PDA

View Full Version : dunkurile de la master



wefgef
29th September 2007, 08:48
:headbang::headbang::headbang: deci ceam vazut ieri nu credeam k o sa vad vreodata in romania. cand a dat uratu rider de pe loc( nu la demonstratie, mai inainte ) am ramas masca. doamne ce om nebun!! lam intrebat ce face de sare atat si cica: jump jump jump, jump all day. bine k nici nu parea el dita ursu, cu sala etc, da tre sa faca el ceva, in afara de stretchu lu kadour...
bine, k tot la capacit monkey de era sai rupa picioarele.. :drak:

r0bby
29th September 2007, 13:09
Rider de pe loc!!!??!!

Raptor
29th September 2007, 21:37
Haha... am fost la slamuri azi... poate o sa va povestesc cateva amanunte "funny" care mi le-a zis Kadour :P

Raptor
30th September 2007, 00:18
Aveti o poza dragutza atasata...

Busta
30th September 2007, 01:28
baietzii de la slamnation au fost si cei mai buni si cei mai de treaba dunkeri adusi speciali pt turneele gatorade streetball ... bv organizatorilor ... pacat ca era kadour accidentat ... pt cine inca nu i-a vazut pe viu maine la 6 mai fac un pic de spectacol ... azi a fost :shocked: ... ce poate sa faca guy ala la doar 19 ani

wefgef
30th September 2007, 10:09
ce tia zis kadour raptor?:D ca face sfoara in blugi? asta am vazut si io:D

Miller
1st October 2007, 12:36
i know
i-a zis:
dunk or die
dunk or die :yeah:

SergiuCL
1st October 2007, 17:34
Dupa MASTER pe la ora 2:00 dimineata cand SLAM NATION avea se pare mai multa putere de joc decat la concursurile de slamdunk(unii dintre noi stiu de ce:D...) am reusit sa prind 2 sau 3 slamduk-uri ale lui Ziani dupa 5 luni de pauza fiind uimit si el ca inca mai poate sari :) ... dunk-urile le veti putea vedea in exclusivitate pe mixu' sportarena streetball care va aparea in curand :P SERGIUcl !!!

Raptor
1st October 2007, 18:03
Da' ce-l apuca? :happy

Sa nu-mi zici ca "in bocancii aia" cu care era incaltzat...

Anu viitor mai vin sigur sau era doar asa o declaratie de complezenta?

A da, si Sergiu, sa-mi dai si mie poza cu Guy Dupuy ca a fost cu camera voastra...

wefgef
3rd October 2007, 20:35
Haha... am fost la slamuri azi... poate o sa va povestesc cateva amanunte "funny" care mi le-a zis Kadour :P

ne zici mah si noua? grasule :p

Raptor
3rd October 2007, 22:14
WTF? Grasule? Something sure is fishy around...

wefgef
4th October 2007, 13:05
bine, bine, da totushi zine ce tia zis caduru:confused: