PDA

View Full Version : Cea mai tare galerie - LIGA a II a



resita
18th September 2007, 20:13
Asa cum este un thread despre cea mai tare galerie din prima liga si noi cei mici :D dar care speram sa fim mari avem razboaiele noastre intre galerii.

Care credeti ca este cea mai tare galerie din Liga aIIa?

cipri[XU]
18th September 2007, 20:25
as fi votat petrolu,da de unde?

resita
18th September 2007, 20:28
;1577610']as fi votat petrolu,da de unde?

din eroare am pus progresul de doua ori :rosu:, am vrut sa pun Petrolul

rog un moderator sa editeze pollul

Mishumacher
18th September 2007, 20:29
S-a rezolvat...

dragosh_vl
18th September 2007, 20:54
Petrolul

Ray1
18th September 2007, 21:06
eu zic una dintre petrolul sau brasov.insa am votat bacaul:happy:happy:happy:happy

Aleksg
18th September 2007, 21:23
Eu zic ca FC Brasov are cea mai frumoasa si inimoasa galerie... :yeah:

NORGEMAN
18th September 2007, 21:45
Ce naiba cauta astia de la Forex in sondaj???!

BacauHooligan
18th September 2007, 22:16
Am pus si eu Bacaul deoarece este cea in care sunt si "Dumnezeu stie ca o fac din inima" insa orku cele mai tari din seria 1 sunt : Galeriia Bacaului , Petrolul , Brasovul ...si de ce nu si Progresul !

Ray1
18th September 2007, 22:52
de ce progresul are galerie?eu stiam ca ii are doar pe sombreros:happy:happy

Sezione
18th September 2007, 22:58
Greu de spus... singurele echipe din lista asta care au cit de cit ga;erie sint Petrolul si Brasovul...eu am votat Petrolul... Asta nu inseamna ca e ceva de capul lor...((()))))))))))))

NORGEMAN
18th September 2007, 23:03
de ce progresul are galerie?eu stiam ca ii are doar pe sombreros:happy:happy

:sleep: stai prost cu realitatea... cei de la FANS sunt chiar respectati pentru mentalitatea lor;)

ady.G.
19th September 2007, 09:32
Sodajul pana acum arata Petrolul.
In anii 1978-1980 am facut scoala auto in Ploiesti.
Da,Petrolul avea galerie. Nu stiu acum.....
Pana in anul 2000 an stat in BRASOV.
ACOLO DA GALERIE. Pe timpul cand juca pe stadionul MUNICIPAL(1976-1978),STEAGU avea 2 galerii. UNA,care era a tuturor suporterilor din oras,iar CEALALTA era a elevilor de la GRUPUL SCOLAR STEAGU ROSU,si nu era MICA.
FROMOASE VREMURI(in B nu aveai loc pe stadion),era un steag la care noi ii spuneam ZEITA(pe care era pictata o zeita,il purta un barbat care avea un defect la picioare).
DIN CATE STIU;ACUM GALERIA SE NUMESTE FORTA CARPATICA(sper sa nu gresesc),si cred ca este una dintre cele mai mari.
SPER CA NU V-AM PLICTISIT.
FORZA: RED FLAG.

Elphax
19th September 2007, 10:18
ati uitat de Poli 2 :D

resita
19th September 2007, 12:26
ati uitat de Poli 2 :D

nu am uitat dar am pus poli III, ca ei au galerie :D

SpyS
19th September 2007, 12:40
Petrolul clar.

NORGEMAN
19th September 2007, 13:53
Sodajul pana acum arata Petrolul.
In anii 1978-1980 am facut scoala auto in Ploiesti.
Da,Petrolul avea galerie. Nu stiu acum.....
Pana in anul 2000 an stat in BRASOV.
ACOLO DA GALERIE. Pe timpul cand juca pe stadionul MUNICIPAL(1976-1978),STEAGU avea 2 galerii. UNA,care era a tuturor suporterilor din oras,iar CEALALTA era a elevilor de la GRUPUL SCOLAR STEAGU ROSU,si nu era MICA.
FROMOASE VREMURI(in B nu aveai loc pe stadion),era un steag la care noi ii spuneam ZEITA(pe care era pictata o zeita,il purta un barbat care avea un defect la picioare).
DIN CATE STIU;ACUM GALERIA SE NUMESTE FORTA CARPATICA(sper sa nu gresesc),si cred ca este una dintre cele mai mari.
SPER CA NU V-AM PLICTISIT.
FORZA: RED FLAG.

Forzza Carpatica nu mai este ce era acum cativa ani cand eram in A, in acest moment membrii vechi ai Carpatica stau la peluza "in tarc", iar restul, Flank Ultra si ceilalti mai tineri care canta meci de meci in jumatatea cealalta de peluza.

ady.G.
19th September 2007, 14:39
Multumesc pentru informatie NORGEMAN.
CARE ESTE MOTIVUL DE SUNT DOUA GALERII !!!!
SUNT TARE CURIOS.

NORGEMAN
20th September 2007, 15:33
Au existat unele neintelegeri intre Forzza Carpatica si Flank Ultra asa ca cele doua parti au decis sa stea separat. Majoritatea au venit sa cante cu cei de la Flank Ultra.

veritaskiller
20th September 2007, 17:50
Pacat ca in Brasov , lumea e impartita in steaua(cei mai multi si mai..) , dinamo (aici sunt si eu .. iubire insuflata de tata cand eram mic dar urasc bucurestiul) si rrapid . Daca intra Bv in Liga 1 , sunt convins ca va fi stadionul plin . Atunci multi eroi se vor arata dupa razboi , si galeria va mai creste ca numar de membrii . Insa acum, la greu .. foarte putini , astfel vreau sa-i felicit si sa le urez toata stima celor care sustin acum echipa , dovedesc ca au parte de mentalitate .
HAI BRASOVUL!

Prome
20th September 2007, 17:51
Pacat ca in Brasov , lumea e impartita in stiaua(cei mai multi si mai..) , dinamo (aici sunt si eu .. iubire insuflata de tata cand eram mic dar urasc bucurestiul) si rrapid . Daca intra Bv in Liga 1 , sunt convins ca va fi stadionul plin . Atunci multi eroi se vor arata dupa razboi , si galeria va mai creste ca numar de membrii . Insa acum, la greu .. foarte putini , astfel vreau sa-i felicit si sa le urez toata stima celor care sustin acum echipa , dovedesc ca au parte de mentalitate .
HAI BRASOVUL!

ba ce va mai mananca ... sa pociti numele echipelor , ce va credeti mai smecheri sau ce?

ady.G.
20th September 2007, 22:02
Inca o data mersi,NORGEMAN.

CRED CU TOATA CONVINGEREA DE STEGAR CA IN LIGA VA VETI UNII.
ASA E NORMAL.
IUBIREA PENTRU STEAGU INTRECE ORICE MARGINI.

NORGEMAN
20th September 2007, 23:33
Pacat ca in Brasov , lumea e impartita in steaua(cei mai multi si mai..) , dinamo (aici sunt si eu .. iubire insuflata de tata cand eram mic dar urasc bucurestiul) si rrapid . Daca intra Bv in Liga 1 , sunt convins ca va fi stadionul plin . Atunci multi eroi se vor arata dupa razboi , si galeria va mai creste ca numar de membrii . Insa acum, la greu .. foarte putini , astfel vreau sa-i felicit si sa le urez toata stima celor care sustin acum echipa , dovedesc ca au parte de mentalitate .
HAI BRASOVUL!

Abia astept sa ii vad pe acesti eroi cum o sa se dea ei mari si tari prin peluza:yes: direct in teren cred ca o sa zboare.

Nu inteleg cum poti sa zici ca tii cu dinamo dar urasti Bucuresti?!:confused: nu se paote sa fii suporterul ambelor echipe... eu zic sa alegi:Pori noi ori ei.



