pe un angajat al ziarului care nu are legatura cu acest forum, dar care m-a intrebat cam asa, citez: ``Ce se intampla pe acel forum de internet, cu acel banner la adresa ziarului din Bucuresti? Conducerea e nemultumita de lucrurile astea Stii ceva de asta?``. Din motive lesne de inteles nu pot sa-i dau numele.



Nu am inteles asta? conducerea cui? conducerea ziarului? Conducerea clubului?

Aici pur si simplu s-a deschis un topic despre o manifestare pasnica de protest impotriza celor scrise de ProSport!
De care lucruri e nemultumita acea conducere? dupa ce aflam care conducere :mda:

Cei de la Cuget puteau intra foarte bine sa citeaza mesaje ale fanilor de pe forum si sa le publice. Ceea ce au si facut. Am vazut si eu articolul respectiv si stiam mesajele, numai ca nu au publicat sursa.

desdemona
22nd June 2006, 14:09
conducerea cui? conducerea ziarului? Conducerea clubului?
A clubului si a ziarului, care-i diferenta? :D

Oricum, nu inteleg o faza: trecand peste faptul ca ziaristii aia de la Cuget sunt plini de stiri :D pentru ca pierd timpul pe forum, luand pulsul suporterilor (sau poate asa isi fac stirile :evil: ).... si presupunand ca ar fi aflat "conducerea". So what? Fiecare cu parerea lui, nu poate impune/dicta "conducerea" nimic. Sau in fine, sa dicteze cui vor ei, sclavilor si altora care pun botul, dar nu toti sunt mielusei :D

ady51a
22nd June 2006, 14:20
Nu-si pierd timpul pe forum. Culeg informatii si de aici.

Kroenan
22nd June 2006, 14:25
@desdemona are dreptate... Fireste ca era vorba de conducerea clubului, care e aceeasi cu a ziarului :D
Nu vad nimic rau in preluarea unor postari de aici... EU am vrut sa fac dovada ca avem `ciripitori` printre noi si orice actiuni viitoare (bannere) vor fi stopate din faza incipienta

Dar hai sa incheiem discutia ca si asa am deviat prea mult si (din nou) am acordat atentie unor ziaristi.

desdemona
22nd June 2006, 14:26
Nu-si pierd timpul pe forum. Culeg informatii si de aici.


Buna sursa pentru niste ziaristi :D Informatile de pe forum te duc departe :D Poate ajung si ei ca prostsportistii..... :cool: fiecare cu forumurile lui :happy

dorryn
22nd June 2006, 18:37
ei si ..ce-mi faceti? n-o sa mai postez aici?? atata paguba.rameneti voi cu forumul vostru.pe cine am jignit? pe niste paraziti care prin deciziile lor prostesti jignesc un stadion intreg?sau ce a mai ramas din el?Cum imi sterg userul asta sau ce e? stergeti-l voi sau macar ziceti-mi cum sa nu mai fiu tentat sa postez.

ady51a
22nd June 2006, 18:39
Aici iti spui opinia, oricare este ea. Nu-ti taie nimeni mesajul daca o sa critici pe cineva. Dar de la critica la jignire este cale lunga.

Onlinesport vrea parerea voastra
22nd June 2006, 18:52
ei si ..ce-mi faceti? n-o sa mai postez aici?? atata paguba.rameneti voi cu forumul vostru.pe cine am jignit? pe niste paraziti care prin deciziile lor prostesti jignesc un stadion intreg?sau ce a mai ramas din el?Cum imi sterg userul asta sau ce e? stergeti-l voi sau macar ziceti-mi cum sa nu mai fiu tentat sa postez.
dorryn, aici nu esti pe stadion.

dorryn
22nd June 2006, 18:58
pe cine dracu am jignit? ia sa ma jigneasca si ei pe mine cum am facut-o dar sa arate ca le pasa si sa ma lase sa-mi fac treaba pe stadion si sa ma trateze ca pe un om.Atunci voi fi multumit..cum multumiti sunt si parazitii care rad ca ne mancam intre noi.dar tu nu esti unul dintre noi.da stai linistit ca n-o sa mai fi nevoit sa-mi stergi mesajele.va las sa faceti ce vreti .. sunteti mai preocupati de mascote si alte prostii de care oricum nu tine nimeni cont decat sa analizati adevaratele probleme.si cred ca tu esti ala care spune la cuget tot ce se vb aici.e suspect pt ca vad ca in fiecare seara intri pe site-ul lor la rubrica sport iar stirile lor apar aici.ciudat.nu era mai simplu sa pui linkul sa intre lumea sa vada direct de la sursa?prea tare ii aperi.
BAFTA LA TOTI

ady51a
22nd June 2006, 19:05
1. Care-i treaba ta la stadion?
2. Cei de la Cuget au si ei net si forumul asta este public. Pot intra si ei asa cum ai intrat si tu.
3. Ne preocupam de mascote exact asa cum ne preocupam de echipa
4. Stirile le luam atat din Cuget cat si din Telegraf. Ca doar nu vrei sa stau la club non stop.
Inca un mesaj de genul asta sau o singura jignire pe suporter Farul adresata cui vrei tu (mie, clubuli sau cui vrei tu si este scos de aici)

dorryn
22nd June 2006, 19:30
pai eu ce dracu tot zic aici? stergeti0-mi asta si gata ca eu nu am gasit cum.asta stiti voi sa faceti cel mai bine.inca o dovada ca esti unul dintre ei.joaca`te de`a politistii si da-mi ban.ca oricum nu inteleg cum poti fi farist si sa taci si sa inchizi ochii la tot ce se intampla aici.ai tu un scop aici.si da,am zis asta ca sa-mi dai ban dar m-am cam lamurit si in proportie de cel putin 90% am dreptate.sunt multe care incep sa se lege.normal adevarul doare asa ca asta a fost ultimul meu mesaj aici..ok.nu am jignit a fost doar "parerea mea".

ady51a
22nd June 2006, 21:44
Pai daca a fost ultimul mesaj insemna ca nu mai am de ca sa-ti dau ban.

Napoletan
23rd June 2006, 00:33
Mare dreptate ai Dorine... Toti "suporterii" de aici sunt preocupatii numai de tampenii cand de fapt situatia reala nu este una prea roz. Chiar credeti ca e mai importanta mascota decat faptul ca suporterii sunt supusi unor tratamente animalice in peluza si le sunt incalcate drepturi fundamentale?! Ady iti spun eu ca Dorin are o treaba destul de importanta la stadion. Stiti cum e treaba... oamenii ca noi fac ceva pt. clubul asta, de care le pasa, in schimb voi faceti ce stiti voi mai bine, adica sa va agitati pe forum! Cand ati vazut ultimul meci live ? Cand a fost ultima deplasare cu echipa ?
Va rog sa ma scuzati daca am jignit pe cineva, dar acum mi s-a confirmat o parere mai veche legata de cei ce populeaza (sau ar trebui) stadionul nostru (nu ma refer la ultrasi, aia putini care sunt ei si care nu prea reusesc sa se faca auziti).
Si acum, ca sa citez pe cineva: "Viata lunga ultrasilor!"

ady51a
23rd June 2006, 00:55
Napoletan, inteleg ca esti prieten cu dorryn. Nimeni nu are nimic cu voi. Dar atata timp cat intrati aici ca sa jigniti o sa va tai mesajele si daca o sa continuati sa postati jigniri (cuvinte urate) la adresa oricui -conducere, jucatori, parteneri de pe forum o sa aveti un tratament mai special aici. La stadion faceti ce vreti voi si injurati pe cine vreti. Aici puteti sa spuneti o opinie personala in mod civilizat. Am observat ca tot atacati conducerea, este opinia voastra si pana ieri nu prea v-am editat din mesaje. Dar pana cand sa continuati asa? Criticati, spuneti-va parerea dar numai jigniti.
In alta oridine de idei: nu cred ca stii tu cate prezente la stadion am eu si nici nu cred ca te intereseaza. Dar daca m-ai intrebat hai totusi sa-ti raspund: Am fost la fiecare meci al Farului de pe propriul teren si le-am urmarit la televiozor pe toate cele din deplasare pt ca nu vreau sa merg in deplasare cu nici o galerie. Cand o fac - e adevarat mai rar din cauza serviciului - o fac pe cont propriu. E adevarat ca nu stau in peluza ci la una dintre cele 2 tribune ca vreau sa vad meciul si se vede mai bine de acolo.

Ce treaba destul de importanta are Dorin la stadion? Este crainic? Arbitru? Operat de tabela de marcaj? pune bannere pe gard? Ce face Dorin pe stadion asa important. Vornesc cu tine pt ca el s-a suparat si nu mai vrea sa vina pe aici. Aici este un forum public und epoate intra oricine de la presedintele clubului la orice mic suporter din toata lumea. Haideti sa ne purtam cum trebuie si sa ne spunem oful intr-un mod civilizat. In caz contrar de acum inainte o sa actionez si va duceti unde sunteti primiti eventual pe alt forum.
Bafta si sper sa ne intelegem de acum in colo!

bahaus_84
23rd June 2006, 11:59
Hmmm..pai un banner potrivit...si cu putina ironie in el cred ca ar fi cel mai potrivit...ceva de genul...stim cat se termina meciul...1-1....si Farul merge mai departe...( ironie la faptul k oricum la 1-1 Farul s ar califica....insa aici ar fi vorba de celebrul 2-2 din tur care se refera la rezultatul final....asa k 1-1 pauza final e rezultatul corect :P )..in fine....ceva de genul....Fortza Farul !!

U|L|T|R|A|S|
23rd June 2006, 17:01
Fratilor.....de ce atatea certuri intre noi? Ady acum sincer sunt in aceiasi tabara cu dorin.. mi-au fost cenzurate o gramada de mesaje pe niste motive nefondate.... poate acum chiar a gresit.... dar ii stergeai doar portiunea aia din mesaj.... chiar nu il cunosc pe dorin (care chiar m-a injurat intr-un post).
Aici se cenzureaza prea mult... o sa imi recomanzi alte forumuri... suntem inregistrati si pe alte forumuri stai linistit... chiar am construit un forum.... stiu ca ai trecut cu vederea de multe ori peste injuraturi... dar totusi.. nu ii alunga pe baietii care dupa meci nu au voce doua zile... pentru ca o sa ramai doar cu baietii care se uita la meciuri doar la tv si sunt zmei pe forumuri...
Tu le-ai luat partea celor din conducere in cateva randuri... poate esti prieten cu ei (putin imi pasa)... dar tb sa recunoastem ca avem o conducere JALNICA....
Acum probabil o sa te simti jignit sau ofensat... dar asta e opinia mea personala pe care doream sa o exprim...

Toata lumea la meci duminica.... Forza Farul - Vinci Per Noi!

ady51a
23rd June 2006, 17:46
Daca citesti postul de mai sus o sa intelegi. Eu am editat ce am crezut eu ca este jignire. Nu cred ca am editat mai mult de 5 - 6 mesaje si nu am alungat pe nimeni, dimpotriva am incercat sa va atrag. Am mai spus-o puteti critica pe cine vreit si cat vreti dar de la critica la jignire este cale lunga. :ok: si stiti si voi asta.
""Aici se cenzureaza prea mult...""
Ce anume se cenzureaza? Eu am sters o parte din jigniri. Atat. Daca vreti sa mergeti pe alte forumuri este numai decizia voastra. De aici nu va alunga nimeni atata timp cat vorbiti civilizat. Si eu am criticat conducerea si am fost ironic cand a fost cazul dar nu am adresat cuvinte grele niciodata.

