PDA

View Full Version : Credeti ca Niccolo Napoli este un antrenor demn de Craiova?



fan craiova
15th October 2007, 09:35
in ultimele sezoane s-au tot perindat antrenori pe la craiova dar nici unul nu a dat dovada de profesionalism, chiar unul dintre ei stiti voi cine a dovedit ca are calitati de boxer, sau vezi faza cu balaci cu arbitrul cu gheata, mai tineti minte, cioroianu nu stie, mogosanu nici atat, s-ar putea ca italianul asta sa fie salvarea

reseter
25th October 2007, 19:57
nu

blandu
6th November 2007, 14:06
Pana in prezent este OK.
Sper sa nu fie doar 5-6 etape ca restul.

atdi
12th November 2007, 01:47
Eu cred ca Napoli ar trebui lasat macar pana la vara. Nu poti sa faci echipa daca schimbi antrenorii ca pe ciorapi. Dar ce poti sa faci, asa e la noi la olteni, sangele cam clocoteste.

Cra10veanu
12th November 2007, 07:36
e bun, jucatorii sint problema

nr.zece
12th November 2007, 11:14
e bun, jucatorii sint problema


si slugarnicia lui ajica miti

Cra10veanu
15th November 2007, 02:24
zicea dorel prin interview-uri de pe "un ziar european" ca gargalie e cel mai bun fundas din romania :ras-plans:

ps: dorel asta are o fata de zici ca joaca la cotofeni nu la craiova, nu ca joaca cu fata, dar si ca jucator e praf.

Lordliv
16th December 2007, 11:27
deocamdata a imprimat un spirit de lupta echipei.
ca nu prea are cu cine este alta poveste....

sa vedem pregatirea de iarna si apoi vom pune verdictul!

Cipri
25th April 2008, 20:22
Nicolo a facut treaba buna la Craiova pana acum , de acum inainte va face mult mai multe pt aceasta echipa frumoasa a CraioveI :)
PS : nu pot sa cred ce masina modesta are Napoli il vazui azi prin centru ... credeam ca are si el un BMW sau AUDI ultimele serii ... :D

Lordliv
8th May 2008, 20:04
NAPOLI RĂMÂNE LA UNIVERSITAEA

Antrenorul italian Nicolo Napoli a semnat astăzi prelungirea contractului cu Universitatea Craiova, pe un an de zile. Astfel, acesta îi va pregăti pe alb-albaștrii și în sezonul 2008 - 2009.

nr.zece
8th May 2008, 21:03
inseamna ca declaratiile de ieri sunt porcarii electorale

Blu3 Lion
9th May 2008, 13:40
inseamna ca declaratiile de ieri sunt porcarii electorale:ok:exact!

Lordliv
9th May 2008, 17:37
inseamna ca declaratiile de ieri sunt porcarii electorale

cum spuneam florine,vedem dupa 1/15 iunie ce se intampla cu adevarat la stiinta!

Tyler Durden
10th May 2008, 10:45
Acum, indraznesc si eu ca rapidist (care va simpatizeaza intr-o oarecare masura) sa am o parere pe marginea subiectului. Mie Napoli mi se pare antrenor bun, plus de asta mai este si un tip cu bun-simt (lucru rar pentru antrenoriii din Liga lui Mitica).

Jus7M3
12th May 2008, 18:07
cu toate ca am fost foarte sceptic atunci cand am auzit ca va fi numit antrenor la U Craiova trebuie sa recunosc acum ca e bun italianul .. tinand cont ca nu am avut voie sa facem transferuri si a trebuit sa se descurce cu ce are eu zic ca a facut treaba buna .. si ceea ce m`a incantat cel mai mult a fost faptul ca mai tot timpul am prestat un fotbal frumos, ofensiv .. iar asta e numai meritul lui Nicolo Napoli

orbette
21st May 2008, 16:13
de fapt este meritul jucatorilor, dar mai ales al preparatorului fizic. si anul trecut pe final de sezon jucam cel mai bun fotbal din liga I, ofensiv, ne aparam si foarte bine, eram invincibili. si asta cu tovarasul cioroianu. meritul lui napoli este ca i-a cantarit pe baieti, stie ce poate fiecare, si ii pune in teren pe merit, nu pe ochi frumosi. de asta e si inspirat la schimbari. esential pentru echipa mi se pare insa pregatirea fizica, asta a fost cea care ne-a permis sa jucam asa cum am jucat in retur. iar daca la vara napoli si urbano vor face un program inspirat de pregatire, la anul s-ar putea sa fim supriza (sau mai precis confirmarea, ca deja au trecut 3 ani) si sa terminam in primele 3-4 echipe. plus ca daca incepem bine si trecem si de primele 2 faze ale cupei, avem sanse mari sa ajungem macar in semifinale.

