PDA

View Full Version : De ce ma sanctioneaza balaci ?



Lordul
27th September 2007, 16:27
De ce ma sanctioneaza intr-una balaci ? nu scrie nicaeri ca e interzis sa-ti publici creatiile pe forum ,oameni buni va rog luati atitudine nu se poate asa ceva !E inadmisibil!

CFR1907
27th September 2007, 16:39
Intra AICI (http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=1516) si citeste tot ce scrie. Poate o sa afli tu de unul singur unde ai gresit.:)

Lordul
27th September 2007, 16:46
ei bine nu am aflat : clona nu am , de injurat nu am injurat ,spam n-am mai facut ...

georg40
27th September 2007, 17:06
ei bine nu am aflat : clona nu am , de injurat nu am injurat ,spam n-am mai facut ...

Scrie baiatule mai departe, decent si la obiect, moderatorii sunt si ei oameni, cu partile lor bune si rele, supusi si ei greselilor. Timpul rezolva totul !
Poate mai vezi si tu unde postezi !

delaparis
27th September 2007, 17:30
Lordul: daca pot sa te ajut sa intelegi ...
Pe forum nostru se discuta prin definitie despre evenimentele sportive din prezent si trecut. Evident ca mai sunt cateva sectii pentru alte subiecte care sa permita forumistilor sa se destinda si sa lege prietenii prin dialog in afara sportului.
Daca vrei sa publici "creatii" cum zici tu atunci asta nu se mai numeste in niciun caz discutie ci oarecum spam. Chiar daca nu sunt violente, creatiile tale provoaca in general reactii ostile din partea forumistilor deci moderatorii sunt obligati sa intervina. Acum deja ne cunoastem bine deci suntem capabili sa anticipam situatii dificile oprind din start thread'uri care pot duce la asa ceva.

Bogdy LFC
27th September 2007, 17:57
:ban: topic si sanctiune pt plangere impotriva moderatorilor :rosu:

Lordul
27th September 2007, 18:21
nu e nimic interzis Bogdy LFC

georg40
27th September 2007, 18:25
nu e nimic interzis Bogdy LFC

Corect se zice: "Totul este permis , ceea ce nu este interzis..."

"Rasfoieste " si tu lordule si pune-te de acord cu forumul !

Lordul
27th September 2007, 18:26
multumesc pt sfaturi amice georg!

dardar_3
27th September 2007, 23:26
Chiar era interesant basmul Lordului....

:happy...


Mi-aduc aminte ca si eu am scris unul pe la 11 ani... Se numea Colt de Rai... :happy

Lordul
28th September 2007, 15:11
pe bune?publica-l sa-l vedem glumeam
eu nu am scris basm

da nicio grija voi reveni

kill3r
28th September 2007, 15:19
mi se pare ca balaci nu e corect. cand te voi vedea cu rosu definitiv, voi spune ca a fost luata o decizie corecta :ok:

Tyler Durden
28th September 2007, 15:21
eu zic ca ar fi pacat sa se intample asta.:D

Sergio_D
28th September 2007, 15:42
eu m-am saturat de prostii de genul asta... s-a prostit rau forumul :no:

San Cristobal
28th September 2007, 15:47
s-a prostit rau forumul :no:

...de vina e managementul administrativ...

Sergio_D
28th September 2007, 16:03
ai doar 50% dreptate ;)

dardar_3
28th September 2007, 16:10
N-aveti dreptate cu nivelul administrativ...


E de vina parisianu sau vadim ca s-a extins netu asa mult in zilele de azi?... ca pana si nea georgica de la capatul ulitei stie ce e ala IP...:drak:...


De vina e societatea si nivelul de educatie... insa nu uitati fratilor ca si voi aveati 15-16 ani... si visati cai verzi pe pereti... norocul Lordului e ca el la varsta asta scrie pe net... unii dintre voi(noi) la varsta aceea ne jucam cu masinutele in parc...:D

Sergio_D
28th September 2007, 16:14
si cand ma gandesc la faptul ca am avut la un moment dat un moderator de 13 ani... :groggy:

relansat
28th September 2007, 16:49
Pai a mai ramas unu` de 10 ani :D :drak:

Baiat de treaba, oricum :bere:

dardar_3
28th September 2007, 16:52
Care e ala relansat?...:drak:

relansat
28th September 2007, 16:55
Iti spun, pe RA, zilele urmatoare :cry:

dardar_3
28th September 2007, 17:02
Ma bagi in fibrilatii mah relansat...:drak:... chiar asa sus-puse sunt relatiile tale?...:groggy:

