PDA

View Full Version : Rednic ofertat de Copos !!!



Rossi
8th October 2007, 17:52
REDNIC: "COPOS MI-A FACUT O OFERTA"
(Luni, 8 Octombrie 2007)

Mircea Rednic este foarte aproape de a deveni noul antrenor al Rapidului. “Puriul” a declarat ca: "M-am īntālnit astazi cu George Copos, iar acesta mi-a facut o oferta. Am timp de gāndire pāna miercuri, cānd trebuie sa dau un raspuns final. Eu i-am transmis lui Copos ca nu ma grabesc, īl las sa-si rezolve problemele la club. Am nevoie de liniste pentru a pregati echipa īn cazul īn care o voi prelua”.

deci in proportie de 90% , Rrednic este noul antrenor al Rapidului ...

Rossi
8th October 2007, 17:58
Parca Rednic zicea ca a jucat la finalul carierei la Rapid , pt ca Dinamo nu la mai vrut ...
Parca zicea ca a antrenat Rapidul , pt ca la Dinamo nu avea loc ...
Parca zicea ca nu mai antreneaza in Romania ...
A declarat de atatea ori ca e dinamovist convins ...

A fost demis de la Rapid , imediat dupa castigarea campionatului ...
Daca accepta postul de antrenor la Rapid , pt mine e un kkt

Charon
8th October 2007, 18:03
PARCA SE SCHIMBA MEREU IN SIGUR DACA INTERVINE BANUL!

Traisca mercenariatul!

Vladek
8th October 2007, 18:08
Rednic nu era certat cu nenea Copos ? Parca-l tin minte cum canta acum vreo 2-3 ani ceva despre cat de bine-i pare ca a luat teapa ...

Oh well, presupun ca timpul vindeca toate supararile :D

Rossi
8th October 2007, 18:10
Oh well, presupun ca timpul vindeca toate supararile :D
sau banii ...

Charon
8th October 2007, 18:17
sa nu uitam ca Rednic e genul razbunator,deci uite un motiv de a reveni!:lol:
si daca stau bine si ma gandesc,mereu s-a razbunat cu varf si indesat!:D

Nico21
8th October 2007, 18:38
Asta e tare...vine la Rapid,pentru bani...:):):):)...Rednic are bani de ii invarte cu lopata...omul se axeaza pe imobiliare,si ii merge super bine...singurul motiv pentru care ar veni in Giulesti,este pentru a le da peste bot celor din St cel Mare...insa ce ne facem daca stelistii au nevoie ca noi in retur sa ii batem pe clujeni,ca sa prinda locul 2?...:D:D:D

Ulysses
8th October 2007, 19:35
oare chiar atat de"sclav" sa fie rednic? dupa ce l-a umilit copos, sa se intoarca in giulesti cu coada intre picioare? chelul impostor si corupt il va juca si a -2a oara in picioare fara pic de retinere

Datenshi
8th October 2007, 19:44
Practic, indiferent de ce zic unii ciumpalaci, Rednic a fost cel mai bun antrenor din istoria moderna a Rapidului. Din tara e clar cea mai buna solutie. Totusi, preferam sa ramana Bergodi.

Kainsashiki
8th October 2007, 21:08
Datenshi, cred ca esti subiectiv. Un sfert de finala in Europa si o eliminare in fata unei echipe cu nume reprezinta totusi mai mult decat un campionat, care nu se stie in ce conditii a fost castigat.

Oricum, Copos e baiat destept, nu s-a complicat cu contract pe 3-4 ani, i-a dat direct "juma de an pt castigarea titlului"

Rossi
8th October 2007, 21:12
Rednic a fost cel mai bun antrenor din istoria moderna a Rapidului.

Dupa Lucescu-senior , Rednic e cel mai valoros antrenor roman . Nu-i contesta nimeni meritele si calitatile de antrenor .
Problema e ca daca accepta oferta lui Copos , se face de kkt ... linge unde a scuipat ...

Kainsashiki
8th October 2007, 21:15
Devine un Plesan al antrenorilor:ras-plans:

Ulysses
8th October 2007, 21:22
daca infractorul chelios nu avea o carte castigatoare in maneca nu-i dadea cu sutul lui bergodi pe care l-a laudat cu fiecare ocazie . asta inseamna ca rednic si-a dat acordul:no:

caine19
8th October 2007, 21:36
Umilintele au fost reciproce . Sper sa nu se duca... :rolleyes: