PDA

View Full Version : Infraction for rhadoo: Jigniri sau aluzii rasiste



Datenshi
16th June 2006, 10:11
Post: http://www.onlinesport.ro/Forum/showthread.php?p=686644#post686644
User: rhadoo (http://www.onlinesport.ro/Forum/member.php?u=10991)
Infraction: Jigniri sau aluzii rasiste
Points: 3

Administrative Note:


Message to User:
Potoleste-te cu aluziile astea.

rhadoo
17th June 2006, 01:41
la ce te referi?daca nu stiti sa pierdeti atunci dispareti si de pe forum
probabil tu te simti lezat pt ca eu nu cred ca am cum sa fiu acuzat de rasism sau poate tu nu stii ce inseamna rasism
daca tu esti frustrat inseamna ca nu poti fi moderator,tu ar trebui sa fi impartial si sa lasi acasa preferintele tale personale daca esti un moderator impartial ,la fel cum se face atata caz despre comentatorii radio si tv
RUSINE!
HAI JIUL PETROSANI!

Datenshi
17th June 2006, 11:01
Tie tot timpul ti se pare ca esti nedreptatit, dar nici nu vrei incetezi. Ia uita-te la avertismentele date de cand sunt moderator si o sa vezi ca am aplicat regulamentu' pt. toata lumea, indiferent de echipa favorita.

rhadoo
17th June 2006, 11:36
cu exces de zel atunci cand cineva are o parere proasta despre echipa ta de suflet
nu ma simt nedreptatit ,dar nici nu poti sa imi spui ca nu am dreptate atata timp cat o tara intreaga afirma acelasi lucru
HAI JIUL PETROSANI!

Datenshi
17th June 2006, 14:23
Ba pot. Chiar daca prin absurd o tara intreaga ar afirma acelasi lucru. Spiritul de turma nu ma caracterizeaza.

Paul
17th June 2006, 16:39
acum ca o picat si loteria,min transporturilor nu cred ca se inghesuie sa ii sponsorizeze,prajiturile nu pre merg,cred ca pasaricile o sa se uite la tv,pacat ca se va vedea doar alb negru sau prea "colorat"
isi merita soarta
HAI JIUL PETROSANI!

caz extrem de clar , aluzie rasista , nu vad care e problema...

rhadoo
19th June 2006, 00:49
ei na si ce vezi tu rasism la "pasarici"atata timp cat tu nu ai cele mai elementare cunostinte despre gramatica?
sa nu vorbesc de dictare si scriere
cum noua ni se spun apelative de genul :minerul sau minerii ,la fel se poate spune si "pasarici" ,care e problema cu rasismul?raspunde logic la intrebarea asta,daca poti
incearca sa nu fi p...t
HAI JIUL PETROSANI!

Vadim
19th June 2006, 01:04
Rhadoo, scrie tu Rapid in loc de pasarici si alte kestii colorate si nu o sa mai fie nevoie sa scrii aici si nici sa ceri explicatii pentru niste jigniri evidente. Chiar nu e clar? Ti-a dat mai sus Paul, chiar mi se pare clar, nu are sens o polemica inutila.

Datenshi
19th June 2006, 07:39
ei na si ce vezi tu rasism la "pasarici"atata timp cat tu nu ai cele mai elementare cunostinte despre gramatica?
sa nu vorbesc de dictare si scriere
cum noua ni se spun apelative de genul :minerul sau minerii ,la fel se poate spune si "pasarici" ,care e problema cu rasismul?raspunde logic la intrebarea asta,daca poti
incearca sa nu fi p...t
HAI JIUL PETROSANI!

Nu stiu cu cine ai facut tu gramatica, dar sigur nu avea nicio legatura cu materia.