Sergio_D
28th September 2007, 17:08
relansat a dimenticat sa mentioneze ca i s-a taiat macaroana acum cateva luni :D

acum ce sa faca, scherțează si el :D

relansat
28th September 2007, 17:24
Am cautat si tot am cautat, insa ninica: http://dexonline.ro/search.php?cuv=dimenticat :drak:

Ciao bambini, ashe se scrie Serjiule? :D

Alexz
28th September 2007, 18:00
Semafor bye -bye,Semafor bye-bye iuby iuby,afrika ...AaaA..liu-tru-liu :ras-plans:

Sergio_D
28th September 2007, 18:36
bre rielansate, scuze ca te lasai asa cu o falca-n ceriu si alta-n pamant, asteptand raspunsul :D

cauta nene "dimenticare", e pe italieneshte :D

eu doreshte sa revolutioneshte limba romaneshte :D

a dimentica = a uita
a scherța = a glumi

Revolutie! :lol:

relansat
28th September 2007, 18:38
Atunci, esti un mascalzone fara margini :D

Face2Face cu Pruteanu`ti doresc :drak:

Sergio_D
28th September 2007, 18:55
pai cu Georgel schimb placa, trecem pe filolojeala :D

hai gata cu offtopicu :drak::lol::D (nu neaparat in ordinea asta :happy)

Ulysses
28th September 2007, 19:03
balaci e cel mai slab moderator! subiectiv ,rau-intentionat , slab pregatit , are cateva "prietenii" printre useri incalcand regulamentele cand sare in apararea acestora:no:rusine!afara de la moderare ! este al 2-lea m8k!:rosu::rosu::rosu:

San Cristobal
28th September 2007, 19:16
Balaci , mort la cap de beat , juca fotbal adevarat ...ce zic eu cre' ca n-are legatura cu ce dezbateti voi p'aici...

Balaci
29th September 2007, 08:03
balaci e cel mai slab moderator! subiectiv ,rau-intentionat , slab pregatit , are cateva "prietenii" printre useri incalcand regulamentele cand sare in apararea acestora:no:rusine!afara de la moderare ! este al 2-lea m8k!:rosu::rosu::rosu:

Eu zic sa intri si tu ca patronul Jiji in silenzio stampa daca nu-ti convine situatia:sleep:

Ulysses
29th September 2007, 09:55
:happy:happy:happyam auzit ca avem un moderator care are 10 ani :shocked: oare cine o fi?;)
ai vrea tu sa-ti intre contestatarii in silenzio stampa ! :happy:happy:happy dupa toate defectele aratate ,l-ai mai scos si pe asta : esti si las!:(

Tyler Durden
29th September 2007, 17:41
Ulysses, cel mai bine ar fi ca Balaci sa fie scos de la moderare si odata cu el inca vreo cativa, iar Ols-ul sa se tranforme in clona www.fcsteaua.ro.
Balaci nu e nici pe departe asa cum il descrii tu, daca ai mai intra pe Diverse si nu te-ai injura toata ziua pe Intern cu baietzii, ai avea ocazia sa vezi ca te inseli.:P

kill3r
29th September 2007, 18:24
si cand ma gandesc la faptul ca am avut la un moment dat un moderator de 13 ani... :groggy:

Laur ?
daca ala a fost mod ... :cry:

Lordul
30th September 2007, 14:09
si daca si tu esti in alta parte :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

Alexz
30th September 2007, 16:56
Lol ..viitorul nostru suna bine :headbang: ...ma bucur ca in 2036 vom murii cu totii de pe Pamant,poate asa se mai face un pic de curatenie,cand va venii asteroidul ala o sa stau un curte la bronzat cu ochelarii de soare

Ulysses
30th September 2007, 18:29
Ulysses, cel mai bine ar fi ca Balaci sa fie scos de la moderare si odata cu el inca vreo cativa, iar Ols-ul sa se tranforme in clona www.fcsteaua.ro.
Balaci nu e nici pe departe asa cum il descrii tu, daca ai mai intra pe Diverse si nu te-ai injura toata ziua pe Intern cu baietzii, ai avea ocazia sa vezi ca te inseli.:P

la tine m-am referit ca esti una dintre prietenii:D oare de ce nu ma mir ca-i sari in aparare?am avut o "contra" amandoi , nici nu mai stiu pe ce subiect si domnul moderator a intervenit total aiurea , fara sa am nici cea mai mica discutie cu el , jignindu-ma ...:rosu: de atunci mi-am dat seama ca e mic , e exact asa precum ti-am spus:angry:
ps daca ols -ul era fcsteaua ro , nu aveam la ora asta 28 de puncte la sanctiuni:(

