PDA

View Full Version : De ce mi se pun cate 2-3 threaduri cateodata?



Sergiu
17th June 2006, 12:46
Nu puteti modifica programul sa nu permita ca e ciudat. Eventual sa puneti mai multe confirmari sau ceva de genu. E a doua oara azi cand mi se intampla asta si nu stiu cum sa-l sterg pe al doilea.

relansat
17th June 2006, 13:14
Ai si tu rabdare, nu da de doua ori atunci cand confirmi infiintarea threadului :D

Sergiu
17th June 2006, 13:25
Sincer nu inteleg ce vrei sa zici.
Ce imi spui tu e ca si cum m-as duce la bar si as cere o bere. Vine barmanu cu 2 beri. Eu intreb de ce mi s-au adus 2 si el imi spune ca nu trebe sa ma grabesc sa le beau.

Paul
17th June 2006, 13:26
apasa o singura data pe buton , si 100 % iti apare o singura data

relansat
17th June 2006, 13:27
Atata timp cat nu`mi cere sa le platesc pe ambele si`mi zice ca una e din partea casei, atunci e ok :)

Sergiu
17th June 2006, 13:32
Poate am dat dublu click, se poate dar oricum eu zic ca ar trebui sa nu se poate posta asa repede 2 threaduri identice.

E ok sa ai o bere din partea casei, da nu arata bine sa fii cu 2 sticle de bere la masa. Asa nu e fain nici sa vad 2 theaduri identice.

B_I_C
27th June 2006, 01:56
Eu cred ca are mouse-ul o mica problema ...

Vadim
27th June 2006, 02:04
Nu puteti modifica programul sa nu permita ca e ciudat. Eventual sa puneti mai multe confirmari sau ceva de genu. E a doua oara azi cand mi se intampla asta si nu stiu cum sa-l sterg pe al doilea.
Daca astepti prea mult cand faci un nou thread, goleste cacheul la browser, fisiere temporare etc si mai incearca dupa aceea. Eventual incearca sa schimbi si "styleul" la forum si vezi daca pe altul face la fel sau nu.

In rest, daca apesi de 2 ori face 2 threaduri, alta explicatie nu e.