PDA

View Full Version : A mai incetat din viata un fotbalist...De`a dreptul shocant.



N0_NaM3
26th January 2004, 21:39
Se pare ca fotbalul a facut o noua victima (Miklos Feher)..shi unii ii acuza ca i`au bani multi pe degeaba...

realmadrid.com
26th January 2004, 21:45
Teribil normal:(. Da ai dreptate fac si jucatori niste sacrifici mari. Am vazut imagini pe protv si am ramas uimit
Sincer imi pare f. rau:(

MaPaX
26th January 2004, 22:05
Imi pare rau pt acest jucator!
Sincer, n-am inteles mare lucru de ce s-a spus la stiri.
Poate cinvea sa explice cauzele acestui deces?

ady_azzuro
26th January 2004, 22:16
Dumnezeu sa-l odihneasca in pace....

DRAGOS
27th January 2004, 15:20
De ce nationalitate era???
Colegii de la mine din clasa ziceau ca era ungur. Eu din pacate am pierdut ieri stirile din sport.

DRAGOS
27th January 2004, 15:29
Da, intr-adevar era maghiar. A decedat in urma unui stop cardiac in timpul meciului de campionat Benfica - Vitoria Guimaraes. El evolua pentru Benfica.

realmadrid.com
28th January 2004, 21:24
Am citit in ziar ca la autopsie nu sa aflat cauza stopului cardiac asa ca i s-au luat probe din tesut iar rezultatele vor veni cica in maxim 30 de zile. Ieri insa a mai murit un suedez care era amator in urma unui infart

N0_NaM3
28th January 2004, 23:04
Se pare ca meseria de fotbalist nu este tocmai ushoara ... asha cum spun unii cand aud cuvantul 'fotbalist' ...'ca aia au multi bani pe care ii fac pe degeaba' ... multi au aceasta impresie.

realmadrid.com
29th January 2004, 21:26
Astazi au fost funerali din ce am inteles:(

raduia82
3rd February 2004, 22:07
Imi pare foarte rau pentru ce s-a intamplat cu Miklos Feher,viata este crunta,si se pare ca a doua zi a mai murit un fotbalist in Suedia,iar in Spania la Valencia,Mauricio Pelegrino a lesinat pe teren.Se pare ca se intampla si la case mai mari nu numai la noi.Imi aduc aminte de cand au murit Vrabioru si Haldan a fost un mare scandal.Imi pare foarte rau pentru acesti jucatori

N0_NaM3
20th March 2004, 03:44
Mai era Cristi Neamtu de la Craiova...shi Dinita a fost acum la un pas in meciul cu Brasov ,era la un pas de ashi inghite limba ...experienta lui Dorinel shi`a spus cuvantul la acest incident (care putea deveni fatal).