Bafta si sa ne vedem cu bine la meci duminica! Forza Farul!:ok:

Napoletan
23rd June 2006, 23:29
Ady recunosc ca uneori am folosit un limbaj nu tocmai cuviincios, dar asta s-a intamplat destul de rar si in general mi-am cerut scuze atunci cand probabil am gresit. Dar...daca iti mai aduci aminte, pe topicul de la departamentul de marketing au fost sterse sau editate cateva mesaje, fara ca acestea sa aiba un continut trivial, ci pt. simplul motiv ca nu erau "in trend" cu ceea ce debita baiatul ala din cadrul clubului. Atunci ai motivat ca nu are rost sa il invinuim pe el pt. toate nemultumirile pe care le avem noi. Poate ca ai dreptate, dar el fiind singurul din cadrul clubului care a frecventat forumul am gasit de cuviinta sa ii aducem lui la cunostinta nemultumirile noastre, poate uneori exprimandu-ne mai dur, cu apelative de genul "nesimtit", dar fara sa il injuram.
Observ la tine o atitudine sa zic interesanta cu privire la galerie in general. In viziunea ta, cei ce frecventeaza galeria sunt niste indivizi indoielnici, cu un nivel de cultura inferior. Tin sa te contrazic! Galeria este divizata in mai multe brigazi, fiecare cu o ideologie proprie, deci nu cred ca este corect sa ii bagi pe toti in aceeasi oala.
Farul uber alles!

ady51a
24th June 2006, 00:14
Deci sa o luam pe rand.


Ady recunosc ca uneori am folosit un limbaj nu tocmai cuviincios, dar asta s-a intamplat destul de rar si in general mi-am cerut scuze atunci cand probabil am gresit.

Asta este bine, insemna ca ce am taiat nu am vazut numai eu si ca intr-adevar era ceva care nu prea mergea pe un forum public.


Dar...daca iti mai aduci aminte, pe topicul de la departamentul de marketing au fost sterse sau editate cateva mesaje, fara ca acestea sa aiba un continut trivial, ci pt. simplul motiv ca nu erau "in trend" cu ceea ce debita baiatul ala din cadrul clubului. Atunci ai motivat ca nu are rost sa il invinuim pe el pt. toate nemultumirile pe care le avem noi. Poate ca ai dreptate, dar el fiind singurul din cadrul clubului care a frecventat forumul am gasit de cuviinta sa ii aducem lui la cunostinta nemultumirile noastre, poate uneori exprimandu-ne mai dur, cu apelative de genul "nesimtit", dar fara sa il injuram.

Da, atata timp cat aici a intrat omul de la departamentul de marketing este normal sa intrebati ceva in legatura cu sarcina sa de lucru la club. Omul a fost deschis si a raspuns cum a vrut. Chiar si apelativul "nesimtit" nu-si avea rostul. Gandeste-te ca un "nesimtit" nu mai venea deloc ca sa raspunda. Daca nu erati multumiti de raspunsuri puteati sa spuneti doar atat - Nu sunt multumit sau eu nu cred in asa ceva fara apelative ca cele folosite de voi. Cred ca se intelegea.
Acum voi intrebati orice si-l priviti ca omul din cadrul clubului. Acum poate mai vreti sa mai intrebati cate ceva si nu mai aveti cum pt ca omul procedeaza normal si nu mai intra cand vede cu cine discuta. Am mai spus-o si eu la fel faceam, in situatia de fata.



Observ la tine o atitudine sa zic interesanta cu privire la galerie in general. In viziunea ta, cei ce frecventeaza galeria sunt niste indivizi indoielnici, cu un nivel de cultura inferior. Tin sa te contrazic! Galeria este divizata in mai multe brigazi, fiecare cu o ideologie proprie, deci nu cred ca este corect sa ii bagi pe toti in aceeasi oala.
Farul uber alles!
Corect, nu am fost niciodata membrul al galeriei si am fost la toate meciurile de pe propriul teren. Eu nu zic ca nu sunt si suporteri civilizati sau tot asa de bine trebuie sa acceptati ca sunt si destule uscaturi pe acolo. Nu cunosc exact care sunt brigazile pe acolo, recunosc asta. :ok:

pff
24th June 2006, 02:01
ady .. ala a fost facut nesimtit .. numai cand a inceput sa nu mai raspunda ... daca te uiti p`acolo o sa vezi ca nimeni nu i`a zis nimik care sa`l jigneasca .. ci toata lumea si`a spus nemultumirile .... dupa ce au vazut toti ca nu au facut nimik .. si ca nici nu mai rasp aici .. cum sa nu`i zici nesimtit ?