PDA

View Full Version : Ce jucator v-ati dori la Rapid?



Rapidulet
25th January 2004, 12:21
Eu personal mi l-as dori pe Silvasan , ar face treaba buna in atac cu Sabin Ilie. Bineinteles Sabin sa ramana in continuare la Rapid cat si Ziyati .

MaPaX
25th January 2004, 13:11
Tiberiu Moldovan sau Silvasan

Spider
17th April 2004, 21:15
eu mi l-as dori pe Juninho Pernambucano de la Olimpique Lyonais.
Si din campionatul intern pe Somcherechi sau Chita de la ARGES in aparare... ca sunt super buni

---------------------------
later edit by rasheedkpenny: vad ca te-ai aliniat la standardele UE... "esti plin" de E-uri! Sa stii ca nu sunt sanatoase!

ADelPiero
7th May 2004, 16:41
Potcoave de cai morţi
Ciprian Vasilache, cel care se anunţa unul dintre jucătorii- surpriză ai Rapidului în acest retur de campionat, nu s-a văzut niciodată în ipostaza de titular sub comanda lui Hizo. Nici unul dintre fotbaliştii transferaţi astă-iarnă în Giuleşti nu pare a intra în formula de bază gîndită de Viorel Hizo pentru confruntarea de poimîine(cu Dinamo).

MaPaX
7th May 2004, 17:02
Potcoave de cai morţi
Ciprian Vasilache, cel care se anunţa unul dintre jucătorii- surpriză ai Rapidului în acest retur de campionat, nu s-a văzut niciodată în ipostaza de titular sub comanda lui Hizo. Nici unul dintre fotbaliştii transferaţi astă-iarnă în Giuleşti nu pare a intra în formula de bază gîndită de Viorel Hizo pentru confruntarea de poimîine(cu Dinamo).
Si parerea ta care este stelistule?
O sa devi rapidist? Tot ce-ai scris tu aici am citit intr-un ziar!
Incerca sa scri tu si nu doar mesaje aiurea de 2 randuri!(mai bine ai vb la steaua si unirea nu la toate topicurile :rosu: )

Eu as dori sa aduca un mijlocas, deoarece cam ducem lipsa.

ADelPiero
19th May 2004, 02:19
la cati jucatori noi ati adus .... nu stiu pe cine mai vreti ...
in fine :) treaba voastra (sau treaba lor).. ca nu aveti nici un rezultat :evil: