PDA

View Full Version : Bomba Anului : Gigi Becali E In Silenzio Stampa!



Adi Da Samraj
25th September 2007, 22:50
Va vine sau nu sa credeti, Gigi Becali nu va mai vorbi cu presa! Patronul Stelei a declarat, in exclusivitate pentru FANATIK, ca nu va mai dialoga cu reprezentatii presei, deranjat de cum a fost relatata in mass-media demisia lui Gica Hagi si schimburile de replici care au urmat

“Gata, nu mai vorbesc cu presa. Intru in silenzio stampa! M-am saturat sa scrieti numai prostii! De acum, nu mai vorbesc cu nimeni si scrieti voi ce vreti. Nu ma mai intereseaza! Fac miine o conferinta de presa si anunt ca intru in silenzio stampa. Gata, la revedere!”, a declarat finantatorul din Ghencea pentru FANATIK.




Credeti ca se va tine de cuvint ? :D

YoYoyOi
25th September 2007, 22:55
pai din moment ce a zis ca nu mai vorbeste "de acum" cu nimeni din presa, dar maine va face o conferinta de presa... tu ce crezi? :D

apoi tre sa explice de ce a zis ce a zis in conferinta, apoi trebuie sa raspunda celor care contesta ce a zis el in conferinta... si tot asa :groggy:

ReDog 4ever
25th September 2007, 22:57
nu a durat mult silenzio stampa...a zis ca ii pare rau pt ce a facut la dinamo


hahaha cata caterinca cu asta

Adi Da Samraj
25th September 2007, 23:10
pai din moment ce a zis ca nu mai vorbeste "de acum" cu nimeni din presa, dar maine va face o conferinta de presa... tu ce crezi? :D

apoi tre sa explice de ce a zis ce a zis in conferinta, apoi trebuie sa raspunda celor care contesta ce a zis el in conferinta... si tot asa :groggy:

Gigi Becali : Fac miine o conferinta de presa si anunt ca intru in silenzio stampa

delaparis
25th September 2007, 23:31
Silenzio tampa :D

Mai bine tacea atunci cand Hagi incerca sa dreaga un joc contra slavilor :headbang:

Acum e ridicol cu atitudinea lui de badaran necioplit ...

Chiar daca nu sunt suporter Steaua, tare imi doresc o solutie prin care asta sa dispara din fotbalul romanesc.

Ce tre' facut ? :evil:

YoNuTzz
25th September 2007, 23:32
gigi nici nu cred k stie ce inseamna silenzio stampa...
cat va dura ? 1 zi :happy

YoYoyOi
25th September 2007, 23:34
eu am mai zis-o... sper sa se gaseasca unul suficient de nebun care sa-i curme traiul chinuitor (pentru noi) :drak:

spartacus
25th September 2007, 23:41
exista deja un thread pentru aberatiile ciobanului...STOP THE SPAM PLEASE!!!

SORENSEN
25th September 2007, 23:45
Da vreo 5-10 minute....

NORGEMAN
25th September 2007, 23:48
Inchideti Topicul!

Adi Da Samraj
25th September 2007, 23:50
Dati-i foc ! :lol:

delaparis
26th September 2007, 00:59
thd inchis