PDA

View Full Version : Cupa Romaniei



razwan_vs
26th September 2007, 07:05
Aici vom discuta de aventura vasluienilor in cupa romaniei ....sper ca ne vom califica mai departe....in meciul de azi cu "U" Cluj.

razwan_vs
26th September 2007, 15:53
FC Vaslui: Puia - Dobos, Panait, Andronic, Apostol - Nikitovic, Jovanovic, Zmeu - Matei, Neagu si Bukvic. Antrenor: Dorinel Munteanu. formula de start in meciul de cupa..rezervele adica :(

Universal
26th September 2007, 15:57
Munteanu nu joaca :o: , veti avea un joc destul de greu :o:

gab
26th September 2007, 16:12
e 1-0 pt clujeni :(

Universal
26th September 2007, 16:20
isi revin vasluienii ;)

gab
26th September 2007, 16:42
cand joaca aproape numai rezervele? sa fim seriosi nu cred in revenirea lor!!

razwan_vs
26th September 2007, 17:26
3-0 jenant ,,,,oare dc naiba a bagat rezervele :o:.....buckvici ala ii nu ii in stare sa dea gol nici cu poarta goala....inca o data jenant ...

razwan_vs
26th September 2007, 17:31
Mâine, FC Vaslui va debuta în editia 2007-2008 a Cupei României. Începând cu orele 15:30, „galben-verzii” vor juca pe stadionul „Ion Moina” cu Universitatea Cluj, dupã ce în urmã cu o lunã i-au învins în campionat 3-2 tot pe terenul lor. Oficialii vasluieni sunt de pãrere cã în urma rezultatelor din campionat, „U” Cluj vor încerca sã se reabiliteze în fata suporterilor prin obtinerea unei victorii în Cupã. „Mâine dimineatã (n.r. azi) vom pleca la Iasi, unde ne vom îmbarca într-un avion cu destinatia Cluj. Trebuie sã câstigãm acest meci deoarece Cupa României este una din prioritãtile clubului. Suntem constienti cã vom avea un meci greu, deoarece clujenii vor dori sã îsi ia revansa dupã ce i-am învins în campionat, dar cred cã putem obtine un rezultat care sã ne califice în faza urmãtoare a competitiei”, a declarat directorul executiv al FC Vaslui, Cãtãlin Popa. Partida de mâine va fi condusã la centru de Marian Bordean, din Sibiu, care va fi ajutat la cele douã tuse de Mihai Iliescu si Stelian Ghimbãsan.


cum naiba sa fie prioritatile clubului din moment ce baga rezervele ?