P.S. Ma mir cum de cei de la Progresul n-au niciun vot.... mentalitatea celor de la FANS este cu mult peste ceea ceeste in liga secunda;) Sunt mai pasnici de fel:D, dar pe mine m-au lasat cu o impresie buna de la meciul jucat cu ei pe Cotroceni.

soreen
21st September 2007, 16:04
hmmm....targovistea nici macar nu are galerie...tin minte ca anu trecut cu forexul au venit aia vreo 70 de insi...cu steaguri....fulare....Asta ca tot se mira unu dc e bagata forexul in topic...

NORGEMAN
21st September 2007, 16:47
Sorin, cand a jucat forex cu Dinamo?

CrAzY92
23rd September 2007, 20:39
ale Bihorului , XU , SR , NS ... Si nu Rebeli :D

ady.G.
24th September 2007, 10:54
Attila Hadnagy:
- Ce părere ai despre numărul mic de spectatori prezenți la stadion?- Da, e cam trist acest aspect. Chiar m-am mirat să văd că avem două galerii separate. Eu cred că iubitorii de fotbal din Brașov nu au încă încredere în echipă. Dar sînt convins că o dată cu o serie de victorii consecutive vom reuși să atragem cît mai mulți la meciuri și vor ajunge să ne iubească.
ASTA A DECLARAT IN GSP.

VOI CARE AVETI PE STEAGU IN SANGE FACE-TI CEVA;SPRE BINELE ECHIPEI ȘI MAI ALES A GALERIEI.

CU MULTI ANI IN URMA STEAGU AVEA GALERIE CATI AU FOST DUMINICA LA MECI;IAR CAND ECHIPA MERGEA BINE TOT STADIONUL ERA O GALERIE.(punct).

ASTA SA VA SPUNA STEGARII MAI IN VARSTA, SA VEDETI DACA MINT SAU NU ???????????????????????????
HAI STEAGU.

dragosh_vl
24th September 2007, 11:22
http://youtube.com/watch?v=NGJoM_opPiE - galeria Valcii la meciul de la Mioveni pierdut cu 2-0 :(

Hard
24th September 2007, 11:38
Sunt mahnit ca nu vad si galeria celor de la Prefab Modelu.Nu este cea mai mare(adica numeroasa) ,poate nici cea mai tare ( nu le avem cu bataia) dar cu siguranta merita sa fie pusa in poll.

07Ex
24th September 2007, 18:35
Sportul, clar! LMAO!

NORGEMAN
24th September 2007, 22:50
Attila Hadnagy:
- Ce părere ai despre numărul mic de spectatori prezenți la stadion?- Da, e cam trist acest aspect. Chiar m-am mirat să văd că avem două galerii separate. Eu cred că iubitorii de fotbal din Brașov nu au încă încredere în echipă. Dar sînt convins că o dată cu o serie de victorii consecutive vom reuși să atragem cît mai mulți la meciuri și vor ajunge să ne iubească.
ASTA A DECLARAT IN GSP.

VOI CARE AVETI PE STEAGU IN SANGE FACE-TI CEVA;SPRE BINELE ECHIPEI ȘI MAI ALES A GALERIEI.

CU MULTI ANI IN URMA STEAGU AVEA GALERIE CATI AU FOST DUMINICA LA MECI;IAR CAND ECHIPA MERGEA BINE TOT STADIONUL ERA O GALERIE.(punct).

ASTA SA VA SPUNA STEGARII MAI IN VARSTA, SA VEDETI DACA MINT SAU NU ???????????????????????????
HAI STEAGU.

Separarea a fost facuta pe cale amiabila. In acest moment nu cred ca mai putem sta la un loc cu Carpatica.
Cu alte cuvinte... la Brasov nu exista o galerie in acest moment... doar factiuni.

Hard
25th September 2007, 11:21
deci Brasov sare din discutie :)

blandu
25th September 2007, 11:46
Sunt mahnit ca nu vad si galeria celor de la Prefab Modelu.Nu este cea mai mare(adica numeroasa) ,poate nici cea mai tare ( nu le avem cu bataia) dar cu siguranta merita sa fie pusa in poll.

Da, domne are dreptate omul.
Am vrut sa votez si nu am gasit echipa noastra indragita.
In lipsa am votat cu F.C. Caracal, decat sa votez Brasovul... :D
Daca apare echipa din Modelu, rog moderatorii sa-mi schimbe votul.
FORTA PREFU !!! :yeah:

six
25th September 2007, 20:23
Neavand cu cine sa votez am votat totusi..... Progresul Bucuresti :D

veritaskiller
26th September 2007, 14:51
Nu inteleg cum poti sa zici ca tii cu dinamo dar urasti Bucuresti?!:confused: nu se paote sa fii suporterul ambelor echipe... eu zic sa alegi:Pori noi ori ei.



Tin cu CLUBUL Dinamo dar urasc ORASUL Bucuresti , oamenii de acolo , etc .Sunt mandru ca sunt brasovean , iubesc orasul BRASOV si tot ce tine de acesta , inclusiv echipa de fotbal ... nu pot exprima in cuvinte , chiar nu pot sa aleg .
Sunt 2 iubiri total diferite ,sunt legat de amandoua , oarecum ma identific cu ambele.

... ca s-o rezolv cred ca vorbesc cu sufletu sa vad poate obtin o derogare sa isi schimbe optiunea spre Dinamo Brasov :D

veritaskiller
26th September 2007, 16:08
"in ultimul timp grupurile de fete isi fac din ce in ce mai simtita prezenta pe stadioanele din Romania, in prezent sustinand echipe precum : Rapid, Dinamo, Poli Timisoara, Politehnica Iasi, Farul Constanta, U Cluj si CFR Cluj." (fanatik)

... unde sunt prezente fetele in Liga 2 ? :))))))

Si ca veni vorba de galerii din Liga 2 , la mitingul "libertate pentru ultrasi" : "Au fost prezenti membrii din toate peluzele reprezentative din Liga 1, Dinamo, Steaua, Rapid, CFR Cluj, U Craiova, Poli Timisoara, UTA, Farul, U Cluj, FC Vaslui, Poli Iasi si Otelul, dar si reprezentantii divizionarelor B, FC Brasov, Delta Tulcea si FC Progresul, si ai divizionarei C CSM Petrolul Ploiesti. " (fanaik)

UrsMeier
26th September 2007, 18:28
au fost si din galeria FC Arges

ady.G.
27th September 2007, 18:12
Separarea a fost facuta pe cale amiabila. In acest moment nu cred ca mai putem sta la un loc cu Carpatica.
Cu alte cuvinte... la Brasov nu exista o galerie in acest moment... doar factiuni

MARE PACAT.

NORGEMAN
27th September 2007, 19:40
Ieri la meciul din cupa parca la peluza a inceput sa mai vina lume noua. Incet incet se va reface galeria de alta data. Pe mine sincer nu asta ma intereseaza... tin mai mult la cei pe care ii stiu si care au mers meci de meci si in divizia B pana acuma cand echipa juca foarte prost si stadionul era mai mult gol.

BacauHooligan
27th September 2007, 21:50
Pana aku am zis ca nu suntem cine jtie ce ...insa dupa meciurile din cupa a stelei si rrapidului cu Bacau ...pot sa zik "DA FCM BACAU ARE CEA MAI TARE GALERIE !" Cine a fost la meci ...precum si galeriile stelei si a rapidului prezente acolo ...nu cred ca ar putea contesta acest lucru ...a fost incredibil ...o peluza plina ,plina de steaguri si bannere ce isi incuraja echipa chiar si la 0-4 ...again INCREDIBIL...
-------------------------------------------------
Cotidianul Desteptarea:
Super galerie
27 Septembrie 2007 || de Dan Sion

Singurul capitol la care FCM Bacau a surclasat Steaua la meciul de aseara a fost duelul galeriilor. Suporterii bacauani au dat un recital de clasa, remarcându-se totodata si prin spiritul de fair-play. La final, in ciuda infrângerii la scor, “Taurii furiosi” au gasit puterea de a-si aplauda jucatorii, scandând, deloc ironic, “Suntem mândri de voi”, “Multumim Bacaule” si eternul “Inima noastra va fi mereu galben-albastra”. Galeria “galben-albastrilor” a sanctionat placiditatea celorlalti spectatori, afisând un banner pe care scria “Dispret total pentru suporterul ocazional”. De asemenea, Olandezul si comp. au taxat si lipsa de implicare a factorilor locali, afisând mesaje de genul “Sustineti echipa orasului”. Singurul moment in care cele doua galerii au fraternizat, s-a petrecut atunci când suporterii ambelor echipe au scandat numele lui Gica Hagi.