Jus7M3
23rd May 2008, 20:32
oricum italianul a aratat ca are clasa .. bravo lui :ok:

Cipri
22nd September 2008, 22:21
A pus echipa pe picioare !
Rezultatele spun multe daca nu totul :D

dani3lll
30th November 2008, 16:30
rezultatele spun totul despre acest antrenor care a mai fost pe la craiova si care nu a fost lasat in pace sa\arate ceea ce poate
bv lui este un om cu caracter

Sorin Blaj
28th March 2009, 14:48
Ultimele doua jocuri, evolutii ale echipei si rezultate obtinute (victoriile clare impotriva Farului, in deplasare, si campioanei in exercitiu, CFR Cluj, acasa) au aratat ca Napoli a construit o echipa de perspectiva. :ok:

Navarro
28th March 2009, 14:58
E adevarat ca a facut o treaba foarte buna la echipa insa daca Miti i-ar da totusi mai multe fonduri la dispozitie si mai putine declaratii de rahat alta ar fi treaba....

Sorin Blaj
28th March 2009, 15:04
Navarro. Nici nu stiu ce sa spun, dar parca Universitatea de acum nu ar fi aratat asa daca ar fi avut liber la transferuri. Din punctul meu de vedere, interzicerea transferurilor pentru un an a fost o binecuvantare, nu un dezastru.

Sorin Blaj
28th March 2009, 15:07
Navarro. Sa nu uiti sa treci si pe aici: http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=396570&page=2 :ok:

inter
30th March 2009, 10:09
hmm , iar un post .. pus asa ca sa fie la numar ....

Vadime fa-ti datoria de moderator!

onn: Napoli isi face treaba ... de admirat profesionalismul de care da dovada!

mihai_alex
30th March 2009, 13:45
Inter..vb prostii,tu cu aproape 15000 mai spui de numar?


Sorin Blaj. Reason: Nu ne intereseaza ce juca Otelul in 2006-2007.

Vb de Craiova,iar ei nu jucau cel mai bun fotbal asa cum sustinea acela,si ma irita cand vad minciuni.

inter
30th March 2009, 14:20
ai destule threaduri pe intern unde sa bagi batul prin gard ... nu incerca sa faci "iures" pe aici ....

voi nu aveti decat undite si ace de pescuit in vitrina cu trofee a clubului .... deci daca vrei sa contesti asta , ne cauti pe intern!

Lordliv
30th March 2009, 14:49
Inter..vb prostii,tu cu aproape 15000 mai spui de numar?



Vb de Craiova,iar ei nu jucau cel mai bun fotbal asa cum sustinea acela,si ma irita cand vad minciuni.

mai baiatule,tu ai jignit oltenii pe intern,asa ca esti o persoana non-grata pe suporter craiova...:mda:

Lordliv
24th April 2009, 21:22
Unde am jignit? va atacati singuri,vai de curu vostru.

baietas,eu te avertizez sa nu mai treci pe sectiunea aceasta,ca vad ca moderatorul doarme!

ps. sa-ti amintesc cum ne-ai jignit la " otelul-craiova "?
nu ma obosesc...


ot.un mare minus in dreptul lui napoli: schimbarile!

cristy1110
24th April 2009, 21:36
alte schimbari nu avea
nu avaea optiuni

Lordliv
24th April 2009, 21:52
cristi,eu nu ma refer la doua-trei meciuri...

stii ce-i reprosez?
cand face o schimbare, nu o face in general post/post si complica situatia tactica a meciului pentru noi...prea le cere multe baietilor care pe la 27 de ani jucau prin b:D
la brasov,trebuia bagat njock si nu dina sau barbu.
sau nu-l bagi pe craciun ( ultima schimbare ) ca sa fortezi victoria cu bistrita...

