PDA

View Full Version : C. Ronaldo: "Jucătorii lui AS Roma m-au rugat să am milă de ei la ultimul meci"



Mario Di Lazi
2nd October 2007, 13:47
Mijlocașul lui Manchester United, Cristiano Ronaldo, a declarat că în timpul meciului câștigat anul trecut cu 7-1 în fața lui AS Roma, în returul sferturilor de finală ale Ligii Campionilor, un jucător al formației italiene i-a cerut la scorul de 6-0 "să o lase mai moale", informează BBC.
"La scorul de 6-0, unul dintre jucătorii lor a venit la mine și mi-a zis să încetez cu driblingurile. Nu voi dezvălui numele lui. Alții mi-au cerut să joc pe partea cealaltă a terenului, iar unii nu arătau niciun pic de simț al umorului când îmi amenințau integritatea fizică. Știu că încercau să mă sperie, dar aceste comentarii nu își aveau rostul, pentru că nu mă puteau opri din a evolua cât de bine pot", a declarat luni seară Cristiano Ronaldo, care a marcat două goluri în acel meci, fiind printre cei mai buni jucători de pe teren.
gazetasporturilor.ro

dardar_3
2nd October 2007, 14:25
chiar trebuia sa faci thread cu idolul poponarilor din anglia?...:D

Bogdy LFC
2nd October 2007, 14:40
chiar trebuia sa faci thread cu idolul poponarilor din anglia?...:D

Adevarat.Uite un simbol al acestui forum caer il apreciaza k jucator pe C Ronaldo dar care-l dezgusta caracterul lui fitsos,increzut....

Bv dardar.

Ca sa te completez.CRonaldo este idolul tuturor matrafuselor de fete de pe intreg globul,care ele il apreciaza pe el pt frumusetea lui si probabil d-aia spun k e cel mai bun fotbalist din lume si NU e asa nici pe departe :ok:

ON-TOPIC :D : increzutul asta de Ronaldo da declaratia asta de parca zici k el e cel mai bun fotbalist din lume.''Nimeni nu e k el''.Si e departe de a fi cel mai bun fotbalist al lumii :ok:


In concluzie - BAN TOPIC te rog frumos :ok:

dardar_3
2nd October 2007, 14:44
Lasa-l mah bogdy... ca merge... oricum nu intereseaza pe nimeni threadul asta...:D...


e pus asa... la smen...:D

Mario Di Lazi
2nd October 2007, 14:55
l-am închis ... dar nu sunt de acord cu voi ..
dar era un subiect interesant :D ... Orașul ROMA este făcut de cacao de echipa secundă a orașului :lol: