PDA

View Full Version : Conspiratie in sectiunea Ligii Campionilor



Sergiu
17th June 2006, 13:43
S-o gasit unu fan de-al barcelonei sa faca un thread cu castigatoarea ligii campionilor. Si n-au inclus-o pe Juventus.
Apoi se apuca sa-si bata joc de Juventus ca cica nu va juca in Liga, ca le ajunge cupa Italiei.
Dupa ce fac eu un thread cu echipele alese mai bine, vine un alt fan de-al barcelonei si-mi sterge threadul pe motiv ca mai exista unu. Ala fara Juventus.

Eu zic ca trebe luate masuri pana nu ne intoxica fanii astia ai barcelonei cu threaduri care mai de care mai stupide. Auzi sa nu fie Juventus favorita la Liga Campionilor.

Nixx
18th June 2006, 14:34
Dupa ce fac eu un thread cu echipele alese mai bine


Era cumva ala in care n-ai inclus-o pe Barcelona?

Paul
18th June 2006, 14:49
1)moderatorul are intotdeauna dreptate
2) am facut eu threadul cum trebuie ...de cateva zile
3) asta e o problema copilareasca
4) citeste aici te rog

1.4 Fara "Spamming": Va rugam sa nu postati mesaje consecutive in acelasi thread sau acelasi mesaj cu copy/paste pe mai multe threaduri/forumuri, numai de dragul de a va creste numarul de posturi. Pentru a adauga ceva unui mesaj pe care tocmai l-ati scris, folositi butonul Edit Post (puteti edita un mesaj in maxim doua ore dupa ce l-ati scris prima oara). Nu creati threaduri pe banda rulanta, unele sub altele, doar pentru a va vedea numele scris pe Forum. Va rugam nu postati acelasi mesaj sau thread de mai multe ori, daca vedeti ca acesta a fost sters de moderator. Un astfel de gest poate duce la suspendarea temporara sau permanenta a contului dv.

sun
18th June 2006, 14:50
pls nu fi urmatorul Remy :D

A fost o scapare . Oricum va grabiti cu Liga campionilor. Abia a inceput Intertoto :ok:

Paul
18th June 2006, 14:53
asta e un aspect ... ca abia a inceput
apoi mi se pare aiurea ca tu care ai 21 de ani , sa te cobori la nivelul unui pusti de 15 ani (barcafan) care a facut poll-ul initial fara Juve ...

In alta ordine de idei , te asigur ca moderatorul de acolo , Catalanul , nu poate fi acuzat de absolut nimic ... in cel mai rau caz de o greseala ... si ATAT!

Ce conspiratie vizatzi voi ... ?

Sergiu
18th June 2006, 14:56
Am postat de cateva ori theadul pentru ca asa a aparut probabil ceva dublu click. Au fost neintentionate si in acelasi minut.
Am incercat sa-l sterg dar n-am putut. Nu mergea nici butonul edit daca te intereseaza.
Nu am repostat acelasi thread dupa ce a fost sters.

Dupa ce ai reparat problema n-am mai postat deloc.

Asa ca mai bine informeaza-te uita-te la cand au fost postate mesajele si apoi acuza bine?