Balaci
30th September 2007, 18:32
Ai 28 de puncte la sanctiuni pentru ca nu te abtii (esti ultra-recidivist), ai si fost iertat o data, desi nu meritai.
Vezi sa nu faci 30 puncte...:D

Ulysses
30th September 2007, 19:35
ca sunt recidivist , ma priveste ... tu trebuia sa comentezi restul postului ...asta numai daca nu esti de acord cu ce am zis , desigur;)
sau esti si atunci iti meriti caracterizarea:ok:

Balaci
30th September 2007, 20:29
Nu cred ca trebuie sa dau eu socoteala in fata unui individ ca tine, asta asa ca fapt divers, Nu te priveste daca esti sau nu recidivist, ne priveste, atata timp cat sunt moderator pe acest forum si am printre obligatii si mentinerea ordinii pe aici.:cool:
Nu inteleg totusi ce doresti sa comentez.

Ulysses
30th September 2007, 21:00
ori te prefaci ori chiar esti greu de cap...:no:deja nu mai ai nici un haz :cya:

Tyler Durden
30th September 2007, 21:03
la tine m-am referit ca esti una dintre prietenii:D oare de ce nu ma mir ca-i sari in aparare?am avut o "contra" amandoi , nici nu mai stiu pe ce subiect si domnul moderator a intervenit total aiurea , fara sa am nici cea mai mica discutie cu el , jignindu-ma ...:rosu: de atunci mi-am dat seama ca e mic , e exact asa precum ti-am spus:angry:
ps daca ols -ul era fcsteaua ro , nu aveam la ora asta 28 de puncte la sanctiuni:(

Misule, tu cred ca suferi de o forma usoara (sper sa fie doar usoara) de mania persecutiei. Te iei de toata lumea care nu tine cu Steaua (uneori in termeni nu tocmai eleganti) si apoi ai impresia ca lumea are ceva cu tine cand te sanctioneaza.
P.S. Daca facem un recensamant printre moderatorii de pe Intern o sa vedem ca mai bine de 50 % dintre ei sunt stelisti.;)

Ulysses
30th September 2007, 21:33
nici vorba . pinguinul prestidigitator s-a legat de mine fara nici un motiv doar ca sa-ti dea tie apa la moara .:no:si-i platesc si io polita cand si cum pot :ok:in rest , n-am nimik cu nimeni , sunt in nota obisnuita a forumului , apar clubul pe care-l iubesc si raspund cu aceeasi moneda celor care ma jignesc :angry: nu-s multi :nico , bak ,mai nou unu' din galati si un moderator cu orbul gainilor numai cand vrea el :headbang: ti se pare mult?:(

Balaci
30th September 2007, 21:39
Ce descriere...m-au dat lacrimile aproape:D
Eu doar atat iti spun: I'll be watching you;)
Nu am tinut niciodata partea cuiva, insa de multe ori nu suport nesimtirea si badarania.

Tyler Durden
30th September 2007, 21:40
nu mi se pare deloc mult Ulysses, pentru ca fiecare e liber sa faca ce gaseste de cuviinta, insa in acelasi timp trebuie sa-si asume si consecintele actiunilor sale. ;)
vreau totusi sa te intrebi daca nu crezi ca uneori actionezi exact in nota celor pe care-i dispretuiesti?

Ulysses
30th September 2007, 21:46
Ce descriere...m-au dat lacrimile aproape:D
Eu doar atat iti spun: I'll be watching you;)
Nu am tinut niciodata partea cuiva, insa de multe ori nu suport nesimtirea si badarania.

nu te mai uita in oglinda atunci :D si ia o batista , ca nu suport sa te vad suparat:huhu:

Balaci
30th September 2007, 21:54
Atentie la afirmatiile facute, te afli pe teren minat maestre.

Ulysses
30th September 2007, 22:02
hai , arata-ti muschii:happy:happy:happy:happyde moderator:lol:

Balaci
30th September 2007, 22:04
Vroiam doar sa iti demonstrez ca nu esti paranoic:D

Ulysses
30th September 2007, 22:09
ca altii:D

Balaci
30th September 2007, 22:17
Care altii?

Ulysses
30th September 2007, 22:25
ghici !