Radu
27th September 2007, 21:56
nr 1 in liga 2 sunt galeriile echipelor fc brasov petrolul fc arges dar dupa parerea mea ca mentalitate FANS face legea!:ok:

BacauHooligan
27th September 2007, 23:32
nr 1 in liga 2 sunt galeriile echipelor fc brasov petrolul fc arges dar dupa parerea mea ca mentalitate FANS face legea!:ok:

Hmmm ...adevarul este ca la faza aceea "Pasiunea noastra pentru National ...nu retrogradeaza " au dat dovada ca sunt suporteri adevarati ?
App Polar Bear ...ai facut deplasarea la Bacau 99% nu ca eram 100% in lista ta ...ori ai tu ceva cu mine ...mai sti tu :rolleyes::rolleyes:

NORGEMAN
28th September 2007, 01:05
nr 1 in liga 2 sunt galeriile echipelor fc brasov petrolul fc arges dar dupa parerea mea ca mentalitate FANS face legea!:ok:

Mentalitate este si la Brasov, dar spre deosebire de FANS, de noi nu prea se stie mai nimic momentan in tara.

ady.G.
28th September 2007, 09:04
........tin mai mult la cei pe care ii stiu si care au mers meci de meci si in divizia B pana acuma cand echipa juca foarte prost si stadionul era mai mult gol.

DA,acei sunt adevaratii SUPORTERI, chiar daca nu merg in GALERIE.
Adevaratul SUPORTER merge la meci indifernt de timp si chiar si indiferent cum joaca echipa(si la bine si la RAU).

Radu
28th September 2007, 13:23
Hmmm ...adevarul este ca la faza aceea "Pasiunea noastra pentru National ...nu retrogradeaza " au dat dovada ca sunt suporteri adevarati ?
App Polar Bear ...ai facut deplasarea la Bacau 99% nu ca eram 100% in lista ta ...ori ai tu ceva cu mine ...mai sti tu :rolleyes::rolleyes:
nu am facut yo deplasarea la bacau k nu avea rost...ce era sa vad la bacau...tzarani...mi s-a luat de ei...pt mine galeria bacaului nu exista...as vrea si yo sa vad cate delpasari ati facut in sezonul asta...:shocked:

BacauHooligan
28th September 2007, 16:41
nu am facut yo deplasarea la bacau k nu avea rost...ce era sa vad la bacau...tzarani...mi s-a luat de ei...pt mine galeria bacaului nu exista...as vrea si yo sa vad cate delpasari ati facut in sezonul asta...:shocked:
Galeria Bacaului sezonul acesta a facut toate deplasarile mai Eugen si in cupa cu Poli Iasi 2 ...si stai linistit ca la cat am vb mi-am dat seama ce fel de martalog ejti ... si mai lasa-ma fratioare ca tu ...din cate mi-am dat eu seama (nu-s singurul) ejti un copil care se da mare om de galerie ...doar in fata calculatorului ...(ca sa nu mai zici de lumea aia a ta SF in care imi ziceai u ca traiesti :happy "pt mine galeria bacaului nu exista" ...inseamna ca nu exist nici eu nici Brigada Rebels, nici Brigada Ura , nici Brigada lui Toma ,nici Brigada Prima linie! :happy:happy:happy... AGAIN ... GET A NEW LIFE! si lasa-te de fenomenul numit ...ULTRAS!
(ps.nu imi mai scrie mesaje in privat ca sa ma convingi ca ai fost si u la 3-4 meciu si la o deplasare ...ca sincer nu ma intereseaza ! MS MULT! )

NORGEMAN
28th September 2007, 17:40
A gresit probabil si Polar un pic prin afirmatia aia dar nu cred ca e cazul sa scrii despre el ca nu e suporter.

P.S.(pt. Polar): au fost la miting in sambata aia si niste bacauani... i-am vazut eu:D

Radu
28th September 2007, 19:07
Galeria Bacaului sezonul acesta a facut toate deplasarile mai Eugen si in cupa cu Poli Iasi 2 ...si stai linistit ca la cat am vb mi-am dat seama ce fel de martalog ejti ... si mai lasa-ma fratioare ca tu ...din cate mi-am dat eu seama (nu-s singurul) ejti un copil care se da mare om de galerie ...doar in fata calculatorului ...(ca sa nu mai zici de lumea aia a ta SF in care imi ziceai u ca traiesti :happy "pt mine galeria bacaului nu exista" ...inseamna ca nu exist nici eu nici Brigada Rebels, nici Brigada Ura , nici Brigada lui Toma ,nici Brigada Prima linie! :happy:happy:happy... AGAIN ... GET A NEW LIFE! si lasa-te de fenomenul numit ...ULTRAS!
(ps.nu imi mai scrie mesaje in privat ca sa ma convingi ca ai fost si u la 3-4 meciu si la o deplasare ...ca sincer nu ma intereseaza ! MS MULT! )
ba u pana la urma ce plm vrei???ati ajuns si voi gata plm...taci in kkt k iti fut 2 palme de plangi 5 zile...mai mananci kkt k un fraier...sunteti galeria pulii...ce mai realizari aveti...sunteti huligani...imi arati k o ardeati cu pietrenii...poi vin-o ma in buc...sa vedem de ce sunteti in stare...asa o ardeau si aia de la SBT tulcea...si na...au ramas fara banner...:rosu::rosu::rosu: dupa ce k esti prost mai scoti si fum...ba da toata ca toate voi ce plm sunteti...ultrasi huligani...sau cumva "cajuali"...explica-mi si mie...unde ai fst cand a fost mitingul in buc???sunteti 100 de brigazi...ce realizari aveti???pune si u poze sa va vad si yo...sau nu aveti aparate???

BacauHooligan
28th September 2007, 21:44
=)) ushor ma baiatule ca faci riduri! + de astea nou avem o groaza de bannere nu doar unul ca tulcenii inca ceva : pt faza ."poi vin-o ma in buc...sa vedem de ce sunteti in stare. "
Iti mai aduci aminte cand ti-am propus sa ne intalnim brigazile...sti tu ..cand ne-am mai certat odata ...si tu ce faceai ...evitai sa imi dai un raspuns ...oooo daaa aku sa merg eu in bucureshti vezi Doamne s-a unflat orzu-n tine ...=))) pai de ce sa merg ma in bucuresti ... tu nu ai venit in Bacau sa iti sustii echipa (mare stelist mai ejti si tu ...la gramada ) eu de ce ash merge in bucuresti! Again RUSINeeee!
Ps. Brigada Rebels a fost la mitingul de la Bucuresti chiar unui membru "Creasta" i sa luat si interviu ...in fine ...eu nu garantez prezenta ta acolo!

Radu
28th September 2007, 21:56
=)) ushor ma baiatule ca faci riduri! + de astea nou avem o groaza de bannere nu doar unul ca tulcenii inca ceva : pt faza ."poi vin-o ma in buc...sa vedem de ce sunteti in stare. "
Iti mai aduci aminte cand ti-am propus sa ne intalnim brigazile...sti tu ..cand ne-am mai certat odata ...si tu ce faceai ...evitai sa imi dai un raspuns ...oooo daaa aku sa merg eu in bucureshti vezi Doamne s-a unflat orzu-n tine ...=))) pai de ce sa merg ma in bucuresti ... tu nu ai venit in Bacau sa iti sustii echipa (mare stelist mai ejti si tu ...la gramada ) eu de ce ash merge in bucuresti! Again RUSINeeee!
Ps. Brigada Rebels a fost la mitingul de la Bucuresti chiar unui membru "Creasta" i sa luat si interviu ...in fine ...eu nu garantez prezenta ta acolo!
uita-te ma la el...poi yo pun pariu k yo dak intreb pe orice om din orice peluza din tara nu a auzit de voi...am auzit k sunteti punkisti...:happy:happy:happy si inca ceva...yo am o varsta am servici...nu sunt un muritor de foame k tine...nu pot sa merg in deplasari oricand vreau yo...asa k ciocu mic...cand o sa faci si u ca mine deplasari pe plan extern mai vb...pana atunci lasa impresiile de ultras huligan "cajual" punkist...etc...:ok:

NORGEMAN
28th September 2007, 22:00
BacauHooligan, sa te intreb ceva, ca exact pe tine am uitat sa te intreb... aveti ceva cu noi? vreti sa ne bateti luni sau am auzit prost?:P

Sergio_D
28th September 2007, 22:02
lasati-o mai moale va rog, sa nu fiu nevoit sa aprind tortele pe aici :D

BacauHooligan
28th September 2007, 22:03
BacauHooligan, sa te intreb ceva, ca exact pe tine am uitat sa te intreb... aveti ceva cu noi? vreti sa ne bateti luni sau am auzit prost?:P

Nu! de ce sa va batem ...am avea motive ?! Vi la meci?!

hamsterutz
28th September 2007, 22:06
progresu are pe cei de la FANS : super mentaliatte
brasovu: i-am vazut in cupa cam rudimentari dar inimosi
bacau: i-am vazut in cupa...total schimbatzi decat in div A...probabil din cauza adversarului
tulcea: am vazut cateva poze am ramas uimit...
petrolul: nu se poate vb de o galerie...acolo sunt bosorogi obositzi..adev suporteri sunt in div C
sportul: stiu ca aveau si ei vreo 50 de oameni...acum nu mai stiu nimik de ei
botosani : jalnic
arges: i-am vazut la tv in meciul cu o nou promovata nu mai stiu exact cu cine...au batut 2-0 parca : jalnic
jiul: chiar nu stiu nimik
CSM Râmnicu Vâlcea : i-am vazut in filmuletu ala pus de cineva aici...nu pot sa ma pronuntz
corvinul: stiu ca aveau 2 brigazi cu ceva mentalitate
resita: am auzit ca au o gal frumoasa...insa nu stiu nimik de ei
oradea : 90% stelisti 10% fricosi (ma refer la amenintarile catre u cluj)

in schimb pacat de cetatea suceava ca a retrogradat.

BacauHooligan
28th September 2007, 22:07
lasati-o mai moale va rog, sa nu fiu nevoit sa aprind tortele pe aici :D

:( eu de ce am primit roshu la fel ca Polar Bear ... compara si tu oleak mesajele! :(

Radu
28th September 2007, 22:11
BacauHooligan, sa te intreb ceva, ca exact pe tine am uitat sa te intreb... aveti ceva cu noi? vreti sa ne bateti luni sau am auzit prost?:P
ai grija k o sa va arda pseudo ultrasi huligani "cajuali" punkisti etc...:happy:happy:happy

NORGEMAN
28th September 2007, 22:13
Nu! de ce sa va batem ...am avea motive ?! Vi la meci?!

Pai ziceam si eu asa...:rolleyes: N-o sa vin luni la meci, numai datorita lui Lupescu cu noul sau sistem de meciuri in liga a2a:mda: Daca meciul era in timpul weekendului nu era nicio problema, veneam cu mare placere, mai ales dupa meciul de miercuri:ok:

NORGEMAN
28th September 2007, 22:18
lasati-o mai moale va rog, sa nu fiu nevoit sa aprind tortele pe aici :D

Sergio... lasa-ne, lasa-ne:D lasa oameni sa vorbeasca aici pe fata.. doar vorbim de galerii/peluze/brigazi... nu te poti astepta sa se discute intr-un context decent:rolleyes:

BacauHooligan
28th September 2007, 22:18
ai grija k o sa va arda pseudo ultrasi huligani "cajuali" punkisti etc...:happy:happy:happy
:happy:happy mdah...macar ei vin cu galeria la Bacau mai baiatule ... nu ca voi ... ca si galeria aia a voasta ..era facuta in proportie de 70% la suta de bacauani stelisti si marele ultras "****r Bear" unde era ...statea acasa si se uita la TV la meci ...abureala frate ...(hai mai zi si de deplasarile alea in strainatate ca sa ai motz) ! hai lasa-ma ca nu mai vreau sa ma cobor la nivelul ila al tau ..."de om de serviciu aranjat la casa lui" ..deoarece comit infractiuni ! O zi buna si sa fi fericit ! ;) :ok::ok::ok:

hamsterutz
28th September 2007, 22:18
eu sunt curios daca o sa vina macar jumate cati au fost la meciu cu steaua....daca da...felicitari daca nu....:confused:

Nico21
28th September 2007, 22:22
Pana aku am zis ca nu suntem cine jtie ce ...insa dupa meciurile din cupa a stelei si rrapidului cu Bacau ...pot sa zik "DA FCM BACAU ARE CEA MAI TARE GALERIE !" Cine a fost la meci ...precum si galeriile stelei si a rapidului prezente acolo ...nu cred ca ar putea contesta acest lucru ...a fost incredibil ...o peluza plina ,plina de steaguri si bannere ce isi incuraja echipa chiar si la 0-4 ...again INCREDIBIL...
-------------------------------------------------
Cotidianul Desteptarea:
Super galerie
27 Septembrie 2007 || de Dan Sion

Singurul capitol la care FCM Bacau a surclasat Steaua la meciul de aseara a fost duelul galeriilor. Suporterii bacauani au dat un recital de clasa, remarcându-se totodata si prin spiritul de fair-play. La final, in ciuda infrângerii la scor, “Taurii furiosi” au gasit puterea de a-si aplauda jucatorii, scandând, deloc ironic, “Suntem mândri de voi”, “Multumim Bacaule” si eternul “Inima noastra va fi mereu galben-albastra”. Galeria “galben-albastrilor” a sanctionat placiditatea celorlalti spectatori, afisând un banner pe care scria “Dispret total pentru suporterul ocazional”. De asemenea, Olandezul si comp. au taxat si lipsa de implicare a factorilor locali, afisând mesaje de genul “Sustineti echipa orasului”. Singurul moment in care cele doua galerii au fraternizat, s-a petrecut atunci când suporterii ambelor echipe au scandat numele lui Gica Hagi.




:happy:happy:happyBai,tu esti nebun?...ce plm surclasati voi?...nu reprezentati nimic in peisaj...veneati pe Giulesti cate 10 insi...2 copii,2 pizde,si 3 bosorogi...

Radu
28th September 2007, 22:22
:happy:happy mdah...macar ei vin cu galeria la Bacau mai baiatule ... nu ca voi ... ca si galeria aia a voasta ..era facuta in proportie de 70% la suta de bacauani stelisti si marele ultras "****r Bear" unde era ...statea acasa si se uita la TV la meci ...abureala frate ...(hai mai zi si de deplasarile alea in strainatate ca sa ai motz) ! hai lasa-ma ca nu mai vreau sa ma cobor la nivelul ila al tau ..."de om de serviciu aranjat la casa lui" ..deoarece comit infractiuni ! O zi buna si sa fi fericit ! ;) :ok::ok::ok:
esti prea prost...esti un gandac...nu pot sa ma pun yo cu tine...poi ba copile noi facem deplasari unde trebuie...nu la bacau...ce sa facem la bacau...sa vedem tzarani...:happy:happy:happy deja sunt scarbit de bacauani...stati o vara la coasa si la prasit si va faceti si voi un steag...mesaje pe hartie igienica...etc...imi este scarca de tine...imi produci greata...dar totusi u ce esti...ultras huligan cajual???:shocked:

BacauHooligan
28th September 2007, 22:22
Pai ziceam si eu asa...:rolleyes: N-o sa vin luni la meci, numai datorita lui Lupescu cu noul sau sistem de meciuri in liga a2a:mda: Daca meciul era in timpul weekendului nu era nicio problema, veneam cu mare placere, mai ales dupa meciul de miercuri:ok:

Te inteleg nici eu nu am putut face deplasarea cu FC National ...tot din aceleasi motive! :mda:
PS.Polar ...uite o skuza adevarata ...nu ce ai bagat tu "vezi Doamne nu e asha de important meciul" sigur te-ai ghidat dupa meciul din 16zecimi le cupei de sezonul trecut ...cand nu era important nici cel cu Rapid2 :D ...

Radu
28th September 2007, 22:24
:happy:happy:happyBai,tu esti nebun?...ce plm surclasati voi?...nu reprezentati nimic in peisaj...veneati pe Giulesti cate 10 insi...2 copii,2 pizde,si 3 bosorogi...
lasa-l ba sa se simta si el bn...ce draq...de unde 10...:happy:happy:happy poate cu conducatorii de club 10...:happy ei au impresii...cik ne-au surclasat...:happy:happy:happy

Radu
28th September 2007, 22:26
Te inteleg nici eu nu am putut face deplasarea cu FC National ...tot din aceleasi motive! :mda:
PS.Polar ...uite o skuza adevarata ...nu ce ai bagat tu "vezi Doamne nu e asha de important meciul" sigur te-ai ghidat dupa meciul din 16zecimi le cupei de sezonul trecut ...cand nu era important nici cel cu Rapid2 :D ...
poi la ce sa faci ma o deplasare la bacau...cine draq sunteti voi...sunteti si voi niste muritori de foamne...auzi la el...cea mai tare galerie...100 de oameni...care au muncit la camp o vara k sa isi faca un steag...dar vad k totusi la intrebare pe care ti-am pus-o mai devreme tot nu mi-ai raspuns...esti huligan???:happy:happy:happy

Radu
28th September 2007, 22:28
sa vedeti prostia omeneasca...el cik e huligan...pana aici totul este ok...brigada rebels sau cum ii zice se crede ultra'...unii membrii au impresii de punkisti...altii vin imbracati in carouri al meci...sunt cajuali...deci pana la urma k sa inteleg si yo...ce sunteti???:shocked:

hamsterutz
28th September 2007, 22:29
lasa-l ba sa se simta si el bn...ce draq...de unde 10...:happy:happy:happy poate cu conducatorii de club 10...:happy ei au impresii...cik ne-au surclasat...:happy:happy:happy

degeaba razi tu...da omu are dreoptate in ultima per contraperformantele echipelor din capitala au facut ca numai suporteri locali sa vina in deplasari si sa faca peluza sd-ista de ras (de rapid nush...ei mereu au fost la inaltime la iasi) ati fost penibili la bacau...au fost peste voi...dar e doar o conjunctura

BacauHooligan
28th September 2007, 22:32
lasa-l ba sa se simta si el bn...ce draq...de unde 10...:happy:happy:happy poate cu conducatorii de club 10...:happy ei au impresii...cik ne-au surclasat...:happy:happy:happy

pff...cine a fost la meci a vazut ca am fost cu mult peste "galeria " stelei!
+de asta am fost prezenti si la meciul cu Rrapid =)) ...ce sa mai ...am si eu o intrebare pt rapidistul ila...voi aveti macar un cantec ceva ...o toba ...ca eu numa un steag am vazut ...:shocked::shocked::shocked:si inca 200 de oameni morti ..care doar se bucurau la goluri .

Radu
28th September 2007, 22:33
degeaba razi tu...da omu are dreoptate in ultima per contraperformantele echipelor din capitala au facut ca numai suporteri locali sa vina in deplasari si sa faca peluza sd-ista de ras (de rapid nush...ei mereu au fost la inaltime la iasi) ati fost penibili la bacau...au fost peste voi...dar e doar o conjunctura
prietene...u nu intelegi un lucru...multi dintre noi au servici...nu au cum sa plece asa de la servici k i s-a facut sa vada niste tzarani la bacau...k na am fost provocat de un tzaran pe net...s-a vazut de ce suntem in stare la praga...deci...:ok:

NORGEMAN
28th September 2007, 22:36
sa vedeti prostia omeneasca...el cik e huligan...pana aici totul este ok...brigada rebels sau cum ii zice se crede ultra'...unii membrii au impresii de punkisti...altii vin imbracati in carouri al meci...sunt cajuali...deci pana la urma k sa inteleg si yo...ce sunteti???:shocked:

parerea mea e ca la acest nivel de liga secunda ajunge ce ai in cap, modul de imbracare deja e ceva avansat:D

BacauHooligan
28th September 2007, 22:36
lasa-l ba sa se simta si el bn...ce draq...de unde 10...:happy:happy:happy poate cu conducatorii de club 10...:happy ei au impresii...cik ne-au surclasat...:happy:happy:happy


prietene...u nu intelegi un lucru...multi dintre noi au servici...nu au cum sa plece asa de la servici k i s-a facut sa vada niste tzarani la bacau...k na am fost provocat de un tzaran pe net...s-a vazut de ce suntem in stare la praga...deci...:ok:
Ca sa nu mai vb ca tu nici nu ai fost la Praga ...ca in ziua aceea ai postat u pe forum... de ce te lauzi cu performantele altora ???

Radu
28th September 2007, 22:37
parerea mea e ca la acest nivel de liga secunda ajunge ce ai in cap, modul de imbracare deja e ceva avansat:D
prietene...ei asa sunt...au niste impresii de te doare capu...ce sa le faci...:rosu::rosu::rosu: tzaranu tot tzaran...:rosu::rosu::rosu:

Nico21
28th September 2007, 22:38
pff...cine a fost la meci a vazut ca am fost cu mult peste "galeria " stelei!
+de asta am fost prezenti si la meciul cu Rrapid =)) ...ce sa mai ...am si eu o intrebare pt rapidistul ila...voi aveti macar un cantec ceva ...o toba ...ca eu numa un steag am vazut ...:shocked::shocked::shocked:si inca 200 de oameni morti ..care doar se bucurau la goluri .



:happy:happy:happy:happy:happy:happy:happy:...bai, in primul rand "ala", cand tu inca nu erai pe teava,era in galerie deja...in al doilea rand,daca nici noi nu avem cantece,steaguri si tobe,inseamna ca nimeni nu are asa ceva...voi in peluza aia sunteti 10 pustani,care la o adica,va executa si cei mai prosti 5 insi din cea mai slaba brigada rapidista...nici nu amintesc de artileria grea,care o arde acum casual,ca membrii fostelor grupuri Ultras Unione si Oh...

Radu
28th September 2007, 22:39
Ca sa nu mai vb ca tu nici nu ai fost la Praga ...ca in ziua aceea ai postat u pe forum... de ce te lauzi cu performantele altora ???
am postat pe forum???:happy:happy:happy...u dak gasesti din data 11.09.2007 pana pe data de 14.09.2007 yo mananc calculatoru asta...demonstreaza-mi si mie...nu mai vb k esti praf...inchide gura k pute...

BacauHooligan
28th September 2007, 22:40
VA ROG DIN TOT SUFLETUL...NU IL MAI BAGATI IN SEAMA PE ACEST SPECIMEN...ASTA ESTE SINGURA MEA RUGAMINTE...SARACU SUFERA DE EL...SUNT CURIOS CATI TZARANI BACAUANI VOR FI PREZENTI LA MECIUL CU FC BRASOV...:ok:


prietene...ei asa sunt...au niste impresii de te doare capu...ce sa le faci...:rosu::rosu::rosu: tzaranu tot tzaran...:rosu::rosu::rosu:

:(...se poate vorbi cu tine ...cu vocabularul ila al tau ... deci in ultimele 10 posturi ...numa "taran" ai scris ... si eu unul nu ma rog la lume sa imi ia partea ...ca tine ...stai linistit ca restul oamenilor de pe acest forum isi dau ei singur seama ce si cum ! in fine ...las-o balta . GET A LIFE!

Radu
28th September 2007, 22:42
:happy:happy:happy:happy:...bai,in primul rand "ala", cand tu inca nu erai pe teava,era in galerie deja...in al doilea rand,daca nici noi nu avem cantece,steaguri si tobe,inseamna ca nimeni nu are asa ceva...voi in peluza aia sunteti 10 pustani,care la o adica,va executa si cei mai prosti 5 insi din cea mai slaba brigada rapidista...nici nu amintesc de artileria grea,care o arde acum casual,ca membrii fostelor grupuri Ultras Unione si Oh...
cei 10 tzarani bacauani la cat de viteji sunt se bat cu stelistii dinamovistii rapidistii de odata...si ne rupe...in special asta...e cel mai mare smardoi de la ei...:happy:happy:happy e ultras huligan cajual punkist...:happy:happy:happy ce sti u...yo ma retrag k imi e frica...

Radu
28th September 2007, 22:43
:(...se poate vorbi cu tine ...cu vocabularul ila al tau ... deci in ultimele 10 posturi ...numa "taran" ai scris ... si eu unul nu ma rog la lume sa imi ia partea ...ca tine ...stai linistit ca restul oamenilor de pe acest forum isi dau ei singur seama ce si cum ! in fine ...las-o balta . GET A LIFE!
akum ce vrei sa ne demonstrezi...k sti engleza???:shocked: a ajuns si la tzara engleza???:ok:

BacauHooligan
28th September 2007, 22:47
:happy:happy:happy:happy:happy:happy:happy:...bai, in primul rand "ala", cand tu inca nu erai pe teava,era in galerie deja...in al doilea rand,daca nici noi nu avem cantece,steaguri si tobe,inseamna ca nimeni nu are asa ceva...voi in peluza aia sunteti 10 pustani,care la o adica,va executa si cei mai prosti 5 insi din cea mai slaba brigada rapidista...nici nu amintesc de artileria grea,care o arde acum casual,ca membrii fostelor grupuri Ultras Unione si Oh...
Nu am zis ca nu le aveti ... ca stiu foarte bine ce galerie frumoasa aveti la meciurile de acasa (mai ales in cupele europene) si sunteti chiar full de steaguri ca faceati tot stadionul alb-visiniu ...insa la Bacau ...ati fost sub galeria noastra ! (mai penibili ca stelisti nu ati fost!)

NORGEMAN
28th September 2007, 22:52
BacauHooligan, stii care e principala chestie care n-ai priceput-o tu... faptul ca atat stelistii, cat si rapidistii au considerat acest meci unul oarecare lipsit de orice importanta, ca sa fac o comparatie, desi e cam exagerata: Chitila-Brasov. Ei au venit cativa la meci, dar asta n-a insemnat ca trebuie sa se omoare cu cantatul.

Nico21
28th September 2007, 22:53
Prietene,crede-ma ca un meci cu FCM Bacau II,intr-o zi de joi,nu poate sa imbie pe un suporter rapidist din Bucuresti,sa faca deplasarea in Orasul lui Bacovia...oamenii au job-uri,prietene,familii...este usor sa acuzi in stanga si in dreapta...la meciul de ieri,in afara de cativa membri de brigazi,care probabil sunt inca scolari,si au tras un chiul,in peluza au fost suporteri locali sau din zona Moldovei,ai Rapidului...liderul galeriei, Fane,nici macar nu a dat tonul la cantece,intre brigazi si actuala conducere a galeriei,fiind un conflict...se pare ca si la noi se va face cat de curand un "SUD"...bafta cu galeria,si la cat mai multi membri cu mentalitate,nu doar cu sepci in patratele,si hanorace !!!

hamsterutz
28th September 2007, 22:54
prietene...u nu intelegi un lucru...multi dintre noi au servici...nu au cum sa plece asa de la servici k i s-a facut sa vada niste tzarani la bacau...k na am fost provocat de un tzaran pe net...s-a vazut de ce suntem in stare la praga...deci...:ok:

stai calm ca nu zic ca sunt mai buni ca voi iar pe asta il cun...nu ma mira act lui :)). oricum e o schimbare la el...pana la incept camp era stelist acuma vad ca e bacauan infocat...f bine

Radu
28th September 2007, 22:55
poi dak si un meci cu fcm bacau este important atunci trebuie sa ajungem la balaceanca...:(

BacauHooligan
28th September 2007, 22:55
hopa!
ia uite ce vad eu acum!
NORGEMAN
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,828
Hamsterutz
Join Date: May 2004
Posts: 2,034
NICO21
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,089
BacauHooligan
Join Date: Jul 2007
Posts: 167

POLAR BEAR
Join Date: Mar 2007
Posts: 2,538
VAAAAI DOAMNE ! Tu iti traiesti viata pe net ! ...cand ai vazut ultima oara lumina soarelui ??? Asha se explica lumea SF decare imi povestesti! mai e cazul sa vb de specimen !?!?!?!

Radu
28th September 2007, 22:57
stai calm ca nu zic ca sunt mai buni ca voi iar pe asta il cun...nu ma mira act lui :)). oricum e o schimbare la el...pana la incept camp era stelist acuma vad ca e bacauan infocat...f bine
s-a schimbat si el dupa anotimpuri...sau mai bn zis dupa cum bate vantu...:headbang::headbang::headbang:

Radu
28th September 2007, 22:59
hopa!
ia uite ce vad eu acum!
NORGEMAN
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,828
Hamsterutz
Join Date: May 2004
Posts: 2,034
NICO21
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,089
BacauHooligan
Join Date: Jul 2007
Posts: 167

POLAR BEAR
Join Date: Mar 2007
Posts: 2,538
VAAAAI DOAMNE ! Tu iti traiesti viata pe net ! ...cand ai vazut ultima oara lumina soarelui ??? Asha se explica lumea SF decare imi povestesti! mai e cazul sa vb de specimen !?!?!?!
akum o dai in diverse...sunt multi useri...care au fff multe posturi in scurt timp...cat despre SF...tot ce am spus pana akum este adevarat...u o dai in diverse si incerci sa scapi de unele intrebari...numai alea de pe centura fac asa...:ok:

YoYoyOi
28th September 2007, 23:01
hopa!
ia uite ce vad eu acum!
NORGEMAN
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,828
Hamsterutz
Join Date: May 2004
Posts: 2,034
NICO21
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,089
BacauHooligan
Join Date: Jul 2007
Posts: 167

POLAR BEAR
Join Date: Mar 2007
Posts: 2,538
VAAAAI DOAMNE ! Tu iti traiesti viata pe net ! ...cand ai vazut ultima oara lumina soarelui ??? Asha se explica lumea SF decare imi povestesti! mai e cazul sa vb de specimen !?!?!?!

pe mine nu m-ai observat :evil: :D

Hard
28th September 2007, 23:01
In ce va intreceti ? :D

BacauHooligan
28th September 2007, 23:03
s-a schimbat si el dupa anotimpuri...sau mai bn zis dupa cum bate vantu...:headbang::headbang::headbang:

Decat fals stelist ca tine
Mai bine bacauan ca mine!
:ok::ok::ok::ok::ok::ok:

Radu
28th September 2007, 23:05
Decat fals stelist ca tine
Mai bine bacauan ca mine!
:ok::ok::ok::ok::ok::ok:
fals???:shocked: eu nu cred k am zis vreodata k am tinut cu echipa x si akum tin cu echipa y...asa k ciocu mic si joc de glezne...nu mai croncanii pe aici k faci curent...:ok:

NORGEMAN
28th September 2007, 23:06
Decat fals stelist ca tine
Mai bine bacauan ca mine!
:ok::ok::ok::ok::ok::ok:

Sper sa nu ma injuri prea rau... da' citeam acum ceva timp pe un topic pe aici ca tu esti si stelist... acuma gata? pana la urma e si o parte buna in aceasta "dusmanie" cu Polar Bear... te indeparteaza tot mai mult de Steaua, poate pana la urma te face chiar sa ii bati pe concitadinii tai care tin cu echipele din bucuresti:evil:

Radu
28th September 2007, 23:08
Sper sa nu ma injuri prea rau... da' citeam acum ceva timp pe un topic pe aici ca tu esti si stelist... acuma gata? pana la urma e si o parte buna in aceasta "dusmanie" cu Polar Bear... te indeparteaza tot mai mult de Steaua, poate pana la urma te face chiar sa ii bati pe concitadinii tai care tin cu echipele din bucuresti:evil:
ar face fff bn sa ii arda pe astia din bacau care sustin pe steaua dinamo rapid...nu avem nevoie de astfel de sustinatori...

BacauHooligan
28th September 2007, 23:09
fals???:shocked: eu nu cred k am zis vreodata k am tinut cu echipa x si akum tin cu echipa y...asa k ciocu mic si joc de glezne...nu mai croncanii pe aici k faci curent...:ok:

Tine cu Steaua ...vb aia e la moda :happy
Pt mine ...ejti un nimeni ...adik nah un copil isteric! (app ...ce varsta ziceai ca ai ? )

Radu
28th September 2007, 23:11
Tine cu Steaua ...vb aia e la moda :happy
Pt mine ...ejti un nimeni ...adik nah un copil isteric! (app ...ce varsta ziceai ca ai ? )
poi da e la moda...e la moda sa fi ultra huligan cajual punkist...doar suntem in 2007...

BacauHooligan
28th September 2007, 23:12
Sper sa nu ma injuri prea rau... da' citeam acum ceva timp pe un topic pe aici ca tu esti si stelist... acuma gata? pana la urma e si o parte buna in aceasta "dusmanie" cu Polar Bear... te indeparteaza tot mai mult de Steaua, poate pana la urma te face chiar sa ii bati pe concitadinii tai care tin cu echipele din bucuresti:evil:

Este adevarat ...dah am o simpatie pt Steaua ! insa asta nu inseamna ca is stelist ! Hamsterutz la fel are o simpatie pt Dinamo din cate stiu eu ...e dinamovist :) intelegi tu ... :ok::ok:

Radu
28th September 2007, 23:13
auzi la el...simpatie...:happy:happy:happy asa "simpatizez" si yo cu x si yo...sunteti niste retarzi...:rosu::rosu::rosu:

BacauHooligan
28th September 2007, 23:15
da simpatizez jocul stelei !

Polar ... da de ce ejti pe invizible ??? iar te expui la riscuri =))

NORGEMAN
28th September 2007, 23:16
poi da e la moda...e la moda sa fi ultra huligan cajual punkist...doar suntem in 2007...

Ole Ole, Ole Ola, Refuzam Dictatura:happy toata discutia asta aprinsa mi-a facut foame:D (A fost un moment de publicitate, revenim la :table:)

YoYoyOi
28th September 2007, 23:22
mai ce ar fi sa va potoliti voi de buna voie, sa nu fie nevoie sa va tai microfonul :cool:

BacauHooligan
28th September 2007, 23:22
Deci cum spunea Polar Bear pe un alt topik :
"eu nu sunt ultras nu am zis yo k sunt ultras incerc sa devin...poate k nu o sa ajung niciodata..."" :)) ca sa mi mai zic de postul ila in care spuneai ca " in romania nu exhista ultrasi si nici huligani" ...pacat ca postul a fost sters(off topik)

Radu
28th September 2007, 23:25
Deci cum spunea ****r Bear pe un alt topik :
u nu sunt ultras nu am zis yo k sunt ultras incerc sa devin...poate k nu o sa ajung niciodata... :)) ca sa mi mai zic de postul ila in care spuneai ca in romania nu exhista ultrasi si nici huligani ...pacat ca postul a fost sters(off topik)
poi e si normal...niciodata nu m-am crezut ultras si nici nu ma cred...incerc sa devin...dak u te crezi este problema ta...cu toate k am destui ani in peluza...aspir la mai mult...nu ma multumesc cu putin...dak u te multumesti cu putin este problema ta!:ok:

hamsterutz
28th September 2007, 23:26
Este adevarat ...dah am o simpatie pt Steaua ! insa asta nu inseamna ca is stelist ! Hamsterutz la fel are o simpatie pt Dinamo din cate stiu eu ...e dinamovist :) intelegi tu ... :ok::ok:

esti dus vere ia si te uita pe postarile mele (mai ales cele de la meciu cu iasu sa vezi ce am zis eu de dinamo :)))) in fine acuma razbuna-te ca te-am dat de gol ca erai stelist :))

NORGEMAN
28th September 2007, 23:28
mai ce ar fi sa va potoliti voi de buna voie, sa nu fie nevoie sa va tai microfonul :cool:

Aici e liga a2a, e "underground":D asa ca limbajul de aici nu este tocmai unul 'educat':P

Charon
28th September 2007, 23:28
mi-ati inseninat seara asta,bolnava si pastilata la greu!:D
am ras cat n-am ras toata saptamana!:happy

BacauHooligan
28th September 2007, 23:28
esti dus vere ia si te uita pe postarile mele (mai ales cele de la meciu cu iasu sa vezi ce am zis eu de dinamo :)))) in fine acuma razbuna-te ca te-am dat de gol ca erai stelist :))

Fratioare mi-ai spus pe mess!

Charon
28th September 2007, 23:31
TRADAREEEEEE!:ras-plans:

YoYoyOi
28th September 2007, 23:32
bun... ce-ar fi sa continuati discutia tot acolo... pe mess :rolleyes:

Charon
28th September 2007, 23:33
DOMNISOARA, NU-MI DERANJA TELENOVELA ULTRA!:ras-plans:

NORGEMAN
28th September 2007, 23:35
bun... ce-ar fi sa continuati dicutia tot acolo... pe mess :rolleyes:

Ba nu... tot aici s-o dam odata for ever pe fata:yes: Deci.. luni o sa va aratati din nou valoarea galeriei?:D (pt. bacauan intrebarea)

hamsterutz
28th September 2007, 23:48
Fratioare mi-ai spus pe mess!

bah ...deci...eu ti-am explicat dif dintre sclav si simpatizant...adik de ex daca mie imi place cum joaca dinamo nu inseamna ca tin cu dinamo...tu ai inteles altceva in fine :))

Charon
28th September 2007, 23:57
The Plot Thickens!:great:

resita
29th September 2007, 17:50
ce atat, ce mai tare galerie este cea a resitei :ok:

ady.G.
30th September 2007, 08:30
mi-ati inseninat seara asta,bolnava si pastilata la greu!:D
am ras cat n-am ras toata saptamana!:happy

DE ACORD CU TINE.
SI TOTUSI BACAUL ARE GALERIE.(nu ca tin cu ei ; dar ce e E)

BacauHooligan
13th October 2007, 17:53
Offf...ce naiba se intampla este a 2a oare cand suntem batuti de jandarmii din Bacau!
Sparyuri paralizante ...****ne ... pumne ...sa imi bag eu ceva in mama lor de idioti ! http://www.youtube.com/watch?v=AaqC3Vq1WOw

NORGEMAN
13th October 2007, 23:03
Care a fost motivul acum in acest meci lipsit de importanta?

BacauHooligan
14th October 2007, 00:51
pai nu au putut sa ne dea jandarmii un motiv anume ...probabil pentru ca am strigat "M**E Stavarache (primaru) + de asta cred ca au vrut ca sa ne capaceasca in stadion ca sa nu fie incidente afara ....app uitati IMNUL JANDARMILOR ! =)))
http://www.youtube.com/watch?v=UqT8pPguDOQ

NORGEMAN
15th October 2007, 00:25
Am o propunere.. sa punem cu totii poze si filmulete, aici, cu galeriile din liga a2a. Asa le va fii mai usor tuturor "votantilor" sa stabileasca cu cine voteaza :ok:

BacauHooligan
17th October 2007, 09:19
Ok ...eu accept provocarea :)) ca multi voteaza cu echipe care nici nu au galerie :)))

BacauHooligan
17th October 2007, 09:20
PS .Toate pozele si filmuletele sa fie intr-o singura postare ! :)

NORGEMAN
17th October 2007, 17:25
PS .Toate pozele si filmuletele sa fie intr-o singura postare ! :)

De preferat asa este, dar acuma daca in timp mai dai peste alte poze/filme poti sa pui.

BacauHooligan
17th October 2007, 18:06
De preferat asa este, dar acuma daca in timp mai dai peste alte poze/filme poti sa pui.

