PDA

View Full Version : Reported Post by Rossi



Rossi
9th October 2007, 01:05
Rossi (http://www.onlinesport.ro/forum/member.php?u=15734) has reported a post.

Reason:
jigniri grave
Post: Etapa 10: Dinamo - Otelul Galati (http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=1616750#post1616750)
Forum: Liga 1 2007/2008 - etape, meciuri
Assigned Moderators: apparte, inter, miril, Datenshi, SORENSEN, delaparis, Aurel.D, Vladek, elphax, Luis Garcia10, kerosene, Sergio_D, YoYoyOi, boni2204

Posted by: bada_otelul (http://www.onlinesport.ro/forum/member.php?u=15000)
Original Content:

Prietene esti un frustrat mare.
Nu merita sa-mi pun mintea cu tine, totusi, crede-ma pe cuvant ca am fostl la meciul respectiv, impreuna cu oameni din toate colturile moldovei. mai putin galateni, ca ei erau la coada la carne.

Cu anticomunismul asta esti chiar ridicol. Sincer, chiar as vrea sa-i cunosc pe unii din "anti"-comunistii care au activat la Otelul, care au luptat impotriva securitatii.

Cat despre "canalele" in care traiesc eu, sunt extrem de multumit, mai ales ca nu trebuie sa traiesc din mila unor indieni.

e dreptul tau sa fii mandru ca esti galatean, insa intr-un oras subordonat tuciuriilor frumosi mirositori nu se poate vorbi de demnitate, onoare, etc. Doar de sclavism.

PS. cand ati avut morcov ca retrogradati in ultimii 15 ani?


mult mai bine sa dormi in canale si sa traiesti din mila strainilor decat sa muncesti in Romania...mentalitate tipica de tigan/rrom.taica-meu care facea foamea ca majoritatea romanilor in zilele alea fost la meci,nu la coada la carne,interesant,nu?
mai sclav ca tine oricum nu cred ca exista,tu si familia ta de sclavi dezertori.macar eu am demnitatea sa raman in tara si sa o iubesc in ciuda numeroaselor defecte.le plang de mila actualilor/viitorilor tai copii denaturati si batuti de soarta
si vad ca singurul frustrat esti tu:tot dai in sus si in jos cu indienii,pana una alta ce n-au reusit sa faca toate guvernele romaniei au reusit o mana de "tuciurii":sa scoata profit din combinat

si pt nenea delaparis:nu are nicio legatura cu scorul,astea sunt sentimentele mele fata de clonele comuniste,daca nu le observi mereu este pentru ca prefer sa ma tin departe de astia pana la meciurile directe

Rossi
9th October 2007, 01:08
mai sclav ca tine oricum nu cred ca exista,tu si familia ta de sclavi dezertori.macar eu am demnitatea sa raman in tara si sa o iubesc in ciuda numeroaselor defecte.le plang de mila actualilor/viitorilor tai copii denaturati si batuti de soarta

de ce nu-i editeaza nimeni mesajele ? ii jigneste familia , copii si voi nu-i dati ban ?

de ce nu are ban ?

delaparis
9th October 2007, 01:29
bun gata ... e sanctionat aici acum ...

bada_otelul
9th October 2007, 01:35
de ce nu-i editeaza nimeni mesajele ? ii jigneste familia , copii si voi nu-i dati ban ?

de ce nu are ban ?

pentru ca si alalalt caruia nu i-ai dat report post a jignit pushtiulica din peluza second hand ;)

bada_otelul
9th October 2007, 01:37
eu am o singura obiectie la sanctiunile care le-am primit si le voi primi:nu am jignit suporterii niciunei echipe,doar niste pseudofani ai echipei MAI :D

delaparis
9th October 2007, 01:44
deci ca sa fie clar ...

Sergio a sanctionat devreme iar eu am intervenit cu indulgenta dar el avea dreptate...

In general situatiile astea nu-mi plac deoarece personajele pe care le apar ma dezamagesc deci sanctiunea este mult mai severa decat ce se pregatea initial.
*
Cine intelege bine ... cine nu iar bine ...