Nightwish
24th April 2009, 22:05
Parerea mea ( nu ca ar interesa pe multi :D ): Napoli nu e un antrenor demn de Craiova, ar trebui dat afara, eventual voi, suporterii ar trebui sa-i cereti demisia :D ( Lordule, tu nu, ca te arunca aia jos de la oficiala :cry: ).
Glumesc, atata timp cat Stiinta joaca cum joaca si jucatorii se mobilizeaza in asemenea masura( cel putin in meciurile care conteaza ), este clar ca e un antrenor valoros....

Roddicted
24th April 2009, 22:08
In opinia mea Napoli un antrenor bun care a construit o echipa frumoasa la Craiova

Lordliv
24th April 2009, 22:25
"ce de pareri":rolleyes:

night,sa stii ca tribuna craioveana,fie ea " peluza " sau " oficiala " este adepta democratiei:)
asa ca parerile sunt impartite...

cat de valoros este insa napoli,o va spune cel care il plateste si-i cere indicatori de performanta:D

ps. eu il prefer pe piturca:evil:,cu el la anul luam sigur titlul!:ok:

Lordliv
27th April 2009, 19:29
Mititelu: "Napoli mi-a tot zis să stau tranquillo, dar nu mai pot! Dacă antrenorii nu au soluții, să plece!"


Patronul Științei spune că și-a făcut publică nemulțumirea la adresa staff-ului tehnic pentru a pune presiune pe antrenori și pentru a vedea astfel rezultate rapide.





"Pentru capacitatea de efort a echipei nota 4! Nu-i corect ca jucătorii să fie apostrofați de public, impresia de indolență creată era de fapt neputință și asta m-a durut cel mai mult. Erau apostrofați, iar ei săracii nu puteau mai mult. Mi-e necaz că antrenorii în loc să ia apărarea jucătorilor, își caută tot felul de alibiuri. Cînd sînt probleme din cauza lor, din punct de vedere al pregătirii, tac din gură și lasă să se înțeleagă că sînt de vină jucătorii. Săracul Dina a fost înjurat pe nemeritat. Cînd jucătorii dau goluri din foarfecă, sînt buni antrenorii, ce inspirați au fost ei.

Echipa e prost antrenată fizic, ăsta e adevărul! De-acum o lună i-am spus lui Napoli. De la meciul cu Dinamo încoace, echipa n-o mai nimerește fizic, nu are prospețime. Sînt niște chestiuni pe care eu nu mai pot să le fumez. Le-am fumat pe vremea lui Stîngă, a lui Ștefan Stoica, cînd se dădea vina pe jucători. Nu sînt eu ăla începător, am ochiul format, imediat îmi dau seama de astfel de probleme.

Nicolo Napoli mi-a tot zis să stau liniștit, să stau tranquillo. Am stat tranquillo, dar nu mai pot să stau tranquillo. Am avut iar Zeița Fortuna alături de noi, am avut bulan cum se spune. Măsuri? Napoli să rezolve problema asta, să-mi găsească un alt preparator, pentru că nu cred că actualii prepartori mai pot rezolva ceva. Eu nu vreau să trăiesc în minciună, să mă bucur la o victorie norocoasă.Tot timpul am fost ponderat vizavi de Napoli, și la victorii și la înfrîngeri, deși a avut și ele decizii proaste. Nu l-am lăudat foarte mult, dar nici nu l-am criticat. Acum am spus-o public, ca să creez o presiune pe el, să-și dea seama că nu mai merge, dacă nu faci ce trebuie nu mai stai aici, pleci! Sînt prieten bun cu el și vom rămîne in continuare, dar pentru echipa asta mi-am sacrificat viața și nu accept să vină cineva cu loterii aici, cu lozu-n plic!
Dacă antrenorii nu sînt în stare și n-au soluții, să plece!", a declarat Adrian Mititelu la Radio Oltenia Craiova.


Se pregateste...Piturca!?:)

Lordliv
27th April 2009, 21:01
ooops!

s-a schimbat...:rolleyes:

Mititelu: "Nu îl vreau pe Pițurcă la Craiova, cred că Napoli își va prelungi contractul în proporție de 99%"
Adrian Mititelu exclude varianta ca Victor Pițurcă să devină din vară noul antrenor al Universității. Patronul oltean spune că își dorește să-i prelungească angajamentul lui Nicolo Napoli.