Da normal! :)

DinamoBoy
29th October 2007, 14:20
Fc Arges :ok:

BacauHooligan
10th November 2007, 18:10
Asa la propunerea lui Norgeman ...incep eu primu cu pozele !
http://www.cabanova.ro/action/gallery/46149/24323/0/DSC00247.jpg
http://www.cabanova.ro/action/gallery/46149/24323/0/DSC00230.jpg
http://www.cabanova.ro/action/gallery/46149/24323/0/DSC00234.jpg
http://www.cabanova.ro/action/gallery/46149/24323/0/EN.Qqd180511-02.jpg
http://photos1.hi5.com/0006/778/965/alCSzM778965-02.jpg
http://photos1.hi5.com/0012/239/751/KKeRYn239751-02.jpg
http://photos1.hi5.com/0008/230/635/r6k4sE230635-02.jpg
http://www.youtube.com/watch?v=lifR6qy-YwY
La pauza!!!
http://photos1.hi5.com/0011/361/392/73JyNx361392-02.jpg
Deplasare:
http://photos1.hi5.com/0009/544/772/aZjAbe544772-02.jpg
Dupa meci:
http://www.youtube.com/watch?v=PcQxzcMW5kE

BacauHooligan
10th November 2007, 18:29
A fost odata ...
http://www.fcmbacau.ro/images/stories/galerie1.jpg
http://www.fcmbacau.ro/images/stories/galerie2.jpg
http://www.fcmbacau.lx.ro/img_get.jpg

NORGEMAN
11th November 2007, 20:54
Sa incep cu filmuletele, ca la poze trebuie sa modific multe si dureaza. O sa pun cat mai repede posibil si pozele.

Sezonul trecut
Acasa cu forex: http://youtube.com/watch?v=-vkOzJXVgeo

In deplasare la Campina: http://youtube.com/watch?v=e_7iKUqkSuA

Acasa cu Otopeni: http://youtube.com/watch?v=rOdRtknR8n8


Sezonul acesta:
Dupa meciul de acasa cu Concordia: http://youtube.com/watch?v=Wv1f6ak2z6c

Acasa cu Delta Tulcea: http://youtube.com/watch?v=Cbp8p7B4_io

Pe la Bacau... http://youtube.com/watch?v=expoueSjmtY
http://youtube.com/watch?v=ZIqhRfc-6g4

La mitingul de la inceputul lui septembrie: http://www.youtube.com/watch?v=Vog-TMBP9dU&NR=1

NORGEMAN
11th November 2007, 21:16
Poze de la sfarsitul meciului din cupa cu Gloria Bistrita
29915
29916
29917

BacauHooligan
11th November 2007, 21:58
Sa incep cu filmuletele, ca la poze trebuie sa modific multe si dureaza. O sa pun cat mai repede posibil si pozele.

Sezonul trecut
Acasa cu forex: http://youtube.com/watch?v=-vkOzJXVgeo

In deplasare la Campina: http://youtube.com/watch?v=e_7iKUqkSuA

Acasa cu Otopeni: http://youtube.com/watch?v=rOdRtknR8n8


Sezonul acesta:
Dupa meciul de acasa cu Concordia: http://youtube.com/watch?v=Wv1f6ak2z6c

Acasa cu Delta Tulcea: http://youtube.com/watch?v=Cbp8p7B4_io

Pe la Bacau... http://youtube.com/watch?v=expoueSjmtY
http://youtube.com/watch?v=ZIqhRfc-6g4

La mitingul de la inceputul lui septembrie: http://www.youtube.com/watch?v=Vog-TMBP9dU&NR=1
Frumos...la penultimul video pe youtube v-am lasat un comment ! :D:D:D:yeah::yeah::D:D:D

BacauHooligan
18th November 2007, 21:40
Asteptam si alte galerii cu poze si filmulete!

NORGEMAN
19th November 2007, 00:46
Frumos...la penultimul video pe youtube v-am lasat un comment ! :D:D:D:yeah::yeah::D:D:D

1 in 3? :) Nu stiu cum de va plangeti de gaborii de la voi... din ce mi-au zis cei care au mers la Bacau, gaborii erau vai de ei, cativa si-au luat si picioare in cap...

DIXX
19th November 2007, 19:43
Pe o vreme rece, dar cu un gazon excelent si o galerie minunata, la Brasov, s-a disputat meciul din Liga a II-a de fotbal dintre FC Brasov si FC Petrolul Ploiesti,www.ziarulprahova.ro
Asta zic adversarii despre noi,bravo pt fair-play

Ferdininho
12th February 2008, 21:07
De referinta ar fi Brasov; Petrolul; Arges; Jiul. Nu stiu in ce ordine dar cam astea ar fi.

NORGEMAN
12th February 2008, 22:30
Ploiestenii abia la anul cand promoveaza in B, pentru ca pe echipa de acum care joaca la Moreni nu prea o mai sustine lumea.
De Jiul nu stiu chiar nimic. As mai adauga Hunedoara la echipele enumerate de tine pentru ca si acolo se dezvolta destul de bine fenomenul.

DIXX
4th March 2008, 12:02
http://www.youtube.com/watch?v=lANVvVRY8rg&feature=related
in Cupa cu Clujul,mai e ceva de comentat?

alexuuBZ
9th May 2008, 22:09
am zis petrolul..ca juma' din mine se trage de acolo:P ! dar si a brasovului imi place! :D

andreidaniel
9th May 2008, 22:25
Eu am votat Petrolul mai mult din respect si in amintirea vremurilor bune...mi-a placut foarte mult galeria lui FC Brasov din meciul de cupa cu CFR ,de pe DInamo :yes:

blandu
11th May 2008, 17:57
Galeria echipei Prefa Modelu este beton !!!

costidor4u
10th February 2009, 16:10
Galeria Petrolului este cea mai tare de departe

Rossi
21st September 2009, 12:50
Cea mai tare galerie - LIGA a II a

Cea mai tare ?! ... U Cluj ... logic ... restul sunt apa de ploaie in fata U-istilor

numaiu
24th March 2010, 22:56
ui ar ză best

necon
6th August 2010, 17:53
U cluj era cea mai tare, acum ca a promovat, sper sa ramana

necon
6th August 2010, 17:54
astept sa inceapa sezonul 2010-2011, ssa vedem cateva meciuri si apoi

Gabi.
10th August 2010, 12:02
F.C. Petrolul Ploiesti!

Denis
20th November 2010, 12:57
Gloria Buzau - Ceahlaul 1-1
►Min 86 1-1 Ungureanu trimite o torpilă de la 25 de metri, fără speranțe pentru Villadsen :yeah:

micutzu
12th February 2011, 15:54
Si ce are asta cu galeriile?

evil78
15th February 2011, 02:30
http://www.youtube.com/watch?v=lANVvVRY8rg&feature=related
in Cupa cu Clujul,mai e ceva de comentat?

:happy :happy Sunt ca niste subnutriti...:))

Aproape aceleasi culori, alt "suflu" in plamani si in picioare (astia cred ca au luat si micul dejun:D ): http://www.youtube.com/watch?v=aX8s_wI_gP8&feature=related

Lordul
16th February 2011, 00:00
la ora actuala Shalaul vb lui Dennis

Sir. Eko
17th February 2011, 15:54
Cand incepe Liga 2 ? :D

White Shadow
17th February 2011, 16:14
cred ca luna viitoare :D

Lordul
17th February 2011, 22:02
eu stiam ca in primul week-end din martie ...asa ca 5 martie maybe

Sir. Eko
18th February 2011, 16:52
A spus luna viitoare ,nu intr-o luna :) .

Asa stiu si eu ,ca pe 5.

Lordul
18th February 2011, 23:36
da , pe 5 martie incepe !

malexoid
23rd February 2011, 23:33
uta nu e p-aci?
ori evoleaza incognito sub denumirea de liberty?

newcool
25th February 2011, 00:56
uta nu e p-aci?
ori evoleaza incognito sub denumirea de liberty?
a cuvantat reprezentantul aecaca-ului din bragadiru:sneaky:

malexoid
25th February 2011, 11:15
a cuvantat reprezentantul aecaca-ului din bragadiru:sneaky:

esti balbait newcool? :happy ai pus prea multi de 'k'...

redneck
27th February 2011, 16:29
Iar incepem cu replici ieftine ?
Sa faca bine autorul sondajului sa introduca si pe UTA si gata...ce-i asa greu ?