PDA

View Full Version : Vacanta 2003



07Ex
22nd July 2003, 07:54
Sa vedem ce se va intampla in sezonul urmator deoarece cu Dan Petrescu la timona am inteles ca se vrea promovarea. Siman, daca nu ar avea bani, sau daca ar fi invatat ceva din experienta primei divizii poate nu s-ar fi aventurat imediat intr-o promovare. Faptul ca se aventureaza si vrea sa promoveze echipa imediat ma face sa cred ca stie foarte bine ce vrea iar banii nu sunt problema.

07Ex
22nd July 2003, 21:56
Am inteles ca Dan Petrescu ar fi inceput sa vorbeasca cu diferite persoane pentru a-l ajuta pe Siman cu sonsorizarea echipei.
O alta stire care m-a lasat perplex a fost faptul ca D. Petrescu vrea sa aduca un maseur sau doctor italian. Voi trai s-o vad si pe asta: maseur italian la Sportul!!! :)

ady_azzuro
27th July 2003, 15:54
Nu shtiu ce o fi de capul lui ca antrenor da' a facut bine ca a inceput cu divizia b, nu ca hagi la nationala :evil: :evil: .
Dar oricum nu-l suport ca s-a luat de 2 personaje simpatice mie badita shi boloni.
/nope/ /nope/ :ciocan: :ciocan:
N-are dreptate in ambele cazuri

07Ex
7th August 2003, 20:49
Nici mie nu mi-au placut afirmatiile facute de Bursuc, dar avand in vedere ca e un jucator care si-a facut datoria fata de cluburile la care a jucat si fata nationala trec peste faptul ca a facut afirnatiile pe care le-a facut.

07Ex
17th August 2003, 00:16
Hai ca mai este o saptamana pana incepe si divizia B. Abia astept!!!

Gigel Sportul
16th January 2004, 21:55
Nu shtiu ce o fi de capul lui ca antrenor da' a facut bine ca a inceput cu divizia b, nu ca hagi la nationala :evil: :evil: .
Dar oricum nu-l suport ca s-a luat de 2 personaje simpatice mie badita shi boloni.
/nope/ /nope/ :ciocan: :ciocan:
N-are dreptate in ambele cazuri

Da, Boloni, care a dezertat de la Nationala exact cand era nevoie de el, ca doar este un mare om de caracter. de aceea are si rezultate: 13 meciuri consecutive fara victorie, in campionat. Si Badea, care se ocupa mai mult de tibiile adversarilor decat de joc, a demonstrat-o si la faza cu Falemi. Probabil o fi vrut ca Petrescu sa ii fie vesnic recunoscator pentru ratarea a doi ani de cariera, inclusiv un turneu final de Cupa Mondiala...