PDA

View Full Version : Sandefjord( Nor ) - Steaua



alex-hcm
9th October 2007, 16:42
O partida extrem de grea pentru vicecampioana Romaniei, care intalneste din nou o echipa ce a participat anul trecut in Champions League. Nordicii vor fi greu de invins.

YoYoyOi
9th October 2007, 16:42
Meciurile sunt programate pe 3-4 noiembrie (turul), respectiv 10-11 noiembrie (returul).
Primul meci il jucam in deplasare :D

YoYoyOi
9th October 2007, 16:43
Meciurile sunt programate pe 3-4 noiembrie (turul), respectiv 10-11 noiembrie (returul)

Primul meci il joaca Dinamo in deplasare :yeah:

alex-hcm
9th October 2007, 16:45
Tragere la sorti cu ghinion si pentru Dinamo care va intalni o reprezentanta a handbalului maghiar, unuk foarte valoros.

krydo
18th November 2007, 18:24
28-27 pt Steaua in Norvegia... Steaua pleaca cu prima sansa... /hello

lucian_iasi
19th November 2007, 19:28
Are vreo 70% sanse de calificare...daca au castigat in norvegia,probabil ca o vor face si la chaijna.

Universal
20th November 2007, 00:17
E clar, daca au invins in NOrvegia, daca rateaza in Ro de vina nu vor fi norvegienii...

krydo
25th November 2007, 19:58
Steaua - Sandefjord 30 - 25... La finalul primei reprize am avut ceva emotii, dar pe la mijlocul partii a doua au cazut norvegienii si Steaua s-au dus la 7-8 goluri... Sa vedem cine urmeaza... Oricum, Bravo Steaua!:ok:

krydo
26th November 2007, 21:36
La tragerea la sorti pt optimile cupei cupelor Steaua se afla in prima urna, putand intalni doar echipele care au venit din Champions' League. E bine pt ca astfel evitam unii adversari destul de nasoli cum ar fi Magdeburg, Rhein-Necker Lowen sau Valladolid... Astfel posibilii adversari sunt:
Veszprem (Ungaria)
ZTR Zaporojie (Ucraina)
Tatran Presov (Slovacia)
Drammen (Norvegia)
Zarja Astrahan (Rusia)
Hammarby (Suedia)
Kadetten Schaffhausen GCZ (Elvetia)
Bosna Sarajevo (Bosnia)
Numa Veszprem si Zarja sunt adversari pe care i-am putea numi inaccesibili, in rest am avea sanse mari cu toti... Sper sa vina Hammarby sau Tatran Presov, cu care am avut experiente recente (nu si Drammen cu ca acolo am avut prea mari emotii :P)

YoYoyOi
26th November 2007, 21:53
sa vina oricine numai sa castigam :D