PDA

View Full Version : Predictii ce`ti relanseaza capitalu` (coapte de subsemnatu`)



relansat
13th June 2006, 21:44
Thread reactivat.

I. Ljubicic - J. Benneteau 3-0 -5.85 unitati

+12.77

relansat
14th June 2006, 09:55
R. Soderling - A. Pavel 1 @ 1.45 stake 10/10 Betfair

Dupe ce a reusit surpriza in primul tur invingandu`l pe cipriotul Marcos Baghdatis, compatriotul nostru in proportie de 70 % va pierde astazi pe fondul oboselii acumulate, dar si a jocului sau vizibil inconstant din ultimile meciuri si nu numai.

Si locurile ocupate in momentul de fata in clasamentul ATP - 50, respectiv 80 arata o superioritate tanarului nordic care e in plina ascensiune mondiala.

relansat
15th June 2006, 19:55
R. Soderling - A. Pavel 2-1 +4.5 unitati

+17.27

relansat
18th June 2006, 13:49
Croatia - Japonia 1@ 1.64 stake 8/10 Betfair

Dupa ce a facut fata cu brio campioanei mondiale, Croatia trebuie sa adune neaparat 3 puncte pt a mai ramane in calculele calificarii. Japonia a practicat un joc frumos in meciul de debut, insa au fost invinsi de canguri cu 3-1. Un egal avantajeaza mai degraba pe Croatia care are 0-1 golaveraj fata de 1-3 inregistrat la asiatici.

Dupa surprizele de ieri (Italia-SUA 1-1, Cehia-Ghana 0-2) si cea de vineri (Mexic-Angola 0-0) nu cred ca vom mai fi martorii unui dezastru financiar pt noi pariorii.

relansat
20th June 2006, 12:45
Germania-Ecuador(+1.5) 2 @ 1.80 stake 6/10 Astra Sport Bets

Deschid astazi calculatorul cu ochii impaienjeniti de tot si ma uit putin pe meciurile de astazi si cote. Cand am ajuns la la acest meci, ce sa vad? Cota 1.4 pt victoria Germaniei; initial mi`am spus ca este o greseala, insa cand m`am uitat mai bine, chiar asa era. Acesta este un exemplu clar de value bet de care trebuie sa profitam cat mai este timp.

Sa vorbim si putin despre echipe. Germania, echipa care nu m`a convins deloc la acest campionat mondial din mai mult motive. Primul ar fi acela ca au o aparare slaba, primind 2 goluri de la Costa Rica in meciul de deschidere, al doilea punct subred: meciul 2 jucat in grupa atunci cand au batut cu 1-0 Polonia una dintre deceptiile acestui Mondial.

Ecuador, o echipa sud-americana cu un joc spectaculos (Polonia-Ecuador 0-2, Ecuador-Costa Rica 3-0) a incantat la aceste mondiale prin rezultatele obtinute. Am o vaga impresie ca vor si marca la cat de nesigura e apararea germanilor.

Printr`un joc a la Gigi Becali am putea spune cam asa: Germania a batut Polonia 1-0 foarte greu, Ecuador a batut 2-0, deci sud`americanii ar trebui sa obtina macar un egal ;)

Echipele "probabile"

Ecuador: Villafuerte; De la Cruz, Guagua, Espinosa, Reasco; Edison Méndez, Urrutia, Edwin Tenorio, Valencia; Kaviedes y Félix Borja.

Germania: Lehmann; Friedrich, Metzelder, Mertesacker, Lahm; Schneider, Ballack, Frings, Schweinsteiger; Klose y Podolski.