Balaci
30th September 2007, 22:26
spune-mi tu

Balaci
1st October 2007, 15:41
se pare ca Ulysses nu imi va putea raspunde la aceasta intrebare in urmatoarele 3 zile:D

Elphax
1st October 2007, 15:49
e obisnuit cu liniuta rosie ...

Ulysses
4th October 2007, 19:39
se pare ca Ulysses nu imi va putea raspunde la aceasta intrebare in urmatoarele 3 zile:D

daca vroiam , iti raspundeam pe loc , dar e deranjul prea mare:lol:

Lordul
7th October 2007, 23:36
iar mi-a sters balaci un thread extrem de interesant

Sergio_D
7th October 2007, 23:44
Lordule, balaci te sanctioneaza pentru ca poate. Iar tu mai lasa "pasiunea" pentru criminali si criminalistica si apuca-te de invatat, ai avea si tu un bac de dat in vara...

Balaci
8th October 2007, 09:43
Il sanctionez pentru ca pot, vreau si pentru ca eu consider ca threadurile deschise de el nu aduc in general decat nervozitate in randul celorlalti useri.
Daca ar fi threaduri de interes general, nu le-as inchide, fii sigur de asta.

Bumbescu
8th October 2007, 10:09
Il sanctionez pentru ca pot, vreau si pentru ca eu consider ca threadurile deschise de el nu aduc in general decat nervozitate in randul celorlalti useri. Daca ar fi threaduri de interes general, nu le-as inchide, fii sigur de asta.

Te pomenesti ca contin mesaje subliminale:D

Ai autorizat tu threaduri mult mai cretine.....:D

delaparis
8th October 2007, 10:12
pai da ... si pe mine ma interesa sa discutam despre papagalul Hercule Poirot :D

Balaci
8th October 2007, 11:07
@Bumbescu: threadurile mele in general creeaza trafic si controversa, ma rog, asta de obicei pana sa incepi sa intervii tu si sa iti dai cu parerea, jignindu-i pe toti ceilalti.:D

Bumbescu
8th October 2007, 12:10
Balaci, eu am spus "threaduri autorizate" , nu deschise de tine.

Balaci
8th October 2007, 12:26
Eu nu "autorizez" threaduri, nu sunt in masura sa fac asa ceva:D
Sunt un biet functionar ols:D

Bumbescu
8th October 2007, 12:29
Da da, cu salariu minim pe economie...:D

Hai sa fim seriosi, mai gandeste-te........nu ca m-as da in vant dupa threadurile lordului(de altfel nici nu le citesc:D), dar zau ca nu inteleg de ce ar produce nervozitate in randul forumistilor:happy:

San Cristobal
8th October 2007, 12:48
...la orizont se prefigureaza o noua disputa cu scantei : Balaci - Bumbescu , tehnica versus forta bruta ...

Balaci
8th October 2007, 13:18
@San Cristobal: se vede ca esti nou pe forum, acea lupta a avut deja loc acum ceva vreme, l-am zdrobit pe Bumbescu. De la o vreme am invatat sa ne suportam unul pe celalalt, desi Bumbescu tot mai incearca sa ma muste de:jerk:

@Bumbescu: deja erau 3 useri pe threadul respectiv care erau enervati deja de lord, de aceea am hotarat intai sa il inchid pana se calmeaza spiritele, apoi, dupa ce lordul l-a redeschis, sa il sterg.

Bumbescu
8th October 2007, 13:23
Asa e balaci, m-ai zapacit....inca nu mi-am revenit:happy:

Ce zici,crezi ca pe san cristobal l-ar putea interesa povestea "huliganului":D

Ulysses
8th October 2007, 18:07
...la orizont se prefigureaza o noua disputa cu scantei : Balaci - Bumbescu , tehnica versus forta bruta ...

forta bruta este reprezentata de balaci , bineinteles... ce s-ar face el fara "muschii" daruiti de vadim?ar fi strivit in 2 timpi si trei miscari de orice user mai de Doamne-ajuta:D
ps desi a mai crescut in ochii mei dupa ce i-am vazut postarile pe sectiunea de cultura;-)

San Cristobal
8th October 2007, 18:26
...ce s-ar face el fara "muschii" daruiti de vadim?

...la mine la tara muschii se fac cadou de Craciun cand se taie porcu'...cartabosi are vadim ?

Ulysses
27th October 2007, 10:39
ai lui balaci nici de caltabosi nu sunt buni , cre' ca are trichina:D