PDA

View Full Version : Hagi la Craiova



resita
21st September 2007, 21:48
Conform unor surse apropiate clubului din banie Hagi duce tratative cu Mititelul pentru a prelua U Craiova

mai tarziu voi reveni cu inf. :D

Ulysses
21st September 2007, 21:52
m-as bucura pentru el .:ok:

iuli
21st September 2007, 21:56
si asa sunt aia cu un picior in B...ii baga de tot acum hagi

YodaRo
21st September 2007, 22:00
1. Hagi nu are stofa de antrenor mai ales ca aici e vorba de o echipa ce lupta pentru retrogradare. E nevoie de un antrenor cu rabdare si bun psiholog.
2. Nu cred ca poate lucra Hagi cu Balaci. De ce Balaci nu antreneaza Stiinta mai ales ca e oltean si stie dedesupturile pe acolo? Desi Mititelu nu ar fi in stare sa ii faca scandalul lui becali dar acolo mereu a fost un butoi de pulbere.
3 Hagi nu e iubit de olteni precum e Balaci sau alt fost fotbalist oltean. Se stie faza cand hagi in loc sa ajunga la univ craiova a ajuns la Sportul... a avut si hagi un cuvant de spus acolo nu se poate da vina doar pe nicu ceausescu.
4. Cei mai buni la Stiinta ar fi Cartu si Fane Stoica in situatia de fata.

De se va face miscarea va fi una proasta pentru ambele parti.

CFR1907
21st September 2007, 22:24
Nu stiu daca ar fi oportuna mutarea sa la Craiova. Eu cred ca cel mai bine pentru Hagi in momentul de fata e sa preia o echipa din liga 2 si sa incerce sa o promoveze, ca marea greseala care a facut-o el ca antrenor e ca s-a dus direct la echipa care aveau ca obiectiv titlul, in loc sa inceapa de jos...

*Coco*
21st September 2007, 22:28
Mititelu zisa ca trata cu el dar primul pe lista ramane tot Landi...
ASa ca nu o mai dati aiurea cu Hagi...
Ca asta in nici un caz nu vine,cere prea multi bani si Mititelu mai mult de 150000$/an nu ii da

Travis Daye
21st September 2007, 23:21
daca vine hagi la craiova e clar.. retrogradare

Sorin Blaj
22nd September 2007, 00:34
Propun un tandem pentru renasterea Universitatii Craiova: Gica Hagi antrenor si Gica Popescu presedinte. :ok:

De mult trebuiau sa faca miscarea asta.

Ar reusi multe lucruri impreuna. Surprinzatoare pentru unii.

BAK
22nd September 2007, 03:53
daca oltenii vor neaparat sa retrogradeze, atunci sa il aduca pe hagi antrenor....la craiova nu este mentalitatea necesara pentru a face performanta

rapidashul
22nd September 2007, 04:43
Sunt multi copii talentati acolo cu care cred ca hagi ar lucra foarte bine :D
Una e sa antrenezi la Steaua unde oierul iluminat decidea echipa si alta e la Caiova :P
In afara de asta Steaua are numa jucatori cu fite ,plangagiosi ,unde s-a mai pomenit sa te duci la cioban si sa te plangi de metodele de pregatire ale antrenoruli ,ma refer la cei 5-6 jucatori ,Radoi ,Goian etc =))

Lordliv
22nd September 2007, 07:17
o alta fumigena,gen mititelu!:)

ps. pana nu auzim reactia lui hagi ( la aceasta stire),nu are rost sa comentam.

Ulysses
22nd September 2007, 07:25
daca oltenii vor neaparat sa retrogradeze, atunci sa il aduca pe hagi antrenor....la craiova nu este mentalitatea necesara pentru a face performanta

atotcunoscatorule , cum stii tu sa apreciezi oamenii...:headbang::headbang::headbang: nu te mai satisface nici mana dreapta?:rosu:incearca si cu stanga dar ai sa te tampesti de tot:nah::nah::nah:

megastar
22nd September 2007, 07:44
Una e sa antrenezi la Steaua unde oierul iluminat decidea echipa si alta e la Caiova :P


Daca imi spui si mie diferentele esentiale dintre Mititelu si Gigi , atunci esti tare. Oricum imi aduc aminte faza cu Lacatus la Craiova, oare nu va pati si Hagi la fel?

Sezione
22nd September 2007, 10:55
NU cred ca se v-a materializa ideea... Hagi deocamdata nu a aratat ca ar avea calitati de antrenor mare. oricum ara fi e mai bun ca si Stanga si in situatia noastra de acum ar fi o varainta mai buna decit Mogosanu...

Sezione
22nd September 2007, 10:55
Daca imi spui si mie diferentele esentiale dintre Mititelu si Gigi , atunci esti tare. Oricum imi aduc aminte faza cu Lacatus la Craiova, oare nu va pati si Hagi la fel?

SIGUR nu v-a pati la fel.

Leo
22nd September 2007, 14:38
nu cred ca este adevarat

Sezione
23rd September 2007, 18:01
tot cioroianu era mai bun pt voi.

Clar... ar trebui sa afle si Mititelu si jegohii care l-au sapat...

Adi Da Samraj
23rd September 2007, 22:46
Niciodata nu va ajunge Hagi la Craiova

eddy_rap_master
24th September 2007, 00:09
Stiinta in divizia a II-a din nou...=)):))...is pe jos de ras

Bancaru
24th September 2007, 12:33
Mititelu + Hagi...
Cine poate sa creada asa ceva? Unde mai pui ca Mititelu este defapt Dinel? Hagi ar face bine sa isi intinda antenele si sa caute sa se bage slujbas la un antrenor cu nume. Ar avea multe de invatat. Nu in tara. Asa cred eu. Sau aici sa isi gaseasca o echipa mica cu care sa faca ce vrea si unde sa nu aiba presiune. Nu ca zic asa pentru ca sunt eu progresist, dar o echipa gen Progresul i-ar veni manusa. Sa si bage bani, nu multi, in ea, asa cum a facut Gino, isi face mana fara sa il injure nimeni si poate ajunge mai sus. Uitati-va ca toti antrenorii pe care i-am avut noi in ultimii ani au ajuns mai sus decat oricare alt antrenor din Romania: Olaroiu, Zenga, Landi, Bergodi. Si nu poate nimeni sa zica despre ei ca nu sunt antrenori.

Elphax
24th September 2007, 14:39
HAGI: "Deocamdata vreau doar liniste si vacanta, pentru ca stiti si voi ce am patit. Nu se stie ce iti rezerva viitorul, este posibil ca in viitor sa antrenez Universitatea Craiova sau alta echipa din fotbalul romanesc, dar nu ma intrebati de ce se va intampla in momentul actual, deoarece nu am de gand sa antrenez. E bine ca am venit la Craiova pentru a-i felicita pe acesti 15 tineri jucatori si am vrut sa fiu alaturi de prietenii mei Gica Popescu si Dan Petrescu", a spus Hagi in conferinta de presa.

ols.

deci subiectul nu mai e de actualitate ...

Lordliv
24th September 2007, 14:40
cum spuneam,trebuie sa l auzim pe hagi ce spune despre acest subiect,si pe urma sa comentam...
cum hagi a spus,nu,comentariile sunt de prisos!

Universal
24th September 2007, 14:53
nu cred ca vine

Ferdininho
24th September 2007, 19:28
Dupa scandalul de la Steaua, asta ar fi tot ce-i lipseste lui Hagi.
La Craiova este liniste si suporterii il lasa in pace, Mititelul nu il preseaza...sa fim seriosi.