"Nu se pune problema să-l aduc pe Victor Pițurcă la Craiova. Am înțeles că el și-ar dori să antreneze Universitatea. Îl apreciez, însă pe moment nu se pune problema ca el să vină la noi.

Eu îmi doresc să continuu cu Nicolo Napoli, postul lui nu e în pericol. Sincer, chiar sper să ajungem la un acord, nu o zic așa, de formă. Declarația mea a avut cu totul și cu totul alt conținut decît acela de a se subînțelege că aș vrea să-l dau afară pe Nicolo Napoli. Am fost supărat, era normal pentru că a fost un meci în care, sincer, am tremurat și pe care nu mai credeam că o să-l câștigăm, lucru care pentru noi era foarte rău. Și, pe un fond de supărare și nemulțumire, am spus că am avut mari probleme cu prospețimea fizică din acel meci. Cred că Napoli își va prelungi contractul în proporție de 99 la sută. Binențeles că va conta și dacă el își îndeplinește obiectivul din acest an. Nu mă grăbesc să-i propun un nou contract, deoarece sînt sigur că pentru el cea mai bună ofertă din Liga I va fi de la Craiova" , a spus azi Adrian Mititelu la televiziunea sportro.

Mititelu s-a referit și la afirmațiile pe care le-a făcut ieri, în direct, la adresa secundului Jerry Gane: "Nu e normal ca un antrenor secund să își contrazică patronul. Echipa asta, eu am adus-o aici, nu Gane sau altcineva. E și contribuția antrenorilor, dar managementul a fost al meu. Nu e în pericol postul lui Gane, ne știm de zeci de ani. Pot să îi dau și o palmă și după aia ne împăcăm".


ps. la Craiova,nu,dar la Segarcea?:D

delaparis
27th April 2009, 21:16
Pai zice si el ce trebuie acolo ... cum sa demotiveze antrenorul si jucatorii acum in final de sezon ?
Le arata pisica si ii asigura ca totul o sa fie ok ... dar depinde de rezultate :D

Lordliv
27th April 2009, 21:34
pariziene,cum sunt polonezele?:D
imi intra o poloneza in familie si vreau sa stiu ce ganduri are!:drak:


o zice si el ceva acolo,dar a inceput sa ma plictiseasca,din nou...( de miti vorbeam:D)

Navarro
29th April 2009, 00:42
Ce i-a zis Jerry ma ca nu vazui faza??

nr.zece
29th April 2009, 09:26
e din scandalul cu forma fizica care reprezinta de fapt o noua forma de negociere a contractului de antrenor
mizerii tipice lui mititelu
cum dracu nu stau bine fizic? in teren am avut 3 rezerve "de mare talent" gangioveanu, n'jock si dina
astia care joace 90 de minute adunate pe sezon cum de erau obosite

Marius1905
5th June 2009, 17:15
Domnule Mititelu , nu stiu cat conteaza o parere in plus pt d-tra vis-a-vis de mentinerea lui Nicolo Napoli pe post de antrenor la U Craiova , dar eu cred ca este un tip serios care isi merita locul de antrenor la U. Craiova . Dati-i sansa sa lucreze inca 2 ani pt. d-tra si in mod sigur veti prinde un loc in "Elita" Europei . Uita-ti-va ce au facut CFR Cluj fara Andone , dar si ce face Unirea Urziceni cu Dan Petrescu . Tot respectul pt d-tra si ceea ce faceti pt aceasta frumoasa echipa a Baniei !!!

JJ
5th June 2009, 17:22
Pai n-a plecat deja ???

Lordliv
17th June 2009, 01:11
Nicolo Napoli: Mititelu m-a tratat rău
Sport - Ionuț NICA



Antrenorul italian, aflat sub contract cu Universitatea până pe 30 iunie, exclude o eventuală revenire la echipa alb-albastră deoarece finanțatorul Craiovei nu s-a purtat civilizat cu el.

- Care sunt motivele pentru care ați fost îndepărtat de la Craiova? Se vorbește că au fost două. Primul este faptul că ați cerut un salariu foarte mare la negocierea prelungirii contractului și al doilea este prima de obiectiv destul de consistentă pe care ar fi urmat să o primiți dacă echipa prindea un loc de Europa League.
- Chestia cu contractul nu este adevărată, pentru că eu nu am vorbit cu Mititelu de prelungirea înțelegerii cu Universitatea Craiova. În ceea ce privește prima de obiectiv, adică pentru ocuparea unui loc de Europa League, trebuie să precizez că nu era vorba de o sumă mare. Mi se pare normal să existe o primă de obiectiv. Și eu, și conducerea clubului am crezut că vom atinge acest obiectiv și am stabilit această primă de comun acord cu președintele clubului.

Am lăsat Știința pe un loc de Europa League

- După meciul cu FC Vaslui, Adrian Mititelu a declarat că echipa nu a fost bine pregătită încă din iarnă, mai ales din punct de vedere fizic. Îi dați dreptate?
- Eu cred că formația era bine pregătită. Să nu uităm că eu am lăsat echipa pe locul al șaselea cu trei etape înainte de sfârșitul campionatului, adică pe un loc de Europa League.
- A mai spus și că staff-ul tehnic a permis prea multe lucruri fraților Costea.
- Nu, nu este adevărat. Staff-ul tehnic nu a permis nimic în plus nici unui jucător, nu numai fraților Costea. Eu m-am comportat mereu ca un profesionist.
- V-a surprins că Știința a jucat foarte slab în ultimele două etape, cu Steaua și FC Vaslui? Au existat și zvonuri că Universitatea ar fi pierdut deliberat aceste meciuri pentru a rata Europa League. Ar putea fi adevărat?
- Eu am văzut doar meciul cu Vaslui și pot să spun că adversara Craiovei a jucat mai bine și a meritat victoria. Oricum, nu eu mă aflam pe banca tehnică la ultimele meciuri, nu pot să-mi dau prea mult cu părerea despre jocul echipei și nici nu mi se poate reproșa nimic în legătură cu aceste înfrângeri. În ceea ce privește zvonurile despre pierderea în mod intenționat a meciurilor cu Steaua și Vaslui, pot spune că nu mă interesează. În schimb, îmi pare foarte rău că echipa nu și-a atins obiectivul, pentru că acești băieți meritau să joace în Europa League. Poate că, dacă nu eram demis cu trei etape înainte de final, Craiova putea să-și păstreze acea poziție și să joace în Europa.

Nu mai există posibilitatea de a prelua din nou Universitatea

- Este adevărat că în iarnă ați avut anumite contacte cu cei de la CFR Cluj?
- Eu cu CFR Cluj nu am avut nici un contact, nu am negociat niciodată preluarea acestei echipe. Poate au apărut astfel de zvonuri pentru că eu am mers acolo să salut un bun prieten. Poate că, dacă exista atunci o ofertă de la CFR Cluj, eram deja acolo.
- Sunteți în Italia acum? Aveți oferte?
- Da, sunt în Italia și voi analiza eventualele propuneri.
- Mai aveți de primit bani de la club?
- Este de datoria clubului Universitatea Craiova să rezolve o astfel de problemă. Eu aștept, rămâne de văzut ce se va întâmpla.
- V-ați întoarce la Craiova dacă vi s-ar propune acest lucru?
- Nu, la Craiova nu mă mai întorc, pentru că am fost tratat rău de Mititelu. Nu există această posibilitate de a prelua din nou echipa. Eu mai am însă contract cu Universitatea până pe 30 iunie, până atunci mai sunt legat de club.

Gazeta de Sud ( adica ziarul ala interzis de mititel,suporterilor stiintei!:D)

necon
6th August 2010, 16:11
nu Nicollo

Sorin Blaj
14th January 2011, 17:31
Napoli se intoarce la Craiova: http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fotbal-intern/liga-1/universitatea-craiova/71140/napoli-preia-craiova.htm

Lordliv
14th January 2011, 20:37
pe mine ma intereseaza universitatea craiova,fie ca este a lui mititelu sau a lui piturca.
din pacate, piturca nu s-a ridicat la nivelul asteptarilor.
mai rau, a incercat sa-l insele pe mititel. ( nu pun mana in foc pentru reciproca;))

din cate se aude(;)) piturca a bagat in craiova doar vreo 200 000 de euro pe acte.
restul,cat o fi fost,la negru!
asa ca auditul lui miti il va surclasa pe cetateanul din orodel.

napoli a venit,a venit si ticleanu,a venit si reghe.
ce va fi?
bani sa fie si vom vedea.
miti va incasa saptamana viitoare vreo 800 000 de euro.:ok:

Bobi Cearton
14th January 2011, 20:48
nu-mi place fotbalul asta la mica ciupeala, la limita, cu schimbari de antrenori, cu lipsa de obiective, la trecerea timpului, fara orizont. m-am saturat de Mititelu! vreau altceva! prefer bonus o portie de scandal...:D

Lordliv
14th January 2011, 20:58
din pacate in craiova, intr-un oras dominat de mafia portocalie este greu sa te descurci...

Sorin Blaj
14th January 2011, 21:01
Apropo de mafia portocalie, rosie, galbena, cum vrei sa le spui, tot mafii sunt, chiar nu exista nicio sansa de impacare intre parti?

Lordliv
14th January 2011, 21:12
care parti, sorine?
stii ca netoiu a schimbat de o saptamana seful politiei judetene?
abia fusese pus in urma unei hotarari judecatoresti. ( al vechi)
gasca bica,netoiu,oprea de la unpr-basescu isi face loc cu coatele in dolj,printre pedelistii deja consacrati.:D
il asteapta zile grele pe miti.

Sorin Blaj
14th January 2011, 21:14
Ma refer la posibilitatea construirii unui stadion modern la Craiova, asa cum se construieste cel de la Cluj.

Asa ceva nu se poate realiza decat cu sprijin politic.

Lordliv
14th January 2011, 21:21
poate daca va castiga alianta psd-pc-pnl alegerile!:D

acum cateva luni spuneam ca stadionul din cluj se va construi cu fonduri guvernamentale.
bbbb-isti de pe forum laudau puterea economica a clujului.
s-au inselat bbbb-istii!
fara banii lui boc directionati sprea lenutza nu pupau ei asa stadion.
stii zicala,prost sa fii noroc sa ai.
vorbesc de ardelenii din cluj...:D

Sorin Blaj
14th January 2011, 21:27
Berceanu si Solomon ce pazesc? :)

Nicio localitate din Romania n-are forta financiara sa construiasca un stadion serios fara finantare de la bugetul de stat.

Lordliv
14th January 2011, 21:49
berci si solomon asteapta cu infrigurare hotararea stapanului marinar.
a fi sau a nu fi in libertate.;)
tu de ce crezi ca a aparut inregistrarea cu boagiu?
self defense a lui bercovici...

ps. nu ai aflat de alianta vantu-berceanu-videanu-blaga impotriva lui base, pana acum?:drak:


buuuun. napoli antrenor.
prodanca rezolva doi jucatori.
bani de la mitica in avans. ( mitica a deblocat banii din drepturi special pentru miti,apropo de santajul de care vorbea netoiu...)
iliev si gargo raman.
wobay poate juca.
asa ca ne pregatim sa luam campionatul!:)

Bobi Cearton
14th January 2011, 21:54
Napoli e asa de indragostit de Romania incat cred c-o sa sfarseasca la Constanta la 58 de ani aruncandu-se de la etajul 9 impreuna cu Mititelul strans la piept intr-o paturica:drak::happy

Lordliv
14th January 2011, 22:34
uraaa!
a revenit tabirca!:ok::D


Adrian Mititelu a confirmat printr-un comunicat postat pe siteul oficial al echipei noua organigramă a echipei.

Președinte: AurelȚicleanu
Vicepreședinte: Vlad Roșca
Manager sportiv: Laurențiu Reghecampf
Antrenor principal: Nicolo Napoli
Antrenori secunzi: Sandu Tăbîrcă, George Biță
Antrenor de portari: Silviu Lung
Preparator fizic: Gabriel Martinez

P1ka
15th January 2011, 23:21
E bine .... bine ca l-a readus pe Napoli ... si nu a adus un necunoscut.

Sa vedem meciul cu Steaua.

FORZA CRAIOVA.

bigbluelyon
16th January 2011, 12:55
Daca Napoli o sa fie respectat de jucatori (ca am inteles ca in precedentul mandat nu prea a avut parte de respect din partea jucatorilor) poate sa faca treaba buna in conditiile in care sunt acum la Craiova.

Bonqfter
23rd April 2011, 14:40
Poate ? :confused:

Sa ssperam ca va face treaba buna :)